Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek25...............

Ilość partnerów

Polecane posty

Gość maciek25...............

Czy ilość partnerów ma jakiś wpływ w związku?Pytam tylko z ciekawości.Czy wiązą się ze soba tylko ci którzy mieli podobna ilość na koncie czy nie? Czy ktos kto miał powiedzmy 8 partnerów seksualnych w ciągu 5 lat (mówię o stałych związkach) jest juz skrzywiony? Gdzie leży ta granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ma
1 - z dziewicami jest różnie - z jednej strony wiążą sie silniej z mężczyzną ale z drugiej wiele ma nierealistyczne oczekiwania 2 - z takimi co miały 2-4 partnerów jest chyba najlepiej choć mogą czasem być problemy z wiernością 3 - jeśli miały 5 i więcej to znaczy, że są wielostronnie sprawdzone i doświadczone w dupczeniu ale na bank się b ędą puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam miałam 1 i mam go nadal i jakos nie mam problemow z wiernością. Jak się kogos naprawde kocha to się go w życiu nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaann
Ktoś kto miał 8 partnerów w ciągu 5 lat, jest skrzywiony.... Widac wyraźnie że nie potrafi sie wiązać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary człowiek
moja dziewczyna miała przede mną 4 w ciągu roku było ich aż 3 a ja byłem prawiczkiem, jesteśmy ze sobą już rok, dogadujemy się ale zastanawiam się czy to właśnie coś nie będzie miało na nas wpływu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze jestem zobczony.... W zyciu mialem troche partnerek, niektore dluzej, inne krocej. Od kazdej czegos sie nauczylem (byc moze one ode mnie tez). Jestem w zwiazku z kobieta, ktora miala wczesniej ilus tam facetow.... i wiecie co.... jakos nie wpadlem na pomysl, aby roztrzasac ilosc, przynajmniej do momentu gdy trafilem na ten topik. Teraz widze, ze mialem racje nie zawracajac sobie tym glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolina
ja tam mam teraz piątego chłopaka i zazwyczaj jestem w stałych związkach tyle że nigdy nie straciła dziwictwa...ale terażniejszy mój partner jest wyrozumiały i odpowiedzialny i on nie mysli o tym ile miałam cłopaków bo go inetresuje to że jestem mu oddana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżacz powietrza
ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers do wymiany
Ha :D No 8 partnerów sexualnych w ciągu 5 lat, to jeszcze nie jest tak źle, ja posiadam 8 w miesiącu, więc cóż... zwykła dajka ze mnie według patologicznego myślenia niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
nie ma! ja jestem druga kobieta mojego faceta a on moim 9 facetem. mimo iz ja jestem 10 lat mlodsza... wiem ze czasem go to gryzie ale poza tym jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
lolina - to nie forum dla dzieci :P tu sie mowi o partnerach seksualnych a nie tych do calowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop24b
Calowalamm sie z 20 a spalam z 7 jestem w stalym zwiazku 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koleś
oczywiście że ilość partnerów ma znaczenie bo to jest odzwierciedleniem postrzegania świata. Jeżeli laska była w ciągu 5 lat w 8 "związkach" to znaczy że podchodzi dość lekko do tematów damsko-męskich nie jest zbyt wymagająca po prostu lubi mieć chłopa przy sobie. im mniej partnerów tym bardziej laska się wiąże emocjonalnie z konkretnym tak bym to ujął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta, która miała więcej niż 3 kochanków, niezależnie od wieku, śmiało może wypierrdalać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
drogie dzieci....a znacie pojecie "seks bez zobowiazan" ??? czemu odrazu dopisujecie do tego cala filozofie? ,ze jest niestala... a to co bylo nazywacie zwiazkami? dorosnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koleś
osoby mające dużą ilość partnerów po prostu boją się stałych związków i uczyć bo niemożna się silnie wiązać uczuciowo z kimś mając jednocześnie 5 partnerów w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
i tu sie mylisz. kiepski z ciebie psycholog. czesto po nieudanym zwiazku ktos nie ma ochoty wiazac sie drugi raz...musi odczekac...wyszumiec sie...a moze i wyszalec... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
ja mialam osmiu facetow. od 2 lat jestem w stalym zwiazku na odleglosc... nigdy nie przyszlo mi do glowy aby skoczyc w bok. a zaangazowana jestem bardzo.az sama sie dziwie. radze nie bawic sie w znawce dusz bo za malo wiesz o zyciu moj drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal dupeeee scisssska
a mnie najbardziej wk**wiają faceci, którzy sami się dupczyli a szukają dziewicy na żonę. To jest dopiero przedmiotowe traktowanie kobiety a nie dziewice wyzywają od szmat :O a sami nie są lepsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry nielsem
dokladnie. faceci posuwaja wszystko co ma dziure i temperature ale laska ktora nie jeste dziewica w wieku 25 lat to dziwka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pampers do wymiany
8 partnerow w miesiacu to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
7 szczesliwa siódemka :) ale to nie ma znaczenia :)tylko wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
bary!!!!! facet jak mowia oni sami nie ważne ze potwór ważne że otwór !!!ciekawe czy to prawda hmmmmm???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka999
to bardzo duza liczba partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
wiesz Dlaczego tylu ???? bo chcialam sie wyszalec by sie nie puszczac na starosc ! wiem jak to smakuje i z kim i jak i wiem jedno jesli sie kocha to sex z innym przechodzi w stary rozdzial zycia ! to raz a dwa ciekawosc a trzy bylam mloda i mialam okazje wiec dlaczego mialam sobie załować ???? a jeszcze jedno jak bym miala sie bzykac z kazdym z ktorym byla by okazja to bylo by ich duzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooooooooo wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
Bydlak a dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
ile macie lat ja 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×