Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Ja o świętach zapomniałam. Codzienny kierat świat mi przesłania. Dziś zaplanowałam pranie i przymiarkę sylwestrowych ciuchów , ale nie wie czy mi się uda . Widzę że każda czasu ma niewiele i wpada na chwilkę.Cóz , zycie nie rozpieszcza i ma tylko 24 godziny. Całuski dla wszystkich Babeczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻👄🌻 Dzisiaj już szara rzeczywistośc i praca do 18.30. Ledwo dowlokłam się do domku. Nie wiem jak my w tej orce przetrwamy pierwsze dwa tygodnie nowego roku - okres sprawozdawczy - kto miał z tym do czynienia wiem o czym mówię. A nawet nie mozna się do tego zabrac , bo to jest wszystko jak w naczynu połączonym , nie pójdziesz dalej jesli czegoś najpierw nie zrobisz. A nie zrobisz, bo jest tego tyle, ze rąk brakuje pomimo slęczenia po godzinach . I tak to jest . A sprawozdania mają olkreslone terminy i niestety stąd ten podły nastrój, nerwy itd. I tyle było obiecywania, ze koniec roku będzie spokojnie bez wyznaczania spraw - plany sobie a zycie sobie - wcale z nami pod tym względem się nie liczą ... jeszcze przyjdzie ci taki szef i pyta się - co mamy takie zasępione miny ? ! Świeta były spokojne i raczej udane. Smutne jak zwykle odwidziny u mojej mamy na cmentarzu. Tak chciałoby się miec ją jeszcze :( Nowy Rok przywitam pewnie na białej sali. Wprawdzie miłam propozycję (i nadal jeszcze mam ) wyjazdu do rodzinki (ok. 30 km) na imprezkę raczej plenerową , ale jakoś tak się podle czuję, nie mam żadnego zapału , że chyba sobie odpuszczę . Beatko 🌻 głowa do góry. Najwazniejsze, że zdrowie jest o.k. Nie tylko o Tobie Mikołaj zapomniał , w mojej rodzince było równie skromnie. Mam tylko nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej. Nie te prezenty ważne, masz cenniejsze skarby ... masz mądre dzieciaczki - więc nie ma tego złego ... :) Naszata 🌻 najgorsze jest własnie to dojadanie poświateczne. Ja też nie umiem się tego ustrzec, momimo, ze kilogramy tak cięzko gubione przez rok już znowu na mnie wskoczyły i utrudniają mi życie . Mam ciagłe stresy z tego powodu i nie mam silnej woli, zeby podjąc walkę z nimi. Za mało motywacji. Trzymajcie się i mimo wszystko usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Wysłałam Wam parę fotek ze świat za wyjatkiem Alis, bo gdzieś mi się twój adres zawieruszył i nie udało się. Wysłałam do wszystkich, także do tych nieobecnych z nadzieja, że powrócą i zameldują co u nich. Naszata widzę sylwestrowy nastrój hoduje, ja w tym roku zostaje w domu ze znajomymi a córcia do koleżanki z klubu tanecznego. Zrobię pomidorki z mozarellą, pomidorki w sosie czosnkowym a do tego grzanki, barszczyk z uszkami, kolega robi bigos i sledzie i tyle. Cinzano zakupione więc Sylwester w dzinsach zupełnie mnie zadowoli. Diarra, ja tez niestety zwykle koniec roku mam bardzo pracowuty choć w tym roku wyjatkowo nie ma jakiegoś specjalnego amoku. Od dwóch dni siedzimy z mężem w \"księgowości\" i robimy zaległe umowy i inne porządki w papierach. Bea, za zdjęcia dziękuję, gdzie Ty tę zimę i snieg z\\nalazłaś??? Pozdrawiam wszystkie Panie i do usłyszenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam przywołana przez haneczke. Mam nadzieje że przyszły rok nie będzie powtórka tego i że będzie lepszy. Haneczko czekam na obiecane fotki (reszte) A zimę znalazłam w .....Zieleńcu. Mało śniegu ale mroźno. Byłismy sprawdzić jak sezon narciarski , czy juz rozpoczety ale warunków na ślizg brak. Miłego dnia . Buziaki beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ekscytuję sylwestrem bo to mój pierwszy