Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Przestań bzdury opowiadać, szukasz adrenaliny? MY wiemy kim jesteś i koniec wymiany zdań z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamur faceta ci trzeba
Uparta i kłótliwa jesteś.Może dlatego wciąż sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, a może zaskocz Go czyms? nie wiem kolacja podana inaczej, bilety do kina? może zrobi mu sie głupio i pęknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur- jestem zawzięta nie będę go zaskakiwać, nie tym razem. On mnie ma zaskoczyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a tak bardzo lubię kolor pomarańczowy!!! ALE TYLKO POZA TOPIKIEM!!!! Dla wrednych podszywaczy powinien być przeznaczony kolor wściekłej żółci!!!! Bo żółć ich zalewa i sami nie wiedzą co robią!!! Zahir, dzięki za zdjęcia:) jesteś niesamowicie podobna do mojej ukochanej przyjaciółki 😘😘😘 A ta Młoda Dama Przy Nadziei to Perełka? Glamur, pij sobie herbatkę z dziurawca - tak profilaktycznie. Bierzesz jakieś witaminy? Może ten ból głowy, to oprócz przepracowania jeszcze brak jakiejś witaminki z grupy \"B\". Bardzo się cieszę z Twojej nowej znajomości... zobaczymy może coś zaiskrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja🌻 masz rację muszę jakieś witaminy sobie zaaplikować:) U mnie ten ból głowy to taki migrenowy. Sam przychodzi sam odchodzi. Jestem ostatno bardzo przemęczona. Myślałam, że w wekend odpocznę, a tu wyjazd mi sie znowu szykuje. Tym razem prywatny. Jadę rodzinę odwiedzic:) ale to zawsze już nie to co własna kanapa. okulary się znalazły:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam włączyć gg - ale mi \"wywala\" kompa. Glamur - podaj mi swój numer... (na meila) jak syn wróci ze szkoły to może uda nam sie pogadać :) Teraz znikam z tego pokoju, bo mnie coś bierze jak widzę taki \"artystyczny nieład\"! Gotuję aromatyczny rosołek i oczywiście Was zapraszam:) Jeszcze nie znalazłam tych okropnych okularów - zawsze jak je zdejmę to one gdzieś \"chodzą\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, niestety w pracy nie mam gg, a domu też nie mam. Nawet nie próbuję zakładać. Komputer stoi w pokoju córki, a ta sie cały czas uczy. jedynie jak sobie robi przerwę, dopadam:) i coś sobie skrobne, ale na dłuższe pogaduszki nie ma szans. zapachniało tym rosołem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no trudno. Napiszę Ci liścik na meila:) Wiem jak to jest z tym kompem w pokoju dziecka.....bo właśnie mnie krew zalewa! Ja też jestem bałaganiarą, no cóż, może to ma po mnie, ale.....choć trochę wysiłku.... Okulary były zakamuflowane na parapecie okiennym w kuchni... nie wiem dlaczego?! Przecież żeby coś widzieć na zewnątrz - to muszę je założyć a ne zdjąć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju- czy Ty masz jeszcze ten sam numer gg, jaki podawałaś w tabelce? Pisałam do Ciebie kiedyś, ale nie odpowiedziałaś. Rzeczywiście zapachniłaś tym rosołkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, idę w końcu do domu. Miałam w planach leniuchowanie, a tu kolezanka sie zapowiedziała. Pewnie jakiś wino kupię, może ból głowy przejdzie? Maja, ok, czekam na maila:) 👄 👄 miłego popołudnia dla Wszystkich:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, mam ten sam numer, ale coś się dzieje z moim gg. Jeżeli ktoś do mnie pisał i nie odpisałam, to bardzo serdecznie przepraszam, ale to wina tego.....czegoś! Teraz mi \"wywala\" i na razie nie włączam ... czekam, aż przyjdzie syn...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu... fajna taka sjesta :) To teraz Malutka wyspana, wypoczęta - jednym słowem Tajfunik )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżycy juz nie ma ale za to bakowo!!Zimowo!! Marudzik wykąpany? I pooglądany uważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki . 👄 witam też Buberka👄 Ciesze się, że mimo wszelkich przeciwności bywacie na forum. U mnie komputer tez stoi w pokoju córci , więc ostatnio jak już ja mogę i mam czas, to ona albo się uczy albo jest ktoś u niej i kicha :( Dzisiaj w pracy musiałam zostać troche po godzinach ( niestety nadal bezpłatnych) światełka w tunelu nadal nie widać. Jak już ułożę sobie plan pracy i wydaje mi się, że wreszcie rusze do przodu - zaraz coś wyskakuje i plany sobie a zycie sobie. Dzisiaj właśnie tak było, wszystko szło bardzo dobrze, a tu koniec - trzeba było na parę godzin zając się nie swoja działką ( trzeba było zapudłowac niegrzecznego chłopca) i tym sposobem prawie dzień pracy mam w \"plecy\". Ale może jutro będzie lepiej ... Glamurko🌻 trzymam za Twoje szczęście kciuki . Co do pomarańczki mam podobne wrażenie jak Ty ... To jest ktoś kto zna nas doskonale - od dawna i na bieżąco