Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12

błagam o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mój chłop jest teraz bardzo na nie jeśli chodzi o nią i otą ciąże chce jej powiedzieć żeby usunęła i że chce być tylko ze mną mówi mi żebym się nie martwiła i dbała o naszego dzidziusia ale znając jego charakter to mu się jeszcze odmieni 1000 razy niestety taki jest jak mały chłopczyk, który buduje budowle z klocków a póżniej ją rozwala bo ma taki kaprys. oczywiście zapewnia mnie że jestem tylko ja i chce naszego dziecka ale jakoś do końca mu nie ufam nie po tym co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liss przepraszam cię ,może jestem niedzisiejsza ale co to jest gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
wcale sie nie dziwię, bo jakby nie było tyle syfu narobił koło siebie ze teraz zbyt szybko mu nie zaufasz.... on musi teraz odbudowac to co zniszczył i bedzie to bardzo długo trwało... a ty bądz egoistka i myśl tylko o sobie i swojej fasolce kochanej ....w brzuszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
gg to komunikator przez który śmiąło mozna sobie rozmawiać, bezpłatny i wogóle , same plusy , jeśli znasz sie troche na kompie to mogę pomóc ci go zainstalować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach skumałam gadu gadu nie nie mam bo jakoś tak mnie to nie interesowało ale mam maila cały czas się wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
Ninka a powiedz mi jak ty to wszystko teraz sobie wyobrażasz , jak pragniesz zeby było ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kompie znam się tak sobie no wiesz internet ,ściąganie filmów i to wszystko ale może mi powiesz co mam zrobić to spróbuje albo poprosze niewiernego bo informatykiem jest ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
cholera kolejna panna z pociagiem do kompów... ja mam to samo maniaka komputerowego mam w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liss dobra duszo ,mam totalny mętlik w głowie on twierdzi żyjmy tak jak żyliśmy do tego pieprzonego esema ale dla mnie to trudne dzisiaj w nocy nie spałam tylko snułam się po mieszkaniu jak idiotka a on norma spał jak dziecko,dziwne! o 16.30 przyjdzie do domu podam mu obiad ,ołoży się na godzine spać bo zawsze tak robi ,póżniej wstanie nażłopie się piwa i będziemy gadać na temat wiadomo jaki ,ale co dalej mam udawać że tej laski nie ma ?nie da się tak, nawet straciłam ochote żeby z nim spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
on musi wiedziec co zrobił i nie ma co przyklepywać tego wszystkiego i pocieszac go , tak sie nie da zyc jak wczesniej ... czy on sobie wcale nie zdaje sprawy z tego jak skrzywdził cie?? a wogóle to jaki jestes znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem ciekawa liss w którym miesiącu widać już sporawy brzuszek jak było u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rybką ,nie wiem czy zestawienie panny z rybą jest korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
hmmm u mnie to było tak ... że ja mam tyłozgięcie i moja macica jest połozona troszke głębiej niż normalnie powinna być...i mój brzuszek zrobił sie duzy na jakies 3 tyg przed porodem... ale myśleze zaokrąglenia widać juz w 5 miesiącu , no kurcze nie wiem sama , a ty jestes w którym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
a wogóle to jak znosisz ciaże, chodzi mi o dolegliwości z nią związane.... mdłości i ogólnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąże znosze dobrze tylko wcale nie mam apetytu nic mi nie smakuje ,nie wymiotuje ,wiesz zaraz będe miała gadu gadu poczekaj moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zainstalowalam gadu gadu ale nie wiem co dalej jakiś adres trzeba mieć?a ty masz adres o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
