Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiabasia

Pomysły na biznes

Polecane posty

Gość missyeljot
a co powiecie o zielarni? zioła polskie, ( nie mylić z zielem czyli marysią :))parafarmaceutyki i mnóstwo popularnej i chętnie kupowanej chińszczyzny. Problem w tym,że nie mam pojęcia skąd tą chińszczyznę zamawiać? I pewnie sporo koncesji itp... Do tego dołączyłabym możliwośc skorzystania z usług bionenergoterapeuty oraz irydologa. Co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahanna
Witam, doszłam do wniosku, że w dzisiejszych czasach brak prawa jazdy i znajomości angielskiego jest w swoistym sensie niepełnosprawnością społeczną :(. Od razu po studiach zrealizowałam plany osobiste :) - mąż i 2 dzieci, teraz przyszedł czas na realizacje planów zawodowych, a tu...ciężko jak na razie, zbyt długa była przerwa. Jakos nie mogę sie "skupić" :)) Doszłam do wniosku - prawo jazdy na wiosnę, a angielski, najpierw korepetycje, później szkoła jęz. Sedno wypracowania :)) - czy Ktoś (Krakow)buszujący tutaj, znający dobrze angielski, nie chce "podciągnąć" mnie w angielskim (miałam w szkole) w zamian za naukę jęz rosyjskiego? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradq80
Witam. Mam pomysł na teleturniej rodzinny. 100 razy lepszy i ciekawszy niz np Familada. Szukam inwestora bądź kogoś kto zna sie na produkcji programów telewizyjnych i wie jak dotrzeć do telewizji. Koszty produkcji nie będą wysokie. Trzeba będzie pojeździć troche po Polsce, zrobić parę ujęć, zdjęć i zaprosić ludzi do studia. Z mojego punktu widzenia zarówno ze znalezieniem uczestników jak i głównych sponsorów nie będzie najmniejszych problemów. Pomysł jest bardzo prosty w konstrukcji i oryginalny. Grupa docelowa widzów to gospodynie domowe (czyli praktycznie większość kobiet), majsterkowicze, młode małżeństwa, emeryci. Z łatwością można go będzie przeszczepić na zagraniczne rynki. Zainteresowanych prosze o kontakt konrad.zabek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizneswoman
podnoszę wątek ! bardzo ciekawy. ja prowadzę DG juz 11 lat, mimo ze jestem na codzień wielką optymistką, przyznam, ze przed 11-toma latami nie miałam pieniędzy , teraz też nie mam , ale mam spore długi , które szybciej rosna niz ja moge zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizneswoman
podnoszę wątek ! bardzo ciekawy. ja prowadzę DG juz 11 lat, mimo ze jestem na codzień wielką optymistką, przyznam, ze przed 11-toma latami nie miałam pieniędzy , teraz też nie mam , ale mam spore długi , które szybciej rosna niz ja moge zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobiety biznesu 🌻 lub chcące nimi zostać zaczynałam 5 lat temu. Zajmuję się Network Marketingiem czyli sprzedażą bezpośrednią, a dokładnie sponsorowaniem, gdyż sama nie sprzedaję. szukam ludzi i uczę ich biznesu. idzie mi dobrze.: nie płacę czynsz, prądu i nie czekam na klienta. 🌻 Dzięki temu biznesowi mam wielu przyjaciół. Pracuję wtedy kiedy sama tego chcę. Moje zarobki zależą odemnie. Nie muszę lecieć na 8 do pracy. Mam czas, aby odbrać dziecko ze szkoły i odrobić z nim lekcje. A najpiękniejsze jest to że sama sobie jestem Szefem... Polecam wszystkim Paniom tę formę biznesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
Brawo Madziafm:) . W związku z Twoją wypowiedzią przypomniało mi się takie powiedzenie "kto umie zarabiać pieniądze ten je zarabia, kto nie umie, ten uczy innych jak mają zarabiać" . Mimo wszystko życzę wielu sukesów w pracy (także tych ekonomicznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam inne powiedzenie.... \"...Znajdź sobie taką pracę, którą pokochasz, a już nigdy więcej nie będziesz musiał pracować\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te slogany
Są żywymi cytatami z materiałów instruktażowych firm typu Amway. Swego czasu był na to wielki run, po tym kiedy się okazało że król jest nagi - sprawa przycichła. Może wreszcie ludzie zrozumieli, że pieniądze biorą się z pracy a nie z piramid. Tj. przepraszam - w piramidach mają się dobrze ci co są na szczycie. Trwa to tak długo, dopóki pariasi (w wersji nadwiślańskiej - parobki) z dołu piramidy nie przejrzą na oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie ludzie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko polo
