Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12

błagam o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość liss
dzień dobry!!!!!!!!!!!! kurcze wrzeszczę i wrzeszczę i nikt nie odpowiada... dziewczynki, wstawać , spiochy.... no co kurcze haloooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć liss, już wstałam przeczytałam ostatnie wypowiedzi i wychodzi na to że ja się szmace ,suuuper tego mi właśnie potrzeba z tym gadu gadu coś nie tak ale naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo jest komuś radzić idż do domu samotnej matki i po kłopocie ja mam własne mieszkanie remont zakończy się niebawem i się tam przeprowadze ,a co do zostawienia faceta ,no cóż to jest dla nas najcięższa próba i jeśli ją przejdziemy to nic już nas nie złamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liss na tym gadu gadu mogę tylko wysyłać sms express na komórke i telefon nic nie ma na rozmowę pomiędzy komputerami czy coś żle zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewaee
czecs z tym gadu gadu to jest tak narazie dlatego ze nie masz nikogo na liscie jak Ci liss poda numer to bedziesz miala:) zobacz sobie tam w ustawieniach zapoznaj sie z tym :) daj hasło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mi chyba podać maila i numer użytkownika i pseudo no bo jak się skontaktujemy no chyba że jestem ciemna masa i nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewaee
proponuje dać na te dwie glowy po srodku i na dole jest szukaj kontaktów,wpisz tam swoje miasto i pomysl kogo znasz z netem i wpisuj moze znajdziesz znajomych pozdrawiam pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
prosze mój numer 2436371 i masz tam szykaj kontaktów czy cos takiegowyszukiwanie kontaktów , skopiuj mój numer i wklej tam i znajdzie ci samo... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
czesc wam :) wlasnie spalam i zamierzam wrocic do rozmowy :P kurde jak mozna tak mowic o czlowieku ktory prosi o pomoc, jakby nina o nia nie prosila to zalozyla by topik "niemile slowka dla niny " albo cos podobnego ona potrzebuje pomocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
jest ktos???? hmmm chyba sama jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
nie mada nie jestes sama..... ja tez jestem tylko w miedzyczasie pisze jakis kretyński raport.... ale wołaj albo podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
jestes na gg? bo mam twoj numer bo podawalas Ninie to sie zaraz odezwe! powodzenia z raportem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
Ninko dzieciołku moze jakopś pomogę , gdzie utknęłaś kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
Ninko maila Ci napisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
nina to wejdz na gg liss my wlasnie na gg rozmawiamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
czekamy na Ciebie , pozdrów swoją fasolkę maleńką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
Ninko a moze podasz swój nr to cie znajdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
Nina czekamy na ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Sterczewska
ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr psychologii
problemem Niny jest ślepa, bezrozumna miłość gdyby akurat była wolna, bez ciąży i usłyszałaby taką historię, sama puknęłaby się w czoło zauważcie jak Nina broni swojego mężczyzny, popatrzcie na to zdanie: "on jej nie kocha nawet mu się nie podoba zrobił to po pjaku", albo na to: "jeśli ją przejdziemy to nic już nas nie złamie" - Nina przekonuje samą siebie bardziej niż innych, niezłomnie chce wierzyć facetowi, o którym ona sama wie że jest łgarzem, kłamcą, zdrajcą, ślepo wierzy że zdarzyło mu się to raz, po alkoholu, ale tak naprawdę to kocha ją o wszystko obwinia dziewczynę, wybielając przy tym faceta (to ona go stłamsi, bo ona jest zła, on ulegnie, bo on jest słaby) - typowe zachowanie obronne, Nina chciałaby żyć w swoim kolorowym dobrym świecie, mimo iż sama wie że ten świat dawno temu umarł i nic go nie ożywi to taka reanimacja trupa Nina ma skłonność do autodestrukcji, swoich decyzji nie raz będzie żałowała, ale widocznie musi je podjąć by się o tym przekonać - świadomie wiąże się z mężczyzną który nie jest dobrym człowiekiem - wiele kobiet chciałoby znów stanąć przed takim wyborem, Nina najwyraźniej nie wykorzysta swojej szansy a teraz zdanie ode mnie, takie prywatne: jestem w stanie zrozumieć jeden wybryk, alkohol i te sprawy, ale coś jest nie tak jeśli TY NIE MASZ PEWNOŚCI CZY ON CIĘ NIE ZOSTAWI - gdy RAZ zrobił coś złego - można wybaczyć, ale on wciąż robi złe rzeczy mam wrażenie że na siłę, bezsensownie próbujesz stworzyć, sklecić jakąś groteskową namiastkę rodziny, nie zdając sobie sprawy z tego że masz wybór i że inne wyjście może być lepsze sam fakt, że gdybyś teraz była bez niego to nie denerwowałabyś się, nie przechodziłą tego co przechodzisz, tylko żyła sobie spokojnie z dzieckiem w brzuchu - jest tego najlepszym dowodem fundujesz sobie zmartwienia jak ćma która leci do ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnieeee
normalny człowiek zazwyczaj robi wszystko żeby nie wpasc w kłopoty, nie mieć problemów, a nina chce je mieć, robi wszystko żeby cierpieć :) dziwne jestes typem kobiety którą facet może zdradzać, robić innym dzieci, pewnie nawet lać, a Ty byś nie odeszła :) a to tłumaczenie "nie mam wyjścia" to zwyczajne pójście na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj na oczy
i zobacz że Twój Pan nie jest taki kochany jak Ty byś chciala, ile razy chcesz być porzucana, zdradzana, upokarzana żeby to zrozumiec? chyba nieskończoną ilość :P gdyby naprawdę on uważał tak jak Ci mowi, to ta panna nie dręczyłaby was telefonami, gdyby on był stanowczy - tak, tak, tłumacz sobie że jest Michaelem Douglasem, a ona Glen Close, tłumacz sobie jest jedna dobra strona - Twój dzidziuś jak się urodzi to będzie miał rodzeństwo porozrzucane na całym świecie! JUPI! hip hip hurrrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚCIE OKRUTNI NIE ZNACIE MNIE ,JEGO NASZEGO ŻYCIA TO CO NAPISAŁAM TO TYLKO WYCINEK .ACHA MARTO STERCZEWSKA IDŻ SIĘ POWIESIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH: NIE BRONIE GO, NIE WIERZE ŚLEPO, ALE TO JA Z NIM ŻYJE I MAM DOWODY ŻE TO BYŁ PIERWSZY RAZ TAKIEGO MONOGAMA TO ŚWIAT NIE WIDZIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacja i do
tego nie najwyzszych lotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka2
Nina12 jak sie czujesz?jak samopoczucie? Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Sterczewska
Prędzej Ty pójdziesz, za swoją głupotę. Nie bądź taka pewna że on jest szczery z Tobą... robaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka2
nina12 odezwij sie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×