Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość Dobranoc Kochanie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc na dzien dobry
;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSI SIE UDAC
.....................❤️..........❤️ ...............❤️❤️...❤️❤️ .......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ...❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ...❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ..........❤️❤️❤️❤️❤️ ................❤️❤️❤️❤️ ....................❤️❤️❤️ ........................❤️❤️ ............................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlqaxbl
trzeba podnieść, bo super temat :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj_ Mi_ Tę_Noc
potrzebuję Cię ukryj mnie w swoich dłoniach przed całym światem przytul mnie mocno aż braknie mi tchu twoim ciepłym głosem uspokój moją duszę potrzebuję cię mój świat to labirtnt kiedy jesteś znikają ślepe zaułki jak kompas jak mapa pokazujesz mi drogę którą mam iść żeby wiedzież dokąd dojdę bez ciebie się gubię bez ciebie nie wiem jak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milczenie
Do kogo usta otworzyć by chciał wysłuchać skarg Do kogo usta otworzyć by móc wyjawić żal. Kogo mam winić za życie z którym zaigrał los Kogo mam winić za życie cierpienia pełen trzos. Dla kogo me serce bije tęsknoty znając smak Dla kogo me serce bije z życiem wciąż walcząc tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kąciku oka złota drzazga tkwi na przekór przeznaczeniu, które nic nie znaczy powróci co nie minie ość drewna na wieczną pamiątkę miłość naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, ja wiem..... ja wiem o tym wszystkim....Twój podziw, uwielbienie wlewają we mnie nowe siły, tak potrzebne do demonstrowania wystudiowanej i nonszalanckiej elegancji słów i zachowania. Niefrasobliwej doskonałości, o którą już nawet nie chce mi się starać. Czytaj mnie, studiuj, podziwiaj, pożądaj, pragnij, spijaj słowa z mych ust. Dotyk Twoich spojrzeń ma wymiar fizyczny, pieści. ..........kocham te pieszczoty. Patrzysz na mnie..... śmiało...... z zachwytem...... chcesz mieć mnie na własność, tylko dla siebie. przyjemnością posiadacza. Kocham Cię i szaleją za Tobą – tak mówisz.......... uśmiecham się, słysząc tę czułą nutkę w Twoim głosie....Jestem Twoja Kochanie......jestem jedyną przyczyną Twojego szczęścia....czuję, przekonuję się, że Ci potrzeba. ..słyszę Cię..... słucham....jeszcze raz... możesz.....chcę jeszcze raz......... mówisz, zę nie stracisz apetytu.. jedzenie jest rozkoszą, rozkoszować aż do granic poznania dostępnego zmysłom, nieśpiesznie, tak, by nie uronić ni mgnienia smaku..jedzenie to przyjemność, to sztuka.... zwlekać......i smakować...... gdy głodne ciało chce pożerać. ...teraz czuję głód....... obiecujące aromaty drażnią...głodne usta zmierzają wabione zapachem jabłek i wanilii...... jak słodko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym boskim uśmiechem zaczarowałeś moje sny gościsz w nich każdej nocy nie dajesz spać mówisz Kocham a ja Ci szeptem odpowiem dobranoc Kochanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeniesione
11:49 Niespełnienie Byłes moim marzeniem Letnim dniem który umykał zbyt szybko Zimnym strumieniem płynącym w nieznane Byłeś mi snem na jawie i cierpieniem w samotności Zawsze odległym cieniem i niespełnionym dotykiem Byłeś tęsknotą o każdej porze Płaczem w poduszkę z ogromną nadzieją na śmiech i siostrą mojego „ja” przez krótką chwilę ułudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeniesione
03.09] 11:54 Niespełnienie wspomnieniami budzę chwile kiedy byłeś blisko gdy wpatrzona w twoje oczy tak wierzyłam w nas chcę zrozumieć co to było i jak stało się że zjawiłaś się w mym życiu jak przepiękny sen teraz gdy już ciebie nie ma wiem – nie było „nas” ale zawsze gdy mi smutno pragnę cofnąć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widziec naprawde zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą Dla B. którego już nie ma wsród nas:( trzymaj się chłopie gdziekolwiek teraz jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
14:58 zielone pomidory A kiedy nadejdzie noc Przyjdę do Ciebie sama Ręce zarzucę Ci na szyję I poczuję się taka kochana Przytulę się do Ciebie Wsłucham w serca Twojego tykanie Dotknę Twoich dłoni Już jestem moje kochanie Podaruję Ci blady świt I zachód słońca o zmierzchu I zapłoniemy razem A dookoła nas tylko ciemność Gwiazdy wysoko na niebie A ja wciąż tylko pragnę Ciebie Kiedy nadejdzie dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
17:18 AnUlKa19 Kodeks miłości Kochać jedną tylko osobę i pogardzać wszystkimi innym Uważać za nieszczęście przebywanie z dala od przedmiotu miłości. Być gotowym wszystko przecierpieć, a nawet ponieść śmierć, byleby tylko być blisko ukochanej istoty. Starać się jej podobać. Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości, to być przy niej przynajmniej myślą. Kochać wszystko, co ją otacza: przyjaciół, dom, ubrania i obrazy. Pragnąć, bu ją chwalono, i nie znosić najmniejszej przygany. Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć, aby wszyscy wierzyli. Pragnąć dla niej znosić niewygody i uważać takie cierpienia za słodkie. Często płakać: z dala od niej - z tęsknoty, przy niej - z radości. Zawsze tęsknić i zawsze pożądać. Służyć bezinteresownie, nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
22:01 BAJU BAJU Noc taka piekna!.. Z blekitów patrzy gwiazd plejada, Fala gwarzy i blyska ponad tonia ciemna, Las spi we mgle i przez sen cicha basn powiada... Noc taka piekna!.. Ach czemuz Ty nie jestes ze mna?... Tam, w ogrodzie dwie lilie zakochane rosna, Won rozkoszna z kielichów pochylonych plynie... Tam, za rzeka, dwa glosy nuca piesn milosna, Teskne echo po wodnej sciele sie równinie... Piesn zamilkla... Cyt... slysze plusk plynacej lodzi... Lódz przemknela i znikla, w lódce-ludzi dwoje... Od szpaleru won lilij rzewna mie dochodzi... Milcza brzegi, drza gwiazdy, lsnia przejzyste zdroje. Fala blyska i gasnie... Lekki wietrzyk wzdycha, Las sie budzi, szmer biezy w jego glab tajemna... Wietrzyk ustal, szum zamilkl...Noc tak jasna, cicha, Noc tak bloga... Ach czemuz Ty nie jestes ze mna?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
23:54 BAJU BAJU Słowa ...słowa szalem otulają... ...jak miękkim jedwabiem... ... ...pieszczotą być mogą... radosną... ...i nożem... ...powrozem... ...i wiosną... ...słowa żalem okrywają... ...jak deszczu spod rzęsy... dzwoneczki... ...by uśmiech zagasić... ...by uśmiech obudzić... ...oddechem otulić znów... ...słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
