Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Walizy popakowane ,pogoda takze sprzyja ,humory dobre:) Zegnam sie z Wami ,Pobierowo czeka... 🖐️i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie, to my Diarrko chyba zostałyśmy tu same!!!! :( Alleluja. Ja dzisiaj w końcu się wyspałam, wstałam o 11.30 ale postanowiłam, że nie będę robić tego co muszę czyli sprzatać, pojechałyśmy z córką na lody do Rynku a teraz dziecię w kinie a ja buszuję w necie. Wieczorem wybieram się na kolację do knajpki wraz ze znajomymi, którzy przyjechali na parę dni ze Szwecji. Mąż dzisiaj zaliczył nurkowanie, jest zachwycony rafa koralowoą, w nocy jedzie do Jerozolimy!A we wtorek koniec wakacji Wszystkim urlopowiczkom życzę miłych wakacji, szczęśliwej drogi i pięknego odpoczywania w słońcu i pogodzie. Pa,pa, Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego odpoczynku życzę wam dziewczęta, bawcie się na całgo, pstrykajcie fotki i wracajcie pełne wrażeń ... A my zostajemy na dyzurze, a ja jutro pierwszy dzień do pracy :( Spotkanie naszej Wspólnoty to jedna wielka bitwa, 3 godziny rozmów, które jak się spodziewałysmy nic konstruktywnego nie przyniosły, stracony czas i mnóstwo nerwów. Naprawdę kiedyś przyjdzie zwariowac przez tego sąsiada co to nam krew psuje. I na taka kanalię nie ma rady ... Na Mazurach niebo w chmurach ale jest ciepło i spokojnie. Mam nadzieję, że padac nie będzie. Zbieram siły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diarrko Widzisz jak leniuchują?? na topiku tylko pisk chrabąszczy. Ja wczoraj miałam spotkać się z Netką ale znajomi ze Szwecji wyciagnęli mnie pod Wrocław na grilla i akurat wtedy Netka wysłała smsa. Ale co sie odwlecze...\\ U mnie żadnych większych nowości. mam lenia generalnie ale wczoraj uczyniłam bohatersko zupę grzybową i zakupiłam produkty na leczo , które zamierzam dzisiaj wyprodukować. Wieczorami z córką testujemy nowości z wypozyczalni, czasem zime piwo na balkonie choć po przedwczorajszej wizycie w Browarze Spiż na piwo ne spojrzę przez pół roku. A swoją drogą szwedzi chcieli się popisac przed gośćmi zamawiając bekę piwa i chleb ze smalcem. Cóż, mnie to nie bawiło. zamówiłabym Martini ale wiedziałam że płacą i nie chcą od nas kasy, jakoś głupio było mi zamawiać ulubione winko. Ale tego ze Spiża nie polecam. Surowizna. Diarrka, jak tam pierwszy dzień w pracy?? Ja dawno zapomniałam po urlopie i już zaczynam szukać czegoś na następny rok :) ale raczej nad polskim morzem. Ściskam Cię {WAS} cieplutko, miłego popołudnia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf i już po pracy , w poniedziałki pracujemy urzędowo do 16.00 więc i tak długi jak na pierwszy raz po takiej przerwie, więc po godzinach nie zostałam. I niestety chociaż spodziewałam się, że nam się poprawi, bo miała być i stazystka i od lipca nowa osoba na etacie, to rzeczywistośc oczywiście jak zwykle okazała się dla nas okrutna. Jestesmy tylko we dwie , a do wykonania roboty tak na jakieś 5 osób . Więc możecie sobie wyobrazić jak można miec dobry nastrój. Nawet nie wiadomo od czego najpierw zacząć , wszystko przeterminowane, super pilne .... nawet gadać już się nie chce. Jeden taki dzień a nie czuję, ze w ogóle byłam na urlopie. Kawę piłam przez cały dzień , a śniadanie prezyniosłam do domu :( Pogoda poprawia się, jest bardzo cieplutko , a tu przyjdzie jednak siedziec po godzinach. Tylko smutne wieści ... a właściwie jedyne co przyjemne , to wiadomośc , ze jż w tę sobotę i niedzielę mamy zorganizowany spływ kajakowy , tradycyjnie okolice Krutyni a tylkko nowe będa jeziora. Ekipa ta sama, nocleg w Spychowie, więc wyskoczymy pobalowac, będzie fajnie. Teraz powoli nerwy mi już opadają i mam ochotę na coś mocniejszego ... Zaraz idę do sąsiadki spytać jak tam mają się nasze sprawy Wspólnotowe ( ja załatwiłam częśćs praw, ona dzisiaj miała iść do Burmistrza Miasta Sz. na rozmowę ... A przy okazji może jakieś piwko wypijemy - chyba mam smaka. Całsuki dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkuchni . Ale wcale nie przy garach jeno sie remontuję. Niby zmiany mają nastąpić tylko w kuchni ale cały dom mam postawiony na głowie. Jejuś ile mam klamotów zupełnie niepotrzebnych . a ile znalazłam tych potrzebnych. Dziś położyliśmy wykładzinę . pod szafki trudno ją było włożyć . Sprzętów wiele naustawialismy i teraz sie musimy męczyć. Ale efekty pomału widać. jutro mają dojść brakujące szafki . Niestety tapeta bedzie za tydzień. Taki remont od d... strony . Niestety tylko tak moglismy się wyrobic. Buziaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Laski pozostajace na topiku. Goraco we Wrocku aż po dupie sie leje. Wczoraj zgubiłam kluczyki od samochodu, byłam wściekła, bo jestem osobą, która nigdy nic nie gubi. Przelecielismy z mężem całą ulicę, wszystkie sklepy w których byłam a kluczyków nie ma. Myślałam, że mi serce pęknie, byłam mokra i wkurzona. Wieczorem mąż otwiera torbę a kluczyki wiszą przyczepione do aparatu fotograficznego który mu w pracy przełozyłam ze swojej torebki do jego torby. I nie zauważyłam tych kluczyków. Ale com sie upociła to moje. Dzisiaj mąz wyjeżdża z córką do rodziny, rano się pokłóciłyśmy, mała jest taka zadziorna i niedobra, że głowa boli, kazała mi wyjśc z pokoju i nawet się nie pożegnała. Złośnica. A mnie teraz serce boli. Jak ja przetrwam ten okres dojrzewania. Muszę wracać do pracy. Ściskam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powrócona.Wybyczyłam sie a jutro śmigam do pracy Haneczko o codziennych kłótniach z moja córcią nie bede pisać , bo byłoby tego za dużo Zajrze do was jutro bo dzisiaj juz ledwo patrze na ślipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Ja już jestem spakowana na jutrzejszy wyjazd n spływ kajakowy, organizowany z firmu ale sklad super fajny, humor na 102 poprawiony nagrodami, kóre dzisiaj wpłynęłu na konto :) i jedziemy. I nie straszne nam burze i inne p[rzeciwności losu , będzie świetnie, wracam w niedzielę wieczorem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry po południu. Dzisiaj upał lekko zelżał i nawet czuję przyjemną chłodna bryzę na balkonie. Korzystam z samotności i ciszy w domu. Córka z męże na rodzinnym spędzie pod Krakowem, zjechała rodzina męża z Włoch i Angli, więc grillowanie i integracja trwa już trzeci dzień. Najbardziej zadowolona moja córka, że w końcu kuzynostwo trochę pozna. A ja na dyzurze firmowym, ale w domu, pod telefonem. mam lenia totalnego, obłozyłam się ksiązkami i gazetami i nie robię nic. A zabieram się za \"ogarnięcie\" pokoju córki bo tylko pod jej nieobecnośc mogę pozbyć się \"miliona\" ważnych rzeczy. taki kipisz zawsze robię jej dwa razy do roku. Ale muszę do tego dojrzeć. Wczoraj wieczór spędziłam u przyjaciółki, której córka pojechała koleją transsyberyjska na syberię a potem do Chin. Rozłozyłysmy atlasy i śledziłyśmy jej trasę popijając drinki. Parę dni temu byli w Mongolii i mieszkali w jurcie najprawdziwszej, dotarli do karakorum a teraz są cała ekipąw Pekinie. Zachwyceni niskimi cenami, wspaniałymi ludxmi, klimatem. A haneczka (córka przyjaciółki) najbardziej cieszy się z tego , że wszędzie ma dostęp do pryszniców, bo tego się najbardziej bała w tej podróży ze ich będzie niewiele. Diarka, fotki w końcu zdisiaj odebrałam. dzięki 👄 Bea, jak po urlopie? A dlaczego to Ty w sobotę musiałaś zasuwać do roboty???? Życzę Wam miłego wieczoru. trzymajcie się zdrowo. hanna A jak tam u Was burze. We Wrocku pogrzmiałao, popadało i ucichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powrócona ,popracowa!!!!!!! Słońca w e Wrocławiu brak ale jest parno i gorąco. Haneczko po urlopie zostały tylko wspomnineniia.Był bardzo udany ze wspaniałą pogodą. Dzisiaj pracowałam , bo cały tydzień nie było mnie w pracy , dziewczyna którą zastępuje też poszła na urlop i porobiły sie zaległości . Więc żeby od poniedziałku zacząć ostro pracować trzebabyło sobie dzisiaj przygotować robótke. Miłego wieczoru. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeh dla wszystkich. Mmo zapewnie, że mam lenia nie wytrzymałam. jak sobie wczora usiadłam przed telewizorem i zobaczyłam kurz ścielący nie na podłodze, jak torreador dopadłam odkurzacza, odkurzyłam duzy pokój, wysmarowałam podłogę sidoluksem, okno umyłam a dzisiaj wlaczyć będę z resztą mieszkania. Odkurzacz stoi centralnie na środku korytarza, żebym kolanem w niego walnęła zaraz po powrocie z pracy, żeby mi się nie odechciało. Byłam też wczoraj w konie na filmie \"Słaby punkt\" z Antonym Hopkinsem, temat i watek super ale długie wątki, ciągnie się strasznie a Hopkins po Haniballu Lecterze już leci tanią sznytą. Nie podobał mi się film. Nie polecam. Dzisiaj moje dziecię zwiedza Kraków z rodzinką a jutro wyrusza do moich rodziców. A ja tu smam zapierdzielam. Ale bywało gorzej. Zapraszam wieczorem na zimne piwko. Kto się pisze??? Mam też żubrówkę dla wybrednych. Pa, pa Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ! Nastrój pospywowy super swystrzałowy , jeszcze się moge wrócić do rzeczywistości \"P Postaram sieo opowieści jutro, jakieś fotki , wrażenia its. dzisiaaj nadal wesoły nastrój i tak trzymać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, czy a strona będzie się ciagnąć całe wakacje??? Moje dziecię znowu zakochane po rodzinnym wyjeździe. dziewczyny, czy to normalne , że 13,5 latka zakochuje się w ciągu dwóch tygodni w dówch facetach a w ciągu pół roku w pięciu?? Ja mam wrażenie, że mi dziecię zwariowało. Mam lęki i niepokoje i chyba niedługo wyląduje u psychiatry, bo tego napęcia z jej stron nie wytrzymam. A każda miłośc oczywiście jest super najważniejsza i najlepiej do końca życia. Nie wie, jak mam to przetwrać i jak z nią postępować, żęby jej nie urazić ale być zdecydowanym???? Zwariuję!!!A tu gimnazjum się zaczyna, w którym pełno jest \"fajnych\" chłopaków. Mam nadzieję, że jutro odpoczywacie i leniuchh=ujecie. bawcie się dobrze. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie przed pracowo!!!!!!!!!!:) Troszke chłodniej dzisiaj i oby tak zostało bo przyznam sie szczerze że mam dosyć takiej duchoty w pracy.jeszcze mam przemiłe koleżanki w pracy , które na siebie kierują wiatraki a ze mnie pot sie leje😠. Jutro tez chyba pójde sobie do pracy , przygotować \"grunt\" na cały tydzień. Miłego dnia zycze. Beata. P.s Haneczko gratulacje rozpoczęcia następnej stronki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski w piątek. Nareszcie we Wrocławiu pogoda super, można oddychać, trochę się ochłodziło i w końcu można jakoś zyć. Ostatnie dni były takie duszne, ze byłam mokra od rana do wieczora. Dzisiaj wybieram się fryzjera robić pasemka, jak sobie pomyślę o tych czterech godzinach spędzonych w fotelu to juz mnie skręca, ale nie mam wyjścia, bo odrosty są już takie okropne , że muszę!!! czeka mnie tez latanie do radcy prawnego, bo sprzedajemy kawałek ziemi, by spłacić kredyt mieszkaniowy i trochę prac w domu poprowadzić do przodu. A poza tym, proza zycia jak to się mówi, całuję Was, miłego piątku. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Byłam tu juz wczesniej, ale mi zzarło po dwakroc posty, wiec nie miałam sił juz nic pisac.Wróciłam 2 tyg. temu ze Szklarskiej, omal omal nie widziałam sie z Hani i z Bea-moze innym razem się uda?U mnie zaczyna sie nieciekawy czas-tzn. przygotowania do pracy w szkole po 3 latach przewry. Siedze wiec w jakichs papierkach, ksiazkach, notkach etc. Masakra!Dlatego od wrzesnia rzadko bedę miała czas tu zagladac- niestety.Zbyt duzo pracy .Narazie spadam do spanka, bom niezywiutka.Papatki:)Pozdrawiam i sciskam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki😘 Melduję zem wrociła ,pogoda nam dopisała ,cały czas melismy cieplutko ,wiatrówki nowo zakupione na tę okazję,nie przyday się:) Ludzi nad Bałtykiem mnóstwo ,plaze pełniutkie ale