Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość new new.
takie pytanie jeszcze mam, nie wiecie jak szybko znikaja te krostki ktore sie tworza zaraz po depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usa
a czy ktoś posiada depilator ultradzwiekowy? Mam w planach zakupic depilator, ale nie wiem na jaki sie zdecydowac. Czy tradycyjny (podobno w miare skuteczny) czy ultradzwiekowy, ktory podobno oszczedza przykre dozanania, ale nie wiadomo czy pomaga pozbyc sie owłosienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
Witam. chciałam zapytać czy posiada któraś baruna z nakłdkami. Faktycznie można nimi depilować bikini i pachy? Lepszy będzie braun np Silk-epil Xelle 5585 lub Braun 7280 niż Philips Satinelle Soft HP6409/03? Ma ktoś któryś z nich? Polecił by mi ktoś któryś? Bede raczej depilować tylko nogi i może pachy, biki raczej nie. Wystaczy do pach nakładka goląca philipsa czy lepszy bedzie braun? Proszę o szczerą rade, bo wkacje trwają a ja nadal nie wiem jakiej firmy i jaki model kupić. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
new new Chciałam zapytać osobę o tym pseudonimie jaki ma mosel philipsa i za ile go kupiła? ja myśle o modelu Satinelle Soft HP6409/03. Warto? Szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala1230
chcialbym dowiedziec sie czegos o depilatorze braun silk epil xpressive 7681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala1230
ewentualnie interesuje mnie braun silk xelle solo 5170 lub braun 3170 soft perfection solo potrzebuje opini osob uzywajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala1230
na czym polegaja depilatory ultradzwiekowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1984
Wczoraj kupiłam brauna 3270. Tj to samo co Braun 3170 tyle ze z dodatkową głowicą golącą. W MediaMarkct jest promocja 199zł. Dodam tylko że to mój pierwszy depilator. Depilowałam wczoraj nogi i po czerwonych rakach nie ma już dziś śladu. Nawet nie bolało tzn spodziewałam sie czegoś gorszego-nazwałabym to drobnym szczypaniem.Golarka pod pachami też się świetnie sprawdza. Jestem bardzo pozytywne zaskoczona i polecam wszystkim niezdecydowanym. P.S.Za parę tygodni napisze coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
Witam, jeśli chodzi o tego baruna np Silk-epil Xelle 5585 lub Brauna 7280 to czy te dodatkowe głowice napradwe coś dają? Wystarczy zwykła głowica goląca do depilacji pach? Nie chce zapłącić za dużo, jak ma się okazać że wogóle nie bede używałą dodatkowych nakłądek.Np bezużytaeczna jest dla mnie nasadaka do depilacji twarzy, po co to komu??? Myśle o depilacji nóg i goleniu pach, bo bikini to raczej odpada, za bardzoo by chyba bolało. Warto zapłacić około 300 zł za brauna z bajerami? Czy lepiej kupić Philipsa z nakładką golącą i z czymś do masażu? Proszę o rade. Jestem bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala123
czesc ja tez sie borykam z problemem kupna depilatory w sumie masz racje te bajery sa bezuzyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala123
ok sprawdze moze tego brauna co polecasz 3170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj zakupilam depilator Philipsa HP 6409/03. coz moge powiedziec? depilowalam sie w ten sposob po raz pierwszy i bylam w totalnym szoku... poczatkowo bolalo jak cholera, a juz po krotkiej chwili idzie sie przyzwyczaic . mysle, z e bol byl bardziej spowodowany strachem przed depilacja, bo po chwili juz moglam \"jezdzic\" prawie bez mrugniecia okiem... co do bikiny i pach, to probowalam kawalek pod pachami, ale na razie sobie odpuscilam- aczkolwiek mysle, ze idzie sie przyzwyczaic. ogolnie, mimo nieciekawego poczatku jestem calkiem zadowolona. nie sadzilam, ze taki plastykowy waleczek moze cos dac, ale jak sie go troche docisnie, to nawet pomaga:) jesli do tego dodac \"naciaganie\" skory, to moze byc. lod tez pomaga, ale na dluzsza mete beznadziejny- co prawda przynosi duza ulge i jakby znieczula, ale trzeba go pakowac w woreczki i cigle zmieniac, bo sie rozpuszcza. i wlasnie dlatego chce sobie dokupic rekawice chlodzaca. wie ktos, gdzie mozna to zakupic? obeszlam pare sklepow, (chemiczny, drogeria, gospodarstwa domowego, a nawet ze sprzetem agd) i nigdzie nie maja. juz nie mam pomyslu gdzie szukac... licze na Wasza pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
O widzisz, czyli polecasz tego philipsa tak? Można spytac gdzie kupiłaś i za ile? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
