Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monique0101

Najmilsze smsy, które dostałyście od waszych facetów

Polecane posty

Gość słoneczkoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkoooooo
a do mnie ok 24.00 mój ukochany przesłał: tu kontrola snu. Śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po tobie robak? Nie śnią ci się koszmary? OK -śpij dalej. Za dwie godziny znowu to skontrolujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er liebt mich nicht
a ja przr chwila dostalam " du bist mein sonenschein" a ja tu tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citronka
A ja dostałam kiedyś takie smsy .specjalnie je zapisalam sobie,by za jakis czas moc je sobie przypomniec:) Z tematyką astrologiczną: Uwaga!Zostalas wybrana przez Miedzygalaktyczne Jury Najpiekniejsza Istota we Wszechswiecie!W nagrode spotkasz sie jutro z gwiezdnym Z wątkiem elektronicznym: SMS-to forma elektronicznego przekazu miedzyludzkiego.Ktorego tresc zawiera watek milosny (kocham cie) oraz ujawnia sklonnosci samobojcze (nie moge bez ciebie zyc). To wygląda jak kolejna reklama z sieci... Pozostaly 4h!Sprobuj jest jeszcze szansa na 2000 usciskow i dodatkowo jedna z 50 nagrod po 50 buziakow!Wyslij SMS o dowolnej tresci!Spróbuj jesli kochasz! Dostałam tez bardzo przyjemne zyczenia na dzien kobiet!! Czy sadzisz ze ziemski dzien kobiet obejmuje takze nieziemskie kobiety takie jak ty?Skoro obejmuje to skladam ci ziemskie lub nie zyczenia. I archaizacja: Sciele sie do nozek mej nadobnej zjawiskowej hożej i toczonej Luby!Inwituje Ją na spotkanie z mym licem!Termin niech Twą osoba zostanie ustanowiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ulubiony
"Kocham cie jak nic...nie ma takiej rzeczy na swiecie ktora bym kochal bardziej od ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiKa
Moj maz napisal mi tak: ostatniej nocy prosilam mojego Aniola, aby Cie kochanie chronil... On jednak wrocil... Spytalem sie dlaczego? Usmiechnal sie i powiedzial- Aniol Aniolka nie potrzebuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto nie istnieje
"Cały tramwaj Janków machał do Ciebie dziś rano. Pognałem ich, bo zazdrosny jestem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka
ja dostałam takiego sms-a przypuszczam że przypadkiem miał go wysłać kumplowi: "sorry brachu, dziś nie da rady idę do GWIAZDY:)" mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala wiercipieta
domika--> ja i moje kumpele tez dostawalysmy takie smski wiec nie ma co sie cieszyc!! w necie jeste tego pelno!! dla mnie najmilsze smsy to takie w ktorych pisze sie o milosci tesknocie kiedy ludzie sie np na miesiac rozstaja... dostaje takie od mojego slonka ale nie bede tu ich wypisywac bo one sa dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet chilli
A mój męzczyzna na Walentynki wysłał takie o to smsowe zyczenia do gazety Fakt,które odczytałam tego dnia własnie z niej:"Choc zimno jak kurczę pieczone,w myślach,marzeniach otulam mą żonę-stroję w piórka,korony,w mym sercu Ty ,tylko Ty,ja wciąż odurzony"..Znalismy się wówczas dwa lata i choc nie mamy do dzis ślubu,on nazywa mnie swoją żoncią..A ja?...Kocham go bardziej od życia,nie tylko za to jaki jest,ale tez pomimo tego jakie ma wady..Jestem,bo jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa
a do mnie ostatnio ch;lopaczek ktoremu sie podobam pisal eski ... chial mnie poderwac.. pisze 1 esa drugiego trzeciego.. nagle es .. pozdrawiam i caluje tam gdzie lubisz... bleeeehh co za szczyt bezczelnosci :/ a inny napisal fajnego : "gdybym tak mogl przestawic swiat.. bylibysmy metr od siebie na wyciagniecie reki... lecz jestem tylko czlowiekiem... potrafie oddac swe serce nawet jesli nie kochasz... bo dla mnie me serce bez Ciebie niepotrzebnie bije... a te slodziutkie sa najpiekniejsze.. jak ktos nazywa swoja kobiete brzucholkiem ;) itp.. czy to wazne ile ma sie lat?? ludzie niekotrzy to sie lubia pierdol czeiac.. do mnie tez kochany moiwl malpiszonek krowko zabciu strusiu :D małpo .. uwielbialam to :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackl....................
ten sms do Kai byl the best:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 8666666
NIUNKA JESTES CALYM MOIM ZYCIEM TAK BARDZO CIE KOCHAM ZE NIE ZNIOSL BYM ZE MOGLBYM CIE STRACIC WIESZ JAK NA MNIE DZIALASZ .... KOCHANIE KOCHAM CIE MYSLE O TOBIE I CHCE BYC Z TOBA DO KONCA MOICH DNI WLASNIE IDE SPAC SKARBECZKU DOBRANOC PA WIEWIORECZKO MOJA KOCHAM CIE ICH LIEBE DICH I LOVE YOU TI AMO ZE TEN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczko moja kochana, jestem jak ten piesek, co świata poza toba nie widzi i mam nadzieję że suczka zostanie z pieskiem na zawsze. Uwielbiam te twoje zaspane oczy i zapach snu na twojej skórze. Kochanie, ty nie musisz robić się na bóstwo, ty nim jesteś. KOchanie, może przyjadę i włożymy wtyczkę do gniazdka? A gniazdko pewnie wilgotne, więc może być ostre spięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczkoooo
ja dostałam identycznego z tą kontolą snu. kurde co to ma znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka
hmmmm ja też uważam że najlepsze są sms własnego autorstwa a nie jakieś wierszyczki..... moje kochanie napisało mi tak już chwilę temu: "...wiesz jak Cię kocham, kocham Cię jak noc i dzień kocham Cię jak życie kwiatuszku ...aaale tęsknię mógłbym z Tobą pzrebywać całymi dniami kochanie zawsze będę Cię kochał tak już do końca życia przykro mi:)))) ...jesteś taka śliczna skarbie, tak uwielbiam na Ciebie patrzyć księżniczko I love You" mmmmm dokładnie tak napisał 21.03.2005 dalej mam tegoi sms:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet chilli
Równiez uwazam,ze najlepsze są własnego autorstwa i ani ja mojemy facetowi,ani on mnie nioe podsyłamy sobie nie swoich wierszy,choc wiem,ze osobiscie mam sporą wenę i często robię za poetkę dla znajomych,więć i moj facet musi się czasem troszkę dla m,nie wysilic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluski iii
przesylam caluski i dwie rybie łuski ;) nie jest moim facetem ale i tak to bylo milusie i takie cale jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zdania...
że takie sympatyczne sms'y pisane prosto z serca, własnymi słowami są najcenniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____
"tesknie za toba i kocham cie bardzo. chciałbym cie juz przytulic i dac ci zuci z czółko i zasnąc wtulony w moja kochaną, najsłodszą i najpiękniejszą na swiecie calym.. moje serduszko bije dla ciebie" "dzien dobry, pora wstac moja piekna księzniczko. twoj rycerz" "wszysto najleBszego moje ty szczescie" "zaniedlugo sie zobaczymy i bedzie cudownie bo ty jestes cudowna" "kocham cie najmocniej jak sie tylko da. jeses moim aniolkiem, najsłoszą istotką na swecie, jedyną i nigdy nie wątp w naszą milosc, bo co to nas łączy bedzie trwać na zawsze i nigdy sie nie skonczy. jestes moim najwiekszym szczęsciem i zawwsze bede to powtarzac, dzieki tobie jestem szczęslowy i bardzo duzo ci zawdzięczam, dziekuje ze jestes ze mną, nie wiem dlaczego, ale dziekuje" "dziekuje ze jestes ze mną nawet gdy jest cięzko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa owieczka
tez mam takie kontrole. dla mnie to makabra, bo czasem klade sie wczesniej spac, wylaczam komorke, a na drugi dzien awantura, co robilam i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze ktos swoje
smsy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy ja
jestem jakaś inna ..aleja nie cierpie takich esemesów mając juz lat 19 a mam teraz 23....odpychały mnie od facetów nielubie takiej słownej wylewności i już...Zawsze jak facet zacynał mi pisac takie żeczy to mnie do siebie zniechęcał i zrywałam bo twierdziłam że to nie to..Jakieś śmieszne cynieczne z podtekstem seksualnym tak.Ale to co piszecie to przegięcie...Mój facet dzieki Bogu taki nie jest...Ale dzwoni 3 razy dziennie czuje że się o mnie martwi mige na niego liczyć....dNA szczęscie nie jest esemesiarzem ani romantykiem przesłodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy ja
"zaniedlugo sie zobaczymy i bedzie cudownie bo ty jestes cudowna" "kocham cie najmocniej jak sie tylko da. jeses moim aniolkiem, najsłoszą istotką na swecie, jedyną i nigdy nie wątp w naszą milosc, bo co to nas łączy bedzie trwać na zawsze i nigdy sie nie skonczy. jestes moim najwiekszym szczęsciem i zawwsze bede to powtarzac, dzieki tobie jestem szczęslowy i bardzo duzo ci zawdzięczam, dziekuje ze jestes ze mną, nie wiem dlaczego, ale dziekuje" MASAKRA:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiamiami
A mi szwagier napisal takiego smsa: dziś w nocy przylatuje UFO i porywa facetów z dużymi ptakami. Ty się nie bój i śpij spokojnie. Ja piszę żeby się pożegnać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasasasa
Dzień dobry Kochanie. Dziękuję, że jesteś. Akceptuję Twoje potrzeby. Szkoda tylko, że to nie było prawdą :o A ja się nabrałam ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy ja
amiamiami o to mi sie podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjlkhjl
asasasasasasasa wlłasnie dlatego nie przywiązuje wagi do takich smsów... miałam faceta co pisął takie słodkości codziennie...a np do domu mnie nie odwózł a miał prawko i samochoód dał różyczkę...i sama zasuwałam na przystanek w mrozy a on sobie jechał toyotką do domciu!!:Owrrrrr takichsytuacji miałam peeełno az takimi własnie słodziakami dlatego wole konkretnego nawet zimnego faceta ale czyny sie liczą a nie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasasasa
Ale on nie tylko czarowal pieknymi słowami. zawsze odwoził do domu. troszczył się o mnie i w ogóle czułam się najbardziej kochaną kobietą pod słońcem, dlatego uwierzyłam w te słowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×