Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elwira_e

Cerazette tabletki antykoncepcyjne podczas karmienia piersią

Polecane posty

Gość ANONIMKAAA
witam kilka mies temu biorac cerazette zgubilam tabletke i musialam dla 1 tab kupic cale opakowanie, teraz te tabletki nie sa mi potrzebne mam opakowanie bez jednej tabletki, moge oddac za darmo tylko pokrycie wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 1
Cześć wszystkim. Ja biorę Cerazette od 19 dni,okres dostałam 4 dni temu,dzisiaj strasznie bolą mnie jajniki,czy to normalne? Przestraszyłyście mnie tym ciągłym krwawieniem,zobaczymy jak będzie u mnie,napiszę. Na razie nic dziwnego nie dzieje się ani ze mną ani z moją dzidzią(11mies.). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska23
skuteczne są te tebletki i czy napewno bezpieczne dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_2444
Witam! Jestem 7 tyyg. po porodzie!od tygodnia zaczęłam przjmować cerazzete,,zaczełam mieć plamienia od trzech dni mam dość intensywne krwawienie - okres?! karmie piersią więc tego okresu nie powinno być, odsawiłam je po 7 dniach przyjmowania nie biore 3 dzień myślałam że krwawienie będzie ustępowało a tu idzie coraz bardziej w drugą stronę!! Czy to jest powód do zmartwień? czy normalna reakcja po tych tabletkach! Fatalnie sie czułam, złe samopoczucie, ból brzucha i jajników!! Odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi300
Hej dziewczyny jestem dwa miesiące po porodzie i mam zamiar brac c-tte ale po waszych wypowiedziach to sie zastanawiam bo kilka lat temu miałam bardzo silne migreny.Brałam swego czasu tylko Diane35 leczniczo i było ok.Jestem teraz w kropce bo mam juz dwoje dzieci i nie planuje nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cerazette prawie 2 tyg. bolą mnie janiki, wieczorami głowa, od 2 dni plamienia. poza tym zero ochoty na sex, poczekam jeszcze troche moze sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerazette.....................
Cerazette - 7 lat temu urodzilam moja corke i wlasnie jeden z lekarzy przepisalmi te tabletki....i bralam je miesiac...zmienilam lekarza (przeprowadzka) i ten nowy zabronil mi kategorycznie brac tycyh tabletek - nawet twierdzil ze we Francji - o ile nie myle- te tabletki zostaly wycofane poniewaz prowadzono badania i rzekomo dzieci ktore pily mleko matki ktora zazywala Cerazette w pozniejszych latach mialy jakies wady..nie wiem ile w tym prawdy bo ja gdy tylko dostalam taka informacje odstawilam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaSiK87
A ja mam takie pytanko...czy można zażywać Cerazette,jeśli ani nie karmie już piersią,ani nie mam35 lat i nie pale???Poprostu kupiłam je i nagle musiałam przestać karmić,a nie zdążyłam zacząć ich zażywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaSZ
Witam mozesz brac cerazetke, ja bralam je jak tylko karmiłam piersia i mi sluzyly,jezeli nie karmisz tez mozesz, tylko pamietaj o reguralnosci.a jak je skonczysz brac to ginek powie czy masz je brac jeszcze czy jakies inne tobie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee
Na dluzsza mete nie radze ich brac jesli nie karmisz. Ja bralam jeszcze dwa miesiace po odstawieniu dziecka od piersi bo czekalam na wizyte u gin. i w tym czasie mialam okres co dwa tygodnie i to dlugi bo trwal tydzien...Jak zmienilam na normalne to wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam 2 listki Cerazette w cenie 35zł za listek + wysyłka (5zł przy wpłacie na konto, 14zł przy odbiorze) W razie zainteresowania proszę o kontakt mailem olcia.k@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiamatyldka
ja biore cerazette od prawie 4msc...teraz dopiero dostalam okres, nie karmie od 2msc....wiec , na poczatku mialam troche problemow z cera -lekki tradzik, pomalu zaczynalo sie to unormowywac i teraz mam bardzo ladna twarz(odpukac)...zadnych skutkow ubocznych nie odczuwam, moze lekkie pobolewania jajnikow...ani nie przytylam ani nie schudlam , ja jestem zadowolona..POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem z nich bardzo zadowolona...wziełam 4 opakownia ale naprawdę super i wkońca zabezpieczona :) teraz mąż zagranicą ale jak wróci to znowu zamierzam je brac bo zapewne nadal będę karmic. A co odkupienia to ja odkupiałam dwa listki za 50 zł. Pozdrawiam Olcia nie wiem czy sprzedasz po takiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle za nie dałam i chciałabym przynajmniej wyjść na zero ;) Ew. przy zakupie dwóch listków wysyłka listem poleconym priorytetowym na mój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda .... ...
Ja też brałam te tabletki, ale przestałam je brać po miesiącu stosowanie, również przestałam karmić piersią mojego maluszka i od tego czasu nie dostałam jeszcze okresu!!! Czy to jest normalne??? Czekam na odpowiedź???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski mi tezlekarz je przepisal..zaczyna brac od jutra....troche mam obawy bo to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.....nie mam dziecka nie rodzilam musze je brac z wzgledu zdrowotynych..miala cyste wycieli mi jo razem z jajnikime...no i mam endometrioze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_frania
witajcie dziewczyny, biorę cerazette od 12 dni, pierwszy raz biorę te tebletki. Mam do was pytanie czy to prawda ze podczas brania tych tabletek nie ma sie wogole okresu ?karmie piersią córke a za 3 tygodnie jade na wakacje i nie chce miec okresu na wyjezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczqa88
Hej;) mam takie pytanie po porodzie zaczełm brać cerazette, wybrałam 2 listki i zrobilam przewrę. minął juz ponad miesiąc i teraz znowu kupiłam tabletki.Okresu jeszcze nie dostałam Czy mam poczekać do okresu z przyjęciem pierwszej tabletki czy zacząć brać od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellisande
Hej dziewczyny, Ja też brałam te tabletki , ale niedawno zmieniłam na inne, niestety zostały mi trzy listki na trzy-miesięczną kurację i chcę je sprzedać. Propozycja na mieszkanek Krakowa, cena za całość to 85 złotych. Jeżeli ktoś zainteresowany piszcie na maila mellisande.m@gmail.com. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody102
cześć, mi przepisał gin, karmię piersią i jednak nie zdecyduję się ich brać choć zaczęłam od 7 dni, ale córeczka odrywa się od piersi i pręży, objawy takie jak już wcześniej jedna z dziewczyn napisała, a mój mąż i tak nie ufa tym tabletkom, mam cały listek do odstąpienia we Wrocławiu, jak coś to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam 1 listek Cerazette. 30zł + wysyłka. Kontakt pod adresem olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam 1 listek Cerazette. 30zł + wysyłka. Kontakt pod adresem olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania za polowe ceny tabletki dla kobiet w ciazy!!! Pod koniec ciazy zachorowalam i mi zostaly. Mi juz sie one nie przydadza... a wyrzucac szkoda. Tym bardziej, ze uzylam ze 3-4 razy. DUOMOX 2 OPAKOWANIA. W JEDNYM JEST 20 TABL., A W DRUGIM 18(CENA NA OPAK. 17,72), ACIDOLAC 8 SZTUK(CENA NA OPAK.17,62), BABICUM, SYROP- W OGOLE NIEUZYWALAM(CENA NA OPAK.9,19), FORCID 1000 6 TABLETEK(CENA NA OPAK.34,93) DORZUCE KLIKA LISTKOW FALVIT MAMA( NIE MOGLAM BRAC, GDYZ WYMIOTOWALAM PO NICH) NR GG 4436580 EMAIL dumeafe@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam 1 listek Cerazette. 30zł + wysyłka. Kontakt pod adresem olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicimuniu
sprzedam 3opakowania tebletek Cerazette,cena 30zł,ja pokrywam wysyłkę ma również jasmine, cena 30ł osoby zainteresowane proszę pisac na kicimuniu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×