Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12

błagam o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

od 2 lat jestem z facetem mieszkamy razem ,po dwóch latach on postanowił mnie zostawić bo jak to określił \"coś w nim pękło\" po tygodniu od rozstania pojechał do krakowa aby spotkać się ze znajomymi i żeby o mnie zapomnieć cały czas pił i się bawił pownego wieczora w knajpie poznał laskę i po 5 godzinach rozmowy pojechali do niej i wylądowali w łóżku na drugi dzięn znowu się spotkali i znowu to samo .ja w międzyczasie dowiedziałam się że jestem w ciąży blo to zaskoczeniem ponieważ 3 miesiące przed przeszłam amputacje szyjki macicy z powodu raka nigdy się nie zabezpieczaliśmy bo bardzo chcieliśmy dziecko .zadzwoniłam do niego i mu o tym powiedziałam był w szoku powiedział ze muszę iść do lekarza bo on musi mieć pewność.poszliśmy razem i faktycznie 4 tydzień.on powiedział ze akceptuje dziecko da nazwisko ale nie będziemy razem bo chce być sam ,będzie dochodzącym tatusiem,póżniej spotkaliśmy się po dwóch dniach i powiedział ze mnie zdradził bo chciał o mnie zapomnieć ale nie może bo mnie kocha i że może spróbujmy jeszcze raz ,ucieszyłam się ale nie na długo bo co 2 dni zmieniał zdanie i nie był niczego pewien.obiecał mi że o tamtej zapomni ale było coraz gorzej ona dzwoniła do niego mówiła że go kocha żeby o mnie zapomniał i olał dziecko bardzo go podburzała .on jej nie kocha nawet mu się nie podoba zrobił to po pjaku.tydzień temu wprowadziłam się do niego on zadzwonił do niej żeby o nim zapomniała bo chce tego dziecka i mnie ,ona bardzo się wkurzyła powiedziała że przyjedzie i ma jej to powiedzieć prosto w oczy on ją wyśmiał bo przecież nie byli ze sobą po prostu przygoda .i wszystko zaczęło się układać aż do wczoraj jak dostąl od niej esemesa że ona jest też z nim ciąży!!!!!zbledliśmy obydwoje i nie wiedziełiśmy co zrobić ja w 2 miesiącu a tu kolejna ciąża,szok zadzwonił do niej i powiedział żę ja o wszystkim wiem ,że mieszkamy razem i nie chce być z nią ona to zlała i jak gdyby nigdy nic mówi że muszą się spotkać bo przecież to ich dziecko co dziwne powiedziała mu że bierze tabletki a teraz stwierdziła po wszystkim że brała ale przestała bo jej naczyńka no nogach popękały dla mnie to ściema albo się specjalnie podłożyła albo już była w ciąży!!!!to jest bardzo bogata laska ma mieszkania w paru miastach 2 lata w hiszpani 2 w niemczech rok w stanach 3 razy uciekała sprzed ołtarza od 16 roku życia mieszkała ze starszym facetem poza tym grała u pasikowskiego w słodko gorzki rolę pipi mała rólka ale widoczna i na dodatek jej twarz jest w każdej \"żabce\" na rajstopach tak więc mój facet miał niezłą przygode w czwartek umówił się z nią na rozmowe bo ma jej powiedzieć ze chce naszego dziecka i z nią nie będzie ale ja się boję że go omota bo to potrafi,on mnie pociesza że wszystko będzie dobrze ale ja prędzej poronie bo od 2 miesięcy żyje na krawędzi.błagam pocieszcie mnie że będzie dobrze juz nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
nie wiem co myslec o twoim facecie bo tak jak on robi to ... ja bym nie wytrzymala :( musisz z nim pogadac najpierw czego on naprawde chce , powiedz ze sie boisz zeby jechal na to spotkanie bo skoro tak zmienial zdanie to i teraz moze zmienic. a ta panna sie nie przejmuj , panny z bogatycgh domow tak maja... nie jest z nim w ciazy tylko go chcve mniec za wszelka cene OGLADAJ TELENOWELE hihi tam sa takie panny chore. ja bym na twoim miejscu zadzwonila do niej ( ale chyba za zgoda chlopaka bo pozniej bylo by nie milo jakby sie dowiedzial) i pwoiedzialabym co o niej mysle, ze nie mozna tak poprostu znieszxczyc czyjec=gos dlugoletniego zwiazku bo jej sie tak podoba. a pozatym powiedzialabym jej ze jest kurwa i sie puszcza z facetami po 1 godzinie znajomosci i ze zadzwonie do jakies gazetki i juz nie bedzie taka slawnma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
