Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

MAUXION jak do Nas zaglądasz to się koniecznie do Nas odezwij Łobuziaro :-) o ile sie nie mylę to właśnie karolinka wymyśliła \"Lysą\" prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja musze spadac... popodnosimy jutro znow;) albo Kamilka moze Pana Tadeusza zacytuj tu po zdaniu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi słodkich snów Monia.... dobranoc :-) Emiolek a Ty tak z dobrego serca mógłbyś kiedyś zabrać swoje Czrodziejki na piwko...hihihihi... A na dziś starczy podbijania, bo się Nam komputry pozawieszały :-) 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc kochani! widze,ze nudzi Wam sie po nocach:):) jak probujecie dociagnac do 3000 :).Wy to jo. hehe Ja jestem bardzo szczesliwa.Z moim lujem spotykams ie codziennie i wracam o 23 albo pozniej,Jest kochany.Troszczy sie o mnie i o moje zdrowie bo cos ostatnio szwankuje.Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu sie tak z Kamilka wczoraj staralysmy a tu minal prawie caly dzien i zaledwie dwa nowe posty... w takim tempie to moze za rok dociagniemy do tych 3000... nie wstyd Wam?:P:P:P:P inne topiki maja po ponad 20000 wpisow a my tu ledwo zipiemy:P:P:P:P koniec pogaduchow na gg :P:P:P wzyscy przychodzimy i tutaj wylewamy nasze smutki:P:P:P ale zycze Wam ich jak najmniej:) buziaki dla Was😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............................................................. zawsze jak sie nudze to nikt nic nie pisze, a jak nie mam czasu wejsc to potem pelno zaleglosci - a dzisiaj akurat sie nudze... ..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Kochani,doradzcie mi co mam kupic mojego skarbowi na urodziny?bo ma juz 4 stycznia.Myslalam,zeby mu bluze kupic bo on ma styl sportowy ale sam sobie juz kupil pod choinke,pozniej pomyslalam z emoze jakas koszulke,fajne skarpetki biale,perfum albo dezodorant czarnego adidasa bo bnardzo mi sie podoba ale on i tak ma pelno sliczym perfum.jak sie go pytam co chce dostac to ciagle powtarza"ciebie"wiec mu odpowidama z emnie dostanie gratis:) i ze ma wymyslec cos jeszcze,a a ten wtedy mowi ze nic nie chce,i zebym nie wydawala na niego pieniedzy.Ale to nie wchodzi w opcje.Co mi radzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Aha i jeszcze mowil,ze jak juz sie tak upieram to zebym mu dala cos co mu bedzie sie ze mna tylko kojarzylo.Ale wymyslij nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zamow na allegro kalendarz z Twoim zdjeciem:) wysyłasz im mailem zdjecie lub zdjecia i oni robia kalendarzL:) to na pewno bedzie mu sie tylko z Toba kojarzylo:) albo kubek z Waszym lub Twoim zdjeciem... albo powieksz do maxiumum jakies swoje zdjecie i kup antyrame i daj mu do powieszenia na sciane:) to tyle co mi przyszlo na raz do glowy jak cos jeszcze wpadnie to napisze:) buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyklad: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77549164 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77742455 - ten zaznacza wazne daty:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77738406 - tutaj sa po dwa nmiesiace na stronie i kedno zjecie na stronie i jest tanszy:) wybor jest duzy a prezent taki bardzo fajny:) gdybym miala jakies swoje sexy zdjecia to bym zaraz zamowila dla mojego miska:D tylko ja wolalabym wersje kieszonkowa a takiej chyba nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Kartofelka to na prawde super pomysl z tymi zdjeciami tyle tylko,ze on juz ma moje fotki ,bardzo sexi bo w samym stroju,powiekszone do maximum i powieszone przy lozku na sciane az 8:):) wiec musze cos innego wymyslec.ale dziekuje za odp.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani!!! Ciesze sie, że u was dobrze się układa...IVA-bardzo szanuje to, co mi napisałas i n apewno wezmę to sobie do serca...On zadzwonił do mnie w poniedziałek, to znaczy puscił mi sygnal, a ja zadzwoniłam, potem on do mnie na stacjonarny, gadaliśmy ponad godzine...Super się gadało,żadnych aluzji, nic...Ja wiem, że będe czekać, bede pisać co 2-3 tygodnie, a nie jak do tej pory co tydzień...Mam nadzieję, wierzę, że bedzie dobrez, a jak mu dam CZAS :)...to moze dotrze coś do niego... Okazło się tez, że mam zapalenie jajników...Dzis miałam mieć USG, ale niestety zaczeła się sprawa kobieca i teraz musze czekać do poniedziałku...Strasznie sie denerwuje, przede wszystkim dlatego, że moja kumpelka przestała jajeczkować, nie będzie mogła mieć dzieći, a obie brałysmy te same tabletki antykoncepcyjne.Boję się, M. ma dzisiaj dzwonic, zapytac się, jak poszło na badaniu, a badania nie zrobiłam :(... Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!! Dziękuję, że jesteście ze mną, za Wasze dobre rady...Jeszcze tydzień jestem w domu, a tu nie mam netu..:/. Życzę Wam udanego Sylwestra i aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego!!!!!!!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani!!! Ciesze sie, że u was dobrze się układa...IVA-bardzo szanuje to, co mi napisałas i n apewno wezmę to sobie do serca...On zadzwonił do mnie w poniedziałek, to znaczy puscił mi sygnal, a ja zadzwoniłam, potem on do mnie na stacjonarny, gadaliśmy ponad godzine...Super się gadało,żadnych aluzji, nic...Ja wiem, że będe czekać, bede pisać co 2-3 tygodnie, a nie jak do tej pory co tydzień...Mam nadzieję, wierzę, że bedzie dobrez, a jak mu dam CZAS :)...to moze dotrze coś do niego... Okazło się tez, że mam zapalenie jajników...Dzis miałam mieć USG, ale niestety zaczeła się sprawa kobieca i teraz musze czekać do poniedziałku...Strasznie sie denerwuje, przede wszystkim dlatego, że moja kumpelka przestała jajeczkować, nie będzie mogła mieć dzieći, a obie brałysmy te same tabletki antykoncepcyjne.Boję się, M. ma dzisiaj dzwonic, zapytac się, jak poszło na badaniu, a badania nie zrobiłam :(... Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!! Dziękuję, że jesteście ze mną, za Wasze dobre rady...Jeszcze tydzień jestem w domu, a tu nie mam netu..:/. Życzę Wam udanego Sylwestra i aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego!!!!!!!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam powiedziec \"czesc\" i sprawic zeby nasz topik nie byl na 5 stronie.... pozdrowionka dla wsyztskich:) udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Juz po wszystkim...okazało się, ze nie może jeszcze pozbyć się uczucia do swojej byłej...Mysli o niej, ni o mnie, czasem myśli, że by do niej wrócił...Oszukiwał mnie przez 5 miesięcy...Może mu przejdzie, może nie...Bede do niego pisać, on będzie dzwonił...Nie nastawiam się na powrót...Jest mi strasznie źle i przykro, bo padł mit o miłości, po tych wszystkich latach myslałam, że są na świecie jeszcze wrazliwe i uczciwe osoby...Teraz myslę, że nie znajdę już miłości...Takie zycie samemu jest chyba lepsze...A jak się ustabilizuję finansowo to pomyślę o dziecku...Nie będę sama...M. powoli odchodzi na dalszy plan...Chyba nie potrafiłabym mu zaufać...Żal przeradza się w złość i -poczucie ogromnej krzywdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Piniacolada-bardzo mi przykro,ze twoj facet mysli o eks...to boli-wiem.Najgorsze jest to,ze Ty jestes najbardziej pokrzywdzona.Ale jak juz pisalas,daj mu czas.Nie wiem czy to dobrze zebys do niego pisala itp,oczyiwscie jak on by pisal to odpisuj ale pierwsza nie pisz.Niech sam wybierze.A jego eks ma kogos?chcialby do niego wrocic?bo jak nie to nie masz czyms sie martwic.Najwyzej on zostanie na lodzie a ty znajdziesz szczescie przy kims innym.I wcale sie nie dziwie jak piszesz ze nie wierzysz ze przy kims innym znajdziesz milosc,bo ja tak samo uwazalam i tak samo bylam tego pewna.I niestety jest bardzo trudno znalezc jakiegos odpowiedniego faceta w tych czasach.Ja zostalam nie raz bardzo upokorzona,olana,zlekcewazona,zraniona i tez nei wierzylam w nic,ale zobacz teraz na mnie:) nigdy nie bylam tak szczesliwa i taka zakochana.Gdyby nie Karol nie zylabym tylko funkcjonowala,a moze wcale by juz mnie nie bylo na tym swiecie....Musisz miec jakies zajecie,zeby tyle nie myslec,spotykaj sie z przyjaciolka,i jego nie traktuj na pierwszym miejscu.Czas wszystko pokaze. Co do zapalenia jajnikow to bardzo wspolczuje,wiem jak kobieta sie martwi kiedy ma problemy kobiece(ja za 2 tyg mam wyniki ).Szkoda,ze nie mialam teraz tego badnia zrobionego ale z natura tak to bywa:),zrobisz jak bedziesz mogla.Bede 3mac kciuki,A powiedz skad to sie wzielo?i moze leki jakies pomoga?nie martw sie na zapas.Buziaczki dla ciebie i wszystkich łysej. A u mnie cudnie,fenomenalnie,pieknie:)Wczoraj umowilam sie z przyjaciolka na piwko,doszli jej znajomi i moj Karol.Pozniej w trojke poszlismy na pizze a pod wieczor wyladowalismy u K. w domku.Ale byscie musieli nas widziec w dordze