Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudy nudy nudy

ROWEROmaniacy

Polecane posty

Gość bike maniak
nie wiem kto wyciąga, nie ja. Miesięcznie trudno okreslić wszystko zależy jakiej klasy części używasz, jak dbasz o rower, ile masz siły i ile jeździsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike maniak
Zakończe na razie te moje wynurzenia wszystko to przez fakt istnienia takiego topiku :))), wprawdzie nie pracowałem w sklepie rowerowym ale robię przy nim wszystko i nie oddałbym do ręki żadnemu mechanikowi, w momencie jak potrzebuję specjalistyczny klucz płacę za wypożyczenie i na miejscu sam robię. Mechanicy maja tendencję niestety do obijania rowerów i są niestaranni. W związku z tym uprzejmie służę radą bo najlepiej znamy sie na tym co kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike maniak
Wykrzywioiny są ludzie którzy jeżdżą po 100km dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike maniak
w terenie w błocie klocki i obręcze zuzywaja się bardzo szybko a za komplet klocków możesz zapłacić około 40-50zł i więcej, dobrej klasy obręcz to wydatek około 140-200zł, linki hamulcowe tez nalezy zmieniać łańcuch jak ktoś wspmniał po 1000km a to wydatek zakładając dobra klasę 80-100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawg viwbvs
i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
a to ja wyciągnęłam ten topik!!!! a co?????????? :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
lubię swój rower :P ale zimą nim nie pomykam! choć znam takich, co jeżdżą bez względu na porę roku, biora udział w maratonach itp... ja jeżdżę rekreacyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bike maniak
nikt nigdzie dziś nie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
ja byłam ....ale nie rowerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
za to mam go w swoim pokoju i sobie na niego spoglądam co rusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham
jezdziliscie po bieszczadach rowerami? mieliscie swoje, czy tam wypozyczyliscie? fajna sprawa, ja tez bym chiala, ale nie mam z kim tak sie pobawic. ja jezdze u siebie po mazurach, wlasnie dziso 15 sie wybieram:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten topic juz umarl??? uwielbiam swoj rower i zamierzam kupic(teraz na wiosne sa przeceny) profesjonalny sportowy, prawdopodobnie tez Meride pozdrawiam roweromaniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazgroła
a nie przypadkiem na jesień są przeceny..? tez sie zamierzam kupić cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham
jezdzicie sami, czy z kims? jezdzucie gdzie popadnie? czy moze szukacie ciagle to nowych tras? ja zauwayzlam, ze podoba mi sie jazda taka po lesie, po konarach, gdzie ejst spoko nierownosci itp:classic_cool:ale nie wiem czy moj rower jest w stanie to na dluzsza mte wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub uwielbiających jazdę na rowerze.. są tu tacy? 11:27 rowerowy ja się piszę jako pierwszy, kocham jazdę rowerem..mmmmmiodzio 12:27 ja tez kocham kocham! wlasnie dzis sie wybiore, bo juz tydzien nie jezdzilam, ach! 12:38 aleeeeeeees :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazgroła
a tak wogóle co polecacie ?? Chcę kupić rowerek ale nie wiem jaki.. jeżdzę po różnych nawierzchniach (las, droga, szutr itp) czy np w przedziale 800 - 1300 znajde coś fajnego ? A jak nie to co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham
ja sie jeszcze ie orientuje. mam zwykly rower gorski, kupiony raczej dlarekreacji i na nim sobie jezdze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazgroła
też mam wlasnie zwykly rowerek wsyzstko by bylo ok gdyby nie te całkowicie scentrowane kola i hamulce jakby ich wogóle nie było.. a jeżdzić sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kto lubi jeździć na rowerze ? 20:13 wesolusi gugusio Ja uwielbiam , dziś 80 km przejechałem 20:14 MrówkaZ ja tez uwielbiam ale az tyle nie jezdze bo nie mam czasu.. 20:15 topierlece je tez lubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z linkami to dobrą ofertę mają na stronie www.autolinka.com.pl. Robią linki na zamówienie, wystarczy im rysunek dostarczyć. Ja akurat u nich zlecałem regenerację i powiem, że fajnie wykonali, linka jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×