niech ona zarzada tak jak u cioebie zeby razem poszli do lekarza a pozniej testow DNA bo chuj wie czy z kims innym tego nie zrobila a wciska jemu to dziecko. a to kurwa az normalnie ja bym ja .......... musisz byc silna i nie dac sie . a facetowi pokazac jak panny czasem sa jebniete :) mam nadziejezebedzie dobrze. a kiedy on jedzie sie z znia spotkac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W CZWARTEK I NIE JEDZIE TYLKO PÓJDZIE ,BO PANNA TERAZ JEST W ŁODZI A MY TU MIESZKAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
i dlatego ze opn jest pierwszym ktory ja tak poptraktowal ona bedzie robic wszystko zeby bylo odwrotnie, bo takie panny nie moga byc ponizone. wiem czasem ja tak robilam tylko nie z dziecmi :P moze jej sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie do czwartku a ty pozniej mi wszystko powiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek34
nina jest mi przykro ze spotkalo Cie cos takiego! po pierwsze wiem ze to brzmi smiesznie ale sie nie denerwuj bo to zaszkodzi maleństwu po drugie -tamta zdzira musi isc do lekarza ale razem z nim (i uprzedz go o tym ze ona moze dac nawet lekarzowi $ zeby potwierdzil ciaze) po trzecie zastanow sie kiedy ona mogla zajsc w te jej urojona ciaze i czy wykrycie tego przez lekarza jet juz mozliwe po czwarte te testy na DNA sa podobno proste do wykonania ale nie jestesm pewna czy nie po urodzeniu sie dziecka :-( życze ogromnej sily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE WSZYSTKO CI OPOWIEM ,CHOCIAŻ MOŻE BYĆ TEŻ TAK ŻE TO ON SIE NAMYSLI I MNIE KAŻE WYPIEPRZAĆ ,BOŻE JA TEGO NIE ZNIOSE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek34
a dodaam ze moim zdanie podobnie jak MADA to ona raczej nie jest w ciazy bo takie panienki sa walniete ale swoje plany w glowie maja i to perfidene !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIATUSZKU DZIĘKI ,NIESTETY TEST DNA WYKONUJE SIĘ PO URODZENIU DZIECKA I TO KLOPS JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
nieeeeeeee mysle ze cie dla niej nie zostawi ile ja zna 2 dni??????????? wlasnie ta panna jak tzn skad moze wiedziec zejestw ciazy?? hahah przeciez testy po 7 dniach wykrywaja a u gin. usg to nic nie wiedac moze jakis minimalny pecherzyk ktory nie musi oznaczac ciazy . pierdolona kurwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek
Jak mamy Ci pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DOBRZE MOŻE NIE JEST W CIĄŻY ALE ILE ONA TO MOŻE CIĄGNĄĆ??AŻ JEDNO Z NAS PALNIE SOBIE W ŁEB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
nieeeee wy jej palniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ŻE JESTEŚCI ZE MNĄ TO BUDUJĄCE ŻE SĄ JESZCZE FAJNI NORMALNI LUDZIE NA TEJ ZIEMI .TO WSZYSTKO STAŁO SIĘ MIESIĄC TEMU 16,17 LIPCA PODOBNO ZROBIŁA SOBIE TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
acha ale wieszz e jak jej sie udowodni ze nie jest w ciazy to moze jej bedzie glupio pozniej i da sobie spokoj. ale ja bym zadzwonila do niej i tak jak wyzej anpisalam to bym jej powiedziala. jak bym ja zobaczyla, poznala to bym jej nbaplula w twarz...... ciekawe czy bylaby taka cwana -szmacisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaannnniiiaa
nie martw się i nie denerwuj - nie zapominaj, że jesteś w ciąży i to może zaszkodzic maleństwu... miejmy nadzieję,że ta dziewczyna nie jest naprawdę w ciąży, jesli jest musi poddać się testom... trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