od 4-ech lat wychodny. Do tej pory jak szło hasło zabawy to wszyscy lądowali u mnie . Miejsca mało, sprzątania dużo , a jak trafi się na gadających to wyjdzie kolacja u cioci Kloci , a nie zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w jeszcze starym roku.Tak u mnie też po świętach,muszę przyznać,że były udane.Jadła i picia było dosyć ale i też pamiętam święta mniej syte.Ważne że humorki nam dopisywały i zdrowie.Bea to tylko strona materialna i wiem i rozumiem cię,jako matka,że nie mogłaś dać dzieciom wszystkiego w tej pięknej chwili.Ale to też lekcja dla nich ,że w życiu są różne chwile i wesołe i smutne.Nie martw się słoneczko ,napewno za rok będzie lepiej. A co do sylwestra to powiem szczerze ,że najlepiej bym z domu nie wychodziła,poprostu nie lubię go obchodzić już nie będę Zahir43 ale zahir44 i z czego tu się cieszyć.Mamy iść do znajomych na tak zwaną prywatkę,do pracy idę w środę 3 .01,także nie mam wymówki,że idę do pracy.Postaram się wysłać parę zdjęć,ale to może jutro.Naszatko te slajdy są urocze.Haneczko i Beuś wasze fotografie też dotarły -dziękuję. A to na wypadek gdybym nie zdążyła tu zajżeć w starym roku Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sen❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne zdjęcia poszły, jakos dzisiaj spanie mnie nie nachodzi i buszuję w necie. Córka z chorym gardłem od kilku dni. Zrobiłam syrop cebulowy, wapno , aspiryna i zapakowłam do łóżka. Ma iśc na sylwestra do koleżanki a tu sytuacja się komplikuje. mam nadzieję, że się całkowicie nie rozłoży. Buziaki na dobranoc dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nózki wygrzać w ciepłej wodzie, natrzeć olejkiem i lekko spirytusem, skarpetki i w łózio. Tak mnie mama kurowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie!!!!!!!!!! Jaką to pore roku mamy?..................wiosne?? Za oknem piękne słoneczko zaglada. Haneczko Fotki doszły , dziękuje a córcia z fotki na fotke ładniejsza Kuchcnia mnie wzywa , uciekam ale jeszcze do was tu dzisiaj zajrze. Miłego dnia i Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca🌻👄🌻 Pogoda mnie rozczarowuje, ani grama zimy , świeci piekne słońce, tulipany wylazły z ziemi, kwitna stokrotki ... I wcale nie czuję, że jutro ucieknie kolejny rok. Własnie przed chwilka odmówiłam wyjazdowego Sylwestra - za duzo zamieszania ... wolę spokojnie posiedzieć ze znajomymi w chatce , nie będzie bólu głowy, wydatków itd. a do tego matka natura mnie nie oszczędza, więc lepszy spokój ... Dziewczyny - fotki do mnie rownież dotarły - dzieki wielkie , miło was sobie obejrzeć w dobrej formie. Ja też przy świetach robiłam jakieś fotki , ale nie mam kabelka do komputera więc jeszcze chwilkę musi to potrwac zanim cokolwiek wrzuce na pocztę ... Moja najlepsza poczta jest na wirtulanej , na onecie mam codziennie tonę spamu i nic na to nie pomaga ... Moja córcia jedzie na wieś na Sylwestra więc komputer będzie tylko mój i nie omieszkam o tym pamietać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam taka wiadomośc , komu mogłam wysłałam na gg a komu nie to wklejam tutaj WAŻNE KOLEJNY WIRUS NIE KASUJ TEGO PRZECZYTAJ UWAŻNIE... Ktoś rozsyła mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktoś uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy mają dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyślijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogł zostać zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liście znajomych GG i innych przyjacioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam zdjęcia proszę o raport czy