adres tu chodxzi o maila zeby jak zapomniesz hasło wysyłało sie na maila jako przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
i tam zaznaczasz ze jestes nowym użytkownikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
i jak postępy ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
haloooooooo jestes? Ninka , co sie stało? szeryf stada wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niny
BOZE GLUPIA BABO PO CO TY JESTES Z TYM FACETEM DURNYM RZUC GO W CHOLERE BEDZIESZZ MIALA ZYCIE PRZERABANE, JAK NAWET UDA CI SIE TA BABE OD NIEGO ODSTRASZYC, TO GWARANTUJE CI: ZA JAKIS CZAS POJAWI SIE W JEGO ZYCIU NASTEPNE BABSKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
wiesz co..... po pierwsze troche kultury a po drugie życzę rozumu i to dużo bo sie moze przydac...co ty mozesz o tym wiedziec.... zresztą takich ludzi jak ty to powinni wraz z rozpoczęciem sezonu na polowania na zające odstrzelić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
ale wam sie rozmowa spodobała :) ja juz chyba nie bede potrzebna. mam nadzieje ze ci sie ulozy Nina i ze bedziesz szczesliwa. jeszcze zagladne na ta strone. powodzenia i buziaczki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
no trudno widzę ze sobie poszłaś, dobrej nocy życzę..... Ninko .....mada nie mów ze jests niepotrzebna..... jestes i to bardzo potrzebna... zapraszam jutro do rozmowy bo dzis juz chyba pójde spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nina 12
wiesz co , masz prawie 30 lat a jestes naiwna jak 18. Wydaje mi sie, ze ta cala sytuacja jest fikcyjna. Czy nie masz rodziców, aby do nich odejsc? A z czego żyjesz? Nie możesz zwalać calej winy na tę dziewczynę, bo znasz wersję tylko swojego chlopaka. Spotkaj się z nimi we trojkę a wtedy się dowiesz jaka jest prawda Powinnaś od niego o odejsc, choć wiem, ze bedzie Ci cięzko samej. NIgdy nie bedziesz mogla mu ufać. On chce być z Tobą tylko ze wzgledu na dziecko, a tak naprawdę nie wiadomo czego chce. Co zrobi, jesli tamta nosi również jego dziecko. Ja też byłam w podobnej sytuacji. Poznałam chłopaka, spotykaliśmy się, zakochałam się w nim, a on po miesiącu powiedział mi, że bedzie miał dziecko. powiedział, ze ie kocha tej dziewczyny, ze to był tylko jeden raz i wpadli. Zaakceptowałam dziecko, bo co ono jest winne. Chciał abym mu ufała, błagał zebym nie zostawiała itd. Aby mi udowodnić, ze nic przede mną nie ukrywa, zostawił mi swoją komórkę. Kiedy pojechał, dzwonił jego tel. Odebrałam. Zadzwoniła ta dziewczyna i powiedziała swoją prawdę. Uwierzyłam jej. Zapytałam dlaczego jeszcze go chce a ona na to, ze ma ojca pijaka, ma 19 lat, nie ma pracy. Powiedziałam mu, ze nie chcę go znać a jego telefon odeśle pocztą. Przyjechał natychmiast, błagał zebym z nim została, nigdy nie zapomne tego spojrzenia. Powiedział, ze ona kłamie, bo chce rozbić nasz związek. Chciałam się z nią spotkać i wszystko wyjasnic, ale on powiedział, ze jak urodzi, bo boi się o jej ciąże. Ciągle cos kręcił a ja wariowałam, bo juz nie wiedziałam kto mówi prawdę. W końcu stwierdziłam, ze to on oszukuje i wszystko się skończyło. On mi mówi, ze z nią nie bedzie a ja unieszczesliwie i siebie i jego. Wiem, ze ją nadal okłamuje i robi z siebie anioła a ma już inną, bo to taki typ człowieka. Ją zwodzi, bo nie chce aby jego dziecko wychowywał inny facet a on sam ma. A ja się cieszę, ze juz sie od niego uwolniłam Trudna sprawa, lepiej wychowywać dziecko samej, znalezc pracę i czekać na uczciwego, słownego i niezmiennego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze_
Nina jak ty mozesz byc z takim facetem? Odszedl bo cos sie wypalilo i ze tak powiem brzydko,pieprzyl sie z inna. A ty nie odejdziesz bo nie masz pieniedzy. I to jest wlasnie ironia . Znajdz jakas prace a nawet idz do domu samotnej matki zeby nie byc z tym debilem. Jak mozna tak sie szmacic nina jak ty??Miej swoj honor i godnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×