acha ale wieszz e jak jej sie udowodni ze nie jest w ciazy to moze jej bedzie glupio pozniej i da sobie spokoj. ale ja bym zadzwonila do niej i tak jak wyzej anpisalam to bym jej powiedziala. jak bym ja zobaczyla, poznala to bym jej nbaplula w twarz...... ciekawe czy bylaby taka cwana -szmacisko... sorki za te wyzwiska ale ja zawsze sie tak przejmuje... lubie ludziom pomagac i tak sie wczowam jakby to o mnie chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO USG MIAŁAM ROBIONE W 5 TYGODNIU DOPOCHWOWO I JUZ BYŁO MALEŃSTWO WIDAĆ 6 MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird
Co do testów DNA, to można je wykonać przed urodzeniem dziecka. Pobiera się komórki z płynu owodniowego, tak jak do badań prenatalnych. To tak w razie czego. Trzymaj się Nino i staraj nie denerwować, nie umiem Ci inaczej pomóc, jak tylko wyrażając nadzieję, że wszystko się szczęśliwie ułoży. Będę trzymać za to kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁAM DODAĆ ŻE TERAZ TESTY SĄ TAK CZUŁE ŻE W 100% WYKRYWAJĄ CIĄŻE NAWET PO 6 DNIACH MOJA LEKARKA TAK POWIEDZIAŁA A POZA TYM ZNAM TO Z AUTOPSJI A ONA TEST ZROBIŁA WIĘC NA BANK JEST ALE TO PRAWDA POWINIEN PÓJŚĆ Z NIĄ DO LEKARZA BO ON OD RAZU WYLICZA KIEDY DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA JEŚLI SAMA PÓJDZIE TO MOŻE WCISNĄĆ MU KIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
wlasnie pytalam sie mamy ona mowi ze faktycznie mozna wykonac przed urodzeniem dzidziusia :) tylko chyba nuie tak predko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W KTÓRYM MIESIĄCU POBIERA SIĘ TE KOMÓRKI JEŚLI DOPIERO W 3,4 TO PO PTOKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
ja nie wiem .... moze wejdz na google wpisz DNA i tam cos bedzie pisac nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek34
na pewno do lekarza ale moze do innego niz jej! a poza tym niech on z nia wejdzie do gabinetu od razu a nie po badaniu!! nie piszesz duzo o tym swoim facecie, jaki on jest czy zmienny czy jaki? moze wtedy latwiej by nam bylo cos Ci poradzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird
chyba właśnie gdzieś od 12-14 tygodnia, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGLĄDAŁYŚCIE FATALNE ZAUROCZENIE Z GLEN CLOSE I MICHAELEM DOUGLASEM ,TO JEST TEN TYP KOBITY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
te typy tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKI JEST MÓJ FACET? DZIWNY CZASAMI NIE ROZUMIEM GO CZĘSTO .TAK OD ZERWANIA ZACHOWYWAŁ SIĘ PONIŻEJ KRYTYKI ON NIE WIE CZEGO CHCE ,ON MUSI POBYĆ SAM ON MUSI SIĘ SKONCENTROWAĆ NA SOBIE ALE MÓWIE TO BYŁO 2 TYGODNIE TEMU TERAZ JEST ZNOWU ZA MNĄ JAK NIE DOSZŁO JESZCZE DO TEGO WSZYSTKIEGO BL FACETEM WSPANIAŁYM ZE ŚWIECĄSZUKAĆ OPIEKUŃCZY, CZUŁY CHOCIAŻ MIAŁ SWOJE ŚWIRKI .MOIM ZDANIEM BEZ KRĘGOSŁUPA BYŁO DUŻO MIŁYCH CHWIL ALE DUŻO ZŁYCH NO CÓZ ZNAK ZODIAKU PANNA OCZYWIŚCIE NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO OPRÓCZ NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ninko12 Jestem facetem po 50 i blady strach mnie ogarnął co Ty wypisujesz na temat \"swego\" faceta. Już po kilku słowach Twojego postu można się zorientować jak jesteś wartościową osóbką i zupełnie nie rozumiem Ciebie jak możesz się tak poniżać z takim facetem. On nie jest wogóle Ciebie wart. Pomyśl o dziecku i pamiętaj, pozytywne myślenie daje wiele więcej niż takie zamotanie się w walkę o względy tego dupka. Sorki za ostre słowa, ale inaczej nie potrafię i piszę pod wpływem wzburzenia. Przemyśl to czy chcesz mieć na głowie swoje dzieciątko, czy też dodatkowo \"duże dziecko\", które wg mnie niedorosło do roli ojca. Jestem pewien, że wybierzesz właściwą drogę, a czas pracuje na Twoją korzyść. Zacznij wyobrażać sobie jak powinno pozytywnie wyglądać Twoje przyszłe życie, a to co masz w tej chwili wyobrażasz sobie tylko raz i to aż do łez, NIGDY SOBIE WIĘCEJ POTEM TEGO W SWOIM UMYŚLE NIE WYOBRAŻAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×