Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

cos dlugo to echo musialo docierac:P emiolek jak Ty sie tak uchowujesz bez seksu tyle czasu?? :):):) zreszta nie wnikam:P:P no ale widok czarodziejek w skorzanej bieliznie z kajdankami, pejczami musi dzialac na wyobraznie:P ZNACZY ZE NIE JEST Z TOBA TAK ZLE EMIOELK:) my tez Cie lubimy:) buziaki😘😘😘 ps co Ci szkodzi powyrywac jakies laski:) krew nie woda:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki ;) kartofelka jakos ten czas leci i daje nawet radę :) To jest chyba tak ze mną, ze mam nadzieję, ze będziemy jeszcze razem i tak sobie myslę i wyobrazam jak poczuję się wtedy wspaniale, gdyby doszło do seksu z Nią ;) i pomysle sobie, ze zaden seks mnie nie łączył z inna dziewczyną. Ze warto było sie tak uchowac ;) A co będzie jak sie nie doczekam ????? Wtedy oddam sie chyba cały jakies fajnej dziewczynie i powiem niech zrobi ze mna co tylko chce i ile chce ;) Ale wierzę, ze sie doczekam :) Kartofelka ja naprawdę jestem zdrowy ;) i mysle o seksie bardzo duzo, bo bardzo go lubie tak jak Wy mnie lubicie ;) ;) ;) ;) ;) ;) no, ale na razie czekam do mojego pierwszego orgazmu z kobietą w 2006 roku. Pozdrawiam Was wszystkie i pięknej , pełnej cudownych i wielokrotnych uniesien nocy zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echo dotarło i do mnie tylk oz kilkudniowym opóznieniem :) Emiolek - mogę spytac ile masz lat ? może cos przeoczyłam ale chyba cos ok.22lat. Masz \"nietypowe\" jak na faceta podejscie do seksu - cos w rodzaju nie liczy sie ilosc tylko jakoś i dziewczyna... wiem,ze są wyjątki i nie wszyscy faceci myslą rozporkiem :) A ja dzisiaj jestem happy bo Mojemu M. zarezerwowałam bilet na 8 kwietnia i 10-ego sie spotkamy :-).Niestety 20 kwietnia czyli zaraz po świętach wyjezdza :-( No i kurde coś mi się wydaje ,że na \"Koty\" do Wa-wy nie pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć emiolek to źle że nie wyrywasz.... może to troszkę kolokwialnie i bezuczuciowo zabrzmi, ale czasem dobrze jest jak się klin klinem wybije :-P no i..... nie używany narząd z czasem zanika :-P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P hihihihi więc lepiej uważaj :-) Monia to Twoje echo to z opóźnieniem działa... ale dobrze że działa. Mam nadzieję że nastepnym razem pogadamy dłużej na gg i na trzeźwo :-P:-P:-P :-) Tricia koty nie zające i nie uciekną ;) hihihihi a jak będziesz chciała to Ci jednego swojego oddam, bo u mnie kotów pod dostatkiem :-) także też się martw :) a do kwietnia już niedaleko...i do wiosny Kochani :-D już nie mogę się doczekać kiedy ta chlapa na chodnikach stopnieje i na dłużej słońce wyjdzie.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc kochani! ja doslownie na kilka minutek bo o 17.13 mam autobus i jade do mojego robaczka:).Chcialam tylko was mocno usicskac i pozdrowic.U mnie ok,w pracy wporzadku-umowa podpisana i jestem happy-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra odliczyliscie sie mniej wiecej:) emiolek - podziwiam to ze nie chcesz bzykac sie z pierwsza lepsza:) jestes widac fajnym facetem i mam nadzieje ze ulozy Ci sie w zyciu osobistym - czy to z eks czy z inna fajna dziewczyna:) ale kamileczka ma racje - nie uzywany narzad zanika:P ja tez juz wyczekuje wiosny!! mam dosyc kozucha, kozakow, rajstop pod spodniami:/blee:( chcialabym wreszcie zalozyc jakies lekkie ubranka, w sklepach coraz wiecej wiosennych ciuszkow, az chce sie kupowac:D buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki ;) Zaraz musze wyjsc, ale pozniej będę. Czas pokaze czy cos zanikło czy nie ??? ;) Bądzmy