Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość JA Ciebie KOCHAM
Mówiłem o Tobie wiatrom Wzdychały Mówiłem o Tobie deszczom Płakały Mówiłem o Tobie śniegom Topniały Mówiłem o Tobie pąkom Rozkwitały Mówiłem o Tobie kwiatom Pachniały Mówiłem o Tobie listkom Drżały Mówiłem o Tobie morzu Szumiało Mówiłem o Tobie słońcu Grzało Mówiłem o Tobie rozstaniu Milczało Mówiłem o Tobie cierpieniu Bolało Mówiłem o Tobie wszystkim Rozumieli Mówiłem, że Cię kocham Wiedzieli... Dobranoc Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł wie...
Znowu myślę tylko o nim Mało śpię i niewiele jem Myśli plączą się w mojej głowie Niedaleko poza mną umarł dzień Gwiazdy patrzą coraz senniej W mym pokoju żegluje zmierzch A wierzyłam: będzie jeszcze piękniej, Że gdy tylko zechcę mogę przestać kochać cię Ale teraz wiem... Ty kochasz ją, nie mnie I nie wiesz jak to rani mnie W sercu chowam żal wiedząc, że Kochasz ją, nie mnie Wiatr kołysze mnie lekko i spokojnie Jak w cichym i słodkim śnie Jeśli ty jesteś moim aniołem, Proszę, usiądź obok mnie wygodnie, przyznaj się Czy wiedziałeś, że... On kocha ją, nie mnie Czy nie wiesz, jak to rani mnie? W sercu czuję ból, w oczach łzy Powiedz teraz mi... Czy kochasz ją, nie mnie? Czy wiesz, co ze mną dzieje się? Nie ukrywam jak jest mi źle Kochasz ją, nie mnie... Ty kochasz ją, nie mnie Czy teraz będzie tak jak chcę? Znowu zacznę żyć wiedząc, że kochasz ją, nie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo wszystko pozdrawiam
i...........podnosze jesli juz nikt nie daje rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich forumowiczow
{kiss]😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich forumowiczow
czesc DLA MK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam i będę miała ogromne szczęście szczęście we wszystkim w pracy w domu w miłości w pieniądzach tak szczęście jest moją naturą jestem radosna radość to mój cel jestem spełniona spełnienie to moja droga skoro na niej jestem to osiągnę swój cel jestem radosna, szczęśliwa, zdrowa i spokojna i będę taka bogata we wszystkim i zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Chcę być wciąż przy Tobie Teraz, zawsze i wszędzie Czuć Twe istnienie w sobie Zatopić się w Twoją głębię Chcę być szczoteczką do zębów Która Cię wita porannie Chcę być łyżeczką do kawy Którą trzymasz starannie Chcę być Twą ranną koszulką Twoimi myślami Chcę być rozkoszą słodziutką Rozkoszy tej łzami Zabierz mnie więc ze sobą I zamknij w Twojej torebce Będziesz szczęśliwa ze mną Nawet jeżeli mnie nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkiem zupelnie.....
podniose :) jakis taki tekst wygrzebalam.....:D\ Czy dlatego, że boję ciebie więcej się Nie mogę tego mówić co powiedzieć bym ci chciał Czy skoro ja duszę się w bezsilnej złości To nie ma wcale we mnie do ciebie miłości? Bo jeśli nie ma wcale miłości w sercu moim Jeśli nie umiem, nie chce kochać, wtedy się boję Strach niejedno ma imię Ale zróbmy tak abyś był, była przy mnie Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować By zarobić to wszystko, zebrać i pokupować Rozpędzony nie widzę niczego pod nogami Goniąc tratuję wszystko swemi kopytami A jeśli ona jest - to dostoisz I jeszcze raz proszę - posłuchać mnie chciej! Im więcej nienawidzisz tym bardziej się boisz Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej Słuchaj - zwolnij, inaczej niczego nie zobaczysz Co ta chwila o ósmej siedem rano może znaczyć? Czym ty smakujesz te sekundy? Goniąc na łeb na szyję widzieć jest trudniej Bo jeśli nie ma wcale miłości w sercu moim Jeśli nie umiem, nie chcę kochać, wtedy się boję Strach niejedno ma imię A więc zróbmy tak abyś był, była przy mnie A jeśli ona jest - to dostoisz I jeszcze raz proszę - posłuchać mnie chciej! Im więcej nienawidzisz tym bardziej się boisz Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej A jeśli ona jest - to dostoisz I jeszcze raz proszę - posłuchać mnie chciej! Im więcej nienawidzisz tym bardziej się boisz Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej A jeśli ona jest - to dostoisz I jeszcze raz proszę - posłuchać mnie chciej! Im więcej nienawidzisz tym bardziej się boisz Jeśli kochasz więcej to boisz się mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiwaniu na Ciebie mój kolejny wiersz piszę o tym że mężczyźni już nie całują kobiet w rękę i o tym że zmienia się świat w oczekiwaniu na Ciebie muzyka mojego pokoju i serca bo bądź co bądź je mam choć czasem myślę że o tym zapominasz w oczekiwaniu na Ciebie cała moja planeta wybucha i gaśnie w oczekiwaniu na Ciebie... M.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne wiesz o tym że...