do " znam te slogany" Myślę że nie za bardzo wiesz o czym piszesz:( Jesteś jednym z wielu którzy mylą piramidę z marketingiem sieciowym. Ta pierwsza jest w Polsce zakazana prawnie:P Natomiast ,marketing sieciowy jest legalny a w Polsce jest nawet oficjalne stowarzyszenie MLM W USA marketing sieciowy jest nieodłączną częścią gospodarki. W Polsce od kilku lat wiele firm zagranicznych wkroczyło i zadonowiło się w naszej gospodarce. Prawdą jest, że jedne są lepsze inne gorsze:( Teraz pojawiły się też nasze polskie firmy MLM i całkiem nieźle sobie radzą To że Amway miał nieżyciowy plan marketingowy i był nastawiony na szybki zysk a nie na długotrwałą działalność to jest sprawa indywidualna i nie można wszyskich firm MLM wkładać do jednego garnka Faktem jest, że ci którzy tworzą firmę maja większe zarobki ale chyba nikt się temmu nie dziwi, że dyrektor tej czy innej firmy zarabia więcej niż kierownik lub majster a już o sprzataczce nie wspomnę W MLM wszyscy mają jednak równe szanse bo jeśli osoba któą zasponsoruję dziś i znajdzie się jak to powiedziano na dole to jeśli będzie sprawnie pracować to ma szanse zarabiać tyle co ja l;ub więcej! Ciekawe czy w "normalnej" (powiedzmy) branży ktoś ma szansę więcej zarabiać niż dyrektor?:P Uważam że dla wielu osób marketing sieciowy okazał się strzałem w dziesiątkę Pewnie, że jak się komuś nie chce pracoewać to nic mu nie będzie pasowało:P nawet jeśli na szczycie są złote sztabki to trzeba trochę wysiłku żeby na ten szczyt wejść - samo nie przyjdzie i może to jest slogan ale niestety takie jest życie Własna firma? Po co? Natrudzisz się zatrudnisz pracowników, naprodukujesz i pewnego dnia zapuka do ciebie fiskus i wszystko ci posprząta Całe lata twojego trudu jakiś gryzipiórek zamknie bo coś mu się w papierkach nie będzie zgadzało A ty? na trawkę bo dom pewnie też zastawiłeś żeby wziąć kredyt na obiecującą firmę i du...... wiecie oczym mówię a jak nie to dziennik pooglądajcie albo gazety poczytajcie..... A MLM? spokojnie nic mnie nie obchodzi tylko praca - czyli sprzedaż i sponsorowanie oraz szkolenie i spokój, spokój, spokój..... Podatek zapłacony i tyle mam styczności z fiskusem, żadnych kontroli, komorników i całego piep....... POMYŚLCIE O TYM ZANIM OTWORZYCIE JAKĄŚ FIRMĘ!!!!!! MLM jest spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkn
.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posejdon
Mam firmę od 10 lat. pierwsz 5 lat to praca za minimum przez 20 g na dobe. teraz nie musze przed wydatkiem obracać złotówki, ale na każda fakturę wystawioną za usługe odliczyć nalezy min 70 % na wszystkie opłaty, składki itp. Jak są klienci to dobrze. jak ich nie ma to problem. Kidys robiłem różne kursy i szkolenia dot. biznesu. Bzdura totalna. w teori wszystko sie zgadza w życiu trzema miec nosa, i determinacje, oraz znać prawo na tyle aby je obejsc. Tak jest u nas - inne teorie mnie nie przekonają, chyba że się prowadzi sklep lub zakład fryzjerski w intratnym miejscu gdzie klient jest gwarantowany. Z usług moze się wyżyje ale na tym sie skonczy, wieksze interesy robi sie zupełnie inaczej. Powodzenia: PS. Jak zbankrutujecie to też jest wyjscie - mam to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Posejdona
Jakie masz na myśli "większe interesy" ??? Zdradź nam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marco Polo dziękuję bardzo za pozytywną wypowiedź fachowca. Kochani MLM naprawdę jest formą zarabiania. Tutaj nikt nikogo nie wykorzystuje. .. a zarobki uzależnione są od wkładu pracy. Chcesz zarabiać więcej podwijasz rękawy i do pracy.. tak jak napisałam wyżej sami sobie jestescie Szefami i to wy decudujecie \"kto będzie u Was pracował\" i \"jaki zysk przyniesie Wasza firma\". Życzę Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka w swojej powyższej wypowiedzi powitałam wszystkie Kobiety Biznesu a teraz przepraszam Wszystkich Mężczyzn gdyż MLM nie selekcjonuje...to biznes dla wszystkich którzy chcą zarabiać duże lub mniejsze pieniądze.... wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Podtrzymuję Marco Polo!!! BRAWO! Koledzy z MLM, coś wam powiem. Nie próbujcie przekonywać matołów - itak nic nie wskuracie. Poza tym ktoś musi zamiatać ulicy, czyścić szambo i zasuwać z taczką na budowie. ... Trochę niewłaściwie wysłowiłem się. Trzeba przyznać, że żadna praca nie hańbi. Może ujmę to inaczej. Skorzystam z kolejnego slogana - przysłowia: Nie wstyd jest być biednym, wstyd jest być dumnym z tego. A dla szukających dobrej oferty MLM mam fantastyczną ofertę: www.studiorem.webpark.pl/biznesfmg.html Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiob 21
