Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć. babeczki. Wróciłam z wywiadówki u syna . Niby początek roku a tu już kwiatki. Niektóre nawet zdążył poprawić-wziął belfra na litość -\"bo mnie mama zabije\". Ja grzybki suszone trzymam w dużym plastikowym wiaderku po kukurydzy prażonej.Mogą być też puszki po 1 kg ciastkach. Ciastka zjada rodzina , a ja mam puszki na punkcie których mam fioła. Małe, duże byle ładne i niedrogo kupione.Jakem Kaszub z Krakusem nigdy wydawanie nie szło mi lekko. Diarro, cieszę się że doszły. Na razie to się wprawiam więc wybacz pewne niedoróbki. Muszę teraz kończyć , bo syn stoi mi nad głową i żebym nie mogła mu odmówić dostępu do kompa przygotował mi kąpiel.Serce się raduje. Margolka , a tobie kto kąpiel zrobi i herbatkę do łóżka poda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszata - margolka pewnie ma tabun wielbicieli , nie to co my między słoikami grzybów :( smutne , nudne 40-latki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę ,że nie próżnujecie ,ja cały dzionek w pracy a teraz czekam na córkę bo mamy popisać na gg,Diarra ja grzyby narazie przechowuję w lnianym jaśku a na dłuższą metę to nie wiem czy ich mole nie znajdą . Haneczka z założeniem gipsu żywiczego u nas nie ma problemu jak tylko ma się kasę na niego ,bo jest trochę drogi i nie każdy go kupuje.Ja sama go miałam i bardzo go chwaliłam ,szczególnie w upały ,można się w nim kąpać a później wysuszyć suszarką.A przedewszystkim jest lekki. To narazie bo córka na fali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po relaksie spa . Czy wiecie , że ciało zanurzone w wodzie traci na wadze? Co z tego , że pozornie , ale jak przyjemnie. Diarro. Grzybki są pachnące, pożyteczne i roboty przy nich niewiele. Nie krzywią się jak się nie umalujesz, nie pomstują że wystroiłaś się za bardzo. Czasem lepsze grzybki od ...... . My nie jesteśmy smutne , a realistycznie patrzące na życie . Potrafimy się cieszyć z drobnostek ( chociaż kolią bym nie pogardziła ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka
im bardziej mnie kto przekonuje, ze jest szczesliwy-minimum jest tym mniej mu wierze. Rzeczywiscie diarra, hanka i inne - z waszych postow az "bije radosc zycia" - praca - bleeee, sasiedzi - bleee, faceci albo - bleee albo nieobecni. Milych zludzen. ...a tak na marginesie - faktycznie ma mi kto podac herbate. A lozko nie sluzy mi do picia herbaty...jeszcze nie te lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i Buberku!!!!!!! Wczoraj jak czytałam wymociny pomarańczki to nawet nie miałam siły nic napisać . Szkoda naszej uwagi na takie CÓŚ. Haneczko uściski dla córci. Wszystkim miłego dnia życze.(Z wyjatkiem pomarańczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wyprawiłam młodszych do szkoły, najstarszy zbiera siły do remontu bo się nam chałupka troszkę sypie miejscami. :( Kawusię sobie zrobiłam i przeglądam co się tu wyprawia, ale widzę ,że tylko Bea na chodzie. Słonecznego dnia życzę wszystkim. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Żarcik na czwartek -Gdzie jest najcieplej? ----Na Syberii,bo stamtąd mój dziadek na bosaka przyszedł...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj co niektórym wysłałam linka na poczte. Oddajcie swój głosik.Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ja dostałam ,ale nie wiem o co chodzi,bo nie znam angielskiego i bałam się instalować ,bo nie wiem co to jest.U nas gorąco a ja walczę z oknami i muchami.A jeszcze dzisiaj nocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer........
hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca 🌻👄🌻 hej Buberku 🌻 Ja mam pracę bardzo fajną, ciekawą , bardzo odpowiedzialną, lubię ją wykonywać, ale czasami narzekam na to, że jest jej za dużo w porównaniu do ilości rak, które tę pracę mają wykonac( to sprawka naszego rzadu , który realizuje hasło \"tanie państwo\" ) no i czasami na humory współpracowników ( ale to jest w każdej , ale to każdej pracy ). I myli się pomarańczka, że to iż coś tak nagadamy na swoje zajęcia to jest ble. Kurcze jak ona mało wie o zyciu. Pewnie jest na utrzymaniu swojego panicza, albo swoich rodziców i do głowy nie bierze jak oni na nią zarabiają. No i oczywiście dzięki temu ma takie ciekawe i błyskotliwe zycie a nie takie nudne jak nasze. No to zastanawiam się - co ją tutaj tak ciągnie. I wybij sobie z głowy margolciu ,że sprowokujesz mnie do opowieści o mim zyciu uczuciowym - jak już powinnaś się domyslec ( albo to może jest dla ciebie za trudne na tym etapie rozwojowym) żadna z nas nie mówi o tym . Jestesmy na tyle inteligentne, ze wiemy czym się \"żywią\" pomarańczki . A jak pragniesz opowieści o radości zycia , to założ swoj topik - chętnie poczytamy o twoim ekscytującym zyciu. Zaproś nas, powiedz kiedy i gdzie sprawdzimy co tracimy z zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 ja też za nic nie zrozumiałam o co chodzi w twojej poczcie i chyba to nawet usunełam bez zaglądania. Powiedz coś więcej co to jest - albo na forum albo w poczcie . :) Zahir 🌻 moje grzybki też leżakują w lnianym worku. A moje fruwają ... ale narazie woreczek cały , wisi koło kuchni . Wczoraj zrobiłam wyniki Madzi i jak widze nie sa najlepsze. Samą morfologię ma o.k. , ale ASO i OB ma całkowicie za duże. Jutro musze iść pokazać je lekarzowi. Chyba to przez ten reumatyzm. Ach te nasze tereny ... No własnie - dzisiaj rano +8 , a po pracy + 25 . i jak tu nie chorowac. A stawy bolą, oj bolą. Tak myslę, ze może w przyszłym roku obie powinnysmy pojechać gdzieś w wakacje tam gdzie lecza takie sprawy. Tylko za bardzo nie wiem gdzie ? Podpytam lekarza. Naszata 🌻 świete słowa , święte słowa . Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Widocznie mamusia jej tego nie przekazała ... dla wszystkich sympatycznych 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko :) jednak nie usunełam Twojej poczty i jeśli pod hasłem Beata jest Twoja porada (chyba jako druga) , to zagłosowałam na nią ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Nie zaglądałam dzisiaj bo w pracy był bardzo intensywny ruch i nawet nie miałam kiedy zajrzeć do komputera. Wczoraj latałam po chirurgach, żeby zmienić u córki gips. Słuchajcie, jak zaczął jej piła rozcinać gips to myślałam, że zacznę wrzeszczeć, bałam się , że ja zatnie...i zaciął ciołek jeden, delikatnie na udzie ale jednak. teraz córka ma lekki gips ale tez trzeba go będzie zdjąć??? Zahir, nie ma innej metody tylko ta piłka.?? Juz się boję. A ten lekki gips ma iście zwalajaca z nóg cenę, dobrze, że miałam przy sobie tyle pieniędzy. Naszata, ja też poproszę twoje zdjęcia. Dziewczyny podeslijcie mi na maila adres Naszaty. Chciałam serdecznie przywitać i pozdrowić Margolcie.. Widzę , że nasz topik Cię bardzo fascynuje skoro mimo wszystko tak często tu zaglądasz??? Chyba nie dojrzałaś jeszcze do nas ale czytaj sobie czytaj.. A wracając do łóżka... to smutne jest o czym piszesz. ja w łóżku czytam książki a z panami przyjemności uprawiam wszędzie tylko nie w łóżku. Alez Ty nudna jesteś. I jeszcze dodam, że gdybys wiedziała jaka mam pracę, to byś się zachłysnęła kobieto. Marzą o niej miliony... a ja ją mam. Ale osobom takim jak Ty zdradzać swych tajemnic na forum nie zamierzam. Wiedzą tylko zaufane dziewczyny.. Ale zapewniam Cię, że oddałabyś całą siebie, żeby znaleźć się na moim miejscu... dziewczyny, nie macie żadnych wieści od Aliji czy Szymci. Smutno tu bez nich. Dzisiaj zakupiłam jakieś nowe piwko, które ma stanowić namiastkę piwa \"Muller\" które bardz lubię. Skosztuję, i podzielę się smakiem.... No a teraz pora skoczyć na forum \"seks analny. Przyjemność czy zboczenie...\" Tam Margolcia pewnie opowiada o przygodach ze swojego łóżka. Miłego wieczoru dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka!. Haneczko ubawiłaś mnie tym gipsem. ZA MOICH CZASÓW gips zakładali tak, że była centymetrowa przerwa. Tam był tylko bandaż , który można przeciąć nożyczkami. A teraz to jakaś nowa technika czy co? XXXX Z pamiętnika pewnego sklepu: Przychodzi kobietka- poproszę czerwony materiał na obrus Eks. - Proszę bardzo K.-Taki czerwony! nie ma pani innego? Eks.- Oczywiście,proszę. K.- E,taki pusty . Nie ma pani ze wzorkiem? Eks. - Proszę. K.- Co mi pani takie naciapane daje? nie ma pani gładkich??? :o Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam.... Margolcia przybrałas inną formę czy też Twój sens zycia do nas zawitał. Pozdrawiam. I nie twierdze, że figluję z męzem. Ale dzięki za pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haneczka40stka
