Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Jakoś dziwnie pomarańczowo na topiku. Wow, ileż to zjadliwości kryje się pod anonimem. Najzabawniejsze jest to, że autor/autorka chyba nie jest żądnym przygód Małolatem. Może moderatorów trzeba prosić o zmianę tonacji kolorystycznej topiku, bo mój ulubiony kolor do niedawna ulega zaburzeniu estetycznemu. Ech, szkoda słów. - Buber, dzięki za zdjęcie, już dawno nie widziałam tak radosnego ujęcia twarzy..., no tak, fajnie -Maja, Basia - służę w miarę możliwości -Szymcia, jesteś dobra w roli rzecznika, no wiem, że nie lubisz tej roli, sorrrry -Diarra, Bea...miejcie się dobrze w pracy i nie tylko... -Be-on...ty też, do 18, sporządzam mapę knajpek do użycia rozmownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, to była magiczna zero zero, poza czasem i przestrzenią! Teraz już na pewno porannie wszystkich witam. I duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo słońca życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki 🌻 Ja się dopiero dobudziłam kawą (w pracy oczywiście). Dzisiaj do odmiany w drodze do pracy przemoczyłam całkiem buty. Alja- zaraz piszę do ciebie \"emilka\", bo wczoraj moje dorosłe dziecię wróciło późno do domu. A ja wpadłam w trans pisania i skończyłam 3 rozdział pracy na 80 stronie. No, a potem poczułam się wyeksploatowana i nie umiałam już myśleć logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko🌻 czy ta zima się nigdy nie skończy? Kawa i trzeba wziąć się do pracy. Alija ależ wstrzeliłaś się w te zera:) :) :) Mnie jakiś głupi sms obudził przed 12 i potem nie mogam zasnąć:( Kawa i trzeba chyba popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słowiko-skowronki! Witam was cieplutko - ale fajny miałam tydzień - już piątek!! Nasypało wczoraj jakieś 50 cm świeżego śniegu, a dzisiaj chlapa! Weszłam wczoraj na gg! I później (chyba dlatego) zablokowało wszystkie sterowniki i syn po przyjściu do domu naprawiał aż do północy (ja się oczywiście nie przyznałam...) Alja - podziękowanie od mojej latorośli - dzisiaj będzie meilował, powiedział, że musi się zastanowić nad odpowiedną treścią :) . To minimalista, więc pewnie będzie chciał bardzo dużo wyrazić bardzo krótko.... Własnie słucham radia regionalnego i jestem w szoku!!! Ten chłopiec zagubiony..został zgwałcony przez dwóch mężczyzn i zakatowany na śmierć - ludzie to potwory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszerzam tylko bezmiar swojej głupoty, Szymcia Ale całkiem realnie na poszerzaniu się znam. Igła, nitka i można poszerzyć. Też. Glamur, żadnej kawy, najlepiej iskrzy po zielonej herbacie.. Basia, myślę o zjawach, duchach i upiorach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alija przy moim ciśnieniu bez kawy nie da rady:) :) , ale zieloną herbatkę tez pewnie sobie zapodam:) teraz marzy mi się kawał ciacha tortowego, a tu tylko wafelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna skasowac
pomaranczowe wpisy mozna skasowac jezeli obrazaja osoby piszace na topiku. Trzeba iść na smietnik kafeterii i zglosic moderatorom ktore wpisy nalezy usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomidorową gotuję Glamur - zielona ma takie właściwości stawiajajace na nogi, bardziej niż kawa, naprawdę działa, tylko trzeba wejść w ten rytm i zacząć pić. Piszę jako nałogowiec, nie tylko kawy... ale... Dzięki za dobre rady od dobrych pomarańczowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolanka
Mam 42 lata, jestem sama i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku! 🖐️ Nie wiem co napisać, przez jakiś czas mnie tutaj nie było, pewnie o mnie zapomnieliście... :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mirinda:D Nie zapomniałam o Tobie, fajnie, że jesteś. Ja dzisiaj trochę niedysponowana jestem psychiczne - przepraszam Miłego dnia życzę, zajrzę jeszcze później🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maju, trzymaj się. Ja ostatnio ciągle jestem \"niedysponowana psychicznie\", dlatego nie chcę Wam smęcić na topiku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, posmęć, posmęć, po to topik Szymcia - oj, bo się udała, ta pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, wczoraj zastanawiałem się co sie z Tobą dzieje, tak samo co z Musem Truskawkowym ?? Wiecie coś? Alja uwielbiam pomidorową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ewentualnych zwolenników możemy jeszcze podzielić na tych z ryżem, bądź z makaronem. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madame____ja jem i taką i taką:) Bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Co do pomidorówki to wole z makaronem. DIARRUNIU dzisiaj z pracy uciekłam o 14 bo miałam wizyte u lekarza. Jest weekend i teraz mnie czeka praca w domu,ale mam nadzieje ze nie bedzie tak wyczerpująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka no i Buberku 🌻 Nie miałam netu skończyla nam się umowa i trochę to trwalo nim podpisalismy nowa umowę caluje wszystkich starych ziomali👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko ,oczywiście ze cie pamietamy i myśle ze jak juz ktoś tu był to trudno jest go zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Musiku!!!! Dziewczyny wysłałem wam jazz-rockową przeróbke V symfonni Beethovena...Stare dobre czasy przypomniały mi się.....Ech pewne rzeczy juz nie wroca....hmmmm....coz..tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem troche w temacie i mysle ze nie będę czytac wstecz, bo nie dam rady ,tym bardziej że widzę mnóstwo nowych osób. Cieszę się bardzo, że topik jest w dalszym ciągu bo bardzo za Wami tęskniłam sloneczka moje kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja- wolę pomidorową z makaronem ;) Witaj Musiku 🌻 czas na wielkie powroty. Ja też niedawno wróciłam po dłuższej nieobecności. Buberku- ja też poproszę o przeróbkę V Symfonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku🌻uszku topic jest i bedzie do konca świata i o jeden dzien dłuzej.Ale pamietaj juz nas nie zostawiaj na tak długo.Obiecujesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko kochanie moje ,to nie z mojej winy. Mam nadzieje, ze pozanudzam Was znów swoją obecnością.🌻 Basiu powroty to jednak fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z kiszonej kapusty
a gdzie moja ulubiona glamur? pekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Musiku ,że to nie z twojej winy .Ale mozesz nam juz chyba obiecac ze bedziesz do nas zaglądać częściej ,oczywiście w miare swoich mozliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×