Nie zawsze widać smutku odbicie, gdy łzy rzęsiście się leją. Bywa, że w sercu łamie się życie a usta ciągle się śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Kocham Cię łzą co się z twarzy odrywa...i pada cichutko na ziemię... Kocham Cię niemym krzykiem...który bez echa w Twym sercu się gubi... Kocham Cię duszą obłąkaną, której nie potrafisz poczuć na swoim ramieniu... Kocham Cię sercem, które kona na mej dłoni bez twojego uczucia... Kocham Cię bez znaczenia...czy to ma jakieś znaczenie dla ciebie... Kocham taką prostą,skomplikowaną, zwykłą ,niezwykłą miłością... Żyje obok Ciebie z nadzieją że kiedyś to zauważysz... Kocham Cię MK ❤️ Dla Ciebie wszystko dla mnie Ty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie...
Namaluj mnie proszę tak jak malujesz drzewa Namaluj moje oczy i usta bez dotyku pędzla bez farby i płótna Namaluj mnie nagą w swoich zmysłach Namaluj mnie słowami Namaluj moje kształty linie znacząc westchnieniem Namaluj moje piersi językiem ustami... Namaluj mnie całą z zamkniętymi oczami A kiedy będziesz już kończyć.... Podpisz się sercem podkreślając jednocześnie że należę do Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie...
Namaluj mnie proszę tak jak malujesz drzewa Namaluj moje oczy i usta bez dotyku pędzla bez farby i płótna Namaluj mnie nagą w swoich zmysłach Namaluj mnie słowami Namaluj moje kształty linie znacząc westchnieniem Namaluj moje piersi językiem ustami... Namaluj mnie całą z zamkniętymi oczami A kiedy będziesz już kończyć.... Podpisz się sercem podkreślając jednocześnie że należę do Ciebię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętasz kochanie
O moja piękna, nieznana miłości, gdzieś oddychasz i żyjesz z dala ode mnie, a może w pobliżu... Ale nie znam wdzięku rysów twojej twarzy Ani palców i tkanek, które utkały twoje życie, jak nie znam splotu wątku i węzłów które zrobiły płótno O moja piękna, nieznana miłości, chciałbym, żebyś dzisiaj pomyślała o mnie, jak ja o tobie Nie w złotym marzeniu, które nie było mną, Ale byś zgodziła się na długą noc twego niecierpliwego serca Bo ja także istnieje i jestem Prawdziwy, a ty nie możesz mnie sobie wyobrazić, żeby mnie nie zniekształcić. O moja piękna, nieznana miłości, kocham cię bez twarzy Ze wszystkich sił chcę teraz dla ciebie się wzbogacić, aby móc ubogacić ciebie, I bez przerwy będę się zaprawiał w dawaniu, unikając brania Ponieważ, gdy ty się pojawisz powabna moim oczom, Nie chcę cię wydrzeć jak przychodzący złodziej, ale chcę cię przyjąć jak ofiarowany skarb, Bo skarbem będziesz Ty i ty siebie oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego.....
Nie wiem dlaczego Cię pokochałam, Dlaczego sercu bez Ciebie źle, Dlaczego serce tak mocno bije, Gdy oczy Twoje mijają mnie. Może i lepiej, że nie jesteśmy razem Może i lepiej, że mnie nie kochasz, Bo łatwiej mi z tym, że nie mogę Cię mieć Niż z tym, że mogłabym znowu Cię stracić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanciara
Obok ciebie Pewnie nie zdążę opłynąć świata Nie są mi dane Everesty sine Ale do szczęścia wystarczyć może Lekki podmuch nad Niegocinem. A ty miły szukasz czegoś stale Na końcu świata , albo jeszcze dalej w niebie Przemierzając morza całe A to coś jest obok ciebie Płyńcie koledzy w dalekie Horny Zorza otuli nad biegunami A moje szczęście bywa po prostu Wschodem słońca nad Wigrami. Nie chcą się spełniać wielkie marzenia Chodzę po ziemi więc mocno, mój kotku Krótki jest opis mojego szczęścia: To łajba z tobą w środku. A ty miły szukasz kogoś stale Na końcu świata, albo jeszcze dalej w niebie Przemierzając morza całe obok A ten ktoś jest obok ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ladne jest.....