dotarły.Skończyłam też sałatki które przygotowałam na jutrzejszego sylwestra bo mięsa nikt już jeść nie chce.Bea skąd ty masz te wiadomości o tych wirusach?Pogoda może być,nawet pranko wywiesiłam na dwór.No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. To prawda, za nami iśie wiosenny dzień, słońce świeciło jak w środku lipca i niestety w tym świetle brutalnie wyszedła stan moich, okien , podłóg i poziom kurzu i kłaków w meszkaniu. odkurzyłam, przetarłam podłogi i wzięłam się za przyrządzanie sylwestrowych dań. Nie będzie ich wiele bo bedzie nas tylko 4 osoby ale cos trzeba podać. Zrobiłam szynkę w galarecie nadziewaną pastą chrzanową na sałacie (pycha), jajka z sosem chrzanowym w galarecie, ugotowałam barszczyk biały i czerwony, uszka kupione (sic!!), jutro zrobię pomidory z mozarella i pomidory pod czosnkową pierzynka i chwatit. Będzie żarcia do końca tygodnia. Kupiłam też cinzano rosso bo jakoś ostatnio je polubiłam ale w moim domu barek winny zawsze musi być zapełniony. Innego wyjścia nie ma. Dzisiaj mąż mi uświadomił, że wlasnie obchodzimy 17ta rocznicę ślubu (cywilnego). Ja kurdę zupełnie o tym zapomniałam i to chyba nie jest zbyt elegancko. Ale uczcimy w lutym w rocznicę kościelnego. Ostatnio tyle imprez za nami, jutro kolejna więc chyba żadna strata. Dzisiaj całe popołudnie spędziłam oglądjąc kanał Discovery i filmy o katastrofach lotniczych. A potem wsiadając do samolotu mam stracha po tych wszystkich dokumentach. Tak samo z trillerami medycznymi. Jak przeczytałam jeden poświęcony bakterii escherichia coli od tej pory dziecię nie jadło żadnego mięsa w Mac Donalds. Ale to akurat żadna strata. A teraz jest wegetarianką więc z hamburgerami i innymi świństwami problemu nie ma. No cóż laseczki, kończy się nam rok kolejny i niedługo będę haneczką41 ale nicka nie zamierzam zmieniać. Ja zupełnie nie czuję upływajacego czasu, dziwie się dlaczego dzeci mówią mi :dzień dobry. Tylko dziecię rośnie i daje świadectwo rodzicom. Jeśli następny rok nie będzie gorszy od tego (dla mnie) to będę bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Was serdecznie. Miłego wieczoru. Mam nadzieję, żeszzce tu wpaść w tym roku. Netka, wysłałam Ci zdjęcia ale wszystkie wróciłay z informacja, że błedny adres. Podaj nowy!! Zahirek , zdjęcia dotarły, malutka jest urocza i podobna do tatusia. Trochę się pogułiłma: dziewczyna w sweterku w paski to starsza a w czarnym sweterku to młodsza córka??? Trzymajcie się dziewczyny, te które balują miłych przygotowań. Pozdrawiam i do usłyszenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki;)Haniu-zdjecia dotarły , dziekuje, adres jest dobry.Ja święta spedzi lam nieciekawie i dośc nudno , na dodatek w nerwowej atmo-moje dzieci doprowadziły mnie do pasji. Ze srednim synem nie rozmawiamy do dzis, a nawet nie podzieliliśmy sie opłatkiem :( i to jest smutne dla mnie wielce.Jutro Sylwek-jak wspomniałm nigdzie nie wychodzę i smutno mi tez z tego powodu.Musze jednak go jakos przezyć.Teraz ide juz do spanka-do poczytania w przyszłym -mam nadzieje lepszym roku-czego Wam i sobie zyczę .....pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry!!!!!!!!! Jak ja się ciesze że to juz koniec . Mocno wierze że ten następny rok bedzie dla mnie lepszy. Zahirku, fociaki dotarły , Julcia jest śliczna panienka a wiadomośc o wirusach dostałam od mojej siostrzenicy. Niech Nowy Rok przyniesie radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Buziaki i mam nadzieje że jeszcze tu dzisiaj do was zajrze. Buziaki Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowym roku dużo , dużo miłości , zdrowia, worka pieniędzy życzę wszystkim.:D Zahirku🌻 dzięki za fotki . Wyglądacie świetnie. Pozostałym też dziękuję za miłe wieczory i nocki. świadomość , że ktoś w świecie może cię pocieszyć jak się smucisz albo pośmiać z tobą jak ci dobrze jest budująca. Dla Babeczek 🌻 🌻 🌻👄 Zaraz lecę do fryzjera, co w moim przypadku nie jest chyba przenośnią bo na dworze huragan. Do zobaczenia w przyszłym roku.