dobrej mysli :) Jak na razie cos tam czuje ;) pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiolek jeszcze czujesz, ale zeby sie potem nie zbuntowal jak bedzie potrzeba wykorzystania:P ja zmierzam w kierunku lozeczka:D wczotaj do 3 bawilam sie z calkami i dzisiaj chodze jak spiaca krolewna:P slodkich snow i milej nocki zycze😘 ja w weekend obchodze z moim kochaniem 3 rocznice:D ale chyba bedziemy zmuszeni przesunac swietowanie na inny termin, ale spoko luz:) spadam, bo przynudzam juz:P:P:P spijcie slodko, ale pewnie dzis juz tu nikt nie zajrzy wiec lepeij bedzie chyba jak napisze dzien dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiacolada
Hej!!Jakos udało mi sie dorwac do kompa na chwileczke :). Nie spałam całą noc, bo Michał miał wrócić z rejsu wczoraj po północy, a tu cisza-nie ma zasiegu w komórce, nie odpowiada, nie odzywa się. Strasznie sie boje, czy cos mu sie nie stało...Strasznie sie denerwuję, nie moge o niczym innym mysleć... Ściskam was Kochani i trzymajcie się cieplutko w te zimowe dni!!!!!!!!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniacolada mam nadzieję ze wszystko w porządku z Twoim Kochaniem... tzn. jestem pewna że w porządku, pewnie coś się opóźniło, albo poprostu komórka mu się rozładowała i np. był taki zmęczony że nie pomyślał żeby ją włączyć... różne są możliwości ale nie możesz od razu wymyślać jakichś najczarniejszych scenariuszy. Emiolek oczywiście że jestesmy dobrej myśli i to nie tylko o tym żeby Ci nic nie zanikło... ;-) :P o tym żeby się ta Twoja Łobuziara ocknęła i zobaczyła jakiego faceta rzuciła też jesteśmy dobrej myśli... no przynajmniej ja :-) Monia to Wy z Krzysiem obchodzicie rocznicę prawie w tym samym czasie co my. Bo my 27 lutego :-).. tyle tylko że u nas jest o rok krótszy staż :-)..i mam nadzieję że nie sprawdzą się u Ciebie przepowiednie madafi o tym że po 3 latach ma być jakiś kryzys.... KRYZYSY PRECZ!!!! A ja mam dziś i jutro wizytę u lekarza i trochę się boje bo to chodzi o sprawy z którymi zwlekałam kilka lat, a które niestety coraz bardziej się dają we znaki..... echhhh.. ale nic trzeba będzie jakoś to przeżyć... Dobrze że z Piotrkiem wszystko się dobrze układa i że mnie rozumie :-) PS>Monia> jakie macie pomysły na rocznicę... bo my nie obchodziliśmy jej rok temu, ale tak sobie pomyślałam że może najwyższa pora to naprawić w tym roku...tylko jakoś pomysłów brak... Iva ciesze sie z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniacolada zawsez czlowiek sie martwi i wyobraza sobie najgorsze scenariusze a wyjasnienie na pewno jest tak banalne ze smiac Ci sie teraz chce:) na pewno z Michalem wszystko ok:) kamileczka no my niestety nie bedziemy obchodzic tej rocznicy jakos wyjatkowo:( ogolnie w sobote to idziemy na imprezke a obchodzic rocznice bedziemy pozniej - tak wiesz sami:) ale co bedziemy dokladnie robic to jeszcze nie wiem:P jakbys miala jakis fajny pomysl to pisz tu - moze Ci go ukradne:P emiolek klamczuch jestes:( pisales ze bedziesz pozniej a tu doba minela a Ciebie nie ma:P mam nadzieje ze to nie przez niedotrzymywanie slowa rozstaliscie sie ze swoja ukochana:P:P:P buziaczki dla Was😘 dobrej nocki Czarodziejki i Czarodzieju😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka- jak tam po wizycie u lekarza, wszystko dobrze ? Mam nadzieję,że wszystkie wyniki /badania wyszły dobrze Piniacolada- odezwał się twój \"marynarz\" :) A ja z moim M. jestem po rocznicy - 14stycznia 3 latka minęło.U nas rocznica upłynęła w Kazimierzu Dol. na kolacji i a potem w ... łóżku :) Mam nadzieję,że nasz topic nie zaginie gdzieś