Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochani - dzisiaj będzie fajny kabaret w TV - Program Tomasza Lisa - występowac będą : Gosiewski, Rokita,Giertych i inni . Nie przegapcie, oglądajcie koniecznie - coś ok.22.00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amelko - ja podpinam się pod wypowiedź Diarry - nie ważne ile ma się lat na topiku, ważne, żeby było Ci tam dobrze :D u nas jest fajnie:D, więc zostań🌻 Ddiarra, będę pamiętać - około 22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie polityka nie interesuje w ogóle , tym bardziej jak wszystko jest nasycone przekrętami, manipulacjami itd. Ale jako kabaret ... jest ok.Lubię patrzeć jak te mądre głowy chciałyby rzucić się sobie do gardeł , a musza wyszukiwać pozornie uprzejme słowka i prowadzić te \"kulturalne\" rozmowy-rozgrywki. I tylko czasami ktoś coś palnie apotem tłumaczy się z \"przejęzyczenia\" :P Na takie \"kwiatki\" właściwie można codziennie liczyc , bo nerwy im puszczają, a media sa wszędzie ... a w dzisiejszym programie sam kwiat politycznego grajdoła , nie wiem tylko czy Lepper będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie polityka nie interesuje w ogóle , tym bardziej jak wszystko jest nasycone przekrętami, manipulacjami itd. Ale jako kabaret ... jest ok.Lubię patrzeć jak te mądre głowy chciałyby rzucić się sobie do gardeł , a musza wyszukiwać pozornie uprzejme słowka i prowadzić te \"kulturalne\" rozmowy-rozgrywki. I tylko czasami ktoś coś palnie apotem tłumaczy się z \"przejęzyczenia\" :P Na takie \"kwiatki\" właściwie można codziennie liczyc , bo nerwy im puszczają, a media sa wszędzie ... a w dzisiejszym programie sam kwiat politycznego grajdoła , nie wiem tylko czy Lepper będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Lisa na Polsacie - godz.22.05 będzie Lepper ,Kalisz ,Gosiewski i Giertych , a nie widac w zapowiedzi zeby miał byc Rokita - trochę szkoda , jest bardzo barwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę troszkę posprzatać w chatce i ugotowac obiadek ... Miłego dnia wam zycze [kwiat👄kwiat] Aha - doczytałam na stronce Co z ta Polską, ze jednak Rokita bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🌻 👄 🌻 ostatnio mam urwanie głowy w pracy:( i zupełnie brak czasu na internet. Do domu przychodzę tak wykończona, że już mi się nic nie chce. Jeszcze tydzień tej nerwówki i znowu luzniej bedzie:) pozdrawiam cieplutko[usta 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Glamurko 🌻 A sunia nie tęskni jak ciebie tak nie ma .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, mam takie same zdanie o polskiej polityce i politykach... ale jakoś ostatnio bardzo podoba mi się Rokita...:D ma łatwość wypowiadania się i sam rozumie co mówi....a.. i super był kiedyś w jakimś programie w TV jak go pokazali na tle jakiegoś plakatu i sam bezwiednie tak się tam ustawił, ze wyglądał, jakby miał różki.... był ekstra!:D Glamur... no właśnie jak psinka znosi Twoje wyjscia do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, cześć Buberek, witaj Amelko ! Dziś miałam w pracy ciężki dzień, dużo godzin, dużo pracy i trudnych podopiecznych... ale chcę wam napisać, że prawdopodobnie będę miała na płycie zdjęcia z mojego balu :) i może wam je prześlę! W poniedziałek mam mieć przegrane, oby się udało. Diarra zapamiętałam sobie Twoją info o kabarecie, ale nie wiem czy nie zasnę do tej pory, ostatnio wiecznie jestem śpiąca i wieczorem padam... :( Maja ja też próbuję wszystko z małżonkiem od razu wyjaśnić, ale uparty z niego \"baranek\" i jak się zatnie to koniec.Wszystko \"odbija\" się od niego jak od ściany... Różni są ci nasi panowie... Mój zaraz wróci z pracy, ciekawe w jakim humorku.