Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

emiolku nasz topik ostatnio ciagle znajduje na 4 - 5 stronie...:( a jak planujesz spedzic sylwestra?? a jak reszta czarodziejek?? ja siedze z moim miskiem w domu, plany nam nie wypalily i zostajemy sami we dwojke u niego... mam nadzieje ze sie nie poklocimy i ze bedzie fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy zabiegani po tych swietach, nawet nie maja czasu wejsc... tricia i madafi sa usprawiedliwione, a reszta??? emiolek topik na 2 stronie byl - cios sie nie sprawdzasz....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Kartofelka,ja sylwestra spedzam tak samo ja Ty:).bo z moim skarbem u niego w domku.,przed polnoca wezmiemy szampana i pojdziemy do centrum.Pierwszy raz bede spala u niego :).Juz sie nie moge doczekac.Ogolnie jest wspaniale-nie chce zapeszyc. Zycze Wszystkim wspanialego sylwestra i oby rok 2006 byl lepszy od poprzedniego.Robicie liste postanowien???bo my z K. robimy-oczywiscie to moj pomysl hehe.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Martyna-dlaczego masz taki smutny blog???co sie stalo,ze w tobie tyle pesymizmu,braku wiary.Widac,ze ktos Cie zranisz,ze cierpisz.Ale kazdy z nas cierpi!!!! nie jestes jedyna i nie ostatnia.Napisz co cie trapi a my pomozemy Ci wstac z dołka,Wiem duzo na ten temat-uwierz mi,.Pozdrawiam Cie serdecznie i nie poddawaj sie bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelka :) ja jestem tylko facetem ;) a wiecie jacy Oni są , czasami sie nie sprawdzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. ja się nie pojawiam, bo problemy z komputerem mam. A co do Sylwestra to spędzamy tak jak Monia z Krzysiem i Iva z Karolem :-) Nie wiem czy to dobrze czy źle... a jednej strony fajnie byłoby spędzić tą noc bardziej uroczyście, a z drugiej to ja nie lubię żadnych \"mocnych\" wrażeń ;-) i taki Sylwek spędzony we dwójkę tez może być miły :-) Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Na pewno ten sylwester bedzie dla nas milych-nas,czyli par ktoire spedzaja go sami w domku,tak romantycznie:).Buziaczki dla Waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiolku - a ja juz myslalam ze trafil nam sie jakis wyjatkowy egzemplarz inny od wsyztskich:P:P:P ale jak widac facet to facet:P:PPP ja tam sie ciesze ze spedze sylwka z moim miskeim, ale z drugiej strony jest tylko jedna taka noc w roku gdzie wszyscy sie szykuja, jest taka ogolna atmosfera przygotowan - wlasnie sylwester, a ja w tym nie uczestnicze... chcialabym teraz szykowac sie na jakis \"bal\" nie moc sie doczekac godziny o ktorej wsyztsko sie zaczyna, a potem tanczyc do rana, pic szampana, ogladac fajerwerki i spac cala niedziele... ale jade do miska i sie zalejemy:P:P:P moze bym sie z tego sylwka bardziej cieszyla, ale juz 2 lata temu tez spedzalismy go razem i jkeszcze nie bylismy na jakiejs takiej wielkiej imprezie sylwestrowej, w zeszlym roku bawilismy sie w kameralnym 10-osobowym gronie... dlatego tak marzy mi sie wielki bal:P:P:P takie zbedzie moje noworoczne postanowienie:P:P:P Udanego Syklwestra wszystkim zycze (oby Wam szampana nie zabrakło) i w 2006 roku wsyztskiego najlepszego, aby był lepszy od tego co sie wlasnie konczy:) Zebysmy sie tu spotkali szczesliwi i zadowoleni i nigdy juz nie musieli byc pograzeni w tesknocie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak tam przygotowania Czarodziejki ??? łazeienki pewnie pozajmowane i zamieniły sie w salony pieknosci ;) mi mały pryszczyk wyskoczył :( Czarodziejki gdziekolwiek bedzicie to bawcie sie cudownie. Niech będzie miło