tym bardziej pozdrów męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Dawno mnie tu nie było, ale (będę nudna ;) ) u mnie praca i tylko praca, no może trochę rozrywek też, ale malutko.:D Po przeczytaniu wpisów poprzednich, tych pomarańczowych też, zaczęłam się zastanawiać, czy ja mam ciekawe i szczęśliwe życie? Nie umiem wypisać na forum takich głupot, jakie są na niektórych tematach, nie umiem prowadzić tzw. \"gadki- szmatki\"- o wszystkim i o niczym.Może z moich postów nie tryska radość życia. Ale nie przesądza to, że moje życie jest nudne i nieciekawe. Nie lubię takiego komentowania przez osoby postronne spraw, które ich nie dotyczą i o które to komentarze nikt ich nie prosi. Każdy ma inny sposób na życie, a inny nie znaczy gorszy. Nie można oceniać kogoś po paru wpisach na forum. Ale psychologiem nie jestem- może sie mylę? Jak miałam 20 lat, też troszkę inaczej wyobrażałam sobie swoje życie za ileś tam lat. Myślałam, że wszystko jest prostsze. Wydaje mi się jednak, że ułożyłam sobie życie na tyle dobrze, na ile mi warunki pozwoliły. Powoli spełniam swoje marzenia... Nie umiem ładnie ubierać w słowa tego, co myślę. Nie podobają mi się takie tematy, jak podała Margolka, polegające bardziej na grze słów, niż jakieś sensownej treści. Ale nie wchodzę tam i nie krytykuję osób, którym odpowiada ten sposób pisania. Każdy szuka w sieci czegoś innego, prawda? I dobrze, że nie jesteśmy tacy sami. Na tym polegają uroki życia... Beatko- głosuję na Twoją poradę (można raz dziennie oddać głos), więc już dwa razy :) I to by było na tyle... Pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą!!!!!!! Basiu dzięki za głosik na porade. Dziewczyny wracajcie, pomarańczowe wpisy IGNORUJEMY one tez bedą miały kiedyś tyle samo lat co my i napewno nie będą gadały o dupie marynie tylko po to żeby gadać. Pozdrawiam Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale topik wam pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nam nie pada pomarańczko! Ty padasz chyba z nudów, dlatego chcesz zwrócić naszą uwagę... :D 👄 dla moich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!! Buberku🖐️ Miłego dnia wszystkim zycze. Buziaki Beata.👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻 Buberku🌻 Jak widze margolcia czuwa żeby nasz topik nie upadł , pewnie nigdzie indziej jej nie chcą :( Wczoraj nie zajrzałam , bo byłam na cudownej imprezie taneczno-muzyczno-drinkowo-plenerowej i było cudownie , szaleństwo prawie do białego rana i dlatego dopiero teraz dojrzałam zeby do neta zajrzeć. Na Mazurach pogoda cudowna, jestem już po spacerku , zakupach, obiadku a niedługo będe miała gości. Ale takich sympatycznych swojaków. A moje dzieciątko rusza na ubaw z całą prawie klasą. Będę przynajmniej spokojniejsza o jej bezpieczeństwo. A powiem wam, ze to co się ostatnio dzieje to instny koszmar. W lipcu zamknelismy tylko jednego niegrzecznego chłopaczka, a tylko w tym tygodniu 7 osób ! Dlatego ten tydzień ostro dał nam w d... w pracy. Ale tydzień skończyłsię bardzio przyjemnie , bo mielismy wczoraj i w pracy małą uroczystość , nominację na wice szefa mojej firmy dostała bardzo fajna babeczka, stawiała ciasto kawę i szampana z tej okazji. A imprezapóxniejsza - wieczorowa o kórej pisałam była już całkowicie prywatna i nie związana z tym co w pracy. 🌻👄🌻 miłego dnia , sprawdzam pocztę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 głos oddany ... Cos mam problemy z netem . Ale może będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety abstrachujac od tego
co jest poprzednich "pomaranczowych" postach (nie mam zamiaru z wami polemizowac, ani z innymi) - niech sie wam nie wydaje, ze na kafeterii jestescie wy + margolcia + moze 2 moderatorki + Branski :D:D. Specyfika forum (kazdego) jest, ze kazdy wchodzi gdzie chce i komentuje co chce. A specyfika (i urokiem) kafeterii jest to, ze nie trzeba sie logowac. Nie osmieszajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety abstrachujac od teg
Jeszcze bubra mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×