Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

ale jestem głodna ale zaraz zjem sobie serek wiejski, to na chwilę zaspokoi mój żołądek dziewczyny piszcie jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam mannę na mleku. ech, jadę do rodziny....coś mi się to źle widzi, bo nie chce jeść ciastaaaaa!!!!! ale co mnie dzisiaj pociesza.....pochodzę sobie po ściance:D będę wieczorem, buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona na maxa
a ja przez 3 dni miałam 1000 kcal a teraz przez weekend odpust ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewerbalna
Czee Laseczki. Ja na diecie jestem od dzisiaj.. i jak narazie się trzymam. Zdadłam : -miseczkę zupy kapuścianej(taka dietetyczna) - 2 kostki czekolady :(:( (nie mogłam się oprzeć) - no i gruszkę. Jestem teraz panicznie głodna, ale zamiast jeść umyję zęby i pójdę na rolki.. Mam nadzieję, że do wieczora wytrzymam bez jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ! Mozna sie przylaczyc? ja przerwalam dzis diete kopenhaska- wytrzymalam 4 dni :p hehe dobre i to ;) mam 3 kg mniej :D zeby utrzymac efekty i dalej chudnac przechodze na 500kcal Do tej pory zjedzone 200 wiec mam jeszcze 300 :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- marchewka (20) - serek danio warzywny(130) - kromka chleba (70) - 1 golabek z mizeria (140) ok 350 kcal- dzis zjem jeszcze : jablko(60), pol grejpfruta(40) i moze troszke kefiru(50) :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
a ja sie do was tez dołączam . jestem totalnie zrozpaczona . na wadze 73 kg . to chyba dlatego ze teraz kilka dni jestem w domu i na dodatek chora a co sie z tym wiąże objadam sie bez opamiętania. Od jutra dietka 500- 600 kcal wzrost :167 cm waga obecna: 73 kg waga docelowa: 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka jestem z Tobą! Mam 168 cm i ważę obecnie 68kg... z to skutek miesięcznej pracy w budce z lodami i goframi... no potem tygodnia spędzonego u babci... ale do 3 października przydałoby się zejść poniżej 60.. docelowo - 53 ;) ale 56 nie pogardze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
ejjj...no to ja myślalam ze ten wątek wymarł :D ja od jutra te 600 podejmuję i się zobaczy co będzie. jestem z tobą aniolecek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko mi wprawdzie 600 nie wychodzi - póki co - ale już zeszłam na 65,5 i mam zamiar tak do piatku zgubic te 5kg :| choć ciężko to widzę ;P a potem wyjeżdżam i powinno być już łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
ja jutro planuje: litr maslanki (440 kcal-naturalna) kawa z mlekiem i słodzikiem (jakieś 50 kcal ) i moze jakaś sałatka albo owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
to nieźle już zeszłaś . mam nadzieje tez mi tak będzie szło. Ja chce byc na tych 600 kcal jakies 2 tygodnie potem się zwiększy i zobaczy co dalej A co robilas ze zeszlas z wagi te 2,5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
a ja nadal mam wagę 73 kg i od dzisiaj właśnie zaczęłam 600 kcal. RANO : Ciastko, twaróg chudy -plasterek, pomidor, kawa z mlekiem i słodzikiem -> jakieś 300 kcal Mam zamiar jeszcze zjeść grejpfruta , 2 pomidorki, marchewkę , trochę chudego twarogu , kawę z mlekiem i słodzikiem i duuużo zielonej herbaty P.S czy ten topik jeszcze żyję czy wszystkie jego stałe bywalczynie już schudły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
cholipcia ...myślałam ze nikt się nie odezwie . U mnie narazie nic nie spada z wagi . Dzisiaj zjadłam kisie ze słodzikieml, jogurt naturalny 400 g, jabłko i kawę wypiłam ze słodzikiem i z mlekiem 0 % . A waga nadal 73 kg jak była tak i jest. Może trzeba się zaczą ć ruszać...bo powiem że przez te dwa dni wogóle się nie ruszałam a dzisaj zaliczyłam orbitreka tylko i to 20 min. Ale mam nadzieje że po weekendzie coś ruszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka
a gruuuubasek ile ważysz i masz wzrostu ? stosowałaś już tą dietkę ? i tak wogółe jak Ci idzie ? Słyszałam że dużo można na niej zgubić ...to się okaże :) JESTEM Z TOBĄ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
zaczynam ta dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaa
czesc dziewczyny, teraz i ja zaczelam sie ta dieta interessowac,przeczytalam ze cola leigt 250 ml. ma 1 kcal.cowy na to ?Czy ktos to juz wyprobowal, ile badzie jezeli ja 3 szklanki w ciagu dnia wypije?Prosze o odpowiedz.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnna
500 600KCAL? waze 68kg dwa miesiace temu wazylam 64. . . ciagle tyje. . . nie wiem jak schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka...
ile schudniesz dziecko pijąc 3 szklanki coli light dziennie? ja ci powiem ze schudniesz 4 kg ... spadnie ci woda plus dwa kilo włosów z nóg i rąk i będziesz super szczupła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia14
hey.....mam 14 lat i od poniedziałku chcę zacząć swoją diete.....właście szukam "odpowiedzniej" diety dla mnie :) bardzo chcialabym schudnąć ok. 12 kg......nie mam na to kreślonego czasu.......w każdym razie do wakacji musze sie pozbyc zbednych kilogramów...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusia.... to szukaj, ale napewno ta dieta nie jest dla Ciebie... jesteś w okresie dojrzewania, a tą dietą tylko sobie rozlegujesz uklad pokarmowy ... jak dobrze pojdzie to tylko go :p ogólnie zaczęłam brać hormony... a ostatnio przytyłam... i boję się żeby teraz eszcze bardziej nie pójść w góre... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokręcona17
byłam na diecie kopenhaskiej.... w sumie to mam 165cm, ważyłam 83kg, a obecnie ważę 55kg. Zamierzam zrzucić jeszcze 3 kg narazie, a potem to zobaczymy....Powodzenia życzę wam drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewdw
w jakim tempie chudniecie na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
witam wszystkich, sledze watek od pewnego czasu od dluzszego czasu sie odchudzam a ostanio brakuje mi silniejszej motywacji. od poniedzialku jestem na diecie 500kcal. po wakacjach zrzucilam 10kg by czuc sie idealnie przydaloby sie drugie tyle. licze ze przez dwa - trzy miesiace uda mi sie uzyskac upragnione 47 kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoszkaeloszka
witajcie! ja równiez muszę zzucic jakies 15 kg-20 w 2 mies. mój plan to taki: -szklanka mleka -jogurt -2 jajka i 2 warzywa. do tego 3X w tyg 55 min fitnessu myslicie ze mi sie uda? pozdrawiam, 3majcie sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
damy rade, chcialabym by utworzylo sie tak jak wczesniej grupa wsparcia forumowiczek gdzie kazda bedzie mogla sie wyrzalic , zwierzyc i pochwalic osiagnieciami. dobrze zaczynasz antoszka bedziemy sie wspierac. ja na diecie 500kcal od poniedzialku dzisiaj zladlam; *platki na chudym mleku *twarozek chudy 100gram *salatke z pomidora i ogorka calosc to mniej wiecej 400kcal dzisiaj weszlam na wage i nie jestem zbytnio zadowolona (57kg) za wielkiem zmiany od poniedzialku nie widac jeszcze ale dopiero 3 dzien jutro juz czwartek wiec na diecie bede juz 4 dni. naprawde chce by mi sie udalo utrzymac to co zaczelam bo zwykle po tygodniu sie poddawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×