Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elwira_e

Cerazette tabletki antykoncepcyjne podczas karmienia piersią

Polecane posty

Gość gość
zaczęłam braci Cezarette 2 misa po porodzie i od 2 tabletki dostałam krwawienia, które z każdym dniem się nasilało, niestety po 14 tabletce przerwałam je żażywać, bo krwawienie było bardzo obfite co bardzo mnie osłabiło, minął miesiąc a ja nadal nie mam okresu, zrobiłam 3 testy negatywne, choć w sumie żadnych objawów ciąży nie mam, czy któraś z was miał taką sytuację, ? Dzwoniłam do gin to powiedział że pewnie rozregulowałam sobie układ hormonalny, ale z drugiej strony jak biorąc tabletki krwawnie było tak silne to nie miałam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Sprzedam 79 szt. tab. ovulan 3 niepełne listki. Ze wzgledow zdrowotnych nie moge brac :( Wiadomość na maila alexewl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tez jeszcze coś lepszego http://caya.info.pl/ Moim zdaniem to przyszłość jesli chodzi o antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je stosowalam juz od 6 tygodnia po porodzie przez prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerawira
Mi lekarz przepisał niedługo po urodzeniu dziecka Limetic - podobno najlepsze tabletki właśnie dla kobiety karmiących. Najlepiej zapytać swojego ginekologa, ale ja jestem bardzo zadowolona. Tabletki nie mają żadnego wpływu ani na jakość, ani na ilość pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illona22
Znaczy nie przenikają do pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety karmiące powinny przyjmować tabletki antykoncepcyjne, które nie zawierają estrogenów. Oczywiście mówiłaś lekarzowi o tym, że karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie biorę 5. opakowanie Cerazette. Kiedy zaczęłam brać, po tygodniu dostałam kilkudniowego krwawienia. Trochę jak miesiączkowe, może nieco słabsze. Od tamtej pory żadnych krwawień. Zerowy wpływ na laktację. Bardzo dobrze je toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldaa
Dobrze, że są takie tabetki które nie maja estrogenów. Ponad 15 lat temu przy perwszym dziecku miałam problem z taka antykocnepcja. Po drugim porodzie założylam wkładkę hormonalną, która dobrze się sprawdza i można karmić. Teraz wymieniam starą na nową - wybrałam Levosert i polecam paniom po porodzie jeśli szukają alternatywy dla tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki maja czesto dzialanie wczesnoporonne (tak jak i spirala)poczytajcie sobie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Ja podczas karmienia brałam Limetic. Również są bezpieczne dla dziecka, nie przenikają do mleka, więc nie szkodzą. Ja się po nich całkiem dobrze czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Ja znowu biore juz 4 opakowanie tych tabletek. Z poczatkiem stycznia przestalam ostateczie koramic piersia. Tabletki biore nadal. Od ponad tygodnia boli mnie brzuch i piersi jakbym byla przed miesiaczka. Zadnego krwawienia nie mialam i nie mam. Czy takie bole sa normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Które bierzesz? Ja nie miałam żadnych dolegliwości po odstawieniu od piersi, no piersi trochę bolały, wiadomo, ale nie z powodu pigułek. Ale ja brałam Limetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinta
Mi po porodzie ginekolog zaproponował wkładkę hormonalną levosert. Zgodziłam się na założenie bo to kilkuletnia metoda antykoncepcji i o wiele przyjemniejsza niż tabletki. Hormon działa tylko w macicy przez co spokojnie mogę karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×