Witam wszystkich po przeczytaniu waszych wypowiedzi mogę powiedzieć tylko jedno „ Własny biznes to specyficzny sposób życia i myślenia który jest zarezerwowany dla osób wytrwałych i odważnych „ nikt nie przyniesie nam sukcesu na srebrnej tacy sami musimy po niego sięgnąć. Przed rozpoczęciem każdego przedsięwzięcia typu „ własny biznes” niezbędne jest jakiekolwiek przygotowanie. Poco mamy do kogoś świecić oczami gdy będzie nam tłumaczył interesujące nas sprawy sloganem ekonomiki. Podam wam kilka interesujących linków na których można zrobić sobie darmowe kursy będące istotnym przygotowaniem do prowadzenia przyszłego biznesu: http://www.nbportal.pl/pl/cw/nauka/kursy/najnowsze http://parp.eduportal.pl/szkolenie7.aspx Na tych stronach dowiecie się wielu pożytecznych, rzeczy na temat małego biznesu i nie tylko. Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej mam wiele pomysłów i jeszcze więcej zapału jeśli chcecie się wymienić własnymi spostrzeżeniami piszcie: gacekbis@vp.pl. Życzę wielu udanych i bardzo dochodowych przedsięwzięć pamiętajcie tylko o jednym każdy jest kowalem własnego losu. Pozdrawiam Hiob 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laks
Od dluższego czasu myślę o zalożeniu wlasnej dzialalności.Wolę padać na pysk pracując 20 godzin dziennie dla siebie, niż dorabiać kogoś. Ostatnio zapisalam się na kurs księgowości i po nim chcialabym spróbować rozkręcić wlasny interes. Nie wiem jednak od czego zacząć i czy taki kurs przygotuje mnie odpowiednio do prowadzenia bądź co bądź odpowiedzialnej pracy. Zastanawiam się też nad tym jak zdobyć klientów (ogloszenia) i gdzie prowadzić dzialaność (wynająć coś malutkiego na początek, a może po prostu w domu - choć to malo profesjonalne). Może ktoś z ma doświadczenie w tej dziedzinie? Fajny topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylllllllllllllla
a ja wlasnie staram sie otworzyc przedszkole tzn najpierw opieke nad dziecmi ( bo na przedszkole potrzab mase pozawolen) ale mam w sobie tyle silnej woli ze chciaz sa trudnosci to dziwnym trafem mi idzie wsztstko jak po masle ah mam wizje takiego przedszkola zeby sie tylko udalo..... a z tym zusem slyszalam ze koszty sa ok 260 zl wiec niewiele jak na poczatek wlasnie jutro ide ostatecznei negocjowac cene lokalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laks
Naga prawda, dzięki.Większość moich znajomych prowadzi wlasne interesy, nawet są zaintersesowani wspólpracą ze mną ( po skończonym kursie), a wiec kilku klientów na początek będę miala. Obawiam się o pozyskiwanie nowych klientów. Na początek planuję prowadzenie księgowości w domu, tak aby zbadać moje możliwości. Jeśli możesz, to odpwiedz mi na ptytanie: czy bylbyś zainteresowany uslugami księgowym prowadzonymi przez kogoś w domu (niższa cena)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladoskóry Apacz
Czy jest tu ktoś z Wrocławia, zainteresowany rozpoczęciem własnego biznesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde warto
poszukuje przedstawicieli na Polske nowy biznes na poczatek Warszawa lidere@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
apropo małego zusu to nie wiem czy o tym było ale deklarując płacenie małej składki zobowiązujecie się do nie zawieszania i likwidacji firmy przez najbliższe 2 lata nawet w razie strat i niepowodzenia nic ich to nie obchodzi 2 sprawa po ty 2 letnim okresie nie przysluguje zasilek dla bezrobotych 3 skladki sa wlaczane na poczet emerytury w takiej wysokosci jak sa placone czyli duzo mniejszej osobom starszym dobiegajacym emerytury juz sie to nie oplaca 4 chorobowe jest bardzo male bo tez uzaleznione od wysokosci skladki to tyle minusy super oferty zusu - dla odwaznych i przedsiebiorczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny ktora otwiera
do dziewczyny ktora otwiera przedszkole ,jak mozna sie z toba skontaktowac mysle o tym samym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neew
A ja sobie dziś wymyśliłam kurs fryzjerski...właściwie to skończyłam studia wyższe, znam 2 języki obce ale co z tego skoro nie mam ani dobrze płatnej pracy a tym bardziej satysfakcjonującej. Myślałam nad wyjazdem za granicę ale zastanawiam się czy może nie sprobowac z tym kursem a później.. może otworzyć własny biznes. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiajjjjuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×