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mirinko - mój też zaraz wróci z pracy i wiem na pewno, że będzie głodny jak wilk.... bo zapomniał śniadania:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju szykuj coś smacznego, wiadomo przez żołądek do serca...mężczyzny. :D Sama z nierpliwością czekam na te zdjęcia, bo wcale ich jeszcze nie widziałam i nawet nie wiem, jak wyszłam. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki i cześć Amelko po czterdziestce każdy wie czego pragnie ,czego chce.Zostań z nami a napewno się nie będziesz nudzila.Ja też tu zajrzałam na chwilkę i robię już 36 post. U mnie wszystko po staremu ,wróciłam z pracy i boli mnie głowa,ciche dni jeszcze trwają,chłop mó jest uparty a ja jeszcze bardziej,zobaczymy kto zmięknie,może bliżej wiosny odtaję:D Perelka ma kłopot z tymi przeciwciałami,codziennie jeździ do lekarza i pobierają jej krew .Lekarz powiedział jej ,że ma dopiero drugą pacjentkę,ale nie określił czy tak przewrażliwioną czy taką chorą.Jest teraz na zwolnieniu ,macie od niej dużo buziaczków 👄.Może macie swój sposób na plamę na dywanie po kawie ,bo Julka wylała kawę na szczęście zimną,Tarłam ją ale zaraza nie chce się sprać a dywan jest beżowy:(.Idę popatrzeć na dobro techniki i lulku.pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Wpadłam sie tylko przywitać bo ledwo się ruszam , byłam w pracy 12 godzin. Mój męzuś na mnie krzyczy że przesadzam z tą ilością godzin ale jak mus to mus. 🖐️ dla nowej koleżanki Amelki, witaj i jezeli ci sie podoba to zostań z nami. Może napiszesz nam troszke więcej o sobie??? Całuje i ściskam mocno Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochani[ kwiat] psiak jak jest sam w domu to chyba śpi:), bo nic póki co nie zniszczył. Nawet nie sika:) Ok. 14 przychodzi córka, a ponieważ ma bardzo dużo nauki, to nie wychodzi prawie nigdzie, tak że sobie jakoś towarzyszą:) Moje panie, u mnie kolejny pan pojawił sie na horyzoncie:)Zobaczymy, zobaczymy, na razie mnie troszkę intryguje, ale cisza, bo nie chcę zapeszyć:) 🌻 Idę zaraz spać, bo jutro znowu kolejny ciężki dzień. U nas tak właśnie jest, albo nic nie robimy, albo nie wiemy w co rece włożyc. D O B R A N O C 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir czy Perelka musi codziennie badać te przeciwciała, czy robi to, bo się denerwuje ? Uściskaj ją mocno i uspokój, nerwy na pewno jej tu nie pomogą. Mój pan mąż dziś zachowuje się normalnie, to sukces !!! nigdy tak szybko mu nie przechodziło ! Trzymam kciuki Zahir, aby i Twojemu jak najszybciej przeszło. Bea ja też uważam, ze 12 godzin pracy to za dużo ! :) Zwolnij !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌼 spokojnych snów, ja pewnie niedługo pójdę w Twoje ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani o poranku 🌻👄🌻 Za oknem buro .... - 6 stopni ....Ale co tam , z każdym dniem bliżej do wiosny. Dzisiaj postanowiłam sobie ruszyć na spacer ... juz nie mogę wysiedzieć w domu... Moja kuzynka ma wolne w pracy , przyjdzie o 10. na kawkę i później idziemy sobie ... Moze przy okazji odwiedze Urząd Skarbowy - trzeba złozyc PIT - sa pieniązki do zwrotu ... Ciekawa jestem cyz oglądaliście wczorajszy kabaret \" co z ta Polską\" . Naprawdę nie pomyliłma się - to był kabaret ... Mirindko 🌻 poslij nam te fotki , widzisz jak jestesmy niecierpliwe,:) Zahir 🌻 współczuję