Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudy nudy nudy

ROWEROmaniacy

Polecane posty

tez wnosze na 4 pietro :D dobra, aluminiowa rama to nie problem :-) a trzymam w pokoju 2,5mx4m - oparty o pianino :-D niech sie kultury uczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarnowianka
lubie rower ale nie lubie jezdzic sama :( a przewaznie tak jest kto pojezdzi ze mna z tarnowa lub okolic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarnowianka - rozgladaj sie uwaznie - ja na pcozatku tez nie mialam zkim jezdzic, ale zarazilam kilka bliskich osob rowerkowaniem i teraz nawet ostatnio byula klotnia miedzy dwiema kolezankami z kim mam isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślęże
cynicku - "On po prostu staje nagle i sika. Jesli go wyczuję to puszczam smycz a jesli nie to lecę przez kierownice... po asfalcie "- kierownicę masz z tyłu roweru ? oj cynifk, cynick, bajkopisarz z Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loew
ja przejechałem 1100 km od 1 lipca.Ale nie jezdze na razie od 10 sierpnia bo zaryłem w asfalt na kolarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle ze
masz trojana w kompie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę że
oooooooooooooooooo, mam trojana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tez bardzo lubię jeździć na rowerku :D dziś i wczoraj byłam na małych \"wycieczkach\" tak nieco ponad 20 km :) Mój rekord w ilości przejechanych km to jak na razie tylko 64 km :D A najszybciej jechałam 50 km/h :D ale to było dawno i z bardzo stromej górki :P ale jechać tak szybko to strach, nie daj Boże żeby się koło urwało albo kierownica, hihi :P wolę jeździć wolniej ;) Mój rower to makrocash :P:D Scorpion Active za coś ok. 500 zł :) Mam go już rok i jeszcze niczego nie wymieniałam :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
witam cyklomaniakow Ja jezdze codzienie wieczorkiem po Wawce coby stresik nieco odreagowac ... Aluminiowa rama to podstawa - w ogole - waga sprzetu. Taki ponizej 12kg jest juz ok. Robie dziennie ok 20-40km w 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBSERWATORIUM
A CZY KTOS JESZCZE JEZDZI NA POCZCIWYM ... WIGRY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do calej kafeterii
WPISUJCIE SIE K... BO JAK KIJEM PRZEJADE PO MORDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie tego juz za wiele
Wczoraj udalo mi sie pojechac na troche dluzsza wycieczke - 90km w sumie, a tematem przewodnim bylo ogladanie drewnianych kosciolkow w powiecie Poznanskim :-) zdarzylismy odwiedzic, tylko 3, ale byly ladne jak nie wiem :-) zostalo jeszcze 10 d oobejrzenia, a potem - wybor w ktorym... sluba wezmiemy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynick... prosze, nie psuj mi rowerowego topiku... chetnie z toba porozmawiam na moje osobiste i intymne tematy :P ale nie na rowerowym... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowy szał
czeje te zdjęcia? kto na nich jest? :> i czemu tak mało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike woman
a ja mam focusa grouse mountain i podobnie jak Ty szaleje na nim mój dystans to 7168km. nazbierało się przez kilka lat mój dzienny rekored 110 km w upale 30 stopniowym z sakwami do tego mój focus jest cały niebieski (łącznie z oponami continentala) mam też amosia rst no i sztyce amortyzowaną pozdrawiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike woman
aha i mam jeszcze bloki zamiast pedałów to zajebista sprawa! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×