Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość lee_la
hej a ja mam pytanie bo zastanawiam się nad kupnem tego nowego wypasionego modelu Silk-epil Xelle 5280, co myslicie o nim, warto inwestowac 290 zl czy lepiej kupic tanszy model, zalezy mi zeby byl przede wszytskim maksymalnie efektywny no ale chyba reklamy to tez troche bujda..i jak Silk-epil Xelle czy inny/? oczywiscie zawsze braun ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
prawdę mówiąc, nie wiem, w jakie cuda wyposażony jest ten model Brauna, który masz na oku, ale skoro kosztuje 290 to pewnie coś tam ma. chociaż 290 to jeszcze nie taki majątek, jak ja się rozglądałam za swoim na jesieni, to widziałam takie za 400, chyba to był Philips, w sumie żadna rewelacja, za to cena szokująca. warto zainwestować w taki, który ma dodatkowo wymienną głowicę golącą - mój jest w nią wyposażony i bardzo mi się przydaje, używam ją do pach i bikini. ponadto ma taką nasadkę masującą, którą użyłam chyba ze 2 razy, na początku - nie pamiętam, żeby jakoś szczególnie masowała, zresztą spowalniała depilowanie i za jej sprawą krótsze włoski niekiedy nie były chwytane przez pęsetki. na szczęście nie dałam się nabrać na rękawicę chłodzącą, kosztującą dodatkowo kilkadziesiąt złotych, bo pewnie podzieliłaby los nasadki. kupując, szukaj takiego z głowicą golącą, patrz na prędkości golenia (szybciej=mniej boleśnie), a na te bajery pozostałe - to tak z przymrużeniem oka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
ten model zaczeli ostatnio reklamowac w tv i porownujac go do wczesniejszych np eversoft brauna to niebo a ziemia co prawda z ta cena to nie dokonca tak bo cena 290 to siega ale na allegro w sklepach jest powyzej 360 ale uwazam ze i tak to duzo, a te bajery no w sumie jest jakies swiatelko (magiczne;)) mam nadzieje ze to nie jest zwykla dioda co do tej głowicy o ktorej pisalas to teraz wiekszosc tych nowych modeli jest w nia wyposazona. nadal sie waham,silkepil exelle http://www.elektrotel.pl/product_info.php?products_id=493 . phillips nie...jakos tak po tych postach jestem negatywnie do niego nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
nie wiem, na czym ta róznica "niebo a ziemia" mogłaby polegać... a 360 za depilator to dużo - przypuszczam, że 150 za sam depilator, reszta przypada na bajery;) jakby Cię to interesowało, to właśnie przyuważyłam w ofercie tesco depilator Brauna Body System 2270 (ja mam ulepszony model tej samej serii i jest bardzo ok) za 169 zł, ma głowicę golącą i nasadkę masującą (o której pisałam, że nie masuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
aha, własnie spojrzałam na ten link do depilatora, który podałaś - i mnie to nic a nic nie przekonuje. nie licz na nogi gładkie przez 4 tygodnie, choć odrosty będą niewątpliwie słabsze. co do bajerów, to w porównaniu z mmoim, nowa jest tylko ta lampka -gadżet bez sensu, w dobrze oświetlonej łazience i tak włoski zobaczysz, a jak przejedziesz dłonią, to wyczujesz. na rękawicę się nie dałam nabrać i wiem, że absolutnie do niczego nie byłaby potrzebna. a pozostałe nasadki - standard. słowem - moim zdaniem nie warto wydawać aż tyle na niepotrzebne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaLeCzKa
Bardzo boli depilacja? No bo jakos tak na samą myśl to mi ciarki przechodzą i ochota ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
mówisz o tym depilatorze 2270 czyli polecasz go tak? i mowisz ze w tesco jest... h,mm trzeba by sie przejsc a swoja droga to wizulanie az tak duzo sie od tego mojego "fanego":) nie rozni no i cena obiecujaca..musze zajrzec:) dzieki bardzo jak jakies jeszcze opinie to wal, bo ja sie waham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
tak, ten w tesco to 2270 i polecam:) nie wiem tylko, jak długo obowiązuje promocja, bo już znalazłam pod drzwiami nową ofertę, a w niej Brauna 3270 za 199 zł. też ma dwie głowice i nasadkę masującą i wygląda dokładnie tak samo jak mój, może tylko kolor obudowy ma inny. a tak w ogóle wydaje mi się, że Brauny różnią się tylko dodanymi bajerami - i ceną, oczywiście - zaś jakość samego depilatora jest ta sama, czyli dobra. czy depilacja boli? mnie bolała tylko na początku. teraz mam wrażenie, że nie czuję nic podczas depilowania, gdy już się głaskam po gładkich łydeczkach nie pamiętam, żeby mnie to cokolwiek bolało. znacznie gorzej wspominam wosk - zaciskałam zęby, gdy plaster miał być odrywany i za nic nie zrobiłabym tego sama. a depilatorek: szast-prast i po krzyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_doświadczona
ja mam tego Xelle i wlasnie zamierzam go uzyc. kosztowal niestety 300 zl ale trzymer gratis a to akurat przydatny bajer. 40 peset o o polowe wiecej niz w moim poprzednim braunie wiec jestem optymistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_doświadczona
no więc, wart jest tych pieniedzy. jest szybki i dokladny. jestem bardzo zadowolona. nie ma porownania z poprzednimi modelami. Bajery bajerami ale sam depilator wart jest tych 3 stow. A to dioda nie jest wcale glupia. Mialam podobne zdanie jak wy na ten temat, niniejszym je zmieniam. Duzo ulatwia. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
