Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość femme_woman

Tłuste włosy, jaki szampon?

Polecane posty

Gość katiuszkaaaaaaaa909090
diamondtearkosmetyki.blogspot.com/2012/11/garnier-ultra-doux.html poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna nuda
z Toni tez mam taki szampon i sol morska, sa calkiem skuteczne, a teraz trzeba bedzie innych kosmetykow sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatamigonnado
slyszalyscie o takim specjalnym szamponie z mydlarni u franciszka do przetluszczajacych sie wlosow? ktos uzywal? pomaga? cena jest odstraszajaca - buteleczka kosztuje ok 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anielka_
50 za butelke to troche przesada moim zdaniem, no chyba ze to 2 litry ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalalalala
dobry szampon spokojnie za 20 zeta mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serokomla
no właśnie, to że tani (20zł) wcale nie znaczy ze sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeCka
ważne żeby dobrać szampon do włosów tłustych, broń boże do suchych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka83
czasem jest tak ze zbyt częste mycie włosów powoduje ich coraz mocniejsze przetłuszczanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeCka
też o tym słyszałam, na szczęście nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKrzyWkaa
mam włosy przetłuszczające się, po wielu nie udanych próbach tak po prostu wziełam naturalny szampon pokrzywowy z drogerii natura- po spłukaniu włosy są "matowe i tępe" w dotyku, ale rewelacja!!! do tej pory musiałam niemal codziennie myć włosy teraz spokojnie co 3 dni, szmponu używam ok miesiąc... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym na przetluszczajace wlosy uzyla zwyklego szamponu ziolowego ktorych jest pelno. Nie niszca ale odrobiene przesuszaj wiec opcja idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniiiiimaaa
jeśli macie przychlapnięte włosy i szybko wam się przetłuszczają to polecam szampon ziołowy niemieckiej firmy Hildegard Braukmann z serii JEUNESSE szampon nadający objętość. Jest idealny..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam a raczej miałam ten sam problem:) Myłam włosy rano a wieczorem już były takie nie świeże :( Dostałam od mojej kuzynki link do sklepu który ma kosmetyki na bazie wody siarkowej. Moja kuzynka kupuje od nich kremy do ciała na wysuszoną skórę i bardzo sobie chwali, dlatego postanowiłam zamówić ten szampon : http://www.neokosmetyki.pl/pl/p/Biosiarczkowy-Szmpon-przeciwlupiezowy-do-wlosow-tlustych-z-tendencja-do-lojotoku/124 , butelka ma 200 ml. Pomaga:) Stosuje od od ok 2 tygodni i już widać efekty, włosy trzymają się po umyciu już do następnego dnia wieczorem:) I teraz nie muszę myć ich codziennie tylko co dwa dni:) Polecam naprawde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczalala
Hmm.Ja osobiście odradzam używania tych wszystkich reklamowanych szamponów typu ,,NIVEA,GARNIER,AVON itd" Nie są one jakoś specjalnie wydajne i tanie. Po dobry specyfik udać się najlepiej do apteki ,,wybrać szampon naturalny z ziołami typu pokrzywa,bratek,ziele,skrzyp i wiele innych" Ja w życiu używałam mnóswo szamponów i jakoś tak się stało że raz kupiłam taką wielką butlę szamponu z pokrzywy ( kosztowała nwm około 3-4 złotych) od tamtej pory zawsze mam ten szampon w łazience , są też inne typu garnier itd,ale odkąd używam tamtego nie wiem co to łupież i tłuste włosy naprawdę,polecam. Pani w aptce na pewno doradzi co do szaponu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem tłustych włosów od jakiegoś czasu. Wydaje mi się, że sama je sobie "zepsułam". A to dlatego, że mam włosy kręcone, puszyste, strasznie puszące się i jak to z reguły bywa (kręcone prostować, proste kręcić :P ) - dałabym się pociąć, żeby one były gładkie i proste. Więc stosowałam ciężkie kosmetyki nawilżające, maseczki, odżywki bez spłukiwania, wszystko super bogate w składniki odżywcze, nawilżające itd, co by tylko włosy obciążyć i tym samym trochę ugładzić i ulizać. Efekt - może i są miłe i miękkie w dotyku, ale pozostały puszące się i nadal kręcące. No i powstał nowy problem - zaczęły się przetłuszczać :| Czytając Wasze forum zastosowałam się do dwóch zasad: myję włosy chłodną, nawet zimną wodą (gorąca wzmaga wydzielanie sebum) i przerzuciłam się na delikatny szampon dla dzieci, bez tych wszystkich dodatków, konserwantów itd (ja wybrałam akurat rossmanowski Babydream rumiankowy, w takiej niebieskiej buteleczce). Myłam włosy wczoraj nim pierwszy raz, ale wydaje mi się, że jest troszkę lepiej. Do tej pory myłam włosy wieczorem, z mokrymi szłam spać, i dnia następnego wieczorem, po całym dniu włosy były już mocno nieświeże, nieładnie pachnące u nasady i dośc mocno tłuste. Myje je oczywiście codziennie. A dziś..? Dziś po myciu zimną wodą i tym szamponem dla dzieciaczków były jakby trochę lepsze. Nadal nie kwalifikują się do mycia co drugi dzień, ale wyglądały lepiej. Aaa! No i używam po tym szamponie odżywki, bo z racji tego, że szampon taki ubogi w ulepszacze, to włosy się po nim strasznie plączą. Więc nakładam swoją standardową nawilżającą odżywkę do spłukiwania, ale TYLKO NA POŁOWĘ WŁOSÓW, tzn do połowy, albo raczej od połowy :P Tzn nie nakładam odzywki na nasadę włosów, żeby już skóry nie obciążać tymi składnikami nawilżającymi. Słyszałam też dobre opinie o szamponie Joanny "kuferek babuni" czy coś takiego, szampon z rzepy chyba. Noo, to tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkazlasu
Ja polecam szampon pokrzywowy z Yves Rocher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie na ten szampon który ja wysłałam w poprzednim poście. Mi bardzo pomógł. One są robione na bazie wody wysokozmineralizowanej siarczkowej : "Sekretem wyjątkowej skuteczności produktów jest wysokozmineralizowana woda siarczkowa ze źródła Malina o dużej aktywności bilogicznej związków siarki i jodu. Jej keratolityczne działanie przyspiesza odnowę i regenerację naskórka oraz zwiększa przenikanie pozostałych składników aktywnych zastosowanych w tej specjalnej kuracji..." poczytajcie sobie na stronie zresztą:) Ja osttanio kupiłam sobie też u nich maskę i peeling do twarzy:) miałam skórę jak "pupa niemowlęcia" :) i ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja polecam też szampon, o którym tutaj na forum wcześniej czytałam - Jozanna "z apteczki babuni" do włosów przetłuszczających się. Myję włosy zimną wodą, tym właśnie szamponem, a odżywkę ze spłukiwaniem zaczęłam nakładać TYLKO OD POŁOWY DŁUGOŚCI włosów, żeby nie obciążać skóry głowy. Jest efekt :) Po całym dniu wyglądają duuużo lepiej niż wcześniej! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloicznek
jak kupujesz szampon do włosów tłustych to potem skóra chce dodatkowo produkowac łuj aby je natłuścić. Najlepiej lekkie, ja lubię takie dla dzieci antyalergiczne. Uważaj tez z odzywkiami - one dodatkow natłuszczają. Od środka fajnie działa ceranova z bratkiem, niby jest na pryszcze, ale mi tez zmniejszyła przetłuszczanie cery i skóry głowy. Woda z rumiankiem tez fajnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala_malowana12
Zgadzam się - za mocny szampon oczyszczający sprawi, że skóra będzie jeszcze więcej łoju produkować. Ja używam delikatnego szamponu biokap opartego na naturalnych składnikach. Włosy są zdrowe i się wcale nie przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie te, które są dedykowane do włosów przetłuszczających się, bo wysuszają skórę, a tym samym pobudzają do wzmożonej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_karolina
Zgadzam się z powyższym, spróbuj jakichś delikatnych szamponów bez silnych środków oczyszczających. ja uzywam np tego, http://www.biokap.pl/1,9,20,7,odzywka-odbudowujaca.html świetny do codziennego mycia, łagodnie oczyszcza a włosy są gładkie i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka z tortu
a ja polecam szampon Biokap anticaduta, jest świetny, delikatnie oczyszcza a dodatkowo zapobiega wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzedniczkami - nie należy stosować tandetnych szamponów do włosów przetłuszczających się, ponieważ one prowadzą do pogorszenia się stanu skóry głowy. Odradzam takie marki jak: Nivea, Dove, Glisskur, Pantene itd.. Ale musze przyznać, że ten szampon normalizujący z Joanny działa naprawdę dobrze i z pełną odpowiedzialnością go polecam. Myję nim włosy codziennie, tylko zimną wodą i włosy są w lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×