Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

... \"Cieszę sie\" ze Wam milo i wesolo... Moze kiedyś bede sie cieszyc razem z Wami... Teraz jednak - nie dam rady... Ogladnelam \"Dirty Dancing\" - kultowy film jak dla mnie, zapijam sie piwskiem i użalam sie nad sobą... Milego wieczoru Wam wszystkim życzę... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystana-nie rób tak...ja wiem, ze to głupie może, co mówię, ale to nie ma sensu...Ja tak miałam przez 3 tygodnie...Ale już jest ok...Może dlatego, ze coś robię, może dlatego, że niestety, ale zyję jeszcze nadzieją i to jakoś mi dodaje skrzydeł...Może dlatego, że z Nim wczoraj rozmawiałam i jakoś tak fajnie było, bo się smialiśmy, zartowaliśmy i w ogóle...Będzie lepiej...Mówię Ci :) Kamileczka-pliz, tylko nie pani :P. Staram się mysleć, że jestem jeszcze młoda :P A teraz życzę wam słodkich snów :). Uderzam w kimono, bo jutro muszę wstać rano. Znowu...:/Buziole!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Też kiedyś zemdlałam na ulicy, jednej z większych w Łodzi. Nic szczególnego, kilka osób, ktos mi kupił Kubusia, była karetka i miałam darmowy transport do domu :P. A najlepsze było to, ze ludzie gadali wśród siebie, że może zemdlałam, bo byłam w ciąży :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka :) widze ze piatek 13 zabiegany u Was:) ja niedlugo jade do domku i mam nadzieje ze pociag sie dzisiaj nie wykolei ani nic sie zlego nie zdarzy:P:P jakbym sie tu dlugo nie pojawiala to znaczy ze jednak cos mi sie przytrafilo:P:P ale odpukac w niemalowane:P milego udanego pieszczotliwego:p weekendu wsyztskim zycze:) zeby temperatura uczyc byla duuuuzo wyzsza niz na dworze:) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczuc oczywiscie;) teraz zaczyna sie u mnie na uczelni rzeź( od poniedzialku znaczy sie:)).. ten tydzien to beda same najgorsze zaliczenia... czyli bede czesto na kafeterii, bo to dobry sposob zeby sie nie uczyc:D buziaki for @ll😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. piekne mam kafeteryjne usta no nie:P:P:P to zebyscie sie pozachwycali nimi to jeszcze pare buziakow przesle:P:P:P 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ok starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie wierze..... caly dzien nikt nic nie napisal....... rzucam na Was klatwe........ i nie ma juz buziakow dzisiaj:( :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki :) Dopiero wróciłem i zaraz jeszcze muszę wyjsc, ale jeszcze tutaj dzisiaj będę :) No i po dwóch tygodniach dzisiaj sms od ex. Pyta jak zyję ? i pisze, ze u Niej fajnie i wesoło. Powiem Wam Czarodziejki, ze jakos tak sie dziwnie poczułem jak przeczytałem, ze \" ... U mnie fajnie i wesoło...\" . Nie zycze Jej przeciez zle, ale ironicznie sobie pomyslałem, ze - No to super, ze jest tak wesoło i fajnie. Nie wiem Czarodziejki czy odpisac czy nie? i co mam Jej napisac ? Ze sie bardzo ceszę, ze ma tak fajnie i wesoło ? Jak kartofelka nie chce dac buziaka, to ja daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpisz :P. Że u Ciebie jest lepiej niż kiedykolwiek :D. I, że nareszcie korzystasz z uroków zycia :D. A ja wam daje buziaki :P. Tylko jak się robi te usteczka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisałam wczoraj, bo w domu trwa wojna... a raczej cisza powojenna.... i nastrój przez to też nie zbyt ciekawy. Emiolek, piniacolada dobrze Ci powiedziała :-) Ja poradziłabym CI tak samo. Piniacolada usta się robi wpisując \"usta\" w nawiasy kwadratowe :-) 👄 Więc i ode mnie porcja buziaków 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarodziejki 👄 Czuję sie zle, zowu wszystko sobie przypominam i tak sobie rozmyslam o tym wszystkim. Ja Czarodziejki chociaz bym chciał, to nie moge