cichych dni , no ale bywa i tam , nikt nie mówił , że będzie tylko słodko ... Ucałuj Perełkę i przekaż , że trzymamy kciuki , zeby te przeciwciała się uspokoiły ... Niestety nie mam żadnych domowych sposobów na plamy , ja siegam po jakieś środki dostepne na rynku ( w sprayu) , mam swój ulubiony sklep , gdzie panie zawsze cos doradzą.A swoją droga to kawoszka z tej Julki ... Beatko 🌻 A przynajmniej kająś porządną kaskę za te nadgodziny dostaniesz ? Glamurko 🌻 Może twoja sunia już z natury będzie spokojna , (oby ), skoro jeszcze z samotności nie wpadła na pomysł , żeby popsocić. Czyżby Holender został już całkowicie odstawiony .... I pogodził się z losem :( Trzymam kciuki za Twoje szczęście ... Z moim szczęściem jest gorzej , bo oczywiście panów na horyzoncie nie brakuje, ale tacy że\" Bożesz Ty mój \" - jakby powiedziała ciocia Stasia z Klanu ... Z jednym to mam prawdziwy problem, wydzwania , od lat męczy mnie o spotkanie ( ale niestety jest żonaty ) . Mam ja szczęście - dziurawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dla was wszystkich i udanego weekendu :) Bea 🌻 Mirinda🌻 Musik 🌻 Maja🌻 Igam🌻 daj znać, że zyjesz ... Peny 🌻 Buber🌻 Basia🌻 zapomniałaś o nas :( Senda🌻 czyżby komputer u męża w pracy tez był niesprawny , moje maile bez odpowiedzi ... :( Gruszka🌻 Glamur🌻 Agrypina🌻 zajrzyj do nas i może wiesz co u Igam ... Szymcia 🌻 Sonik🌻 puk,puk, odezwij się .... Zahir🌻 🌻🌻🌻 dla pozostałych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szymcia 🌻 niestety nie znam metody na zatoki . Mnie od lat nie bolały po zabiegach bioenergoterapeutycznych mojej ciotki , a teraz razem z zapaleniem oskrzeli zjawiły się i one. Na szczęście już się odblokowały. Ale jedyne co robiłam to inhalacje . A bolała i głowa i zęby ... okropieństwo . Strasznie ci współczuję. Sięgnij po czosnek i miód . Czosnek podjadać , a miód koniecznie wieczorem rozpuścić w wodzie i rano wypić . Bogactwo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Niestety...:( nie dotrwałam do \"kabaretu\"... poszliśmy spać... ja teraz mogę spać na okrągło, a mój Miły jak wszamał za cały dzień...zrobił się baardzo śpiący.....a ja ne lubię sama siedzieć... Zahir🌻 pozdrów Perełkę i lepiej niech lata do lekarza, niż gdyby coś miało być nie tak (puk, puk) Powodzenia z drugą połową:D A na dywan... hm... najlepiej podłożyć miskę pod spód plamy i przemywaj go wodą z jakimś specyfikiem do dywanów bardzo obficie - a później samą wodą i zostawic tak miskę w tym miejscu pod dywaniem dla osączenia - później podsuszyć ręcznikami - z wierzchu i zostawić pod spodem ręcznik na wsiąknięcie nadmiaru wody - może się uda zmyć... Beatko strasznie ciężko pracujesz!! A kiedy odpoczniesz? Jutro i w niedzielę? Glamur - o nic nie pytam tylko trzymam kciuki, żeby zakwitło uczucie - silne i z motylkami:D Mirindko - fajnie, że u Ciebie już ok:D Diarra - miłego spacerku - u mnie plusik - a na dworze szaro, buro i deszcz pada!!! Błoto brrr!! Szymciu zatoki to moja zmora codzienna:( Mój Miły od czasu ostrego bólu (4 dzień) proponuje mi kurację masłem: przed snem napycha się dziurki w nosie masłem śmietankowym...i podobno to pomaga...jeszcze się nie zdecydowałam....Dzisiaj zrobię kurację czosnkową:D Peny, kompik już naprawiony? Miłego dnia dla WSZYSTKICH 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - posyłam wam kilka kawałow na dobry dzionek ( podsłuchane na innym topiku :P ) : Sorki Buberku :) Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem W księgarni klient pyta sprzedawczynię: - Czy jest książka: Mężczyzna, władca kobiet ? - Fantastyka na drugim stoisku. Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? - Na razie tam nie wchodź. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego ...? Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. Po czym poznać, że twój facet cię zdradza? Zaczyna się myć dwa razy w tygodniu. Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie mają jaj, żeby się po nich podrapać. Po nocy poślubnej żona mówi: - Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem.... Na to oburzony mąż: - Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Dzień dobry:) mam chwilkę przerwy i wpadłam, ale dość pobieżnie przeczytałam co napisałyście. Zatoki zmora straszna, nie tak dawno z nimi walczyłam, dopiero antybiotyk pomógl:( Holender, napisał maila pożegnalnego i dał sobie spokój. Psina spokojna chyba nie będzie:) jak jesteśmy w domu szaleje potwornie. Tak absorbuje, że nawt spokojnie poczytać nie mogę, bo gryzie książkę. Nowa znajomość dopiero w powijakach:) Byle do wiosny🌻 🌻 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Diarreńko:D fajne! Glamur, psina jest spokojna jak was nie ma w domu...to musi sobie później \"odbić\" :D Byle do wiosny:D :D 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku będę leciała do domku:D:D papa🌻 Acha, ściągnęłam sobie z takiego jednego topiku fajne filmiki do ćwiczeń... i dzisiaj będę robiła - całkiem inaczej się wykonuje ćwiczenia, kiedy można obejrzeć i wie się, że dobrze się je wykonuje. Ściągnłełam już na brzuch i nogi zostały mi jeszcze na ręce i coś tam... nie pamiętam:D - miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie po staremu cicho jak makiem zasiał,zrobiłam obiad ,upiekłam drożdżówkę a mój pan leży na kanapie od rana,biedaczysko żeby odleżyn nie dostał,będę musiała go oklepać lub nasmarować maściami przecwodleżynowymi:P.Na zatoki trzeba brać wapno bo działa odczulająco i wysuszająco,Szymciu spróbuj.Z rad Babuni to ona poleca inhalacje z sody oczyszczonej:1łyżeczkę sody oczyszczonej wsypać do niewielkiej miseczki wrzącej wody,przykryć głowę ręcznikiem,wdychać opary przez 5 min.Albo wciągać parę znad gotujących się ziemniaków.Kiedyś ludzie leczyli się tradycyjnymi sposobami ,warto pr€bować ,to nic nie kosztuje. U nas też jest pochmurno ,wieje wiatr i deprecha murowana. Perełka jest trochę przewrażliwiona,ale na gorące trzeba dmuchać,ma teraz jechać z mężem na pobranie krwi na grupę ,żeby wstępnie określić grupę krwi dziecka,i ilość złych przeciwciał.Ja jestem zielona w tym temacie ,lepiej żeby w tej kwestii wypowiedział się immunolog,ale skąd go tu wziąć:O. Glamur fajnie ,że ktoś inny pojawił się na horyzoncie,masz przynajmniej skalę porównawczą. Aco do plamy to zatakuję ją wieczorem kiedy będzie mały ruch,kupiłam Vanisz OXY na trudne plamy,zobaczymy czy skuteczny.Narazie,trzymajcie się cieplutko zajrzę wieczorem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Zdjęcia może będą w poniedziałek, jak tylko je dostanę to na pewno wam prześlę. Zahir czytając Twoje słowa o mężusiu jakbym widziała swojego, też potrafi leżeć na kanapie cały dzień, ja jednak zamiast maści na odleżyny mam zawsze ochotę posłużyć się szpilką lub pinezką ! :D Nie znam dobrego sposobu na zatoki, ale inhalacje z sody mam sprawdzone i również polecam. Narka wszystkim, będe potem, dziś siedzę w domku tylko z córeczką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wszystkie jesteście ??! Sama jestem... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×