Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam wszystkich 🌻 Ale u nas dzisiaj aromatycznie - mniam, mniam ... U mnie dzisiaj po tych opowieściach o pomidorówce - oczywiście zupa pomidorowa :) Kaczka pieczona też jest zuper. O plackach ziemniaczanych we wszystkich wydaniach nie wspomne. Kiedyś w Niemczech jadłam takie placki ziemniaczane, w których były rózne nasiona : słonecznik, sezam, nasiona dyni i coś tak jeszcze, ale już nie bardzo pamietam co - aleprzepyszne ! Nigdy takich w Polsce nie widziałam i nie jadłam , tam można było je kupić w postaci mrozonej ( jest taka firma Bo-Frost , mają cuda kulinarne , podobno w duzych miastach trafia się ta firma u nas ze swoimi produktami) Madzia poszła teraz z sunią na spacerek i musze jeszcze piomysleć co dorobić na wieczór ( pewnie będzie potrzebaczegoś słodkiego i pewnie padnie na naleśniki z powidłami śliwkowymi - własnej roboty). Zahir 🌻 dotarły do mnie fotki od ciebie, wprawdzie wczesniej też dostalam od ciebie sporo fotek , ale tych jeszcze nie widziałam. Dzieki wielkie. No i ja tez musze powazniej pomysleć o cyfrówce. Ale u mnie w grę też wchodzi jedynie wzięcie na raty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku🌻 własnie zrobiłam porządki w obu skrzynkach i sa prawie puste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber, dzięki za muzę. Jednym słowem High Hopes dla wszystkich, bardzo pięknie. Bardzo. Po prostu Pink Floyd. Mirinda, nie, kotka dodać nie miałam zamiaru, jako pierwszy miał spróbować po prostu A tak w ogóle, to placki zrobiłam za małe i farsz nie wlazł do środka, a raczej wyłaził, eeeee....tam, marna ze mnie kucharka, a tak się natarłam...Popołudniowo życzę dobrych chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, ale High Hopes jest naprawdę piękne. Buber, strzał w dziesiątkę. A oglądaliście teledysk do tej piosenki, ten z dzwonami??? Nie wiadomo, co piękniejsze, wizja, czy fonia. Poprawił mi się humor, bo po tych nieudanych plackach, cokolwiek smutno mi się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Diarra witaj zahir43 to ja tez wpadam na niedzielna kawe i placki, jestem lasuch na slodkosci,to prawda ze zycie zaczyna sie po 40 ale szkoda ze mlodosc tak szybko przeminela.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny wieczór. Ja oczywieście jak spędziłam niedziele?......................................... z rodzinka na nartach . Ten mój mąż jest niesamowity, zapaleniec jeden.Fotki będa później ale powiem wam szczerze że mnie już to nudzi, ciągle marzne.Dzisiaj pogoda była okropna wiał wiatr i sypał śnieg.Brrrrr ale zmarzłam, za tydzień Zieleniec i to juz koniec tak mówi mój mężuś.Pożyjemy zobaczymy. Tak jakos smakowicie tu u was dzisiaj było.Mniam,mniam. Cindy ja mieszkam w pieknym Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZymciu🌻uszku ja lubie te wypady w góry ale ja robie za fotografa a oni szusują ,im jest ciepło a ja marzne. A ze względu na swoje zdrowie nie moge jeździć i po drugie nie ma butów narciarskich na moje nogi( mam grube łydki) :) Dzisiaj też moja starsza córcia zastrajkowała i robiła za orczyk młodszej, śmiechu było co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to fajnie mieć takiego zapaleńca, przynajmniej się nie nudzisz. :) Buber High Hopes jest suuuper !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,nie mialam pojęcia,że przyjmę tylu gości dzisiaj a wszystko za przyczyną jutrzejszych imienin,dobrze ,że byłam przygotowana w jadło i trunki.Goście wyszli najedzeni i zadowoleni:).A mi też cyferki na klawiaturze zamazują się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko, Zahir dla nas jutro cos przyszykuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,pewnie goście u mnie mile widziani,ciasto jeszcze jest,flaszeczka się mrozi ,kto chętny to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kończę bo mam alarm,że ktoś chce mi dać prezent w postaci Konia Trojanskiego,a ja takiego prezentu nie chcę ,no to nara,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki 🌻 U mnie spokojnie i leniwie przeleciała