O widzisz, czyli polecasz tego philipsa tak? Można spytac gdzie kupiłaś i za ile? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam:) jak na razie jestem zadowolona. co prawda, nie zdecydowalam sie jeszcze na depilacje bikini, ale glowica golaca jest do tego znakomita, wiec nawet jesli nie bede wstanie depilowac tych miejsc, to zawsze lepiej niz maszynka, czy kremem. depilator kupilam po promocyjnej cenie w sklepie znajomego moich rodzicow- za 180 zl. oferty w internecie wahają sie od 190-240. w rtv euro agd jest taki dostepny za 200 zl. ponawiam pytanie: wie ktos, gdzie mozna dokupic rekawice chlodzaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
Hejka. A ma któraś brauna 7280??? Fajny jest? Warto? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika08
witam chcialam kupic kolezance na urodziny depilator bo juz kilka razy o tym mowila uwazam ze to dobry prezent i mam pytanie jakie polecacie takie mniej wiecej nie przekraczajacych 100zl? bylabym wdzieczna za odpowiedzi hm no i jesli by kosztowal np 110zl a bylby naprawde dobry to tez prosilabym o napisanie o nim z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka08
czy moze mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcus19
Hej, polecałam bym jakiś z głowica golącą, na prezent dla koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa21
hej! kupiłam depilator braun 3170. depilacja nóg tak bardzo nie boli a okolice bikini nie próbowałam bo sie boje;/ jednak wydaje mi sie ze tak dokładnie nie usuwa włosów;] jesli ktoś ma taki model to prosze o komentarze po jakim czasie włosy odrastaja;) na ulotce pisze ze po 4 tyg ale jakos nie wierze w to;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunga
Czy depilatorem golicie także włoski pod pachami i okolice bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depilotka
Owszem golę i tam i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytal o depilator braun silk epil xelle 5170 jestem szczesliwa posiadaczka od dluzszego czasu. wczesniej uzywalam, starszego modelu brauna i dwoch modeli phillipsa satinelle. xelle ma wiecej glowic wyrywajacych a to bardzo wazne bo jest dokladniejszy (chwyata wiecej wloskow i krotszych) i szybszy. podstawowa nakladka pomaga odslonic niektore wrosniete wloski bo jest dosyc ostra jesli chodzi o masowanie. druga nakladka czesciowo przykryta swietnie nadaje sie do okolic bikini i pach. jednak najlepsze rezultaty daje depilacja w polaczeniu ze stosowaniem oleju. uzywam od przeszlo miesiaca olej migdalowy na zmiane z kokosowym zamiast balsamu. skora staje sie tak miekka, ze znacznie zmalal problem wrastania a depilacja nawet pod pachami przebiega praktycznie bezbolesnie i szybko. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*peset wyrywajacych a nie glowic zapomnialam dodac, ze jako jestem juz troche leciwa to w ogolniaku uzywalam depilatora sprezynowego :o epi lady bodajze sie zwal :D to dopiero byly czasy i moze jeszcze dodam odnosnie roznych nakladek i innych przyczlapow, ze im prostszy model tym lepiej. wazne by mial podstawowa nakladke z duza iloscia peset aby szybko i skutecznie depilowal nogi oraz lekko przyslonieta nakladke do okolic wrazliwych aby nie chwytal skory co sie czasem zdarza. dlaczego warto dac 300zl a nie 90zl niezaleznie od marki bo i phillips i braun sa rownie dobre? bo ten ktory kosztuje 300zl ma wiecej peset. warto przy zakupie porownac ilosc peset a nie dodatkowych bajerow i sprawdzic czy jest nakladka na pachy i okolice bikini. jesli chodzi o swiatelka w braunie czy nasadke chlodzaca w phillipsie to dochodze do wniosku ze to zbedne dodatki, za ktore trzeba zaplacic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinka00
Depilator BRAUN 3170 prosze o opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka787
mam braun silk epil Xpressive rózowy wczesniej mialam (przez 5 lat) philipsa taki za 80 zl.i uwazam ze ten stary byl lepszy ten brauna chwyta i usuwa baardzo malo wloskow, dlugo trwa ta depilacja, doznania bolowe te same co w starym philipsie, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brAun Silk-epil- ever sofy;)- dostałam od męża ;) musze powiedziec,że jestem zadowolona ;-) ps: mój mąż twierdi,że faceci i tak nie widzą różnicy między ogolonymi i \"zapuszczonymi\" nogami ;P;P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad kupnem depilatora, nie mogę już patrzeć na moje twarde ciemne włoski, ale przeraża mnie samo depilowanie, wiem że będzie ciężko na początku... już kiedyś próbowałam, ale jakiś czas temu, może to wina starszego modelu. interesujące w waszych opiniach wydają się braun\\\'y, jak już wybiorę model, kupię i użyję dam znać czy przeżyłam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×