w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc Kochani!!!!!!!! Madafi-super,ze jedziesz do Niemiec do pracy i bedziesz tak blisko swojego kochania.Juz widze jaka masz radoche w serduchu:) Tricia-bardzo sie ciesze,ze Twoj misiek wraca w kwietniu.Chociaz dla mnie miesiac kwiecien nie zadobrze sie kojarzy bo 26 bede miec zabieg operacyjny...no ale...co zrobic.Pozdrawiam Kartofelka-pisalas,ze w wekeend bedziesz miec 3 rocznice ze swoim -extra! ja dopiero pierwsza rocznice bede miec 1 sierpnia.Ale za to w ten wekeend bedziemy z moim sloneczkiem obchodzic zalegle walentynki.W sobote idziemy do kina na "tylko mnie kochaj" (pierwszy raz idziemy razem do kina!!!:)),pozniej na pizze do naszego ulubionego miejsca,nastepnie do niego do domku aby swietowac moje podisanie umowy i bedziemy pic winko albo szampana razem i bedziemy sie objadac przepysznym ciastem jaki Karol specjalnie dla mnie upiecze:),a pozniej wspolna noc:)Nie wiem jak na to moi rodzice zareaguja bo ostatnio mowili ze przeciez mam swoje lozko i ze nie mam zostawac u niego na noc.Ale i tak zostane:) Nie tylko noc bo jeszcze i cala niedziele hehe.:) Pinicolada-a jak twoj marynarz?wrocil? nie martw sie,na pewno komorka stracila zasieg albo sie wyladowala,sama wiesz jak to jest na rejsach-bedzie oki.buzka kamileczka-jak wizyta u lekarza?martwie sie o ciebie i mam nadzieje ze wyniki sa wporzadku.wiem co to jest za strach isc do lekarza a juz wogole czekac na wyniki.3mam kciuki i prosze napisz jaknajszybciej jak poszlo i jak mozesz to napisz co sie stalo niedobrego z toba.Bardzo dobrze ze masz Piotrka pod reka i ze cie rozumie.nie ma to jak wsparcie ukochanej osoby w tak trudnych chwilach,buzka No kochani,a u mnie w s p a n i a l e:):):) Juz troche opisalam wyzej co u mnie (tamgdzie do kartofelki pisalam).Codziennie chodze do mojej wymarzonej pracy.dzis ide na 15-22,troche mam stresa bo dzis bede sama obslugiwac klientow,mam nadzieje,ze sie niezamotam i nie zapomne ustawic czasomierza na opalanie:).Z moim robaczkiem juz nie widze sie 3 dzien bo pracuje do 22 wiec nie mamy mozliwosci sie widziec,ale za to moje kochanie w czasie mojej pracy puszcza mi wetki,pisze esy i przed i po mojej pracy wisimy na telefonie.Juz nie moge doczekac sie wekeendu-wspolna noc,zalegle walentynki i wogole:) emiolek -a z tym pejczem to chyba zartowales:),nie myslalam ze lubisz tak ostro hehehe a jak tam twoja milosc?daje znaki zycia?pozdrawiam BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ps slyszeliscie piosenke z filmu "Ja wam pokaze" Piotra Rubika pt"Niech mowia ze to nie jest milosc" ???? jak nie slyszeliscie to sciagnijcie sobie z emule,bo na prawde warto-uwielbiam ją !!!:) jest super,tak samo jak Wy kochani.Uciekam paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva mam nadzieję ,że nie przypaliłas żadnego klienta ;) Pewnie masz darmowe solarium skoro tam pracujesz.Mi by sie przydało ale słabo na mnie działa i musiałabym trochę pochodzić.W tamtym roku chodzenie 10razy co 3dni po przeważnie 15minut niewiele dało. A u mnie hm...powinnam posprzatac mieszkanko ale mi się nie chce. Moje Słońce wczoraj i przedwczoraj miało próbe generalną w kucharzeniu.Facet z którym pracuje w kuchni i jest głównym kucharzem musiał pojechac do domu wiec Mój M. sam robił jedzonko. Z tego co rozmwiałam z nim dobrze mu poszło bo talerze wracały puste i kelnerka mówiła ,ze gościom smakowało. Powinnam się cieszyć ale zaczynam sie dołowac i stresowac...miałam zapisac sie na angielski ale cholercia zapisy w lepszej szkole skonczyły się w styczniu.Nie chce isc do szkoły gdzie