Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość ec
Czy któraś z Was używa depilatora panasonic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj wysiadł depilator Philips Satinelle - miałam go chyba z osiem lat więc mu wybaczam. No i poszłam i kupiłam Brauna 5180 Silk epil Xelle. Kosztował 298 zł w Tesco ale jest wart tej ceny. Na łydkach zupełnie nie czuję depilacji, troszkę na udach ale te 40 pęset to rewelacja. Bardzo polecam jeśli ktoś jeszcze się waha - warto zainwestować bo praktycznie zero bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka0015
ja gole sobie maszynka ale juz a 3 dni odrataja i znow trzeba sie za to zabrac.pozatym to niekonfortowe jak sie gdzies jdzie i trzeba co trzy dni golic a depilatorem slyszalam ze nawet na miesiac potrafi byc spokoj.ja bym chciala depilator ktory zmniejsza bol,slyszalam ze jest jakas nasadka mrozaca czy cos.co to za depilator i w jakiej cenie bo chcialabym na niego uzbierac sobie.i jeszcze chcialam sie spytac czy golicie depilatorem uda bo slyszalam ze uda cholernie bola.odpiszcie prosze.dziekuje i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
nastka: poczytaj sobie wczesniej o wszelkich nasadkach zmniejszających ból (podsumuje w trzech słowach: pic na wodę). depiltor boli tylko na początku, choc na udach rzeczywiści bardziej (delikatniejsza skóra, ja tam używam nasadki golącej i nie narzekam) nie wierz w to, że nogi wytrzymają Ci w idealnej gładkości przez miesiąc, bo włoski rosną niestety nierówno i w momencie, gdy jedne wyrywasz, inne czają się już pod skórą do odrostu. w każdym razie warto pooszczędzać, bo maszynka to fatalne rozwiązanie, szczególnie latem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświerzam temacik
Ja urzywam depilatota z Zeptera i tez nie czuje bolu. Powtorze za kolerzank:. Warto bylo zainwestowac. pozdrawiam forumowiczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uzywalam nigdy depilatora ale zamierzam sobie kupic. Dobrze ze zajrzalam na ten topic, bo chcialam kupic philipsa. Ja mam zeptera za ile chsesz sie pozbyc swojego depilatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z Zeptera
Mysle ze 50pln + koszty wysylki :)Moje GG8019795. Ktos da wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia8207
Do NIUNIA66 Czy pod pachai też można sie golic tym depilatorem?? i w okolicach bikini?? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod pachami depilowałam się już od dawna tym Philipsem i po prostu skóra się przyzwyczaiła. A tym nowym to w ogóle super. Z bikini troszkę gorzej, ale jest taka nasadka z mniejszą ilością pęset (chociaż też bolało) - to miejsce jest bardzo wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska x
jeszcze nie kupilam depilatora :( ale pozyczylam od kolezanki- i najgorzej bolalo pod pachami!!zrobily mi sie jakies ranki etc. czy sa nasadki przeznaczone specjalnie do depilowania pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak.Ja mam nasadke.
Przeznaczona jest do depilacji miejsc wrazliwych, czyli wlasnie pachy czy bikini. Z ta nakladka depilowanie jest mniej bolesne za pierwszym razem. Ja juz jej nie uzywam bo przy regularnej depilacji tych miejsc wystarczy mi sam depilator. Wloski odrastaja slabsze wiec nie jest bolesne ich usuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jak tam zakup.
Ciekawska jaki w koncu kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augu22
Witam dziewczyny, niedawno dostałam w prezencie depilator Philips Satinelle Ice i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo na początku każdy depilator powoduje ból, ale mam nadzieje, że kazda kolejna depilacje będzie łatwiejsza. Nie rozumiem dlaczego tak skrytykowałyści depilatory philipsa, każda dziewczyna z którą gadam jest zadowolona z tej firmy i ja póki co też. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
a ja uzywam depilatorow od 10 lat. Wlasnie wczoraj kupilam Brauna 5270 i jestem z niego zadowolona. Poprzedni Philips zepsul sie i teraz widze ze chowa sie do Brauna. Ten oczywiscie jest drozszy, ma wiecej bajerow (lampke-rewelacja, nasadke masujaca, golarke). To jest juz moj 4 z kolei depilator. Niestety bez niego musialabym sie golic codziennie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swój depilator od 3 tygodni i moge powiedziec tyle - rewelacja! nie boli bardzo, może dlatego że wcześniej też wyrywałam włosy tyle że za pomocą pasty cukrowej. mam brauna 5580 ma 3 głowice depilujące i 3 nasadki. Jeszcze ma lampke podswietlajaca depilowany obszar. Jest glowica easy start ma 12 penset i jest swietna na poczatek aby skora sie przyzwyczaiła, 2 głowica jest przeznaczona do pach, twarzy i okolic bikini to tzw \"wąska\" głowica, a 3 głowica ma 40 penset i depiluje bardzo szybko i dokładnie. Do tego ma nasadke masująca, nasadke chroniącą do twarzy i nasadke do tej glowicy z 40 pensetami zeby jeszcze dokladniej wyrywala. jestem bardzo zadowolona chociaz dalam za niego 349zł na allegro(sugerowana cena to 489zl :/ )ale uważam że nie ma co załować na niego tych pieniedzy bo jest skuteczny, do tego ladny (pastelowy fiolet) i wiem ze bedzie slużył mi przez lata.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chce sobie kupic nowy depilator. Narazie mam bardzo stary z brauna tylko ze jest bardzo glosny. Napiszcie czy wasze depilatory pracuja cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola81 nie wiem co to znaczy wg Ciebie ze depilator bedzie pracowal cicho, ja mam swój pierwszy jestnajnowszy i niby najbardziej zaawansowany z tych co teraz wyszly z brauna i zdziwilo mnie bo jest glosny. Ale zalezy tez jaka glowica sie depiluje przy kazdej jest inny dzwiek. dla mnie to troche za glosno on chodzi ale nie wiem jak te starsze, chociaz moja szwagierka ma taki starszy i jej chodzi glosniej. w kazdym razie da sie to zniesc jak podglosnie sobie radio to nawet slychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj jest dosc glosny.
