Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńka789

zaproszenia ślubne - tekst

Polecane posty

Gość maleńka789

Słuchajcie, postanowiłam sama zrobić zaproszenia! No i wszystko już mam, znaczy się wszystko oprócz samego tekstu zaproszenia! W internecie wyszkukałam co nieco, ale na większości z nich nie ma wzmianki o weselu (jest samo o ślubie) Może macie jakieś ciekawe propozycje? Bardzo prosze.....musze się spieszyć bo ślbu w październiku ups ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździągwisia
Nieważne to tam powypisujesz , ważne żeby pismo było ładne i staranne. Ja tam nie jestem zwolenniczką jakichś pseudodowcipnych wierszyków , lubię zaproszenia z jasnym klarownym tekstem w rodzaju "Zdzicha i Zenek z radością zapraszają Heńka Kmiota z osobą towarzyszącą na swój ślub , który odbędzie się dnia 25 września 2005 o godzinie 14:00 w kościele św.Kazia w Kozich Trąbkach oraz na przyjęcie weslene w zajeździe Pod Bukiem." / ewentualnie dodać "prosimy o potwierdzenie przybycia do 10.09.2005/ Moja kuzynka miała ładne zaproszenia , bardzo wysublimowane (mam na myśli szatę graficzną) , a z tekstów pobocznych , czyli w sumie niepotrzebnych , ale jak komuś zależy - było coś tam saint exupery`ego "kochaćto nie znaczy patrzeć na siebie , kochaćto znaczy razem patrzeć w tym samym kierunku" , nawet mi się to podobało , bo czasem można taką kichę tam wyczytać w zaproszeniach , że głowa boli. Moim zdaniam lepiej mniej niż za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama skorzystam z któergoś z tych: Czy zechcesz ze mną przeżyć dni wyśnione ? Odpowiesz - tak - bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, Bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę. Anna Czy zechcesz los swój złożyć w moich dłoniach? Odpowiesz - tak - bo serce mi dałaś. Lecz kiedy włos zbieleje na skroniach, Bądź mi wszystkim czym dzisiaj być chciałaś. Jan Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy! Ty i Ja spośród tysięcy mocno trzymamy się za ręce, niezwykły dzień,doniosła chwila i szept nieśmiały: miły...miła... Odtąd już razem zawsze i wszędzie. Tak miało być i tak niech będzie. (Bolesław Leśmian) Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
motto fajnie wygląda, ale umieszczone na odwrocie okladki zaproszenia albo po wew stronie, ja miałam to leśmiana, taki ładny manifest:) a sam tekst im prościej i jaśniej tym lepeiej kto zaprasza kogo i gdzie gdzie slub a gdzie wesele rodzice i narzeczeni, ja miałam na osobnej ozdobnej kartce prośbę o potwierdzenie przybyycia i inne informacje: o poprawinach, noclegu i godzinie od której można przyjeżdzać do ośrodka. A sam tekst, jak najprostszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam ten ostatni tekst, bo jest bardzo fajny i oryginalny. a zaproszenia na razie tylko oglądam, bo slub za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka789
Dzięki kochani że odpowiadacie :)) Tylko chodzi mi właśnie o sam tekst zaproszenia nie o te wierszyki motta cytaty itp. Chodzi mi o sformułowanie tekstu zaproszenia na ślub i wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna kalrak
no to słuchajcie: robie zaproszenia kolezance, wybrała taki tekst: Pragnąc podzielić się radosną nowiną zawiadamiamy, że wbrew przestrogom przyjaciół, a sobie ku szczęściu postanowili związać swe losy Zuzannna Pierdzimączka i Wiktor Jebaka Łącząc nadzieje na dzielenie tej radości z nami na uroczystość Zaślubin która odbędzie się 15 października 2005 roku o godzinie 15:00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha przy ul. Złotej 34 w Poznaniu No i teraz powiedzcie mi gdzie i jak mam napisc imię i naz osoby zapraszanej no i gdzie dodać wzmianke o przyjęciu weselnym? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teatr Umyślnie Straconej Wolności zaprasza na przedstawienie pod tytułem \"A potem żyli długo i szczęśliwie\" Adaptacja sztuki przez życie napisanej w 3 Aktach. PREMIERA 23 marzec 2007 r. OBSADA w rolach głównych Panna Młoda: Celina Zychowicz Pan Młody: Cezary Trela w pozostałych rolach udział biorą: Ksiądz, Świadkowie, Rodzice, Goście i Gapie AKT I \"Dla Duszy\" Ślub Kościelny 10 marzec 2006 rok, godzina 10.00 w kościele św. Marka w Płocku. AKT II \"Dla Ciała\" Przyjęcie weselne w restauracji \"Viktoria\" przy ulicy Leśnej 33 w Płocku AKT III \"Noc Poślubna\" Bez udziału widowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
do klementyna kalrak : ale tam nie ma słowa o zaproszeniu , hihihihih no własnie tak to jest z tą przerośniętą formą zresztą troche oklepaną, bo moi znajomi mieli podobny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna kalrak
No więc sorrki - miało być tak: Pragnąc podzielić się radosną nowiną zawiadamiamy, że wbrew przestrogom przyjaciół, a sobie ku szczęściu postanowili związać swe losy Zuzannna Pierdzimączka i Wiktor Jebaka Łącząc nadzieje na dzielenie tej radości z nami zapraszamy na uroczystość Zaślubin która odbędzie się 15 października 2005 roku o godzinie 15:00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha przy ul. Złotej 34 w Poznaniu (Pisze się Sz.P. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździądwisia
Zgadzam się z błękitną - takie teksty uważam za głupie , pretensjonalne i napuszone. No ale skoro tak sobie znajomi zażyczyli , to przypatrzmy się Łącząc nadzieje na dzielenie tej radości z nami ZAPRASZMY SERDECZNIE FERDKA KIEPSKIEGO Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ na uroczystość Zaślubin która odbędzie się 15 października 2005 roku o godzinie 15:00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha przy ul. Złotej 34 w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździądwisia
............ godzinie 15:00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha przy ul. Złotej 34 w Poznaniu oraz na przyjęcie weselu tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna kalrak
bździądwisia wielkie dzięki, pomogłaś mi :)) Szczerze mówiąc mi też sie to nie podoba no ale skoro chcą to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
No dobra teraz moja kolej:P Pragnąc podzielić się radosną nowiną zawiadamiamy, że wbrew przestrogom przyjaciół, a sobie ku szczęściu postanowili związać swe losy Zuzannna Pierdzimączka i Wiktor Jebaka Łącząc nadzieje na dzielenie tej radości z nami zapraszamy Sz. P. Gościowskich na uroczystość Zaślubin która odbędzie się 15 października 2005 roku o godzinie 15:00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha przy ul. Złotej 34 w Poznaniu . Aby prastarym weselnym polskim obowiązkom podołać na przyjęcie slubne w Barze Wzorcowy zapraszamy. :p oczywiście się nabijam, ale jak ktos wybrał taki tekst, to trzymam sie konwencji:p hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o moim tekscie??? Tam wyżej napisałam. Troche przydługi ele mi sie podoba ... innyu jest od tych popularnych i oklepanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka80
Czytalam kiedys gzdies jakis bardzo ladny wiersz autorstwa Jana Pawła II cos o milosci i to bylo piekne...moze macie go gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błekitach
Daglezja mi sie twoj teatrzyk bardzo podba...tym bardziej, że slub to przeciez teatr, ludzie się przebieraja. Bardzo fajna sprawa. z [poczuciem humory i konwencji:) brawo, że też moje juz wysłałam, tylko, że do takiego tekstu potrzebne sa odp zaproszenia, białe proste, jak ulotki teatralne:P fajna sprawamożna puścic wodze fantazji:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nieoklepany? Na każdej stronce w necie jest, a nawet widziałam go w gotowych zaproszeniach. Teatr już niemodny :D. Sami myśleliśmy w sumie nad tym, ale mieliśmy niewielkie karteczki i wyszło tak: \"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno - miłować\". Jan Paweł II A. W. i Ł. Ś. wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić Sz.P. ........................... na swój ślub, który odbędzie się dnia 10 września 2005 roku o godzinie 16 w ................. Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie na przyjęcie weselne, które odbędzie się w ........... Prosimy o potwierdzenie przybycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja .........właśnie taki tekst miałam:) do tego zaproszenie w podobnym stylu tzn zawinięte w rulonik i włożone do pudełeczka. Zaproszenia zrobiły ogromne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nka80
mam pytanie: Pisze się - Serdecznie Zapraszamy "W.P...." czy "Sz.P" co lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsny całodobowy
SZ.P. , ci wielmożni państwo to mocno nadęte i niedzisiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaknd
a jak się pisze zapraszamy MARYLĘ NOWAK czy MARYLE NOWAK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkololiczka
A ile tych maryl będzie ? Jak jedna to Marylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egipt - ale wycieczke
daremne te teksty szczególnie ten teatr.... najprostsze rozwiązania są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wierszyki
są na tych stronach od lat - ja ostatnio byłam na trzech ślubach, wszystkie miały te wierszyki, które tu wrzuciłyście, dwie pary: Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. a jedna: Czy zechcesz ze mną przeżyć dni wyśnione ? Odpowiesz - tak - bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, Bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę. Czy zechcesz los swój złożyć w moich dłoniach? Odpowiesz - tak - bo serce mi dałaś. Lecz kiedy włos zbieleje na skroniach, Bądź mi wszystkim czym dzisiaj być chciałaś. co oznacza, że oryginalne one na pewno nie są. ja miałam prosty tekst zaproszenia, bez żadnych wierszyków i oklepanych sentencji. tak jest chyba najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Aśka
Pełna szczerych chęci i ochoty Katarzyna Nowak oraz Bogu ducha winien Jan Kowalski ogarnięci nieodparcie wzniosłymi ideałami życia małżeńskiego oraz woli skrócenia niebezpiecznie przedłużającego się narzeczeństwa postanowili zawrzeć związek małżeński. Na tę uroczystość serdecznie zapraszają Sz. P.Katarzynę Kowalską Narzeczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapa
okropieństwa, kicze i czestochowskie rymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było baardzo prosto, bardzo podobnie jak u całej w trawie23, z tym że u góry pojawił się jeszcze cytat z pisma świętego - ten o miłości co to cierpliwa jest bla bla:)uważam, ze najmniej jedzie kiczem, a tak łysego miejsca nie chciałam zostawić:)wcale nie jestem dewotą, a ten tekst, jak się tak wczytać, to nawet ma sens:)pozdrawiam wszytskie panny młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..... a macie jakas sentencje lub wierszyk o odleglosci i milosci....wychodze za obcokrajowca wiec by pasowaloz gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mam taki wierszyk
o odległosći i miłości:) "Dziś tak blisko, wczoraj gorzej Tylko miłość nam pomoże, żeby dotrwać do niedzieli, słuchać grania tej kapeli wódkę wypić, zagryźć mięsem Wszystko mija się tu z sensem... Potem włożysz mi kiełbaskę, ja z radością paszczą mlasnę, ruchac będziesz aż do świtu, wióry wzbiją się z sufitu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×