Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zenobia23

Jak pobudzić laktację - pomocy!

Polecane posty

Gość hillanda
Mnie kryzysy dopadały znienacka, bez zapowiedzi ;) Ale wtedy też prolaktan ma pare dni i problem mijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
Dziewczyny, chyba mam kryzys laktacyjny.... dziecko płacze, jak się denerwuję, a pokarmu jak było mało, to i teraz jest niewiele.... jak mam pobudzić szybko laktację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy macie rację. To dobry środek jesli chodzi o Prolaktan i uwazam ze zdecydowanie pomoze nam w takich problemach z laktacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
A gdzie kupię ten Prolaktan? I jak często go się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralamto
Ja kupiłam go w aptece (ok. 20 zł) i wystarczy jedna saszetka dziennie. Wsypywałam go do jogurtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat smakuje lactosan mama. Jest fajny i mogę go łączyć nie tylko z wodą, co jest miłą odmianą. Chciałabym nadal karmić piersią i potrzebuję dobrego wsparcia. Synek ma większy apetyt, miło patrzeć jak rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSerenada
U nas położna rozdawała po dwie saszetki prolaktanu i jak nadszedł kryzys zastosowałam i już po tych dwóch saszetkach wiedziałam, że na mnie działa i że kupię jak będę znowu miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
Była w aptece i kupiłam go za niecałe 20 zł. I nie wiem, czy należy brać go z samego rana? Czy też o każdej porze dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamafit123
Ten środek przyjmowałam rano razem ze śniadaniem:)wsypywałam go do jogurtu, maślanki lub też do kubka z musli:)i pamiętaj, że tylko raz dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGregoria
Kochana ale pamiętaj zdrowa dieta, dużo płynów i w miarę możliwości, wiem że to trudne przy maleństwie, ale trzeba się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hillanda
co jest trudne przy maleństwie? Ja prolaktan jadłam najczęściej z jogurtem na drugie śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie to też najlepszy srodek. Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
Dziękuję za odpowiedzi:) dziś wzięłam go z jogurtem i nawet jest smaczny:) a kiedy mogę spodziewać się widocznych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczekarmiepiersia
W moim przypadku, już po trzech dniach zauważyłam sporą poprawę:) w pewnej chwili już miałam tak dużo pokarmu, że go odciągałam i przechowywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczedwadni
Ja również zauważyłam szybką poprawę. Dwie lub trzy saszetki wystarczyły i ruszyła produkcja:)rozrabiaj go z serkami lub jogurtami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
Dziękuję za odpowiedzi! Dziś już wzięłam kolejną saszetkę i powiem, że moje piersi są tak jakby pełniejsze. Już się nie mogę doczekać efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSabina
Spokojnie, doczekasz się :) Nie nakręcaj się, nie stresuj bo to tylko pogłębia suszę. Odpoczywaj i się zrelaksuj. Prolaktan z pewnością Ci szybko pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinberek
Tak naprawdę to kwestia idywidualna, u jednych efekt będzie po 3 dniach, u innych po tygodniu, u jeszcze innych po dwóch, ale na pewno warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotoja
Minęło już dobrych kilka tygodni i mogę pochwalić się, że moje problemy zniknęły:)żałuję tylko, że od razu tego nie spróbowałam, a wyrzuciłam tyle pieniędzy na środki, które mi nic nie dały:/ale teraz jest super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamańka
I po jakim czasie zauważyłas poprawę? Ja jestem w podobnej sytuacji, już nie raz rozważałam podanie mm, ale ciągle przystawiam, bo bardzo mi zależy. Mały na mnie wisi dosłownie cały czas, a mleka mało, ile to może potrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny maja rację, trzeba w siebie wierzyć. Każdy ma swój złoty środek, jednemu będzie wystarczał sam kontakt z dzieckiem, innemu potrzeba wsparcia. Sama piłam lactosan mama, dzięki temu karmię piersią. Szukajcie rozwiązań najlepszych dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba

Ja również mam lactosan, strasznie lubię jego smak. Moim zdaniem to jest super alternatywa dla młodej mamy, która szuka wsparcia i chce karmić piersią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość working mum

ja stosuje herbe z Holle. dziecko jest na mm tez z tej firmy. na razie wszystk okejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klima
Dnia 18.12.2018 o 10:23, Gość żaba napisał:

Ja również mam lactosan, strasznie lubię jego smak. Moim zdaniem to jest super alternatywa dla młodej mamy, która szuka wsparcia i chce karmić piersią. 

Dobry i smaczny, mi w zupełności odpowiada. Jak laktacja szwankuje warto kupić i pić regularnie. Są kobiety, które karmią kilka lat i nie maja najmniejszych kłopotów z laktacją. Są i takie, jak ja, które szukają wsparcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowapogoda

I ja należę do tych kobiet, które szykują wsparcia laktacji..... mówicie o tym lactosanie, a czy on na pewno jest dobry? szukam środków laktacyjnych, które na serio zadziałają:/ słyszałam też o prolaktanie i tak się zastanawiam, który z nich wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuniusia

najpierw to zapoznaj się z ich składem:)niestety, ale można dostać też takie środki pełne chemii, a to nie o to chodzi.... a może zapytaj się swojej położonej, w jaki sposób można poprawić laktację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klima
Dnia 18.12.2018 o 10:23, Gość żaba napisał:

 

Każdy powinien szukać pod własne preferencje. Mi się sprawdza akurat ten produkt i jego mogę polecić. Jeśli masz wątpliwości zawsze zapytaj w aptece lub sama wypróbuj i będziesz wiedziała, co jest dla ciebie najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowapogoda

niuniusia dziękuję za odpowiedź:)masz rację, nie mam zamiaru brać środków na laktację nafaszerowanych chemią..... dziś wybieram się do mojej położonej i może coś mi doradzi w kwestii poprawy laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia

nie ma za co:) i jak byłaś u położnej? powiem jedno, nie ma to jak naturalne składniki w składzie. Masz pewność, że nie zaszkodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×