kar79---->dlatego ja mam z Zeptera. Jak mi sie zepsuje to oddam do serwisu i go naprawia.Ma 2 lata gwarancji. Nie bede musiala kupowac nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloom_flower
Nigdy nie uzywalam deplatora, zawsze uzywalam maszynki albo kremu do depilacji. Ale mam juz dosc powtarzania zabiegu co 2-3 dni.. zwlaszcza jezeli chodzi o PACHY! Nie da sie ogolic a ni wydepilowac ich idealnie kremem.. zawsze zostaja male czarne krosteczki, a na drugi dzien wygladaja jesczze gorzej.. POTRZEBUJE DEPILATORA (Z BRAUNA, BO CZYTALAM CALY TEN TEMAT I PRZEKONALYSCIE MNIE), KTORY BEDZIE PRZEDE WSZYTSKIM SKUTECZNY. Są takie z nasadka golącą do pach i okolic bikini, ale ja wole pachy depilowac, bo do golenia juz ejstem uprzedzona.. wiec.. jakie polecacie? nie potrzebuje bajerów, z bólem sobie poradze, od czego jest lód ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka aaaaaaaaa
cześc :) ciesze się, ze znalazłam przypadkowo ten topik, widze, że Braun jest nie do pobicia hihiih tak z ręką na sercu jai depilator Brauna z nasadkami do dep. pach i bikini (do 200zl) mozecie polecic???? pozdrawia serdecznie i dobranoc lece bo rano trzeba wstawac do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa23
a ma ktoras z was Philipsa hp2944??? czy jest dobry i posiada dodatkowe nasadki? bow necie trudno cos konkretnego znależć dlatego pytam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta krakow
michalep polecam zdecydowanie brauna pierwszy sluzyl mi 4 lata i jestem bardzo zadowolona z niego ale postanowilam wlasnie dzisiaj kupic sobie lepszy model no i oczywiscie tez wybralam brauna mysle ze twoja dziewczyna bedzie bardzo zadowolona z brauna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest
lepsze, te pęsety czy dyski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka92
niestety nie wiem co jest lepsze. zatem ja przyłączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
aha, lepsze w sensie skuteczniejsze, co lepiej wlosek chwyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fudzia
uzywam Phillipsa i niejestem zadowolona.mam ogólnie cienkie włosy o jasnym kolorze.zamierzam kupic najnowsza rowent albo jakiegos brauna,niewiem ktory bedzie lepszy dla cienkich wlosow.moze ktos mi doradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze leprze sa
pensety. Wazna jest tez szybkosc obrotow. Co do nasadki. W moim depilatorze /tym z Zeptera:)/ nasadka specjalnie do miejsc wrazliwych jest w komplecie z depilatorem. Cztery pary Penset otwieraja sie i zamykaja 38tys razy /1min.. Pierwszy depilator jaki mialam epilady-taka sprezyna do wyrywania-byl do bani. Braun byl za slaby bo mam grube i silne wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja noszę się z zamiarem kupna Brauna na Allegro. Nie mam zamiaru płacić kilka dodatkowych stów za masażery, jakies kulki i rekawie lodową. Dlatego wybrałam sobie model 2075 EverSoft. Na allegro jest kilka sprzedawców tego modelu (z hurtownii) od 86zł. Czy ktoś używa tej linii lub ma jakies porównanie? Wiem, że lepszy byłby taki z 40 parami pęset, ale niestety nie stać mnie. A ból zawsze był i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×