00:08 BAJU BAJU Kimże dziś jestem ? Myśli zwracając ku przepastnym czeluściom tajemnic najgłębszych, w sercach niedojrzałych doświadczenia szukam, znajdując życia czar ubogi, co pierś unosi miarowym rytmem od porażenia Światłem Najpierwszym, aż po Mrok Powiek Zamkniętych Na Zawsze? Czymże ma duma... oddarta z cierpienia, którego dusza moja pamiętać już nie chce... milczeniem? Czym zdeptana godność... jak brosza bezcenna, perłami rozsypana na klepisku bólu cichego... czerwienią? Czym Krew, co przeraża delikatnych oczy, co zapominają, iż bez niej nieżywi? Ramiona me nagie i skrzydła podarte.. czy tulić potrafią, czy wzlecę? A tęsknot jedwabie czy będą mi suknią... kryjącą mą nagość niewstydną? Blask Świateł Podniebnych przesłuchać czy zdoła potoku mych myśli grzesznych? Czym Anioł, Kobieta czy Demon Nieczuły, kim jestem wciąż tak cielesna? Czy rozkosz rozgrzeszy me nagie ubranie , co żyje, co pragnie i tętni? Czy będę przeklętą , czy jestem upadłą, czy jestem po prostu kobietą? Gdy dłonią dotykam swych piersi ukrytych a oczy znów zwracam ku niebu... Rozchylam swe usta, by słowa wzleciały jak motyl tęczowy, co nie mógł... Nic szepnąć, powiedzieć, wykrzyczeć ni ukryć przede mną, przed sobą, przed Słońcem... By Życia nie zdusić, by Śmierci nie zbudzić, by nie być Początkiem, ni Końcem... Więc usiadł cichutko na moim ramieniu, skrzydłami dotykał mych skrzydeł... Znów oczy zmrużyłam... a w rzęs moich cieniu ukryte korale liczydeł... Przeliczyć nie umiesz, Klepsydro Prastara tych chwil ponad wszystko tajemnych... Nie pytaj Liczydła, nie pytaj Zegara, nie szukaj też świecy gdy ciemno... Bo czas nie istnieje, gdy usta złączone, gdy ciała splecione, gdy płoną... Anioły dwa piękne, Demony szalone, już grają, już tańczą, już dzwonią... Gdy znów wróci cisza... gdy motyl odleci.. usłyszę znów zegara bicie... Nie będzie Anioła, Nie będzie kobiety... zostanie pytanie ... Czym Życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
00:19 BAJU BAJU Dobranoc Mickiewicz Adam Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili, Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy, Dobranoc! niech odpoczną po łzach twoje oczy, Dobranoc! niech się serce pokojem zasili. Dobranoc! z każdej ze mną przemówionej chwili Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy, Niechaj gra w twoim uchu, a gdy myśl zamroczy, Niech się mój obraz sennym źrenicom przymili. Dobranoc! obróć jeszcze raz na mnie oczęta, Pozwól lica. - Dobranoc! - Chcesz na sługi klasnąć? Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc! zapięta. - Dobranoc! już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta! Powtarzając: dobranoc! nie dałbym ci zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
10:17 BAJU BAJU ´´Nocą szukam ciebie Mocno przytul mnie i zaczaruj życie w sen Szczęście ma twój zapach gdy w nocy obok śpisz Zza okien straszy mnie miasto pełne cudzych łez Gdy pod drzwiami domu skrada się jak czarny kot lęk Połóż dłoń na mym policzku Przegoń wszystkie myśli złe Tak ukryta w tobie teraz wiem Że odejdę kiedy wstanie dzień A gdy noc rozwieje włosy swe Znów znajdę cię Nocą szukam ciebie Mocno przytul mnie i zaczaruj życie w sen Kiedy mnie dotykasz powoli staję się Wszystkimi kobietami które zawsze chciałeś mieć I jestem ja i tylko ja a dla mnie jesteś ty W uścisku naszych ciał jest ukryty cały świat Wtulona w ciebie dobrze wiem Że odnajdę kiedy wstanie dzień A gdy noc rozwieje włosy swe Znowu znajdę cię ´´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
