Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiabasia

Pomysły na biznes

Polecane posty

Gość idyllllllllllllla
do dziewczyny ktora otwiera................... to ja idyllllllla chce otworzyc przedszkole jestem juz na etapie zalatwiania wszystkiego jesli chcesz to napisz maila skontaktuje sie z toba pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkole
idylllllllllllllllllllllllla, ja równiez zastanawiam się nad tym tematem, możemy się skontaktować? Otwierasz przedszkole czy punkt opieki nad dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mail
moj adres to malina131@op.pl napisz czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka82
Ja juz znalazlam pomysl na biznes i kazdemu polecam serdecznie. Robie to co lubie a mianowicie strony internetowe i zalozylam nawet firme a wspolpracuje z wielka korporacja Worldsoft. A wszystko zaczelo sie od bezplatnego spotkania infromacyjnego a potrem od szkolenia. Szybko sie to potoczylo a teraz zarabiam naprawde dobre pieniadze!!! każdemu polecam !!!! i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachcim
Witam, chcialam sie odniesc do wypowiedzi zamieszczonej ponizej. Interesuje mnie podobna dzialalnosc. Bylabym wdzieczna za udzielenie odpowiedzi na pytania : 1. jakie kursy sa godne polecenia aby nabyc dobre umiejetnosci w tworzeniu stron www. 2. Jak oceniasz konkurencje na rynku pracy. Czy latwo sie przebic z wlasnymi propozycjami i ofertami ? Pozdrawiam Kasiulka82 Ja juz znalazlam pomysl na biznes i kazdemu polecam serdecznie. Robie to co lubie a mianowicie strony internetowe i zalozylam nawet firme a wspolpracuje z wielka korporacja Worldsoft. A wszystko zaczelo sie od bezplatnego spotkania infromacyjnego a potrem od szkolenia. Szybko sie to potoczylo a teraz zarabiam naprawde dobre pieniadze!!! każdemu polecam !!!! i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
laks > aby prowadzic legalnie działalność rachunkową czyli biuro rachunkowe musisz mieć certyfikat ministra finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Chyba nie ma innej możliwości. Chyba, ze chcesz robic to w ukryciu.. Ja taki certyfikat mam, 6 letnie doswiadczenie z biura rachunkowego, mysle o otwarciu własnego, ale wciąz wydaje mi sie ze moja wiedza jest marna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedi76
Witam ja mam pewny biznes dochody po odliczeniu wszystkiego czyli na czysto to od 2500 zł w gore tylko jest jeden problem na rozruch potrzeba ok 150000 zł .Podpowiem ze w polsce jest tylko 6 firm zajmujacymi sie tego typu usługami. pozdrawiam moze znajdzie sie jakis chetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem młodą mamą, po urlopie macierzyńskim chciałam wrócić do pracy ale okazało się że sytuacja firmy jest kiepska i lepiej będzie jak zostanę jeszcze na urlopie wychowawczym. Szukam pracy ale niestety z marnym rezultatem. Wpadłam na pomysł założenia agencji opiekunek dla dzieci(sama wiem jak trudno o odpowiednią) i opiekunek dla osób starszych. Cały problem w zebraniu odpowiednich do tego kobietek, więc jeżeli są takie zainteresowane moim pomysłem proszę o kontakt 509 369 209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnym pomysłem na biznes jest własna piekarnia. Sama taką prowadzę, a ostatnio nawet wymieniłam sprzęt http://www.guztech.com.pl/ Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co lubisz robic i w czym czujesz się dobrze. Ja mogę polecić skup zboża bo mój mąż sie tym zajmuje i jest całkiem nieżle. Pracy ma pod dostatkiem. Ostatnio wymienił wagi i dozowniki http://www.preciamolen.com.pl/ teraz jest o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakis czas temu odnalazłam tę firmę www.tajima.pl i kupuje u u nich od czasu do czasu maszyny do haftowania, bo mam firme, ktora zajmuje sie wlasnie wyrobem rzeczy haftowanych :) polecam robic cos nietuzinkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że podstawą każdej firmy jest dobre zarządzanie dokumentami, a żeby się czlowiek nie mylił, potrzebuje dobrych materiałów biurowych. Ja zawsze zaopatruję sie w http://www.biuroklub.pl/, zamawiam tam hurtowo wszysctko,czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupic do firmy jakies artykuly biurowe np www.boxline.pl zeby miec wszystko na miejscu i sie nie mylic czy nie miec balaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem second hand internetowy to super pomysł na biznes! Taraz jest mega trend na tanie ale modne zakupy w ciuchlandach a czegoś takiego nie ma, tu jedyna taka oferta jaką znalazłam, polecam! http://olx.pl/oferta/sprzedam-sklep-internetowy-gotowy-pomysl-na-biznes-CID619-ID7mUEN.html?action=show&id=108895361&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55--25818643@1-20141009132344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmateks będzie strzałem w dziesiatkę :) Sama lubię chodzić, tylko warto zadbać o dobrego dostawcę, bo ludzie lubią nawet więcej zapłacić, ale za dobrą jakoś, a nie za jakiś kiepski szajs, pamiętaj :) Ja zastanawiam się nad założeniem myjni bezdotykowej (http://www.klimres.pl/) Myślicie, ze ten pomysł mógłby sie przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę ujawniać wszystkiego ale było to tak: (eh moja młodości i śmiać mi się chce jak sobie o tym przypomnę))) Komputer wyglądał wtedy jak skrzynka jakaś taka dziwaczna i miał płatne wolne łącza telefoniczne:D masakra:D A ja miałam komórkę z zielonym wyświetlaczem:D ha ha ha Ale malutką:P nie ceglę!:D Normalnie styl skóra i komóra!:D Jak miałam przestój w firmie to dzwoniłam po klientach swoich i pytałam jak się czują i co u nich słychać i czy nie zechcieliby skorzystać z moich nowych promocji:D ha ha I korzystali! Tak zbudowałam firmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mobilna gastronomia. Jest sporo firm które wykonuja tkaie przyczepy, np. bannert. Można tez z tego co się orientuje dostac fajne dofinansowanie z UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińskaaa
Jako pomysł na biznes rozważ prowadzenie biura usług płatniczych. Może być to dodatkowe źródło dochodu podczas prowadzenia sklepu ogólnospożywczego, papierniczego lub punktu usługowego. Pomyśl również o liczbie ludzi, którzy posiadają telefony na kartę-wprowadzenie tej usługi nie jest trudne, a przyniesie Ci zysk. Obsłużyć terminale pomoże dobry system np. AMOLA http://www.amola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma choćby minimalna wiedze na temat budowlanki to mysle ze warto otworzyc tak jak ja sklep z narzędziami materialami budowlanymi itp. Biore towar od Lange lukaszuk (oni maja duzo sprzętu z dobrych firm z zagranicy typu starmix co w branzy budowalanej jest znane i cenione) i u siebie w mniejszym miescie sprzedaje (idzie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój biznes na 3 mln $, czyli spokojne zdobycie tej sumy, bez wyrzeczeń. I po tym tylko realizacja swojego projektu, a opisane tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com Można też w tym uczestniczyć całkowicie pośrednio. Czyli inwestujesz, za Ciebie pracują inni , a Ty zbierasz tylko kasę. I to jest dopiero biznes. [ kontakt na stronie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
branza budowlana, techniczna to dobra branza, pomysl z wejściem w układ z Lange lukaszuk czy tego typu wieksza firma jest wg mnie bardzo dobry, ma się duze promocje, zaufanego dostawce itd. poza tym oni maja dobry sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.qassa.pl/336550 zarejestruj sie i zarabiaj łatwą kase! Im wiecej poleconych tym wieksza wyplata:)Bardzo prosty sposob na spora kaske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lokal gastronomiczny;) mały, ale własny;) jak się otwiera tego typu działalność, to najwięcej kosztów pochłania sprzęt i wyposażenie, ale można zaoszczędzić;) ja kupowałem wszystko w jednym miejscu, w tej hurtowni: http://www.hybryda-gastro.pl/ jak się kupuje wszystko w jednym miejscu to można o jakiś rabat powalczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was ma znajomego, który otworzył piekarnie? albo zna sie na maszynach? chcialabym otworzyc wlasnie piekarnie i kupic takie maszyny www.guztech.com.pl - ale sie nie znam i potrzebuje porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 lata temu z pomocą firmy Pharmaco zbudowałam własną aptekę, wyposażyłam ją odpowiednio, wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z moimi oczekiwaniami i dziś proszę... sukces za sukcesem. Klientów sporo :) Kwestia tego, by kochać, to co się robi i być pewnym swojego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×