Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Mam koleżankę, która nie ma w ogóle piersi a ma mega powodzenie u facetów. Te dziewczyny sa głupie do kwadratu. Czy taka babka lepiej wygląda, jak patrzysz na nią i wiesz, że pod skóra ma foliowe worki wypchane żelem . Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam , więc nie mogę tak często . Jakby tak ciągle to byłby chleb powszedni i nici z radochy wczasowej. Ale fakt , że starczyłoby na niezłe wczasy i to nie tylko dla singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz znikam na Taniec z gwiazdami i ten wymarzony prysznic , Coś nie mogę się zebrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci po cyckach jak w głowie przeciągi. Wypnie się taka i potem narzeka ,że jej nie doceniają za \"intelekt\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po kąpieli , dziecię w domciu , a tańce już się zaczynają. Do jutra. Miłej nocki i udanego tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak ja w koncu po całym dniu dorwałam sie do neta-to pusto na topiku.....ale popatrzcie-złosliwiec pomaranczowy dał sobie-przynajmniej czasowo spokój, chyba,ze tylkodo mnie pije, aze mnie nie było(sniadanie, zaraz robienie obiadu , a potem do obiecanego kina z najmłodszym), to i po wesołej kolezance ni sladu....pozdrawiam wieczornie....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kino wesolutkie, polecam od czasu do czasu taka atrakcje.....przyda sie na zapomnienie róznych rzeczy, o których chce sie zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi się tu odzywać ,bo mam wolne dojście do kompa.syn ma szlaban, a ja dodatkową rozrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój najstarszy mi własnie zakomunikował,ze mam czas na kompie do 20 po, bo on sie z kims tam umówił...i matka bedzie spadac....co za zyzn \'parchata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślałam , że zniknęłaś. kino dobra sprawa. Szczególnie gdy wesołe i o nie naszych kłopotach. Nic tak nie podnosi na duchu jak świadomość , że inni mają gorzej. Nikomu źle nie życzę i chętnie podłączyłabym się pod tych co mają lepiej ,ale nie zawsze można mieć wszystko. A biust mam za darmo i niech inne zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałam sprawdzić ile twoje pociech mają wiosen. w związku z czym ten ostatni wyraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zejde z neta pospiesznie donosze, ze owszem, zazdroszcze, bo mójmjest malutki; ) ale moi faceci za nim i tak szaleja....mógłby byc co-nieco wiekszy....a tak na temat silikonu, to maja sasiadka w zeszłym roku sobie sprawiła taki prezent, i nawet nie macie pojecia, jak sie zmieniła! jakiej pewnosci siebie nabrała!nie ta kobieta.A hit-hitów był tego lata, kiedy siedzimy w bikini obie przed domkiem, a ona do mnie-ale te cycki to masz naprawde małe...myslałam,ze skonam-zapomniał wół, jak cieleciem był....a teraz juz mnie wyganiaja z neta, słyszycie to wredne wołanie-mamoooooooooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie dobry stanik. Wydatek mniejszy , zdrowiej i potem nie trzeba łazić po lekarzach jak się to dziadostwo w ciele rozleje. A i kieckę bez pleców do bioder można sobie sprawić- przy dużym rozmiarze nie da rady bez stanika. A i wygląd w biegu do autobusu przy E miseczce jest imponujący...... (widziałam) . Ja nigdy nie biegam, mowy nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczyny. Kurczę ale goraco na topiku, ale mnie niestety dziecię nie dopuszczało cały wieczór bo grała w Simsy.. Oj, biustowo się zrobiło, ja mimo 160 cm wzrostu i wagi nie najgorszej mam bardzo duzy biust i to mój główny atut. Jedne dziewczyny maja długie, zgrabne nogi a ja mam super biust , który wszystkich zachwyca. NET, nie martw się, na mnie pomarańczowe wieszały już nie raz psy ale ja mam to gdzieś. jak małolaty dojrzeją, swoje przeżyją to będą gadać tak jak i my. Gdzie mieszkasz??? Piszesz, że wybierasz się do Bielska. Toż to moje rodzinne strony... Ja wyspałam się w ten weekend za wszystkie czasy , do 11.tej codziennie. Ale od jutra znowu zapieprz ogromny. To buziaczki laski. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴Haneczko🌻. Simsy to u nas drażliwy temat. Córka kupiła sobie za nie powiem ciężkie pieniądze tą grę . Potem złamała jedną płytę. Wysłała do firmy, bo obiecali wymienić . To było w lipcu. Do dzisiaj użeramy się z nimi bo ani starych , ani nowych. Ciągle im coś ginie i zwalają jeden na drugiego. A dziecie bez gry. 😠 ................................................................................Też chciałabym się wyspać ,ale nie dane mi było. W sobotę pracuję-jakto w handlu, a w niedzielę syn wyjeżdzał o 7 i oczywiście przed wyjazdem było \"mamo , nie widziałaś mojej.......?\'\'. Czy oni myślą , że my im to wszystko na złość chowamy????:o ...................................................................życzę wszystkim miłego dnia . Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babeczki-sex czterdziesteczki! jak nowy dzionek? ja jak wiecie w domku, mam sie solidnie przygotowac do jutrzejszych lekcji indywid. ,ale jak widzicie- zamiast zakuwac słówka i gramatyke -klikam sobie w najlepsze.Haneczko, mieszkam w Zywcu, a Ty? wspominałas,ze to Twoje rodzinnne str.....moze sie spotkamy za niedługo?W kazdym razie zycze wszystkim milutkiego, bezstresowego dzionka🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam nową koleżankę🌻a i wszystkie pozostałe 🌻🌻 Czawartkowe tańce-absolutne nieporozumienie!Zajęcia odbywają sie w mieszkaniu prywatnym w przedwojennej kamienicy.Sala do zajęć zrobiona z dwóch pokoi i to jest ok(jedne).Ale wchodzimy...na końcu dłuuugiego korytarza siedzi pan przy biureczku i nakazuje nam bezwzględną ciszę na dzień dobry(a nie weszłyśmy z pieśnią na ustach),i każe się rozebrać na korytarzu,czyliprzed jego nosem i w przelocie,bo ciągle dzwoni domofon,drzwi się otwierają i ludzie wchodzą.Jakaś kobieta udaje się do kuchni i zaczyna gotować kolację...jaja.Sama prowadząca,to bardzo sympatyczna,młoda dziewczyna ale sprawia wrażenie,że albo to Jej początki albo taką ma dość chaotyczną osobowość,bo miała pewne problemy,żeby zapanować nad grupą.Wiem,że pewnie wydaję Wam się teraz marudą ale na zbyt wielu warsztatach byłam,żeby nie mieć skali porównawczej a jeszcze trzeba całkiem sporo za to zapłacić i to z góry za 4 miesiące.Więc...szukam dalej Diarra🌻dzieki za dotki,jeśli to od Ciebie-ale przerażające Net🌻Ty to potrafisz zrobić to wejście:-)jakże podniosłaś temperaturę,no,no 🌻🌻🌻dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Teo🌻-miło mi Ciebie poznac-jeszcze jedna fajowa babeczka, wesoło.Dzieki za uznanie; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoryjko🌻. Mam nadzieję , że nie zapłaciłaś , bo jak widzę - niezły przekręt. Może jeszcze włożą ludziom ochraniacze na buty by w czasie pląsów froterowali parkiet;) Net możesz napisać czego uczysz-bo mi umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku-skonczyłam -uwaga-filologie rosyjska, nastepnie w czasach niegoscinnych zmuszona byłam czem predzej sie przekwalifikowac, wiec podyplomowo-j. polski, a potem historie....Teraz wracam do korzeni-i ucze w szkole jezykowej rosyjskiego ; )pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to popisałam sobie-moi przyszli juz do domu.Zegnam wszystkie , zyczac miłego popołudnia! ; )Moze potem jeszcze mi sie uda wejśc, papatki! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata🌻-nie,zapłaciłam tylko 30 zł i dzięki temu mogę wejśc na dwa pierwsze zajęcia i przekonać się,czy mi się podoba.Cóz,nie podoba mi się:-),i w czwartek będę to musiała powiedzieć,choć na razie nie wiem jak,bo nie chcę też tym pozostałym babeczkom robić przykrości. Net🌻-wybacz,że tak bezpośrednio,ale dziwię się,że nie szukasz pracy nie w swoim zawodzie.Na podstawie własnych doświadczeń,uwazam że podstawową rzeczą jest uniezależnienie się.Ja niestety popełniłam podobny błąd i ponoszę teraz tego konsekwencje,stąd może taka reakcja.Bardzo prawdopodobne,że w przyszłym roku będę szukać pracy i jestem prawie na 100% pewna,że nie będzie,to to ,co chciałabym robić:-) Naręcza🌻🌻🌻 dla wszystkich(np.słoneczników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Teoryjko-to dobrze, że mogłaś sprawdzić bez większych kosztów. A z mojego doświadczenia wynika , że lepiej zrezygnować z czegoś co się nie podoba nie oglądając się na innych. Potem byś się tylko męczyła. Każdy musi decydować za siebie. Potem okaże się , że im też się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×