no dobrze ze piszesz bo tak mnie przkonalas powiem Ci ale nie wiem jeszcze sama, skoro mowisz ze jest wart..ja dam za niego tyle samo praktycznie, jeszcze mi tylko napisz ile tygodni trzyma bez wloskow;) jak 4 to kupuje od razu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_doświadczona
he he. Dziś go pierwszy raz użyłam. NIe ma sensu wierzyć w zapewnienia producentów o 4 tygodniach. To indywidualna sprawa organizmu. Depilator ma wyrywać z cebulkami a na reszte juz nie masz wplywu. mi odrasta mniej po depilatorze (poprzednim) a używam co dwa tygodnie. Niestety poprzedni sie wyrobil i zamiast wyrywać urywał. W ten warto zainwestować bo depiluje bardzo szybko, ma 40 peset a nie standardowe 20 wiec jest dokladniejszy. A czyszczac go, dokladnie przyjrzalam sie włoskom. BYly z cebulkami powyrywane. Ile czasu beda odrastać? hmm nie wiem a nawet jesli szybko to nie jest kwestia depilatora. ale mysle ze 2 tygodnie kazdy spokojnie moze liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
i tak czekac bede na opinie, heh no chyba ze kupie go szybciej..juz sie przkekonuje, duzo pieniedzy ale widac ze wydatek na lata..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleczka
A jak bardzo boli? I czy długo no bo wiecie jak to jest, trzeba jechać na obóz nad morze i no i jakos trzeba wyglądć i załozyc strój :D Heh no i sie wacham.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_doświadczona
do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic, mnie boli mało. A jeśli chodzi o kwestie "wydatku na lata" to moj poprzedni Braun służył mi wiernie 6 lat. licze ze ten tez da rade tyle. wiec koszt w zasadzie jest niewielki. policzcie ile by poszlo kasy na woski, pasty itp, ze o kosmetyczce nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
dobra kupilam. 5280. sprobujemy sie:) przesylka bedzie jutro:) wiec zobaczymy, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_doświadczona
powodzenia, napisz jak wrażenia :) reklamacji nie uwzględnia się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee_la
wrazenia? calkiem pozytywne fakt ze boli troszeczke mozna sie przyzwyczaic ta magiczna lampka jednak duzo daje i te nakladki naprawde polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki problem
moge prosic o jakas stronke z tym depilatorem o ktorym ostatnio byla mowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie bo
ja kiedys pozyczylam od kolezanki Branuna chyba silk, nie pamietam, i zdziwilam sie ze jest taki malutki. golilam jedna lydke z ponad pol godziny. czy wszystkie sa takie? A czym sie w koncu rozni Zepter od Brauna? dziewczyny zadowolone z Zeptera- chodzi o dokladnosc? szybkosc obrotow? czy ma wymienna glowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z Zeptera
Ma bardzo duze obroty i jest BARDZO dokladny. Nareszcie mam gladka skore i to w o wiele krotszym czasie niz po Silk-epil Brauna. Dostalam w tym tygodniu list z reklamami od Zeptera i jest tam promocja na ten depilator po 190pln. To tak dla zainteresowanych. A moj Braun dalej lezy w szafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilusińskaMIss
a gdzie mozna kupic ten depilator z Zeptera? czy sa jakies modele do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z Zeptera
no ja mam staly kontakt z Pania menadzer z tej firmy.Ona wie co mnie interesuje i daje mi znac jak jest fajna promocja:) Mam z nia kontakt takze przez GG. Za jej zgoda podaje nr GG7368760.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.p
Witam serdecznie! do katarinka23: wlasnie niose sie z zamiarem kupna Rowenty. Czy moglabys napisac, czy te kulki faktycznie coś dają? i czy jest on w miarę szybki. Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopsasa
depilator tez mam ale nauczyłam się robić wosk w domu i powiem szczerze że lepiej robić wosk bo włoski wyrywają się z cebulkami a depilator niektóre obrywa przy skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
takie głupie pytanie :P depilujecie depilatorem tylko nogi,czy bikini i paszki też ? odpiszcie,bo ja tez mam zmiar sobie kupic :P ale na same nogi to mi sie nie opłaca,bo chce kupic głownie po to,zeby nie miec czerwonych krostek na bikini i cebulek włosów pod paszkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z Zeptera
Depiluje rowniez bikini i pod paszkami, tylko nakladam taka specjalna nakladke do tych okolic. Za 1 razem troche bolalo teraz depiluje te miejsca na bierzaco i jest o.k. pozdrawiam forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
a taka nakładka jest w każdym depilatorze? tj taka specjalna :P czy trzeba ja dokupić,czy tylko niektóre modele? a jesli nie,to można tez bez takie specjalnej nakładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskax
A czy mozna depilowac depilatorem rowniez miejsce"miedzy posladkami..."? ale co wtedy jak tam zaczną wrastac...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×