Brzydka ona,brzydki on. Mała stacja kiepski bar, a oni przytuleni jakoś niezwykle tak jakby sie miał utlenić nagle świat. I gdzieś w jeziorach źrenic światło na tysiac par, w czterech słońcach żar. Gdzieś tu chyba zakpił los. ona brzydka brzydki on. A taka ładna miłość,aż nie realna wręcz tak jakby ich spowiła tęcza tęcz. I wszechobecna siła tchneła najczystszy ton w tkliwy serca dzwon. Nie mów do mnie często zbyt wyglądasz dziś jak nikt. Jakoś nie bawi mnie już w cale tan banalny sznit. A ja ci odpowiem szczerze uprzejmie wierze, lecz nie w tym rzecz. Brzydka ona brzydki on a taka ładna miłość. Mała stacja kiepski bar. Brzydka ona brzydki on a taka ładna milość. Brzydka ona brzydki on.. To nie w tym rzecz, nie nie nie nie w tym rzecz nie nie nie w tym rzecz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 1500
jest ladny🌼 dla autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepraszaj kochanie
nie przepraszaj za miłość która przeszła i musnęła serca przecież jej nie rozumiałeś przecież jej nie przyjąłeś przecież jej nie dostrzegłeś przecież nie kochałeś chociaż ktoś kochał chociaż ktoś tęsknił chociaż ktoś marzył chociaż ktoś się starał chociaż ktoś dostrzegł .......................... już nie ma za co przepraszać ta miłość minęła ta miłość odeszła ta miłość się nie spełniła ta miłość nie była miłością była tragikomedią spisaną na straty i możesz już się cieszyć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy mnie jeszcze pamiętasz...
Czy mnie jeszcze pamiętasz dowód na to mi daj czy jak inne dziewczęta baju baj, baju baj Czy mnie jeszcze pamiętasz i może wrócić chcesz tu czy jak inne dziewczęta zapomniałaś mnie już A gdy zechcesz wrócić tu wracaj z uśmiechem swym choć bym inną kochał już będziesz tylko ty Czy mnie jeszcze pamiętasz i pamiętasz ten dzień czy jak inne dziewczęta zapomniałaś już mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... Mów do mnie jeszcze
... Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową tęskniłem lata... Każde twoje słowo słodkie w sercu mem wywołuje dreszcze - mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze... ludzie nas nie słysza Slowa twe dziwnie poją i kołyszą, Jak kwiatem, każdem słowem twem sie pieszcze - Mów do mnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... Mów do mnie jeszcze
Gdzieś obok nas, obok nas życia nurt, Obok nas świateł blask, miasta rytm, gwar i szum. Obok nas płynie tłum, obok nas tyle zmian Niesie czas, dzieję się tyle spraw. A my, jak we śnie, jak we śnie, jak we mgle, Razem wciaż, sami wciaż, oczy twe, usta twe. Ja i ty, tylko ty, na co nam świat, na co czas To wszystko trwa obok, obok nas. Wciaż obok nas, obok nas życia nurt, Kocham twych oczu blask, pragnę wciaż twoich ust. Ale spójrz, ale patrz, ile zmian wokól nas Dzieję się tyle spraw, zycie ma wiele barw. Wiec chodź póki czas z życia pić każdy haust, Czerpać je, wdychać je, poznać trud, poznać gniew, Szczęścia smak, walki smak, bo żaden cień, .żaden blask Nie może przejść obok, obok nas. Nie może przejść obok, obok nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego wyżej, tego który wkleił moj wiersz --> jest taka zasada, że nie zmienia się treści wiersza w/g swojego widzimisię ;) ten wiersz nie był poświęcony Tobie, tylko dziewczynie z innego topicka, która nie uszanowała danej jej miłości :D Moje kochanie, dobranoc...Tobie napiszę wkrótce, ale nie tutaj 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty jestes autorem
tego wiersza, wiec daruj sobie te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty jestes autorem
Mów do mnie jeszcze ... Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową tęskniłem lata... Każde twoje słowo słodkie w sercu mem wywołuje dreszcze - mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze... ludzie nas nie słysza Slowa twe dziwnie poją i kołyszą, Jak kwiatem, każdem słowem twem sie pieszcze - Mów do mnie jeszcze... Kazimierz Przerwa-Tetmajer ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa o przeróbce wiersza umieszczonego tu o 17:21 nie przepraszaj :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×