do niego do domu.Ludzie na ulicy to mieli z nas taka radoche ze szok,zreszta my sami tez z siebie:).Bo on zaczal mnie bombardowac sniegiem,wiec ja jego tez,pozniej sie targoiwalismy czy jedziemy do mnie najpierw bo chialam sie przebrac bo mialam spodniczke ubrana,ale on oczywiscie wielki protest i mowil ze nie takiej opcji bo slicznie wygladam,chcialam mu uciec,ale on mnie łapal za reke i ciagnal.nawet jak ja stawalam w miejscu to p[rzez ten snieg i buty nie dalam rady stac w miejscu hehe.Na przystanku chowalam sie za facetem zeby mnie sniezkami nie rzucil i jakos tak wyszlo ze ten gosc dostal zamiast mnie.:)Ogolnie bylam cala mokra od sniegu ale za to z wypiekami na twarzy i z wielkim zadowoleniem.:) dzis mu sie odwdziecze,wkoncu bede miala ubrana w spodnie i normalne buty :):) CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super IVA ze tak dobrze Ci sie ostatnio uklada:) mama nadzieje ze juz nigdy nie bedziesz musiala ryczec przez faceta:) piniacolada - sorki, ale tego faceta powinnas kopnąć w dupe! przeciez oklamywal Cie przez dlugi czas, tak naparwde bawil sie Toba i chcial poprzez zwiazek z Toba zapomniec o swojej bylej - a to juz jest swinstwo maksymalne!! Nie powinnas moim zdaniem pisac do niego ani wogole z nim rozmawiac. Jesli jednak cos do Ciebie czuje to znajdzie sposob zeby Cie przeprosic... On nie chce palic za soba mostow, bo jak nie wyjdzie z jego eks to bedzie znow do Ciebie uderzal.. chcesz byc taka - wybacz - \"zapchajdziura\"??? Jesli bedzie mu na Tobie zalezec to zrobi wsyztsko zeby Cie odzyskac i to On powinnien sie starac a nie Ty!!!!Przykro mi ze tak ostro pisze, ale napychanie Cie banalami ze powinnas o niego walczyc jak dla mnie nie ma sensu, bo to nie jest zwykle rozstanie - on kocha swoja eks i kochal ja bedac z Toba, wiec wasz zwiazek od samego poczatku nie mial zadnych fundamentow:( Wiem, ze Ci tyeraz na pewno bardzo ciezko i ze wybaczylabys mu wsyztsko byleby tylko chcial byc z Toba - ale uwierz mi keidys przez to bardziej bys cierpala niz teraz:( poplaczesz, pocierpisz i zapomnisz i znajdziesz faceta, ktory wart bedzie Ciebie i zacznie Wasz zwiazek z czystym kontem:) Jestes w tej komfortowej sytuacji, ze nie musisz go ogladac ani z nim rozmawiac - masz wiec szanse szybko o nim zapomniec:)Zycze Ci z calego serca, zebys jak anjszybciej wyleczyla sie z tego - przepraszam -głupka i znalazla sobie kogos kto bedzie cie kochal docenial i dla kogo bedziesz tylko Ty a nie jakas tam byla;) atrzymaj sie slnko😘 szybkeigo powrotu do rownowagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nio to póki co to musze sei pochwalic ze jetsem bardzo bardzo bardzo bardzo mocno zakochana:D:D świata poza moimmkochaniem nie widze:P wczoraj skonsumowalismy nasz związek, i było cuuudnie:) Nio ale zeby nie było tak pięknie to on niedługo wyjeźdza, wiec wtedy bede wam sie zaliła :D:D ale jak narazie tryskam energia miłości :) pozdrowionka dla Wszytskich zakochanych :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe no to gratulacje:) konsumujcie sie nawzajem dopoki On jest bo potem straznie bedzie Ci tego brakowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki ;) Nie było mnie oststnio i dopiero dzisiaj wróciłem. Kartofelka nasz topic na 5 stronie ????? Nie , nigdy juz tak sie sie zdarzy !!!!!!!!!!!!! Musi facet wziąsc to w swoje ręcę ;) pozdrawiam i zaraz jestem z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka i kartofelka :) dzięki za te wpisy. Piffko ??? bardzo chętnie Was porwie. I inne Czarodziejki tez wezmiemy. Piniacolada, powiem tak. Dobrze, ze juz wszsytko wiesz. Teraz musisz przemyslec, poukładac, podjąc parę decyzji. Piniacolada nie będe Ci teraz pisał co moze powinnas zrobic, jakie decyzje podjac. Najlepiej pierwsze to Ty sama to przemysl, a potem Czarodziejki i Czarodzieje pomogą. Piniacolada tylko ja wiem, ze podjecie jakis decyzji, proba poukładania sobie tego wszystkiego nie jest wcale łatwa. Ja cały przechodzę przez to. I to tez dlatego chciałem zadomowic sie na Lysej, szukajac wsparcia, pomocy. Dobrze, ze sie tu znalazłem, bo tu są Czarodziejki i wiem, ze One duzo wiedzą i duzo pomogą. Więc piniacolada damy radę !!!! Sucza i ja sie podpisuję pod zdaniem kartofelki: konsumujcie sie nawzajem dopoki On jest bo potem strasznie bedzie Ci tego brakowac ;) Pieknego wieczoru Czarodziejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×