Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

witam !!🖐️ wszystkich pozdrawiam :classic_cool: i takze Justyne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole normalnych facetow. i to z malym brzuszkiem :) a maczo mnie smiesza. chodza jak pingwiny i maja sie za niewiadomo co. ale sa gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciagle mam malo czasu zeby tu troche posiedziec..:( ale i tak witam wszystkim moich znajomych ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa1
no cześć, muszę pomyśleć, ale w razie czego będzię z kim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
no jest podobieństwo ale..? ;) jesteś pewna? jednak sa pewne różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
jakby nieco inaczej się prezentował ale biorac pod uwagę stopień kretyństwa to jest to samo składnia identyczna więc wychodzi na to że to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
o klapsach nie doczytałem (to jednak BESTIA jest :D !) ale: (pisano jako lesio) ..słuchaj...cenie bardzo kobiete ze ma swoja osobowosc jest indywidualna , no oczywiscie jest bardzo fajnie jak jest ciepła i rowniez szanuje swojego partnera( jak on ja tez) liczy sie z jego opiniami ,zdaniem i chyba jak jak jest troche ...( ups ) rozmantyczna zwróć uwagę, to jest moje wrażenie, czy jego teksty pod drugim nickiem nie są na swój sposób, "na swój sposób" :D bardziej "składne"? Rozwój? :D Świadoma kreacja? Inaczej też używa buziek jako lesio i jako ten drugi. Jako "ten drugi" wkleja/wklejał dużo kwiatków i raczej nie używał :classic_cool: ale być może są to nieistotne szczegóły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racing
Lesiu ty chyba masz kompleksy?co za temat dziwny... czy lubisz maczo czy lubisz innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iesiu
lubie takich z umiesnionymi i ogolonymi klatami, i jeszcze zeby byly starannie naoliwione i blyszczaly sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pokaz to chyba pseudomaczo, no ale co powiedzieć osobie, która na oczy takiego nie widziała, a powiela jakieś bzdury. Zresztą, jak znajdzie się prawdziwy gangster, to zaraz za nim pojawi się masa pseudogangsterów, ubierających kilogramy kajdanów na siebie, żelujących włosy itp. tylko że to już jednak nie to, bo tego prawdziwego gangstera to nawet nie rozpoznasz, na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym oprócz pewności siebie. To samo z maczo i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula W
Piszcie sobie ,że fanka Banderasa znowu go broni .Ale ja jego karierę śledzę od 17 lat i nie zauważyłam w nim niczego hamskiego.To,że popełnił jakieś błędy to normalne.Spójrz na niego jak zwykłego człowieka.Powiem jedno Banderas jest dobrym ojcem ,bo uczy dzieci ,że nie wszystko mogą dostać od tak sobie.I ja w nim ani w jego zachowaniu nie widzę niczego hamskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×