angielskiego ucza na odpierdziel :( Dołuję się bo z angielskim miałam do czynienia 5lat temu i wiem,że niezbyt umię język. Jest duże prawdopodobieństwo ,że po obronie mgr czyli w lipcu pojade do Danii.Mój powiedział,że prace mi załatwi ale ja przejmuje się poziomem angielskiego o duńskim nie wspomnę ... jak słucham płyt z nauka duńskiego to zastanawiam się ajk ja się naucze tej twardej wymowy. I cholera nastepnym problemem jest ortodonta- mam aparat na zęby więc będe musiała przyjezdzac dosyc często do Polski i wydawać na podróż 500zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Tricia- nie mozesz sie tak zamartiwac i myslec o tym co cie czeka,bo moze wcale nie b edzie tak strasznie.Patrz na te lepsze strony,np na to,ze bedziesz miec mozliwosc wyjechana za granice-niestety nie kazdy ma ta szanse aby sobie zarobic,bo wiadomo u nas to jest porazka z wyplatami w porownaniu z nimi.Poza tym bedziesz razem ze swoim kochanym.A to,ze bedziesz musiala wracac do Polski do ortodonty to mowi sie truno-zycie,nic nie dzieje sie rewelacyjnie-chcesz byc piekna musisz cierpiec:).Co do nauki jezyka to faktycznie to troche problem ale dasz rade,bedziesz sie uczyc to bedzie git,poza tym jak juz bedziesz wsor tamtych ludzi to sama zobaczysz jak szybko opanujesz mowe i zroumienie tego jezyka ktory teraz wydaje ci sie straszny.Ludzie wyjezdzaja za granice nieznajac zadnego slowa po np angilesku a juz po 2 miesiacach potrafia sie dogadac-bo nie maja wyjscia,sa wsrod obcokrajowcow i musza mowic ich jezykiem,Zobaczysz predzej czy pozniej nauczysz sie tego jezyka-wszystko jest do opanowania-nawet jezyk dunski:). A co do tego czy nie spalilam zadnego klienta to (jeszcze hehe) nie:).Mysle,ze kiedy ty chodzilas do solarium i nie bylo duzej roznicy niz przed ,to pewnie dlatego bo nie mieli nowych lamp itp.Duzo czynnikow wplywa na to z ektos chodzi czesto albo dlugo i mało widac opalenizny.Ja Ciebie albno inna kliente ktora tak sie opala i dlugo sie nie opalala dalabym najpierw na 6 min na (tez zalezy jakie lozko) a pozniej jak by bylo wszystko ok do tego rewelacyjny krem( na serio jest super;4skin) i zwiekszac minutki i zmieniac lozka i wtedy na bank bys byla zadowolona.Wiec pozostaje pytanie-kiedy przyjezdzasz do mnie??:) hehe Ogolnie dzis jestem szczesliwa bop moje slonce wczoraj po mnie przyjechalo o 22 do pracy,poszlismy na piwko,strasznie sie stesknil przed te dwa dni-kochany moj.No i teraz czeka nas super wekeend,zaczynamy od kina a skonczymy na lozku hehe. pozdrawiam wszystkich i zycze milego wekeendu0ja wroce w niedziele wieczorkiem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczka nio byłam u lekarza i dostałam znów tonę leków.... Iva tak ogólnie rzecz biorąc problemy mam z przewodem pokarmowym... a i jeszcze byłam u pani ginekolog po wyniki, nio i też nie jest zbyt dobrze. :-( no ale cio... tłumaczę sobie to tak że są ludzie którzy maja zdecydowanie gorzej. Dzięki dziewczynki za zainteresowanie i pamięć :-). Tricia już nie masz się czym przejmować tylko językiem.... nie bój żaby, angielski jest łatwym językiem i poduczysz się trochę i napewno będziesz wtedy całkiem dobrze mówić w tym języku, a duński to przyznam że nie należy do łatwych...delikatnie powiedziawszy... Iva miłego weekendu Wam życzę :-) I wszystkim pozostałym również. