Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyprostowana

A co powiedzie o zakupach w IKEA??

Polecane posty

Gość upałaupał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy prawdą jest to, co piszecie na temat snobowania się na ikeę... mam praktycznie całe mieszkanie umeblowane ich wyrobami, ale ze względu na to, że nie są drogie! poza tym- tani produkt- być może rzeczywiście rozleci się po jakimś czasie, ale mają także wyroby droższe- w sypialni mam meble z serii hemnes i są super:)) poza tym ozdoby są wspaniałe, podobnie jak pomysły na ciekawe zaaranżowanie wnętrz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka, popieram! Bardzo lubię IKEĘ, właśnie zaraz tam jadę. Uwielbiam ich duperele, z mebli kupuję pojedyncze sztuki, bo na serie mnie nie stać, a cenowo każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym łatwo je zmontować. Mają wspaniałe pomysły dla małych mieszkań, a przecież większość z nas żyje w blokowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka Debeściara
Ktoś pytał o garnki z serii "365+" - są GENIALNE! Mam ich kilka i wygląda na to, że będę je miała do końca życia. Polecam gorąco. Poza tym mam sporo mebli - szafę, sofę, lampę stojącą, doniczki, konewkę, pudła, narzutę, wielkie torby na ciuchy do piwnicy, ramki, obrazki, masę świeczników i innych dupereli. FAjne są rzeczy do kuchni. Wspaniałe propozycje dla małych mieszkań i dla niezbyt bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie kupuje w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
ktos narzekal na obicia kanap, ze niby sa szmatkowate, ja mam swoja kanape i fotel juz ponad 8 lat i nic sie nie podarlo ani nie poprzecieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloondipoznan
kupilam kiedys stolika i sie rozlecial od tego czasu tam nie kupuje nie musze wspominac ze nie byl tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Ja mam z Ikei regały na książki - z tych surowych, bejcowane we własnym zakresie, łóżko z materacami -jw, fotele - wielkie, w koralowym kolorze, nikt ich nie chciał, więc były przecenione o ponad połowę, ostatnio piękną - niby-retro szafkę łazienkową. Poza tym masę drobiazgów - kieliszki, szklanki, salaterki oraz 2 maskotki - cudnej urody nietoperza i grafitowego kota. Moim zdaniem Ikea jest świetna, jeśli nie traktuje się jej niewolniczo. Lubię meble z lat początku wieku XX do lat 30-tych (to jest dopiero geniusz projektowy!!!!). Ikea się z nimi dobrze komponuje, a to wcale nie takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
Bardzo lubię wyjazdy do Ikea... niestety najbliższą mam 90km od domu i bardzo tego żałuję :((Faktem jest ze mebli z Ikea nie sposób przyrównać do antyków , jednak ja cenię je za funkcjonalność i prostotę . Inną sprawą jest to że w Ikea kupuję głównie dodatki , równie funkcjonalne i bardzo dekoracyjne..Ostatnio sprawiłam sobie funkcjonalną lampe podłogową i szklaną , zwisajacą lampę do kuchni. Z lnu zakupionego w Ikea uszyłam pokrowce na krzesła . Kanapę zasłałam bezową narzutą a na podlodze przedpokoju zaległ bordowy chodnik w kratkę. W kuchni pojawily się nowe kubeczki za 1 zł od sztuki , duża wygodna taca idealna na grilowe przyjęcia, fajowy pasiasty chodniczek i eleganckie stalowe sztućce. Poupychane na tyłach szaf letnie ubrania znalazły swoje miejsce w duzych , tekturowych kartonach umieszczonych na szafie w pokoju dzieciecym. Są nie tylko funkcjonalne , ale rownie dekoracyjne/ wielkie kolorowe kropy/. Szczerze mówiąc zazdroszczę tym co mają sklep Ikea w swoim miescie.... bo przynajmiej raz w miesiacu mozna sobie sprawić jakiś sympatyczny drobiazg za czasem naprawdę nieduże pieniadze. Wracając jeszcze do tematu mebli .. nie wypowiem się o ich jakosci , chociaż choruję na wielką Ikeowska kanapę z racji jej wygody do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie ikee ;) Prawie cale mieszkanie (a spore jest) umeblowalam sobie na letniej wyprzedazy - najwieksze osiagniecie to stolik pod telewizor za 50 zl - przeceniony z 300.;) Mam tez komody, polki, wieszaki, dywaniki, kubki, talerze, tace,sofe i cala mase roznych dekoracyjnych pierdolek... wszystko swietnie sie spisuje. Jedyna rzecz z ktorej srednio jestem zadowolona to lozko - to chyba seria Aneboda, takie z poleczka przy zaglowku - niestety nie jest zbyt stabilne, trzeba je odsuwac od sciany, zeby sasiadow nie pobudzic podczas bardziej szalonych nocy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maerika