zapomniec o Niej i tym co było. Było mi z Nią tak cudownie. A teraz sobie mysle, ze juz pewnie po wszystkim. Ona zapomina juz o tym co było, ja mam jeszcze tą nadzieję, ale teraz jest ona coraz mniejsza, malutka chyba. Ciekawe co sobie Ona tak naprawde mysli ? Ja poprostu tęsknie i brakuje mi Jej. Moze jestesm jakims dziwnym facetem, ze sobie do tej pory nie potrafie z tym radzic, ale nie potrafie jeszcze. Nic mi sie nie chce, najchętniej teraz to pobył bym z Nią, przynajmniej w Jej obecnosci. Posmiałbym sie z Nią, lubiałem to bardzo.Czarodziejki w tym wszystkim najgorsze jest takie moje myslenie, ze My naprawde moze juz nigdy nie bedziemy razem i wtedy naprawdę czuje sie fatalnie. Nie wiem co robic w ogole ze sobą i z tym moim uczuciem. Moje Czarodziejki moze macie juz tych moich wywodów dosc i dodatkowo jeszcze moze wygladam na jakiegos załosnego faceta, bez charakteru, ciagle uzalającego sie nad soba, ale ja dalej Ją kocham i te wszystkie emocje , o ktorych tu piszee są po prostu we mnie . Pozdrawiam Was i buziaki [ usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiolek po prostu ja kochasz...to wcale nie jest zalosne... nie wiem co ci powiedziec... wychodz jak najczesciej do ludzi - staraj sie nie siedziec samemu i nie myslec:) mozesz przeciez czekac na nia i jednoczesnie korzystac z zycia, chyba nie chcesz kedys zalowac ze straciles najlepsze lata swego zycia na tesknote, myslenie, dolowanie sie.. moze kiedys bedziecie razem, moze nie - akurat nam tutaj ciezko powiedziec - ale Ona na pewno szybciej zapragnie Ciebie na nowo gdy bedzie Ciebie widziala (czy slyszala) radosnego wesolego szczesliwego i zadowolonego z zycia:) te usta emiolek to musza byc bez spacji:P o tak 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiolek po prostu ja kochasz...to wcale nie jest zalosne... nie wiem co ci powiedziec... wychodz jak najczesciej do ludzi - staraj sie nie siedziec samemu i nie myslec:) mozesz przeciez czekac na nia i jednoczesnie korzystac z zycia, chyba nie chcesz kedys zalowac ze straciles najlepsze lata swego zycia na tesknote, myslenie, dolowanie sie.. moze kiedys bedziecie razem, moze nie - akurat nam tutaj ciezko powiedziec - ale Ona na pewno szybciej zapragnie Ciebie na nowo gdy bedzie Ciebie widziala (czy slyszala) radosnego wesolego szczesliwego i zadowolonego z zycia:) te usta emiolek to musza byc bez spacji:P o tak 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiolek-zgadzam się z kartofelką-Ty ją po prostu kochasz...i jeśli to jest prawdziwa miłość to nie minie tak szybko...A ja mam tak samo :(. Jeszcze wczoraj M. przesłal mi swoje zdjęcie jak teraz wygląda...Przez to wszystko ryczałam całą noc...I dostałam list-\"jesteś wspaniałą osobą, ale ja musze pokochać najpierw siebie, więc musimy się roztsać\"-to ogólna treść listu...Potem mi napisał, że pojawił się w nim gniew, ze czeka na moją krytyke, że ma w sobie dużo agresji i chetnie by dostał od kogoś w pysk...Nie rozumiem go..po prostu nie rozumiem...A to tak cholernie boli... 👄 👄 umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniacolada bedzie dobrze:):):) nie placz, niedlugo znajdziesz sobie super faceta na bank:) nowego:P:P:P ale mam ochote na jakas wielka impreze:)wlasnie wypilam 3 piwka i mam ochote isc na impreze:) ale najwczesniej to chyba dopiero w piatek bede mogla isc:( no coz najpierw nauka....:P:P:P buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie na naszym topiku bardzo rozrywkowi chyba sa skoro w sobotni wieczor nikogo tu nie ma:D:D:D musze ciagle cos pisac zebysmy na 6 stone nie spadli:P:P:P kurde niech ktos tez sie postara bo niedlugo nie bedziemy mogli topiku znalezc:P:P:P a ja mialam taka cicha nadzieje ze czasy swietnosci topiku powroca... ze