Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monique0101

Najmilsze smsy, które dostałyście od waszych facetów

Polecane posty

Gość Monique0101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kochany chlopak pisze urocze smsy i jak sie wysila piszac mi np na cale 160znakow \"ok\" o koniec smsa:) albo pyta czy do niego przyjade , chociaz mieszkam 3 min drogi spacerkiem:):) poza tym zdarzylo sie keidys zamiast do kolegi wyslac do mnie hehe ale jak sie keidys poklocilismy mi napisal:\"zajebista jestes .czesc\" oczywiscie zajebista bylo w sensie chamska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wychodzimy ode mnie z klatki zawsze go wyzywam, ze trzaska drzwiami, wczoraj wychodzil ode mnie sam:) i az w domu uslyszalam taki mega huk, zastanawialam sie czy tak szybko zszedl:) i wyslalam mi smsa\"to nie ja trzasnalem Kochanie\" :) urocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie mi kiedys napisal
koles takiego sms'a jak dalam mu kosza, brzmial nastepujaco: "Jestes jak wozek w supermarkecie, wlada sie 2 zl i pcha ile sie chce" byl przuroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasica
"wszystko mi sie w Tobie podoba bo wszystko pachnie sexem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były facet: \"Kocham Cię Tulipanku\" \"puknij się w głowę\" Obecny mężczyzna: \"Dobrej nocki choć krótkiej Szczęście ty moje jedyne :) utulam Słoneczko do snu,śpij spokojnie :* \" \"Halo Śpioszku słodziutki, budzę cię paluszkiem ...\" \"Jeszcze smsek do Kwiatuszka na dobranoc: kochamCię, kochamCię,kochamCię, kochamCię,kochamCię, zasypiam z Tobą :*:* \" \"Przytulam CIę calutkai cauję wszędzie...:*Pieszczę Słoneczko przed snem... kocham Je ogromnie\" \"Witam moje malutkie Słoneczko.Myszka kocha CIę calutkim serduszkiem, tóre bije tylko dla Ciebie. Pośpij jeszcze troszkę Aniołeczku\" \"Spokojnej nocki Perełko moja cudna zasypiamy razem, kochamCię zawsze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż mnie mdli od tej słodyczy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz latek matahari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byłam ciekawa kogo
rajcują takie infantylne esiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeee
wszedzie zrdobnienia, jakies dziecinne nazwy, co wy jestescie dzieci 5 letnie :o Tez mialam kiedys takiego "slodkiego" chlopaka, ucieklam od niego w te pedy, nie moglam wytrzymac ciaglych mdlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smsy od mojego ukochanego
są tak intymną i prywatną sferą życia, że nie czuję potrzeby wpisywania ich treści na publicznym forum, a ty jeszcze jesteś młoda, więc ciebie to jak widać baaardzo cieszy... ok, niech tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyysza
"Kocham Cię moja Piękna Pani" "Tęsknie za Tobą, a poza tym to Cię KOCHAM !!!" "Smutno mi i tęskno mi !! Wracaj szybciutko do mnie !!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulinek
dajcie dziewczynie spokoj! smsy slodkie, pewnie sa na etapie wzajemnej fascynacji i nie ma sie temu co dziwic! sama bym z checia przeczytala cos takiego w mojej komorce ino akurat samotna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem
sms, jak sms, ale listy miłosne, to dopiero coś! Mój mąż trzy takie listy do mnie napisał, żadnej infantylności, zdrobnień, jak piszecie, ale wspaniałe wyznanie miłości dojrzałego faceta. Wobec takiego wyznania byłam bezradna i poddałam sie uczuciu calkowicie! Każdej dziewczynie życzę takiego epistolarnego przeżycia. A jesli chodzi o smski, nie ma "słodzenia" ale kocham Cie, jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie w temacie jest \'od waszych facetow\' ale napisze kilka od Niej do mnie (czyli do faceta:D) \"spokojnej nocki Kochanie i slodkich snow ze mna (erotycznych)...popiesc mnie przed snem... ja cie popieszcze, posmakuje...dobranoc M moj:*spij slodko\" \"Nie smuce sie bo przy mnie jestes.kocham Cie za to i kocham ta Twoja anielska cierpliwosc.spij spokojnie slodki Uparciuszku.wtulam sie w Ciebie i zasypiam\" \"Pobudka Slodki Spioszku:*nie chce zebys wstawal i zostawial mnie sama w lozku. kocham Cie ogromnie i zycze milego dnia.pa Truskaweczko pyszna.ide spac dalej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniulinka
podaj numer to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulinek
dzieki wielkie, niestety nie podaje numeru telefonu na publicznym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniulinka
coś taka niedostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulinek
jestem dostepna, np. na gg w tej chwili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniulinka
oo to daj numer GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'jestes czyms co bylo, minelo , inne dziewczyny takie nie sa\'\' milutkie , nieprawdaz ?:) nie moglam sie z nim spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulinek
podaj swoj, moze napisze......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój....
A mój 7-letni synek napisal z kolonii tylko jednego sms-a (pisownia oryginalnia) : BARZO TENSKNIE-PSYJEDZ PO MNIE :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniulinka
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna bestia
To było tak "Moje słoneczko zamyla oczka, robi sie ciemna nocka, my o sobie myslimy, chociaz smacznie śpimy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulinek
a widzisz Twardzielu?? i kto jest niedostepny Ty czy ja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×