i przyjemnie. kartofelka :) widzisz, czasami narzekacie tu na swoich mężczyzn, chyba lepiej jakbym nie był lepszy od Nich :) :) :) ;) pozdrawiam Was \"moje\" Czarodziejki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka, kartofelka, madafi, perdu, piniacolada, iva, tricia i pozostałe Czarodziejki, ciesze się, ze tu się znalazłem i chciałbym zostac z Wami dalej. Niech kazdy dzien 2006 roku będzie dla Was wyjątkowy , piękny i wspaniały. Duzo radosci i szczęscia w zyciu zyczę Wam. I niech Wasza MIŁOSC będzie taka o jakiej marzycie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo się , działo, widzę ;) Więc niech Bal dalej trwa :) Miłego wieczorku. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fszytkiego dobreog f npfym 200006 rokkku dózo szcenscia, pomyslnosai i miŁosci zyczv Kamilecak ;) fcale...tfu tfu tzn. wcale nic nie piłam wczoraj ;-)... a tak serio to naprawdę niewiele piłam, Sylwester i NOwy Rok spędzony niezwykle spokojnie w rodzinnej i spokojnej atmosferze :-P A Wy widzę że kaca leczycie :-P.. tylko emiolek byl grzeczny tej nocy :-) Emiolku Tobie również życzę wszystkiego dobrego i cieszę się że wytrzymałeś tak długo z tyloma czarownicami :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze słówko refleksji- cieszę się że powstał ten topik... naprawdę... bo jesteście fajnymi osobami i pomagaliście sobie nawzajem i mi przetrwać te nasze małe i większe tęsknoty... STO BUZIAKÓW DLA WAS 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoge Ci ciagnac do 3000:P ale nie w tym tygodniu bo mam zapieprz taki na uczelni ze masakra:( buziaki for @ll😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka wszyscy pozapominali... nasz topik jest chyba malo kontrowersyjny i sie znudzil niektorym:P trzeba tu pare jakis tekstow wsadzic zeby rozbujac towarzystwo:P:P:P trzymajcie kciuki mam dzisiaj zaliczenie i musze to zdac:D jutro tez - troche gorsze niz dzisiaj wiec jutro tez trzymajcie:) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę! ;) ttlko mnie zabrakło i już topik na 4-5 stronie jest.....Ja dziś dopiero wróciłam o 7 rano i jak wstaąlm tak odrazu zasiadłam do kompa by moć Wam cosik miłego napisać..... Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepsiejszego w tym roku życze Wam wszytskim... Wypad w góry udal sie i było cuuuuuudownie...byłam 70km od Zakopca...Znajomi mojego A. okzali sie super ludzmi...bawiliśmy sie superowo, a góry są piękne o tej porze roku....mamy juz zaproszenie na lato :):):):):)... Jak dojde do siebie to napiszę coś wiecej.. A!! I udało mi sie wczoraj jeszcze przed wyjazdem, to znaczy nam zwiedzic cząstkę Krakowa... Piękne miasto... Miłego dzionka życze i dziękuje za pamięć i życzonka. Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe masz rację Monia... tylko co byś wsadziła i gdzie????? hehehe niechcący wyszło mi z podtekstem. Witaj Madzia!! Fajnie że już jesteś z powrotem. I cieszę się że się udał wypad :-) Buziaki dla Ciebie...👄👄👄.... i dla wszystkich pozostałych 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Witam moje slonca w nowym 2006 roku:):):) Faktycznie malo osob sie pojawilo po nowym roku na naszej stroce ale to na pewno przez to,ze za bardzo zabalowali i nie watpie ze juz tu nie wejda.Jakby mogli tu nie zagladnac co u nas??!!:) hehe. U mnie wspaniala aura nadal jest i chyba zapowiada sie ze bedzie dlugo.Ale zeby nie zapeszyc nie bede pisac jaki on jest ach i och,(chociaz wlasnie taki jest :) ).Sylwestra super spedzilismy,pomimo tego,ze bylismy sami u niego w domku.O polnocy poszlismy na rynek gdzie bylo duzo