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kamilka mam nadzieje ze te Twoja problemy ze zdrowkiem nie sa bardzo powazne i ze wkrotce wszystko ladnie wyleczysz:) zaczynam nowy semestr, znowu bedzie nauka i chodzenie na te glupie cwiczenia:( buuu:( pozdrowionka dla Was i buziaki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia coś późno zaczynacie ten semestr...czyżbyście mieli tak długie ferie??? Bo my już drugi tydzień na zajęcia chodzimy. A co do zdrówka to problemy- średnio powazne, aczkolwiek wyleczyć się tego nie da. A ja mam jeszcze weekend. Poniedziałki mam wolne :-)... Słonko świeci, ładnie na dworze tylko jeszcze żeby choć troszkę cieplej było...echhh a tu wiosny wcale nie widać. Dziś jest nasza 2 rocznica... a nawet nie wiadomo czy się będziemy wogle widzieć. Piotrka babcia miała kilka dni temu operację, która się nie udała i dziś lekarze mają zdecydować co dalej... moja kumpela dziś ma bardzo poważną operację (pewnie zresztą już się zaczęła)..... także dzień nerwowy dziś..... Dobrze tylko że nie muszę na zajęciach siedzieć, w domu jakoś łatwiej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze gdzies poprzeklinac bo jestem zla i nie ma kto mnie teraz wysluchac:( mam pojebana szkole, debili wykladowcow, ktorzy robia sobie ze wszystkich jaja... jestem na maxa wkurwiona!! sorki, ale ja juz nie amm sily na tych balwanow:( buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego ale napisze ze 2 zdania aby topic podniesc .Pisze prace zaliczeniowe ( uroki studiów zaocznych) i jakoś czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki Przed chwilą sie dowiedziałęm, ze moja ex ma kogos. Napisała mi, ze poznała kogos. Czuję sie jakos dziwnie, naprawdę dziwnie i chyba smutno. Nie chce mi sie juz nic. Trzymajcie sie Czarodziejki i pieknej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja też tęsknię za moim panem i mam problem... Po prostu nie daję rady... Jestem za granicą, on w Polsce. Ja nie mogę często przyjeżdżać - parę razy do roku... On bardzo dużo pracuje... Dopiero zaczynamy być razem, on się uparł, że chce na mnie czekać. Kocham go, ale chyba jestem słaba psychicznie - po prostu nie wytrzymuję tęsknoty. Czasem chciałabym, żeby sobie znalazł inną i dal sobi spokój ze mną. Przez to czekanie czuję też jakąś głupią presję, że jak wrócę, to wszystko musi się nam pięknie ułożyć (no, bo tyle czekamy przecież). A wcale nie musi - jesteśmy ze sobą krótko, może się okazać, ze nie pasujemy... Mi po prostu szkoda nerwów i jego zmarnowanego czasu (ja tam mogę być sama). Wrócę na stałe za jakieś 2 lata. Nie wyobrażam sobie tego związku na odległość :( Nie szukam furtki, żeby być wolną i próbować z kim innym, ale ta tęsknota mnie po prostu niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiolek : ile czasu minęło od Waszego rozstania? Moze powinieneś przestać życ marzeniami,że ona wróci do Ciebie, może to koniec bo ona kocha Cie ale jak przyjaciela a nie jak faceta.Trudno stwierdzić czy ona zaczyna nowy związek aby zapomniec o Tobie czy naprawde poczuła coś do tego drugiego. Sam zobaczysz jak bedą układały się wasze stosunki, czy nadal bedą przyjacielskie czy przestanie utrzymywać z Toba kontakt i \"poswieci\" się całkowicie tamtemu facetowi .Wydaje mi się,że jesli ona bedzie na poważniej z tym drugim to jej facet nie bedzie chciał aby miała zbyt przyjacielski konatkt z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Emiolku ze tak to wyszlo:( ale moze to lepeij ze teraz niz gdybys czekal na nia kolejne miesiace.. mam nadzieje ze szybko sie z tym pogodzisz i znajdziesz sobie fajna dziewczyne:) kocica jesli nie masz konkretnego powodu zeby sie rozstac to daj wszystkiemu toczyc sie po swojemu:P nie rob nic na sile - moze to ten jedyny i mozesz go stracic jesli za szybko podejmiesz decyzje.. buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×