Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

A gdzie masz chłopka,bo mój pojechał na nockę a ja mam chandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zahir, ja jestem, poszłam na trochę coś zjeść :) Mój chłopak poszedł na piwko :D Czy masz gg? Też jestem w podłym humorku, a u nas dziś tak pusto... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie samotnice 🌻 Moja córcia wybyła z koleżanka na dyskoteke więc mam neta dla siebie ... skąd ten smutek , weekend przed nami .... ja już dzisiaj rano wziełam ostatni antybiotyk więc może by tam małego drinka, albo lampke wina .... kto się przyłączy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem i nudzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na świeżym powietrzu , bardzo mi się podobało , ale wrócilam zmęczona jak wszyscy diabli. I ze dwa razy zrobiło mi się ciemno w oczach ... Czuję się bardzo dobrze żeby nie ten kaszel ... nadal trzyma się mnie jak rzep psiego ogona . Zaraz wam poślę coś na poprawe humoru .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jesteś pomarańczko ? Mój net zaczyna coraz wolniej chodzić, kurczę, mogę mieć problem z wysyłaniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko - otwieraj pocztę ..... A ja lecę po butelkę . Powiedz , które wcielenie najbardziej ci sie podobało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Dziękuje wam wszystkim za troske, jesteście kochane.Jutro niestety ide do pracy, płacone mam 10 zł. na godz. (brutto) to chyba dobra kaska.? Trzymajcie sie cieplutko do jutra.🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra wybieram numer 1 i 2, a Ty ? :D Zdjęcia są fajne, wszystkie, czego to ludzie nie wymyślą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na naszyf topiku przeciąg straszny .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wcielenie 3 i 7 , to znowu kolezanka z Krakowa mi je podesłała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko !!! Chyba za długo nie popiszę na forum, mam spore problemy z otwarciem strony, jakby co, to jestem na gg . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - otwieraj pocztę , przed wtuleniem się w ramiona Morfeusza takie fotki dobrze ci zrobią :P Miłych snów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - kociary - dzisiaj święto waszych pupilków. Prosze wytarmosić im uszki , ucałowac pyszczki i dać wolną reke na chocby jedno marcowanie .... :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza aktywność na dzisiaj wygasła, więc i ja idę sobie ... możejeszcze na coś w TV .... spijcie słodko. A winko było pyszne ... bo dawno nie smakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Nadal zima za oknem , wstawać śpiochy , kawka stygnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diarra, poproszę tę kawkę, bo jeszcze nie piłam. :) Dopiero jem śniadanko. Wczoraj do 22.30 próbowałam wejść na forum, ale bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mirindko 🌻 Widocznie coś było na łączach , bo ja później też miałam problemy , a na gg zastukała do mnie też Majeczka ( późnym wieczorkiem) i pisała, ze od 18 usiłuje dostać się na forum bezskutecznie .... Niestety za późno dopadłam gg i już Majeczki nie było ... a na forum nie dało się wejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po kawce i po sniadanku ( bardzo skromnym : dwa listki wasy i 2 plasterki szynki ) ... Obiadek mam wczorajszy więc dzisiaj błogie nicnierobienie. Koniecznie musze iść na spacer , za oknem ok.-1 stopni i świeży snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też Majeczka jest na gg :D Cześć Majeczko !!! Widzę Cię !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety Diarra, ale Ty masz silną wolę ! Ja przed chwilką pochłonęłam pączka i teraz jestem na siebie zła ! Muszę chyba zrobić sobie prawdziwą kawkę, bo ta wirtualna jakoś nie działa... A po dzisiejszej trudnej nocy :D jestem półprzytomna. Ale zakupy już zrobiłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ma problem z wejściem na forum , dzisiaj ma dzień porządków w chatce , ale obiecała nie poddawac się i próbowac do nas zajrzeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie piękna, świeci słoneczko i pomału zaczyna się czuć wiosnę . 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę dziś posprzątać chatkę, ale na razie nie mam siły... :( Idę zrobić sobie kawusię, wstawić pranko - dobrze, że pralka sama pierze :D - i do Was wrócę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Już jestem 🖐️ Muszę poczytać, co tam u Was i zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×