Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elwira_e

Cerazette tabletki antykoncepcyjne podczas karmienia piersią

Polecane posty

Gość martynika861
hej kobietki ja biore teraz 3 opakowanie tabletek, czuje sie bardzo dobrze i mala daga tez, pilnuje tylko czasu zeby je wziac ale czasami sie spoznie 15 min hehe ale to jeszcze nic nie ma co panikowac, cena jak dla mnie ok zalezy wjakiej aptece bo kupilam je raz za30zla raz za36zl . polecam krwawienie mialam tydz po pierwszym przyjmowaniu trwal8 dni i do tej pory anii plamien ani nic. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek13
Witam, ja zaczelam brac cerazette i niestety musialam przerwac karmienie piersia i zostalo mi 5 x po 28 tabletek, normalnie tragiedia. Chcialabym je odsprzedac bo naprawde duzo pieniedzy wydalam. Kupilam je w niemczech bo tutaj mieszkam termin tabletek jest do 08/2013. Jesli ktos jest zainteresowany to podaje maila kontaktowego hiacyna.k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mam do sprzedania nowe opakowanie cerazette i połowę napoczętego 15 tabl. postanowiłam odstawić i dorobić synkowi siostrę hihi :) po tabl wszystko oki, żadnych plamień. piszcie gg 31575493 data ważn 09.2012 mogę wysłać listem poleconym cena za nowe i napoczęte 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mam do sprzedania nowe opakowanie cerazette i połowę napoczętego 15 tabl. postanowiłam odstawić i dorobić synkowi siostrę hihi :) po tabl wszystko oki, żadnych plamień. piszcie gg 31575493 data ważn 09.2012 mogę wysłać listem poleconym cena za nowe i napoczęte 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulek
sprzedam tabletki cerazette tanio! gg 8856609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis1983
Sprzedam 3 op. Cerazette cena 50zl. za 3 op. z kosztem wysyłki Kontakt : alexis1983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antia
W medaptece kupiłam Cerazette za 22, 22zł, byłam mile zaskoczone ale różnica cen ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanko. Lekarz również przepisał mi Cerozette. Pierwszą tabletkę należy wziąć w pierwszy dzień okresu ( z tego co wyczytałam na ulotce). JAk zacząć je brać skoro odkąd karmię piersią (5 miesiąc) nie miałam jeszcze okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekałam na okres tylko wziełam, oczywiście przez pierwsze 7 dni nie będziesz zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerazette do sprzedania
Dziewczyny,sorry, ze sie wetne ale a ja mam jedno opakowanie do odsprzedania. Bralam, ale zaczelam plamic i jakos mnie to wkurzalo. Jedno opakowanie zostalo. Cena: 20 zł. Chetne prosze na maila: kwaterus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem poltorej mies po porodzie. dostalam wlasnie te tabletki od gina, wykupilam je ale tez nie wiem czy to dobry pomysl by je brac... tym bardziej jak z mezem kochamy sie raz w tygodniu to chyba bezsens sie truc tym. no i ten spadek libido.. od czasu ciazy i tak mam strasznie niskie a jak ma jeszcze spasc to ja dziekuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę odsprzedać opakowanie tabletek cerazette :) nie karmię już piersią i przechodzę na standardowe tabl. antykoncepcyjne. mail : guziedz@o2.pl wyśle od razu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz wiem dlaczego
mnie p tych tabl zaczely wasy rosnac :P serio pisze. Przestalam brac to przestal rosnac. Mialam bardzo bolesne miesiaczki, wlosy lecialy mi garsciami, opuchniecie ciala i apetyt taki , ze wciagalam wszytsko jak odkurzacz. ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po urodzeniu synka tzn rok temu zaczelam brac tabletki cerazette bo karmie piersia , niestety koncza mi sie tabletki, a nie mam na 2 miesiace ubezpieczenia, wiec nie umiem isc do ginekologa po recepte na nie, a bez recepty mi w aptece nie sprzedadza . Mam pytanie, czy nie ma ktos zeby odsprzedac 2 opakowania tych tabletek??/ i jeszcze jedno, czy moge tak przerwac je braC na 2 miesiace a potem znow zaczac brac- czy ktoras z Was przerwala branie na jakis czas i zaczela znow?? czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do odstąpienia za opłatą symboliczną tabletki Symonette (także dla karmiących) kupiłam ale niestety moje dziecko przestało ssać pierś i ich przyjmowanie stało się bezzsensowene. gratis dorzucę asequrelle a tych syminette mam 3 opakowania. Zainteresowane kobietki którym także przepisano te leki proszę o kontakt kasiula19893@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naszczescie tabletki cerazette mam za free ale chce sprawdzic jak bedzie dzialac m na mnie ich sklad bo po 3 miesiacach chce zalozyc sobie implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmadzia
cześć , mam malutki pronblem i mam nadzije ze pomozecie mi go rozwiazac ;) mianowicie biore od 2 miesiecy cerazette. Mieszkam na obczyznie i wlasnie znalazlam sie w syt kiedy juro konczy mi sie opakowanie a nastepne dowiezie mi narzeczony dopiero za 5 dni. Czy moge miec jakies skutki uoboczne z tego powodu ze przerwe zazywanie tabletek na 5 dni a nastepnie zaczne ponownie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakarta
Witam Biorę cerazzete od ok 7 miesięcy, przestałam karmić miesiąc temu. Po tabletkach miesiączki są bardzo nieregularne i niestety długie.... teraz jestem w trakcie prawie 4 tygodniowego okresu...... i to chyba jest jedyna ich wada, libido nie spadło, żadnych innych skutków ubocznych.... Nie polecam ze względu na wykańczające miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sa fantastyczne! Zadnych skutkow ubocznych, brak okresu :D nooo....raz na kilka miesiecy jakies skape krawawienie. Moge sobie wyjezdzac kiedy chce i nie musze sie do swojego okresu dostosowywac :D Ogolnie - bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolciaa09
Witam drogie kobietki!:) Słyszałyście może o tabletkach AZALIA? Również jestem mamą 6 miesięcznego synka którego karmię piersią i ok.2 miesiące po porodzie zaczęłam stosować te tabletki. Mój ginekolog polecił mi właśnie takie są one przeznaczone dla kobiet karmiących koszt opakowania to +/- 30 zł bierze się je bez żadnej przerwy. Zero plamień, Okres pojawił mi się tylko raz i od tamtej pory spokój. Wiadomo że każdy organizm reaguje inaczej ale u mnie nie pojawiły się żadne skutki uboczne ani u mnie ani u synka i z libido też wszystko ok....:) Także ja mogę je polecić!:) Zauważyłam we wcześniejszych komentarzach że kobietki skarzą się na cenę ale czy 30 zł to dużo? 1zł dziennie i zero stresu przed kolejną ciążą i podejrzewam że w niektórych przypadkach prezerwatywy mogły by miesięcznie kosztować trochę więcej..:D także nie odmawiajmy sobie przyjemności ! ;)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druska
Jak urodziłam synka i zaczęłam karmić z mniejsza intensywnością lekarz dał mi Limitic. Byłam i jestem bardzo zadowolona, bo mimo że już nie karmie nadal jestem na tych tabletkach, wiec śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez moge odsprzedac tabletki mam ich kilka opakowan. Moj mail : keeso162@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keesi162@gmail.com o taki przepraszam za blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 1 listek Cerazette za 30zł pisz na maila dzagnaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak mi się wydaje ze trzeba własnie pomyslec o nowych, innowacyjnych metodach jesli chodzi o antykoncpcje. Zwlaszcza ze na tym polue jest w czym wybierac."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×