beda sabaty jak za starych dobrych czasow... a tu nawet dyskusji nie ma tylko wpisy same co pare godzin ( i to w porywach)... Kamilka pozmoz bo jak my sie nie postaramy to topikowi nawet tlen i respiracja nie pomoze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Czarodziejki ja Ją dalej kocham. Kartofelka wychodze do ludzi, jestem z ludzmi, ale czasami mnie złapie i niby wszystko do około jest normalnie, ale tam w głowie pojawia się Ona. I tak mnie czasami łapie jak gdzies wyjdę na piwo, do kina czy jadąc nawet autobusem, samochodem.I masz kartofelka całkowita rację, ze na pewno szybciej mnie zapragnie usmiechniętego, radosnego, widzącego, ze radzę sobie bez Niej. Bedzie lepiej ze mną, wiem to, bo czuję to w sobie. Będę sbie zył i czekał na Nią, na to jak to wszystko będzie sie rozwijało. Ale ja Czarodziejki naprawdę mam tą nadzieję, ze bedzie lepiej z Nami. Dzięki za wszystkie słowa. Piniacolada, więc jak masz tak samo, to bedziemy tu pisac co sie dzieje, jak sie wszystko rozwija i wspolnie z pozostałymi Czarodziejkami bedziemt analizowali ,wyrazali swoje zdanie i pomagali :) Ale piniacolada te piękne dni muszą nadejsc. Cudownej nocy i kartofelka tez sobie wypije pewnie jeszcze piwko/a ;) Buziaki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba:). Pewnie, ze muszą zniknąć do cholery, bo to glupie...Z jednej strony czeka się na Tą osobę, a z drugiej...Ehhhhhhhhhhh....jeśli nie dane jest nam być z Tą osobą to w sumie marnujemy tylko czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelka-działa :P. Tylko troszkę źle wpisałam ;). www.anka20.fotka.pl teraz powinno być dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelka szkoda, ze nie mozemy razem napic sie piwka. Ale przeciez nie jest powiedziane, ze nigdy tego nie zrobimy . Piniacolada pewnie tez by miała smaki ;). Kartofelka ja jestem tak wyposzczony, ze juz wyobraznia mi mocno działa na samą mysl o literce B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mialabym, miała :). Lubie piwacza...ale z soczkiem ;) Co do wyposzczenia...to dla mnie trudny okres, bo to już jakis czas minął...ale w sumie jest chyba ok :P. jak zwariuję to dam znać :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze ze dziala wyobraznia...:) bedziesz mial potem fantazje do realizowania:P:P:p a im wiecej tym lepeij:) no ale ta literka B to chyba bedzie.... co do piwka to ktoregos dnia zarzadzamy picie piwa i sabat:P i kazdy pije to co lubi - niby nie razem a jedna prawie jak razem:) kurcze wiemy o sobie juz tyle a nawet piffka razem nie pilismy...:( emiolek i piniacolada Was jeszcze nie bylo jak oblewalismy na kafeterii moje urodziny:D wiecie jak fajnie wtedy bylo:P wroccie sobie do wresnia i poczujcie ten klimat:P moze tez Wam sie udzieli i cos tu zorganizujemy:P ogromne buziaczki dla Was wsyztskich😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 nawet nie wiecie jak sie ciesze ze Was mam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie doszukalam ze Łysa Gora powstala wlasnie w moje urodziny - na 12 stronie:P:P:P t teraz bede miala podwojne swieto:P:P:P mam taka mala prosbe - jesli czyta nas jeszcze Pani Karolina - mauxxxion to niech sie odezwie!!!! Łysa Góra to jej pomysl!!!!! spijcie slodko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
{usta} a to specjalnie dla Was :),ide spac bo ledwo siedze,Jutro napisze co u mnie.Ogolnie jesy f a n t a s t y c z n i e :):):) I'm so happy!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
kurde,nie wyszly te usta,chyba na prawde jestem za bardzo zmeczona.juz spie.....cho psi cho psi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Hurra! udało sie,ale teraz to na prawde ide juz spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×