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za odchodzacy Rok i licze , że będziemy w Nowym Roku - jak zwykle młode, piekne, uśmiechniete, szczęsliwe, kochane, i kochające, zdrowe, spełnione, bogate duchem i ciałem .......................................................................................................................................................................................................itd, itp. A na dzisiaj zycze wam usmiechu, radości i szampańskiej zabawy... Ja Nowy Rok przywitam z sąsiadami i wiem, ze będzie bardzo przyjemnie, bo sa to bardzo mi bliskie i zyczliwe osoby. I dzisiaj już zanim wystawiłam nogi z łózka , pijąc poranną kawkę , popijałam szampana ... Teraz mam już ciasto w piecu, dom przesiąkniety wspaniałymi zapachami i jak narazie dobrym nastrojem, czego i wam zycze ... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz ostatni w tm roku. Wstałam dzisiaj o 12.00 i mam nadzieje, że zbyt szybko w nocy nie padnę. Życzę wam dużo szczęśliwości i miłości, a przede wszystkim, żeby nadchodzący rok nie był gorszy od tego. I jesli się uda to mam nadzieję, że będzie lepszy. Wszystkie smutne i zasmucone całuję. Net, ja mam tylko jedno dziecko ale wiem jak strasznie czasem ciężko jest z nastolatkiem złapac kontakt i jakie dzieci potrafią byc okrutne. Niestety! A my i tak musimy je kochać. Mam nadzieję, że zdacie jutro relację jak się bawiłyście lub Niebawiłyście. Happy New Year! Dla wszystkim. Bądźcie szczęsliwe! hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nowym rokiem nowym, krokiem , i oto świątecznie rozpoczęłam nową stronkę. Taką na nowy rok. od tej pory mam nadzieje wpisy będą radośniejsze, portfele pełniejsze, dzieci grzeczne, faceci wierni i wrazliwi a my zdrowe, piękne i zadowolone. Amen!!! Buziaczki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku i oby był lepszy 100 krotnie. Dla nas rok kończy sie stratami. Jakaś łajza dzisiejszej nocy uskuteczniała sobie spacer po naszym samochodzie , dach i naska wgniecina. Nowy rok zacznie sie walka z pania dyrektor z ośrodka szkolno-wychowawczego , poniewaz zabrała nam miejsca parkingowe dla postawienia kilku słupków. Po co ??? Nikt nie wie??? Buziaki i miłej zabawy .Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - wesołej zabawy , szampańskiego nastroju, duzo usmiechu , żeby Nowy Rok przyniósł tylko szczęsliwe dni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja . Pazurki mi się suszą więc mogę postukać. Strasznie mi przykro z powodu uszkodzenia samochodu. Teraz zamiast mieć wesołą zabawę będziecie o tym myśleć. Ale dobrze , że nic większego się nie stało. Pamiętam jak mąż zadzwonił i mówi , że miał stłuczkę. Pytam \"cały i zdrowy jesteś?\'\' . Nawet mi nie przyszedł do głowy samochód. Cóż , rzecz nabyta , a zdrowie jedno... Buziaczki dla wszystkich. Dziećmi się nie przejmujcie ( łatwiej radzić niż zrobić! Wiem!!!) . Za kilka lat wyjdą w świat i nas nie będą się oglądać. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! W Nowym Roku dużo radości, dużo zdrowia, zero kłopotów z dziećmi, spełnienia marzeń, szczęścia i miłości. Niech ten nowy rok nie będzie gorszy od poprzedniego tylko dużo, dużo lepszy. Ściskam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok minął , lecz marzenia zostają, niech się one Wam wszystkie w 100% spełniają, i z Nowym Rokiem niech los Wam się na lepsze odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego ,zdrówka ,szczęścia ,pomyślności ,dużo miłości i a by kłopoty i zmartwienia nas omijały ,czego i sobie i Wam ,miłe koleżanki,zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Halo, taxi? - Tak. - Czy zawieziecie mnie do stolicy Niemiec? - Ocipiał pan? Wie pan, jak daleko leży Berlin? - Oooo, stolica Niemiec - Berlin... Sześć liter... pasuje! :D Pewien Polak napisał list do właściciela małego hoteliku, w którym chciał spędzić urlop: \"Chciałbym zabrać ze sobą psa. Jest dobrze wychowany, na pewno nie sprawi kłopotu. Czy nie będzie miał Pan nic przeciwko temu, że będzie razem ze mną spał w pokoju?\" Otrzymał odpowiedź następującej treści: \"Jestem właścicielem tego hotelu od wielu lat i w tym czasie nigdy żaden pies nie ukradł mi ręczników, pościeli czy też obrazu ze ściany. Nigdy nie musiałem wzywać policji z powodu tego, że jakiś pies się upił i zaczął się awanturować w środku nocy. Nigdy też nie zdarzyło się żeby pies zniszczył wyposażenie hotelu lub nie zapłacił rachunku. Dlatego też bardzo chętnie powitam Pańskiego psa w moim hotelu. A jeśli Pański pies poręczy za Pana - Pan też może przyjechać.\" :D Naukowcy z Politechniki Poznańskiej zbudowali genialny pojazd, mogący poruszać się w każdym terenie. Hit. Z kwatery głównej NATO przyjechała delegacja ekspertów, zeby dokonać oceny i przygotować grunt pod ewentualne negocjacje dotyczące wprowadzenia pojazdu do uzbrojenia wojsk Sojuszu. Oglądają, mlaskają, cmokają, w końcu przedstawiciel Niemiec mówi do Francuza: - Czego też ci Polacy nie wymyślą, żeby nie dokończyć budowy autostrady A-2... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już nowy rok. Oczka otworzyłam choć nie chce mi się opuszczać łóżeczka. Zaraz do niego wracam. Słodkie lenistwo.... Imprezka w restauracji greckiej. Towarzystwo znajome i mniej. Jadła dostatek wielki i rozmaitość. Wszystkiego chcieliśmy spróbować , więc jak po północy na stół wjechał miecznik długości 2 metrów to niewiele mieliśmy na niego miejsca w brzuszkach. A był pyszny. Orkiestra była super . Dwóch facetów , ale jakby cała orkiestra grała.I wcale nie żadne \"moja Walerciu kocham cię\"! Kosmos zszedł na ziemię. Po mojej ulicy latają satelity, aż strach wystawić głowę z domu. Wierzyć się nie chce , że to zima. Usmiechnijcie się dziewczyny. Przeczytałam horoskopy na nowy rok. Wszystkim będzie lepiej. W sercu maj , w kieszeni pełno, uznanie szefów.Tylko dbać o dietkę i uprawiać sporty . A latem szaleć i podrywać.:D Oby do lata....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,w ten Noworoczy dzień,Sylwester był u mojej koleżanki w kameralnym gronie,wytanczyłam się za wszystkie czasy,ale z alkohollem uważałam bo w drugi dzień świąt przesadziłam i skutki tego czuję do dziś.Wróciłiśmy o 4 rano a teraz każdy snuje się po mieszkaniu i szuka miejsca do leżakowania.Dla mnie to dobrze,że jutro człowiek wróci do normalności ,bo już jestem zmęczona tym świętowaniem i gośćmi.A jedzenia mam po dziurki w nosie i z przerażeniem myślę,że jutro będę musiała gotowac obiad.Chyba zrobią barszczyk i pierogi które mi zostały z wigili. Beuś współczuję ci uszkodzenia samochodu ,mam nadzieję,że znajdzie się winny tego zdarzenia i zapłaci za remont.A to łachudry. A teraz idę poleżeć,bo na nic innego nie mam ochoty.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×