Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Majeczko jak ty schudłaś no no jestem pod wrażeniem, ślicznie wygladasz. Zasługujesz na młodszego przystojniaka niczym Alexis. Juz wysyłam zdjęcia do Glamur za sekundę. Piesio tez kochany, dobrze że do was trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę być sama niż z kimś, zeby tylko byc. Marzy mi sie wieeelka miłość, taka, że dech w piersiach zatyka..... wszystko przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, dzieki , zaraz sprawdze skrzynkę:) Wiecie, chyba po raz ostatni napiszę, odnośnie różowych. Wydaje mi sie, ze jest to ktoś, kto dobrze zna to forum, Wy jesteście tu dłużej, może to ktos, kto tu kiedyś był i odszedł sobie, a teraz wraca pod zmienionym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur masz rację mnie też się wydaje że to jedna i ta sama osoba i przeczytała chyba wszystkie nasze wpisy bo skąd by wiedziała ze np Buber jest inżynierem skoro on o tym wspomniał tylko raz i to na samym początku. Nie ma innego sposobu tylko ignorować. Glamur jestem pewna że spotkasz jeszcze miłość swojego życia, wszystko przed tobą. A z Holendrem daj sobie faktycznie spokój skoro masz pewność że z tej mąki chleba nie będzie. Choć ja bym jeszcze poczekała i poznała go lepiej, niektórzy ludzie mają swoje najlepsze cechy głęboko ukryte wierz mi i czasami warto ich dobrze poznać. Moja siostra wyszła za mąż z rozsądku a teraz po 16 latach jest najbardziej zakochana żoną jaką znam. (nie licząc mnie oczywiście :D :D :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
17:48 Buber "Tylko ja swoim inżynierskim umyslem jakos nie moge pojąc..." :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Odpowiedź dla Peny.Nieuważnie czytacie.Nawet własne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
Ale najwidoczniej w tym wypadku tak jest bo zainteresowany nie prostował tej informacji. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny , doszły :) dzięki Maja🌻 laska z Ciebie niezła:) a zwierzaki fajowskie, nie wspomnę o mężczyznie:) szymcia🌻 masz rację po co sikac na dworze, kiedy wszyscy to robią w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, odczuwam gleboka radosc, ze na moje wyszlo: nie czytaja swoich postow. Aleeeeeeee, baby i tak napisza ze to jedna osoba pisze, Taka reakcja obronna - jak mozna ich nie kochac? A gdzie moj faworyt Buber? Tesknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadac spadac spadac
to prywatny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie na wstrzymanie z tymi zgryzliwymi uwagami. Po co i na co ? Komu i czemu ma to służyć?. Na nudę polecam dobrą książkę, a jeżeli rozumek chce odpocząć od słowa pisanego, to zawsze w telewizor można popatrzec, albo chociaz pilotem popstrykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadac spadac spadac
oooo, to juz jest nas minimum dwoch - patrz godz jeszcze czarni intruzi musicie sie zgrac i pyknac w jednej minucie posty. Panie beda mialy dowody na nasze istnienie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadac spadac spadac
dwoch roznych? , mistrzu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie tylko pytam---> Chcialabys :D ALe, jak ma Ci ulzyc (cobys spac mogl/a) to moge byc wszystkimi w jednej osobie... Do wyboru do koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Szymciu, ale się uśmiałam... fajowski ten baławanek, u mnie materiału nasetki bałwanków .... i nawet próbowałam zrobić jednego, ale piesio potraktował go jak słupek do sikania.... Jakoś na wyjazd się ułożyłam psychiczne sama ze sobą, ze nic mnie już nie rusza:D czekam i nawet się cieszę Peny, dzięki:D - za wszystko:D 😘 Glamur, jeszcze spotkasz kogoś takiego, kto byłby Ciebie wart... i zobaczysz.. będziecie się kochali..i będzie w piersi zatykało!....- tylko musisz troszkę poszukać:D i też dzięki😘 teraz lecę zrobić herbatę... i zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu, ale ja jak napisałam o tej gazetce, to na poważnie:D Glamur... o tej gazecie mówił jakiś facet, w programie o psach, że tak się robi.... mały sika na gazetkę, a na koniec tą gazetkę wynosi się na dwór i psina wie, że ma się tam załatwiać... tylko, że to było latem i to był dom z werandą:(, gdzie psiak swobodnie sobie chodził......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę poleżeć i poczytać książeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.DOBRY🌻 Maja i w tym cały problem, ani werandy, ani trawniczka:) Trzymajcie sie Wszyscy cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących Tylko moc życzeń gorących. Życzę Wam szczęścia, zdrowia i wiele radości Oraz szczęśliwej długiej miłości Niech los z Waszym oczu nigdy łez nie uroni. Niech życie układa Wam się pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone W dniu Walentynek będzie spełnione! 🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻[kwiat[kwiat🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysięgam, że Holendrem zawracam Wam głowę po raz ostatni.:)Dziś dostałam od niego kartkę i może to nie odpowiedni dzień, ale zdecydowałam się napisać, że nie widzę sensu w kontynuacji tej znajomości.Ja nawet przez telefon nie mam ochoty z nim rozmawiac.I jest mi dużo lzej. Ciekawe tylko jak zareaguje. Chyba tel. wyłączę. Dlaczego ten amorek tak niecelnie strzela :) ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko 🌻 dzięki za fotki , Pinio jest przepiekny , ogromne mądre i ciekawskie oczęta ... Pani - laseczka, że hej , ale trzecia fotka coś nie chce się otworzyć do końca - widzę tylko czubek męskiej głowy - nie wiem czyjej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×