ludzi,petard itp.Spotkalam moja najlepsza przyjaciolke.Ale mialysmy radoche:).Musze sie Wam przyznac,ze troche chyba za duzo wypilam,bo jednego drinka i pol szampana,ale za to mialam SUPER humor:ciagle sie smialam,skalalam po zaspach sniezych,tanczylam na ulicy i krzyczalam jak bardzo kocham Karola:).Super bylo uczucie obudzic sie w jego ramionach.Zrobil sniadanko,p[oszlismy do kosciola-troche mnie glowa bolala ale co tam.Pierwszy raz w dzien sylwestra jadlam kolacje z jego babcia,dziadkiem i mama.Byly nerwy ale tez bylo calkiem sympatycznie.Tak uroczyscie i wogole.A dzis moj skarb ma urodzinki i na 16 jade do niego.Idziemy do lokalu.Mam nadzieje,ze prezenty beda mu sie podobac,jak wyliczylam tych drobiazgow to jest az 8:).Fajnie.Zycze milego dnia i tyle radosci ile jest we mnie.CALUSKI Napiszcie jak Wy spedziliscie sylwestra.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ponad tygodniowej przerwie.Wczoraj wróciłam,zagladam na Łysą i co widze topic coraz niżej spada :-( Na razie nie jestem pogrożona w tęskonocie przez jeszcze jakis niecały miesiąc.Potem znowu dołącząę na Łysą ale nie na 3 miesiące jak poprzednio tylko na conajmniej pół roku :( Moje Słoneczko troszeczkę się zmieniło tzn. przytył 10kg :/ Na powitanie dostałam fajniutką\"skarpetę\" z zestwikami kosmetyków Vichy i Kenzo.No i niestety nie byłam zbyt zadowolona bo nie lubię az atkich prezentów.Słonko mówił,że tam sa o połowe tańsze i nadrabia zaległości w prezentach. Poza tym M.zrobił się trochę hm... nie wiem jak to okreslić - twierdzi,że skoro tam pracuje i ceny produktów są drozsze to tu w Polsce może sobie pozwolic na wydatki skoro tam nie kupuje.No i zaczęły sie małe sprzeczki na wyjedzie o za częste chodzenie do restauracji w Zakopcu,Krakowie i wydawanie conajmnie100zl na obiad.Ogólnie było bardzo fajnie nielicząc sprzeczek o jego duże wydatki. Zmykam się rozpakować bo wczoraj w nocy nie miałam siły na rozpakowywyanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie zguby sie odnajduja:) moze topik wreszcie podskoczy:) Madafi - super ze wyjazd sie udal i ze jestes zadowolona:) zabierz mnie tam kiedys ze soba, bo ja nie mam znajomych w gorach:P:P:P Tricia - czasem fajnie jest tak sie porozpieszczac i pojadac sobie porzadne jedzonko w dobrych restauracjach:) sama chetnie poszlabym na obiad za 100 zl:P:P:P ale niestety poki co nie stac mnie:) wydawajcie kase na siebie dopoki mozecie bo potem jak beda dzieci to wsyztsko im bedziecie chcieli i musieli kupowac:P buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponowne i informuje ze niestety nie bede miała neta..przez jakis czas..mam do.....dziś(chyba)..ale juz kombinuje by jak najszybciej wócic na Łysa.... i może za tydzień lub 2 bede miala neta spowrotem.. chce przepisac tele na mnie by miec 2 miechy gratis neostrady (bo bede nowym abonentem), ale cZy sie wszystko uda przekonamy się..Jak wróce na Łysa to znaczy ze sie udało , a jak nie...:(:(:(:( to bede chodzic po znajomych i kafejkach i zaglądać do Was,,,....ale nie badzmy takimi pesymistami.... Gorsze jest to ze moj A. jedzie już w sobote, czyli za 2 dni:(:(:( i znow bede miec głupie mysli(norma u mnie;))...A zobaczymy sie za 2 miesiące, no..moze wcześniej(jak sie mocno stęskni)...ale cóż..akie jest życie.... Buziaczki dla Wszystkich i dozooooobbbaaaczzzzenia (mam nadzieje) ❤️👄🌻❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest moja 2222 wypowiedz.....mam nadzieje ze przyniesi mi szczeście w tym Nowym Roku, czego i Wam życzę z całego serducha...i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×