Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

rexona 👄 skarbie chodz wychodzimy ,za duzo tu ludzi dzisiaj jest...:) auto juz czeka pod domem... otworze tylko dach .. zeby patrzec jak ci pieknie witr włosy rozwiewa...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek czy Ty wiesz co się dzieje przy tej temperaturze, kiedy jest otwarty dach? sadysta:P rexona chodź na absynt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 skarbieeeeee czekam na Ciebie ❤️ szkoda , by bylo takiego wieczoru....:( tylko Ty i ja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem najlepiej od razu do fryzjera pojedźcie poobcinać te kołtuny, bo nic innego nie da się z włosami już zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak odjechali razem w siną dal a wiatr rozweiewał im włosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaak zostałyśmy same ale ja tylko do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie moj 👄 ja juz sie steskniłem za Toba..🌼 🌼 🌼 poczekam na Ciebie.. nasze kolezanki pojda sobie ,a my pojedziemy na długi i namietny spacerek....👄 tylko zebys mi nie zmarzła.. ta sukienczka jest przeciez taka cieniusienka...:) skarbie ogrzeje Ci łapki daj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie pojechali rexona w cieniutkiej sukience będzie marzła na wietrze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek ale nie martw się, rexona sporo absyntu wypiła, tak szybko nie zamarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... ze rexona 👄 czeka nam nie !!! moj kochany skarb !!! 👄 👄 .tak sie dzisiaj ładnie ubrała ...moja kochana ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 juz jestesmy sami... :) tam juz przyszedl facet ...to sie teraz nim zajma..:) a my jestesmy sami juz :) 👄 skarbie odezwij sie ..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nie przezyje tej dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna z niewielu wiedziala co lubie...👄 jednak mozna znalezc Tu fajna osobe..👄 kochanie czekam na Ciebie ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 kochanie ,wiem ze jestes bardzo madra dziewczyna .... i ciesze sie z tego bardzo...👄 ale ja czekam , dopoki mi nie powiesz chcociaz dzisiaj .. dobranoc kochanie moje ...👄 serio takiej dziewczyny juz chyba nie znajde.....😭 daj promyczek mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 moj skarb jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jak ja sie ciesze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 nieeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nikogo nie szukam.... jestem bardzo zadowolony ,ze Ciebie poznalem ... :) ..chcialem sie tylko przywiyac z 1977 a ona tak sie nieładnie zachowała ....:( juz tam nie bede chodzil ..do sasiadow.. najwazniejsze ze Ty jestes .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...skarbie 👄 najwzniejsze ,ze nie mamy posutego wieczoru... chodz teraz do mnie ....moj tygrysku ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bardzo tego potrzebuje tez....👄 ..chodz....i juz ngdzie nie chodz... zostan ze mna ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmmmm jak ja uwielbiam tak ie ciebie tulać👄 mmmmmmmmmmmmmmmmmmm cudownie czuc twój zapach........... twoje cieplo............... mmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kochanie juz zostan ze mna... najlepiej do samego rana...👄 ..ale masz delikatna szyjke...moge poglaskac...i sprobowac smak twojej skory..? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×