10:21 BAJU BAJU Odnajdę Cię, choćbym przeszukać miała cały świat ! Odnajdę Cię, wszak już szukam Cię tyle lat. Odnajdę Cię w wiosennym słońcu,w jesiennej mgle, odnajdę Cię,odnajdę Cię,odnajdę Cię ! Jeśliś darem - gdzie mogłam zagubić ten dar ? W ciszy pól,czy gdzie miejskich ulic gwar ? W domu,gdzie tak bezpiecznym wydaje się kąt ? Blisko tu,czy gdy byłam daleko gdzieś stąd ? Czy uciekasz przede mną,czy na mnie czekasz, i gdzie? Szukam Cię,szukam Cię,szukam Cię ! Odnajdę Cię... Gdybyś chciał dałbyś znak i już wiedziałabym,że nie odnajdę Cię w słońcu,nie odnajdę we mgle, nie natrafię już nigdy na najmniejszy Twój ślad, bo za wielki jest dla mnie lub za mały ten świat. Lecz Ty milczysz,a milcząc mówisz do mnie i wiem: znajdę Cię,znajdę Cię,znajdę Cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
12:59 2+2=4 marzeniem jesteś marzeniem niespełnionym marzeniem młodości niedoścignionym i jesteś obok, a tak daleko ode mnie zbyt blisko... a jednak - nie dla mnie i cierpię i w duszy szlocham jednak jeszcze coś czuję... Marzeniem byłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
14:01 Odpływam... Odpływam... Odpływam marzeniem sennym, rozkołysanym I topię się w nim, zatracam się w ukochanym... Marzeniem jesteś... pragnieniem niespełnionym Nadzieją, życia szaleństwem niedoścignionym I wciąż za mało, serce w pogoni duszę mą zatracasz w miłości otchłani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
15:04 .x.x.x.x Rozpal mnie... Niech popłynę z twym dotykiem W otchłań piękna Niech zapłonę niczym Feniks Na Twych wargach Niech wykrzyczę Twoje imię Wśród rozkoszy Piękna doznań, odczuć I radości nocy... Ja Ci podam moje ciało Z uległością Ja Ci podam moje usta Z ta czułością Która zawsze była we mnie I jest w Tobie I to wszystko Teraz zamknę w jednym słowie Rozpal mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
18:17 BAJU BAJU Dotknij mnie... Przytul mnie... Pragnij mnie... W oceanie bieli Ja i Ty Namiętnością spełnieni Ja i TY Czuje Ciebie i siebie Jedno tylko istnienie Ja i Ty W Twoich oczach widzę siebie W moich dłoniach tylko Ty Moje usta na Twoich ustach Moja skora ciepła i krucha Tulę się mocno do Ciebie Dookoła nas tylko pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
20:30 Papajka Chwila Idę stokiem pagórka zazielenionego. Trawa, kwiatuszki w trawie jak na obrazku dzieci. Niebo zamglone, już błękitniejące. Widok na inne wzgórza rozlega się w ciszy. Jakby tutaj nie było żadnych kambrów, sylurów, skał warczących na siebie, wypiętrzonych otchłani, żadnych nocy w płomieniach i dni w kłębach ciemności. Jakby nie przesuwały się tędy niziny w gorączkowych malignach, lodowatych dreszczach. Jakby tylko gdzie indziej burzyły się morza i rozrywały brzegi horyzontów. Jest dziewiąta trzydzieści czasu lokalnego. Wszystko na swoim miejscu i w układnej zgodzie. W dolince potok mały jako potok mały. Ścieżka w postaci ścieżki od zawsze do zawsze. Las pod pozorem lasu na wieki wieków i amen, a w górze ptaki w locie w roli ptaków w locie. Jak okiem sięgnąć, panuje tu chwila. Jedna z tych ziemskich chwil proszonych, by trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Post przeniesiony
23:05 BAJU BAJU W oczach odbity księżyca blask i cisza dokoła, Wyrwany z serca tęsknoty głos, usilnie Cię woła. Tak ciemno jest, tak głucho jest Tak zimno i pusto bez Ciebie. Kochany w taką noc, zasypiać sama boję się. W taką bezsenną noc, Przywołać chcę Twój obraz. Szukam Cię w taką noc, Szukam Cię, gdzie jesteś, gdzie? Nie zasnę już, nie zasnę nie. Chyba, że Ty ukołyszesz mnie. Chyba, że Ty będziesz przy mnie w mym śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co przenosicie te wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno bez nich
Gdzie jest \'\' dla CIEBIE..\'\'? i dla MK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×