Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość xSnoopyX
Ja akurat jestem blondynką i mam jasne, cienkie włoski, ktorę powoli odrastają. Chciałabym zacząć depilować nogi bo z maszynką można już cholery dostac ale boję się, że włoski zaczną mi wrastać. Czy po depilacji wrastają wam włoski? Proszę odpiszcie bo bardzo chciałabym zacząć używać depilatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haka
Dziewczyny,poszukuje w Poznaniu wosku do depilacji na ciepło,niestety zauważyłam że oprócz gabinetów kosmetycznych gdzie nie sprzedają-Ze tak powiem-na wynos,nigdzie nie mogę dostać.Może jest ktoś z Poznania i wie gdzie to kupić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessG
chciałabym kupić sobie depilator, bo w czerwcu wyjeżdżam nad morze a chce mieć gładkie nogi. o maszynce nie chcę nawet słyszeć. nie wiem tylko jaki model wybrać. napiszcie jaki model jest według was najlepszy tylko żeby nie był zbyt drogi. z góry dziękuję za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfea
hej mam do sprzedania philipsa satinnelle mysle ze 50 zl bedzie ok piszczie na maila nimfea_@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfea
jeszcze hedno czy ktos moze powiedziec cos na temat depilaroa rowenty dla elite model look?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolpati
Co kupić Braun 5585 czy Philips HP 6503? Zależy mi żeby nie bolało, żeby dało się depilować jak są krótkie włoski i nie trzeba było czekać aż urosną. Możecie mi doradzić, bo się nie mogę zdecydować ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolpati
I zależy mi też żebym nie miała wrastających włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aKa3
Takie rzeczy to tylko w Erze... kobieto! zawsze bedzie bolec, zawsze trzeba troche poczekac az wloski beda mialy ze 3mm, nawet najdrozszy depilator nie lapie wszystkich wloskow, zawsze beda wrastajace wloski, mniej lub wiecej - pomaga peeling ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolpati
A co dokładnie polecacie na wrastające włoski? chodzi mi o nazwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_monix
Witam czy ktoś ma depilator PHILIPS HP6409/03 satinelle soft.J a mam i powiem szczerze jestem rozczarowana ,czy to normalne że na początku skóra na nogach po depilacji nie jest gładka tylko jakby miała dwudniowy zarost.Podobno tak sie dzieje dopóki skóra się nie przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka55
coolpati tez wlasnie sie zastanawiam nad tymi sammymi modelami depilatorów i nie wiem co zrobic? Dowiedzialas sie juz coś o nich? albo PH 6513,6515,6517? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ale ten temat dlugi:) ja zamierzam kupic sobie brauna 5585 .......jakis czas temu ceny byly wyzsze teraz nie jest to az tak ostraszajaca kwota. powiem szczerze ze duuzo sie o tym wszystkim naczytalam i nie wiem czy bede z niego zadowoolona bo mam mocne wloski. ale zaryzykuje i jelsi chodzi o miejsca intymne rowniez zaryzykuje. zwyczajnie niemam wyjscia bo juz nie moge patrzec na jednorazowki.......a kremy zupelnie na mnie nie dziaałaja, podziele sie swoja opinia po zakupie, bye mam nadzieje ze nie beda to pieniazki wydane w bloto. pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Właśnie wróciłam ze sklepu z braunem. A teraz zbieram odwagę żeby go użyć :] Tak wiem że to głupie ale naprawdę boję się bólu, bo ze mnie taki mały tchórz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xSnoopyx
Kejsi a jeśli można wiedzieć to jaki model kupiłaś i za ile? :) Hehe opisz jak tam wrażenia czy bolało itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Kupiłam depilator Braun silk-epil EverSoft za 65 zł. To chyba taki najprostszy, bo nie ma żadnych bajerów ani nic. Generalnie no muszę powiedziec że na początku bardzo bolało (ale dało się wytrzymac), ale z każdym ruchem właściwie ból się zmniejszał, nie wiem może po prostu skóra się przyzwyczaja czy coś. Szybciutko pojawiły się kropki czerwone, ale dzisiaj już powolutku schodzą. A co do samego modelu depilatora to musze powiedziec że jest naprawdę dokładny. Co prawda dzisiaj przy świetle dnia widzę że jest kilka niedociągnięc ale myśle że to kwestia wprawy :) Także polecam zdecydowanie tą metodę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikwik
Zdecydowałam się na zakup depilatora, jednak zastanawiam się nad modelem. Philips odpada na samym początku. Zastanawiam się nad Braunem lub Rowentą i chyba do niej jakoś bardziej jestem przekonana (dokładnie model ROWENTA EP 3130 niezła cena i nieźle się zapowiada). Przed zakupem chciałabym poznać opinię kogoś kto stosuje ten depilator. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi na temat Roventy wiele Ci nie powiem, tej firmy mam tylko suszarkę PH 570 Lissima - cudna! co do depilatorów to od samego początku mojej \'kariery\' (\'91) był tylko braun i co 2-3 lata zmiana na nowszy model :D. co prawda nie dlatego żeby się zużywały. ten sprzęt to zakup na dłuuugie lata (ten z 91 sprezentowałam córce koleżanki i nadal jest z niego zadowolona, oczywiście nie muszę chyba dodawać, że dbam o sprzęty) na chwilę obecną jestem w posiadaniu Silk_epil http://www.nokaut.pl/depilatory/depilator-braun-5185-es.html kupiony półtora roku temu jako mega innowacja żelowe roll ony masujące/ chłodząca rękawica itp 1. 2 nasadki, jedna o gęstszych blaszkach i to jej właśnie używam - efekt świetny szybko i bezboleśnie, druga o mniejszej ilości i podobno delikatniejsza.. ja tam wolę mieć szybciej wydepilowane nogi 2. dwie nakładki na nasadki, jedna z żelowymi roll onami - mają delikatnie masować i uważam, że spełniają swoją rolę, druga z plasitkowymi wypustkami, też mają masować ale ja wolę te żelowe] 3. 2 regulacje prędkości 4. światełko! halogenik :D, przy depilacji wieczorową porą nieoceniony ;))) 5. rękawica chłodząca, niby nic wielkiego ale efekt jest. jest to zwykły woreczek wielkości dłoni z niebieskim żelem, wkłada się go na chwilę do lodówki (np na czas depilacji) a po skończonym \'zabiegu\', wkłada się go do srebrnej rękawicy z odpowiednią kieszonką na żel i masuje tym nogę - efekt, szybciej znika podrażnienie, czyli krostki - chłód przecież zwęża naczynka, ot całą tajemnica. nie jest to już taka nowinka jak przy kupnie, ale dzięki temu jest już tańszy. swój kupowałam za ok 320.. teraz można za 20-40% mniej. ale moim zdaniem jest wart polecenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi na temat Roventy wiele Ci nie powiem, tej firmy mam tylko suszarkę PH 570 Lissima - cudna! co do depilatorów to od samego początku mojej 'kariery' ('91) był tylko braun i co 2-3 lata zmiana na nowszy model :D. co prawda nie dlatego żeby się zużywały. ten sprzęt to zakup na dłuuugie lata (ten z 91 sprezentowałam córce koleżanki i nadal jest z niego zadowolona, oczywiście nie muszę chyba dodawać, że dbam o sprzęty) na chwilę obecną jestem w posiadaniu Silk_epil http://www.nokaut.pl/depilatory/depilator-braun-5185-es.html kupiony półtora roku temu jako mega innowacja żelowe roll ony masujące/ chłodząca rękawica itp 1. 2 nasadki, jedna o gęstszych blaszkach i to jej właśnie używam - efekt świetny szybko i bezboleśnie, druga o mniejszej ilości i podobno delikatniejsza.. ja tam wolę mieć szybciej wydepilowane nogi 2. dwie nakładki na nasadki, jedna z żelowymi roll onami - mają delikatnie masować i uważam, że spełniają swoją rolę, druga z plasitkowymi wypustkami, też mają masować ale ja wolę te żelowe] 3. 2 regulacje prędkości 4. światełko! halogenik :D, przy depilacji wieczorową porą nieoceniony ;))) 5. rękawica chłodząca, niby nic wielkiego ale efekt jest. jest to zwykły woreczek wielkości dłoni z niebieskim żelem, wkłada się go na chwilę do lodówki (np na czas depilacji) a po skończonym 'zabiegu', wkłada się go do srebrnej rękawicy z odpowiednią kieszonką na żel i masuje tym nogę - efekt, szybciej znika podrażnienie, czyli krostki - chłód przecież zwęża naczynka, ot całą tajemnica. nie jest to już taka nowinka jak przy kupnie, ale dzięki temu jest już tańszy. swój kupowałam za ok 320.. teraz można za 20-40% mniej. ale moim zdaniem jest wart polecenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaa
Hej planuje kupić depilator rowenta lovely eco EP1000 chciałabym wiedzieć co sądzicie na jego temat pozdr. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatalia
Cześc mam takie pytanie a mianowicie chcialabym kupic dobry depilator ale zeby był nie tylko dobry dla golenia nóg ale takze okolic bikini...czy któraś z was mogłaby mi jakiś polecic....(firma i tak chcociaz ok z cena) :-) z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
depilacje cukrową owiele mniejszy ból i brak podraznień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo polecam
Ja mam od ok. 3 miesiecy depilator braun 5185 ma dwie wymienne końcówki, jedna ma 20 par peset, druga 40 par pęset, 2 nakładki masująca i podnosząca włoski, szczoteczka do czyszczenia, rekawica chłodząca. Już używam tej drugiej bo skóra mi się przyzwyczaiła. depilator właczam co drugi trzeci dzień , ponieważ jak usuniesz jedne włoski to następne rosną. ale jestem zadowolona, dlatego że bierzesz usuwasz i girki gładkie. Na początku z 3 razy bolało ale teraz skóra sie przyzwyczaiła. Troche jedynie czuć jak "jedziesz " depilatorem po brzuszku nogi, łydce. To takie nie miłe uczucie , ale ogólnie do zniesienia.Problem faktycznie jest z wrastającymi włoskami pojedynczymi ale pillingi nic nie dają, ja próbuje je pęsetą wyciągnąć, bo włos zarasta już potem lekko naskórkiem. Szczerze to trzeba siebie testować jak wychwycisz moment że włoski Ci wrastają to ja pęsetka i jazda. Ale mówie to pojedyncze kłaczki. Dzięki temu forum zdecydowałam się i nie żałuje. Teraz mam gładkie nogi, a nie jak wcześniej czekanie aż odrosną dłuższe i trzeba było chodzic w spodniach i do akcji wkraczał wosk. Kupiłam na allegro. Przeszłam sie po sklepach a potem patrzyłam w necie jak to wygląda cenowo. Na allegro najtaniej nawet z przesyłka. Dziewczyny czasem warto wydać więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milciasss
Witam wszystkich :) Mam pytanie :) Jestem młodą kobietą (18 l ) i chciałabym zakupić sobie mój pierwszy depilator :) Zastanawiam się nad kupnem Rowenty EP 7910. Czy możecie mi coś na jego temat powiedzieć, albo ewentualnie polecić coś niedrogiego ale skutecznego :) z Góry dziękuję i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mgła
Czy ktoś DŁUŻEJ używa depilatora ultradźwiekowego?Ja sobie kupiłam,jestem b.zdowolona,bo toto działa.Włosy odrastają bardzo wolno,nie wyrywa się je,ale wyciaga więc ból niewielki.Ciekawa jestem(bo stosuje b.krótko),czy efekt jest taki jak na ulotce po 3-7 użyciach zero włosów.Uzyłam dopiero 2 razy i faktycznie odrastały jak na mnie wolniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieCha
Witam Wszystkich ;) przeczytalam wszystko co pisalyscie i zaczelam sie zastanawiac nad braunem, chodzi mi konkretnie o model BRAUN Depilator 2170 Solo Eversoft, jak na depilator nie jest drogi ;) aczkolwiek zastanawia mnie czy bedzie dobry... jesli macie o nim jakies pojecie (w praktyce) bylabym wdzieczna gdybyscie sie nim ze mną podzieliły;) serdecznie pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le Anne
co za debilizm: proponować sprzedaż (bądź oddanie) używanego depilatora innym! Czy wy dziewczyny nie znacie zasad higieny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new new.
kupilam sobie dzisiaj philips satinelle soft(fioletowy) i musze przyznac ze jest dobry;) to moj pierwszy depilator, odrazu po przyjsciu ze sklepu wyprobowalam go, nie bolalo tak bardzo jak przypuszczalam. waleczek pomaga, troche lagodzi bol, bo probowalam tez bez;] co prawda do sklepu szlam z przekonaniem ze kupie brauna ale nie bylo tego modelu ktory chcialam, a ekspedientka polecila mi ten, powiedziala ze brauny czesto sa przereklamowane, a philipsa sporo kobiet kupuje i sobie go chwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×