niedziela, właściwie trochę posprzatałam w kuchni, potem kąpiel ( maseczki , balsamy , lakier do paznokci i te sprawy) a do tego tochę lektury i jednym okiem TV. teraz dziecko jest pod prysznicem więc mam chwilke i dopadłam neta. U mnie też zima trzyma , wprawdzie zapowiadany śnieg nie padał było słoneczko , ale wiał silny wiatr i było zimno. Nawet piesek szybko wracał do domciu. Jutro mamy imieniny Majeczki i Zahir ( powiem szczerze, że właściwie to ja nie wiem czy Zahirka ma imie na \"K\" czy na\"B\" ? ) Była jeszcze jedna solenizantka, ale ..... była ..... Mam nadzieje, ze jutro spotkamy się na małej lampce czegoś dobrego .... :) koniecznie trzeba wznieśc toast za zdrówko . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mirinda ja dzisiaj wstalam o 9.30 pozniej zjadlam sniadanie, a pozniej poszlimy do tesciow ,wrocilismy okolo14.30 troche pogadalm przez telefon moj malzonek zrobil obiad corka mi poprasowala a ja mialam czas siedziec przez ten czas na necie.A tobie jak niedziela minela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasta nie odmowię - zaproszenie przyjete, ale ja będę nie wczesnie niż o 18.00 na tej imprezce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko dla towarzystwa bo słodyczom mówie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Zahir - ale dopiero teraz zajrzałam do notatek i widze, że jutro masz urdzinki , więc mamy na forum solenizantkę i jubilatkę , ajak widze po dacie imienin to pewnie masz imię na \" L\" jak moja mama\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Szymcia Ja mieszkam w Holandii juz 16 lat a Ty jak dlugo? W jakim miescie mieszkasz? Ja 100km od Amsterdamu, Kampen. Poza tym moge tez rozmawiac na Skype przez microfon mam tez kamerke.Posiadam takie komunikatory jak msn.tlen skype i gadu-gadu.Jezeli by ktos mial ochote moze zawsze do mnie tez zajrzec tam.Chetnie pogadam z wam przez microfon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bea 67 🖐️ Musisz po rostu nie chodzic na narty nie bedziesz marznac, nie lepiej ogldnac jakis film na DVD lub w TV? A jak we Wroclawiu snieg macie? Czy chodzisz na sztuczny stok pokryty sniegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jutro wszystko mi zjecie, bo w domu będę dopiero wieczorem ! Zahir zostaw choć troszkę dla mnie ! :D Cindy czy Ty piszesz serio ? Masz tak idealną rodzinkę ??! O swojej niedzieli napisałam wcześniej, siedzę w domu, bo rodzinka chora. Też pospałam sobie dłużej, ale obiad musiałam ugotować sama, czytałam, trochę oglądałam TV, a teraz przygotowywałam rzeczy do pracy. Nic ciekawego, proza życia jak mawia mój przyjaciel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindy , we Wrocławiu jest śnieg ale jak w całej Polsce .Stoków sztucznych nie mamy jeździmy w góry Sowie albo Karkonosze ponieważ mamy niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindy___niedziela minęła mi relaksowo na lekturze , a takze mecz w TV Hibernians Edynburg- Celtic Glasgow:) a poza tym dziś w Warszawie piękna pogoda ale zimno... Alja teledysk do muzyki High Hopes jest znakomitym uzupelnieniem tak wspanialej kompozycji. Polecam wam zresztą płyte \"Division Bell\" z ktorej ten utwór pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra __wysłałem Ci Pink Floyd na Tlen bo onet nie przyjmuje takich dużych paczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Division Bell\", mówisz Buber, a ta płyta to jest spójną całością? I... jeszcze jakbyś tekst podesłał mi tego utworu, no wiem, leniwa jestem, pewnie w necie jest dostępny, ale skoro się znasz, to ja tylko pytam... I jeszcze raz powiem, po prostu mój utwór.... A..., ja tak daleko od ukochanych gór, a mam sztuczny stok, hahhahaha no możliwe, wszystko możliwe w Polsce...Taki dziwny ten kraj... Cindy, pozdrawiam, niestety placki były ziemniaczane, a nie na słodko, zostało całe mnóstwo do zjedzenia Szymcia, nie masz racji, wcale nie zjedzone, ale pomyliłam się też z proporcjami, bo wyszło jak na 10. osobową rodzinę. To pisała marna kucharka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×