Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

ja dzis zawalialm na calej lini... i jestem przepchana...;-((((( jutro tez nie wiem czy dam rade na 600 ... ale w niedziele znowu zaczynam ;-)))) napewno ;-) jutro oczywiscie tez bede sie starac nie przekraczac tej granicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_ika
Witam wszystkie forumowiczki;) Muszę pilnie schudnąć do 20.11. jakieś 6kg. Napiszcie proszę czy to jest możliwe na waszej diecie 500kcal przy jedzeniu tylko owoców i warzyw. I czy nie dostanę po tym efektu jojo? W końcu wychodzi, że to ok1,5kg na tydzień. Czy nie zniszczę sobie organizmu? Pomózcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne pytanie.... otóz, chcesz schudnac w miesiac 6 kg na 500 kcal...sadze, ze niepotrzebne bedzie az takie ograniczenie, 1000 kcal, albo south beach+ruch i powinno byc super, takie jest moje zdanie a czy zdrowe i nie zniszczysz organizmu...no wiesz, nie oszukujmy sie, nie jest to dieta uzdrawiająca.. mi duzo włosow wypada no i na psychike strasznie działa, takze jak jestes słaba i skłonna do popadania w rózne stany umysłu, to nie polecam... tak jak mowilam, sadze ze 1000 kcal, albo south beach (albo to połączyc ;p) + jakis sport i ładnie schudniesz, a sylwetka tez sie wyrzeźbi... a co do mnie....bylam wczoraj ze znajomymi w pubie i namowili mnie na piwo z wiśniowka....chryste, tak mnie zmasakrowało ze szkoda gadac, a dzisiaj mam diete cud, nic nie moge przełknac...dopiero godzinke temu zjadłam banana i troche ryzu z warzywami cos mi sie wydaje ze dzisiaj do 500 kcal nawet nie dobije, bo boje sie znowu zwymiotowac, wszystko mnie boli, czuje kazdy mięsien, kazda kosteczke... ale przed piciem wstąpilam do centrum handlowego i poprzymierzałam sobie troche ciuchow...weszłam bez problemu w spodnie rozmiar 38!! nie pamietam kiedy ostatnio tak wygladałam!! takie chwile sprawiaja ze nabieram nowej energii :) strasznie sie ciesze...jeszcze gdyby tylko nie ten zmasakrowany żołądek.. ;/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram gabele... a poza tym to waga wskazuje 62... ale to wynik weekendowych szalens... jutro caly dzien na glodowce polece zeby wrocic do efektow ktore osiagnelam...i mam nadzieje ze jakis jogging tez bedzie rano ... choc tak zimno ze lepiej sie z domu nie wychylac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem_jaka_jestem
Cześć dziewczynki :) Mogę się do Was przyłączyć? Stwierdziłam, że taka dietka jest dla mnie idealna! Jeśli nie narzucę sobie ostrego reżimu tylko postanawiam, że od dziś będę po prostu mniej jeść, unikać słodyczy etc. etc. kończy się tak, że zazwyczaj cały czas coś tam podskubuje i na koniec dnia okazuje się, że moja dietka tak naprawdę niewiele się różni od normalnego jedzenia :P Na początku oprócz 500 kcal postanowiłam wprowadzić też zasady SB, bo wiem, że po pierwsze baaaadzo szybko się wtedy chudnie, a po drugie po dwóch tygodniach bez węglowodanów naprawdę mija głód na słodycze, które są moją zmorą i przekleństwem. Byłam kiedyś na Diecie Plaż Południowych, więc wiem co mówię ;) Dlatego też mój dzisiejszy jadłospis będzie wyglądał tak... śniadanie: sałatka z tuńczyka (0,5 puszki tuńczyka w sosie własnym, pomidor, 0,5 papryki, kapusta pekińska)~ 150 kcal obiad: serek wiejski light z warzywami~ 150 kcal kolacja: malusieńki kawałek piersi z kurczaka+ kapusta kiszona~ 200 kcal Mam nadzieję, że wytrwam :) Aaa... I jeszcze pytanko mam! Nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się w tej diecie tempo zrzucania kilogramów :) Jestem osobą niecierpliwą i chcę widzieć efekty na wadze już, teraz, natychmiast! Dlatego byłabym wdzięczna, gdyby bardziej doświadczone w tym temacie odchudzaczki mogły mi podpowiedzieć- ile mam szansę stracić na diecie 500 kcal w... powiedzmy w 2 miesiące? :) Chciałabym wyglądać jak laska na sylwestra :D Dodam, że zamierzam codziennie ćwiczyć co najmniej godzinę, a jeśli się uda to więcej :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny walczące o super figurę i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie stosuję taką dietkę 2 dzion;p i jem wszystko a co mam ochotę i nie przekraczam 600kcal zobaczymy co bedzie dalej;) zyczę powodzonka i wytrwałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jestem_jaka_jestem: jesli wytrzymasz miesiac na tych warunkach o ktorych piszesz... to wydaje mi sie ze stanowczo wystarczy... nie piszesz ile masz wzrostu ani ile wazysz wiec ciezko cos wiecej napisac ;-) moja slaba wola jak zawsze ze mna wygrala... a za 2 dni wraca moj facet i ja zamiast wygladac szczuplej troche przytylam normalnie wrrr nie ma to jak emocje rzadza tym co jesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mozesz zrzucac nawet 0,5 kg dziennie, albo i wiecej, zalezy od wagi wyjsciowej...ale pozniej musisz liczyc sie z zastojami, co strasznie demotywuje.... :( najgorsze jest to jak wiesz ze sie starasz, przestrzegasz diety, cwiczysz, a waga usilnie stoi....trzeba wtedy to przetrwac, choc ciezko jest wtedy nie ulec pokusie na zarcie.... ja sie trzymam jakos, zastoj mam, waga leci powoli i czasem sobie pozwalam na małe odstepstwa, ale warto! aha, dobrze by było zebys zainwestowała w minerały i witaminy, bo taka dieta nie słuzy wygladowi włosow, paznokci...wiec warto łykac cos ponadto na wzmocnienie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryntyntyntyn
piszcie ile sie na tym chudnie nie majac nadwagi:) np w 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem_jaka_jestem
Mam 80 kg wagi przy 165 cm wzrostu, więc myślę, że na początku kilogramy będą leciały szybko. W końcu mam z czego zrzucać ;) Troszkę wystraszyłaś mnie tymi zastojami, koleżanko, ale cóż... Nikt nie mówił, ze będzie łatwo. Mam nadzieję, że uda mi się to przetrwać i osiągnę mój cel, czyli 60 kg. Daleka droga przede mną, ale MUSI się udać! Jeśli chodzi o preparat witaminowy to juz oczywiście o tym pomyślałam. Domyslam się, że kondycja skóry, włosów i paznokci znacznie mi się pogorszy, ale coś za coś. Liczę na to, że gdy wrócę do bardziej racjonalnej diety wszystko będzie powoli wracać do normy. Jestem już po obiadku. Na razie jest w porządku, nawet nie jestem głodna. Mam nadzieję, że wieczorem nie dopadnie mnie kryzys ;) Zaraz kończę pracę i natychmiast po powrocie do domu zamierzam pokręcic półtorej godziny na rowerku stacjonarnym, a później jeszcze przez kolejne pół godziny ćwiczyc mięśnie brzucha i pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie i musze zrzucic 10 kg - dam rade... jutro zaczynam zmodyfikowana kopenchaską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weekendzie dalej 60 jakos daje rade dzis podsumowujac: jogurt activia, pare morel suszonych, kawalek kielbachy, odrobina startej marchewki chyba nie przekroczylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam. Już nie wiem gdzie szukać. Proszę pomóżcie: ile kalorii ma mozarella taka mała biała, okrągła z zalewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasinska
okolo 250 kcal w 100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos jeszcze? ja walcze orzed sylwestrem.. obecnie 58 kg jeszcze 3-5 i moge jechac na sylwka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dembzej
witam:) a dla chłopaka dobra taka dietka????????????bo tez bym chcial jakiegoś kilograma zzucic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od jakiego czasu się odchudzasz. Jeśli dopiero zaczynasz i jesteś trochę puszysta, to ok. 6 kg. Jeśli to kolejna dieta to z 2 kg. Jesli jestesz szczupla a chcesz byc anorektyczna to nawet tylko 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dwa tygodnie? zaley od wagi wyjsciowej 5 kg spokojnie... dochodzi do 10 zalezy od aktywnosci fizycznej i wagi wyjsciowej/... co do chlopaka to pewnie ze tak ;-) ja juz waze 57 - w koncu sie zaparłam i zjeżdżam w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ktoś tu się teraz odchudza? Chciałabym od jutra zacząć tą dietke 500 kcal, bedzie ktosś ze mną się męczył? Właśnie skończyłam diete kapuścianą spadłam na niej 3kg, moja aktualna waga to 58 musze zrzucić jeszcze 8kg. Wzrost 163cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unamatata
ja teraz jestem na tej diecie juto sie zwaze to napisze ile schudlam,jestem na niej ktorys dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczynam od dzisiaj ta diete. Jest ktos moze co takze stosuje ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wam idzie? Bo u mnie ok.Wypiłam 3 kawy i zjadła troszeczke białego serka. Moj numer gg to 6694880. Pisze jak cos we dwie zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpieczna
reaktywacja topicu! od dziś zaczynam dietę 500 kcal i zamierzam wytrwać na niej póki nie zrzucę 8 kg, więc myślę, że ze 3 tygodnie mi to zajmie... Aha no i oczywiście trzeba się też trochę poruszać :D przysiady, brzuszki, wymachy nów, hantelki na ramiona i spacey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczzzzzeqqqq
no cóż, ja byłam przez 2 dni na diecie 500kcal, a potem zwiększyłam dawkę do 1000kcal i... przytyłam 5kg ;-/. nie polecma ;-/. żreć mi się teraz chce na okrągło, ciągle jestem na głodzie i pożeram tony czekolady!! efekty szybkie i jojo murowane ;-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unamatata
heheh po 2 dnaich:)?? ja juz tydzien jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej unamatata ile już spadłaś na wadze? Ja zaczynam dopiero 3 dzień dietki. Dwa poprzednie przeżyłam tragicznie ale juz teraz dużo lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×