czyta o czym piszemy ... Obcy z doskoku nie byłby tak doskonale zorientowany. I taka osoba mówi o etyce a sama postępuje nieetycznie, bo kogoś poucza , obraża, krytykuje nie mając zadnego do tego prawa. Naprawdę musimy nauczyć się całkowicie ją ignorować .:) Basiu 🌻 Nikt nie lubi \"cichych dni\". Ja też jeszcze je pamiętam. Sama wiesz co będzie dla was najlepsze i zyczę powodzenia. :) Majeczko 🌻 Ja też bardzo lubię kolor pomarańczowy i granatowy. :) Zahirko 🌻 fotki dotarły - dzieki wielkie. Fajny masz kolor włosów , no i figurkę - ja też taką chcę :( Jestem na 100% pewna, ze obok ciebie to jest Perełka, bo oczywiście widać, ze chwali się fasolką ... ale też ja powiedziała moja córcia jestescie do siebie bardzo podobne. Całuski dla Perełki 👄 Dziewczyny - bierzcie witaminy - musimy się trzymać zdrowo , wiosna idzie i już. Dzisiaj u mnie było piekne słońce , śnieg spływa, tylko niestety to co za dnia się rozpuści, w nocy tworzy ślizgawkę . Chodzenie po czymś takim graniczy z cudem, są góry lodu ) nawet nie sniegu) na chodnikach, i pomimo nocnego mrozu ( dzisiaj - 13 stopni) - PACHNIE WIOSNĄ !!! Ja biorę witaminki codziennie, magnez i tutowit i mam takie paznokcie, że już mi zaczynaja przeszkadzac w pisaniu na klawiaturze. Co mnie zbyt mocno nie martwi, bo już od lat takich nie miałam :) Dzisiaj pomalowałam je sobie na wiśniowy kolor i jestem pewna, że jutro nie przejdą niezauważone ... Szymciu 🌻 Dobrze, ze maleństwo już czuje się dobrze ... :) Każda z nas mapewnie po kilka takich opowieści z \"młodości\" naszych dzieciaczków. Moja mając 7 lat wylądowala czołem na kaloryferze ( ale o szyciu nie było mowy, blizna widoczna do dzisiaj), poparzona była kawą ( ale sladujuż nie ma), łyknęła alkohol wprost z butelki ( kaszlała przez tydzień bo się nim zachłysnęła), ja osobiście majć roczek wylałam na siebie gorąca herbatę ( 2 tygodnie w szpitalu -ślady do dzisiaj .... ) Mojej kolezanki synek w podstawówce też stracił \"jedynkę\" jak syn Zahir. Trzymajcie się babeczki . Jeszcze troche będę , bo córcia wzięła się za czytanie , wreszcie i ja tupnełam nogą. Komputer jest w końcu i dla mnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość , że wredna pomarańczka to jeszcze analfabetka, albo uzalezniona od alkoholu .... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie,że zdjęcia dotarły.To jest perełka,teraz robi się z niej balonik.Narazie czuje się dobrze,tylko czasami pobolewa ją brzuch,to już 4 miesiąc.A o przeciwciałach narazie nie wspomina ,a ja nie chcę jej przypominać Rzeczywiście jest do mnie podobna,szczególnie widać na tych zdjęciach.Tylko jest młodsza o 13 lat:( W domu jest cisza,moje słonko wyjechało z mamą do drugich dziadków ,tam będą oczekiwać na przyjazd tatusia z Angli,a 18 marca wyprawiany będzie roczek.Ja chyba pojdę już spać bo jestem za mocno urobiona.Do jutra.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! znalazłam chwilke zeby do was zajrzec i widze że znowu pomarańczowe sie wtrącają.Proponuje całkowita ignorancje dla pomarańczowych to skutkuje .Nie zwracajmy na nich uwagi. Diarruniu pytałas czy juz widac swiatełko w pracy ?? odpowiem krótko NIE jest jeszcze gorzej niz było przed wysłaniem tych pitów.Ale nie chce sobie psuć humoru ,wystarczy ze w pracy siedze jak na szpilkach , i jak tylko zadzwoni telefon to az wszystkie podskakujemy,taka nerwuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej i spokojnej nocy👄 pomaranczce też i żeby nie pękła ze złości :) :) a w sumie to zastanawiające jak można obrazać kogoś nie znając faktów? Jad goryczy cię zatruje. To moje życie i robię z nim co chcę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooo
Tylko się już nie wypłakuj więcej glamur(?) jaka to nieszczęśliwa jesteś. Za każde zło się w życiu płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Glamurko - kij jej w oko ..... Tobie również słodkich snów :) Beatko 🌻 Kurcze , mamy się z tą pracą . Od jutra już weekend , nie ma zadnej pracy po godzinach , ani brania pracy do domu .... o 15.00 marsz do domu i odpoczywamy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się do ich mężów
podobiera to na sposoby się przeniosą.Hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuhhhaaahhhaaaaaaaa - jakie to mądre :P Muszę sobie zapisać w \"złotych myślach\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaczka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę to lubisz !!!????Zdradzasz swoje tajemnice ? no to się pobaw sama, juz nie będę ci przeszkadzała. Albo niech ci koleżanka pomoże ... baj. Miłej zabawy. Zapewne - do jutra .... opowiesz jak było ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaczka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×