takich tłumow ,jak w Międzyzdrojach ,gdzie zrobilismysobie wycieczkę to nie widziałam .Pensjonat mielismy super ,basen z podgrzewaną wodą = raj dla dzieci ,bo wiadomo ,ze woda w morzu .Brrrrr!Smiało mogę kazdemu polecić.Fotki przeslę . Diarcia ,widac ze fajnie się bawiłas nad morzem ;)my z dziecmi to ,wiadomo,rodzinnie . Necia ,dziwy sie działy ,bo mnie rowniez wczoraj zżarło moje wypociny do WAS Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, nareszcie ktoś tu zajrzał. netka, ja nie chcę słyszeć żadnych wymówek, na tym topiku nie ma osób bezrobotnych czy bezdzietnych więc praca nie jest tu żadnym pretekstem. Aliska, a w jakim pensjonacie byłaś??? czekamy na fotki oczywiście. Opaleni???? ja dzisiaj sobotnio leniuchuję i pracuję w domu. Zapraszam na zupę cebulową z grzankami i białe winko. A mąż robi ogórki kiszone. Ma zacięcie. Do usłyszenia. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanno biegnę do Ciebie na tę cebulową! Razem z moją córcią! :) Netka jestem dyplomowana! Wreszcie! :D Alis w jakiej miejscowości byłaś? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Fociaki z Pobierowa wysłałam,mam nadzieję ze doszły .Kto nie ma ,dac znac .\\ Mirinda ,gratulacje 🌻 Zupka cebulowa ,mniam ,saa robie czasami ,ale dzieci nie jedzą bo mam recepture francuską a tam dodajemy poł butelki białegowinka:) Nad morzem pochłaniałam ogromne ilosci rybek i wczoraj po prostu rzuciłam się na schabowego,aż sama się zdziwiłam. Jeszcze mam urlopu troche ,mąż wolne do końca lipca planujemy wypad do Wilna .Czy któras była?ponoć cudnie No to naka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze działa nadmorskie piwko ,bo same byki we wczesniejszym wpisie .A mąż to ma wolne do konca sierpnia ,oczywiscie narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień ogródkowy . Jakoś nie chciało się nam zagłębiać w ludzki tłum - a ten wszędzie gdzie sie da Za to mam porządeczek na grządkach . Oplewione , poprzycinane. Nawet ładnie to wyglada . Tak wszędzie biegiem że nie mamy czasu nacieszyć sie tym co mamy pod nosem . Kuchnia juz prawie doprowadzona do porządku. Brak 2 szafek na razie nie przeszkadza ale chciałabym mieć kompletny obraz poremontowy . Alis 🌻 dzięki za fotki . Też bym tak popływała w basenie . Właściwie to tylko tego mi brak. Słoneczko przyświeca - można sie wylegiwać na leżaczku. Wiaterek lekko wieje . Czego jeszcze może brakowac ? - no właśnie tej bliskości wody . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszki -hejeczka! Alis-dzieki za foty-jak przyjemnie poogladac:)Ja tesknie za wyjazdem, chocby miał byc taki sam, jak był, mało mi!!!Mirindko🌻wielkie gratz!!!ja jeno mianowany i nie zamierzam tego zmieniac, zbyt duzo mnie to kosztowało, bo nie miałam mianowania \'\'z urzedu\'\', jak wiekszosc, tylko robiłam to, co Ty na dyplomowanego.I na tym poprzestane.Hani-pozdrawiam z gór:) no i cała reszte tez.Dzis cierpie-migrenka 3-dniówka, tak,ze praktycznie nie ruszam sie z domu, mimo imprez plenerowych\'\' we wsi.\'\'Jutro jaza do szkoły-w celu zapoznania sie i zgłebienia tajników dokumentacji szkolnej-błłłeeeeee.....Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki. Ja wczorajszy dzionek spędziłam niespodziewnaie w okolcach Sobótki na swojej działce. Nie planowałam wyjazdu ale moja przyjaciółka stwierdziła, że ma doła i musi poleżeć na trawie, więc się pozbierałyśmy i koło południa pojechałyśmy. Trochę poleżałam na słoneczku, lekko zróżowiłam ciało, na którym tureckiej opalenizny nie ma bo znikneła a raczej spłynęła w tydzień. A dzisiaj już dzień w pracy i to raczej nerwowo, teraz mam taki zlot energetyczny, że padam na twarz i idę zaraz do domu. Aliska, fotki próbuję ściągnąc ale mój komp domowy coś sobie nie może poradzić z dużym plikiem. Necia, moje dziecię na Podbeskidziu bawi, zadowolona i nie chce wracać. Diarka Net👄 Zahir 🌻 Naszata:) I wszyscy Swięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×