Tez lubie ale nie wszystko Dodatki i kanapy sa swietne Mam komode, kanape, kilkuletnia, do dzis super stan, takze jakosc akurat tego meblu zakupionego przeze mnie jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
kupiłam 2 lata temu regał kler i teraz jego jakość również pozostawia wiele do życzenia, a półki się uginają, tak jak w produktach ikei; wydaje mi się że czasami trzeba po prostu trafić na dobrą sztukę i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfdsivauhov
bo kler to takie samo badziewie jak ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielk24
Ikea w Szczecinie i okolicach nie jest niezbedna by miec ich meble. Zawsze mozna kupic meble w Poznaniu lub Berlinie a koszty transportu nie sa takie duze! wiecej szczegolow mozna znalezc na www.gpmeble.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnn
W Ikei najlepsze są dodatki,dekoracje,meble-jakosciowo raczej dobre-zalezy co sie komu podoba, proste,klasyczne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta9643
mialam fotele z ikei ,pare razy usiadlam sruba pękla a nie waze duzo tylek sobie strzaskalam ,dla dziecka mialam komplecik stolik i krzeselko -no to nawet sie trzymalo ale łózko pietrowe rozpadlo sie po dwoch miesiacach rozlazly sie deski i dziecko w nocy spadalo na podloge.ostatnio kupilam pled(kocyk) 15 zł.kosztowal raz go wypralam i sie szmata zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również lubie meble i dodatki z IKEA. Generalnie jestem zadowolona z ich jakości (jeszcze nic mi się nie rozwaliło, itd.) ALE...no właśnie:) łóżka z IKEA strasznie skrzypią i to wiem nie tylko z własnego doświadczenia ;P ale i tak lubie ten sklep, często kopiuje od nich pomysły na wystrój wnętrz. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka121
Stylu Ikea nie bede komentowac, bo to kwestia indywidualnego gustu. Mi wiekszosc nie odpowiada, ale mam pare pierdolek ktore sie w miare oplacalo kupic. Posciel, ktora tu wychwalacie moim zdaniem jest... srednia, za ta cene moglaby dluzej posluzyc, zadna rewelacja. Co sie tyczy mebli to zgadzam sie z tymi, co twierdza, ze to meble na "tymczasowy pobyt" i w dodatku maja bardzo kiepska jakosc w stosunku do ceny. Jak juz kupowac badziewie to lepiej gdzie indziej i taniej. Sa tez meble dobrej jakosci, ale cena jest wtedy powalajaca z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość able
ja czesto robie tam zakupy, maja ciekawe serie mebli, szczegolnie tych stylizowanych na rustykalne. Ktos pytal czy mieszcza sie do osobowego auta - do kombii sie mieszcza, ale na stronie ikea mozna sprawdzic wymiary paczek i wtedy myslec jakim autem sie tam wybrac. Polecam tkaniny! Sa swietne able biżuteria http://www.able.sklepna5.pl/pokaz_produkty.php?idpodkat=1&str=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka
Ja tam często kupuję( w Krakowie w Ikea). Sa fajne meble Ja mam z tego meble do salonu. Dużo dodatków, a szczególnie pościel.Pościele, poduszki są świetne, nawet poszewki na kołdry i na poduszki. Dużo mam świec, dywan, dekoracje domowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble z Ikei są w sumie całkiem niezłe. Problem pojawia się wtedy, kiedy chce się dokupić np. na sofy czy na fotele pokrowce, bo niestety, ale wymiarowo te mebelki nie mieszczą się w standardzie. Ja znalazłam na dekoria.pl takie pokrowce i to właśnie na meble z IKEI. Jak ktoś ma ten sam problem, to polecam serdecznie właśnie ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie zakupy w sklepach internetowych. Niestety, ale to co w Ikei jest ładne, wytrzymałe, to z reguły ma dość wysoką cenę. Ja swoją sypialnie urządzałam właściwie w całości "przez internet" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×