Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek25...............

Ilość partnerów

Polecane posty

Gość no to fajnie masz...do prawdy
ja!napisałam wczesniej ,że zrezygnowałam ze związku bo nie było już seksu,ale nie było już też uczuć. nie ,że wcale nie istniały,ale widocznie sie wypalily wiec jesli mam wybierac i byc z kims do konca zycia tak o! to wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
i nie wydaje mi sie zebym była przez to "rozwiazła' kazdy ma potrzeby nie szukałam nigdy przygodnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
nie o to chodzi.wiele ludzi ,ktorzy mieli tylko jednego partnera zastanawia sie jak to jest z kim innym niektorzy nawet to sprawdzaja:P tylko jedni po prostu zakanczaja zwiazek ,a inni ci bardziej wyrachowani i bezczelni robia 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
no tak co innego jest leciec na kazdego i co impreze zaliczac a czym innym jest chec proby z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Prawiczek pięknie prawisz ale niestety głupoty, życie ci to zweryfikuje zobaczysz...mam mnóstwo uwierz mi mnóstwo przykładu z życia, kiedy dziewczę czyste nieskalane, wartościowe, czekające na seks do ślubu po owym ślubie doznało szoku ( takie działanie z opużnionym zapłonem) i zaczęło szaleć, uwierz mi, często się zdarza, żę kobiety spuszczone ze smyczy które same sobie zawiązały na szyi robią niestworzone rzeczy. moja koleżanka jak opisałam 8 lat była zfacetem, nawet do głowy nie przyszło jej spojrzeć na innego, nigdy nie było pocałunku z innych zaczęła tęsnknić za innym dotykiem, innymi ustami, oszalała na punkcie innego, jej życie zmieniło się 360 stopni ona zresztą też. Ja mam za sobą kilka związków, kilka romansów a od kiedy jestem z moimn narzeczonym ( 5 lat) nie spojrzałam na innego, po prostu nie istnieje nikt poza nim. Gdy go nie ma biegam, pływam, czytam ksiązki, piszę pracę mag, chodzę z psem na długie spacery. Nie bywam w klubach, na dyskotekach nie upijam się, bo szanuje i jego i naszą miłość. Szukaj dalej, wierz dalej w bajki a zobaczysz, że zazwyczaj nie ma szczęśliwego zakończenia. Szukaj kobiety, bratniej duszy, przyjaciółki a nie żelaznej dziewicy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Wiesz co, nie wiem, nie mam pojęcia ale wiem, że ogromnie szanuje uczucie jakie nas połączyło i bede je zawsze pielęgnować. I nie pozwolę żeby ktoś inny namieszał mi wgłowie, nie będe stwarzać do tego sytuacji, nie będe przekraczać granicy w kontaktach z innymi mężczyznami. Bo ten facet jest moją bratnią duszą. Nie wiem skąd wniosek, że w takim razie każda zdradzi...uwierz mi, że bardziej skłonna do zdrady jest kobieta wyposzczona, ta cicha woda z zasadami niż ta mająca kilka związkó i romansów i budująca zdrowy, szczery związek gdy spotka miłość swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
POza tym tematyka zdrady jest bardzo obszerna, do zdrady popycha ludzi wiele czynników między innymi znudzenie partnerem, zafascynowanie inną osobą, nuda, brak uczucia i więzi w związku, szukanie nowych doznań itp, itd...może się przytrafić zarówno w małżeństwach w których partnerzy byli dla siebie pierwsi jak i w takich, w których mieli już pewne doświadczenie, po prostu zmojego punktu widzenia i obserwacji własnych te pierwsze są na to bardziej narażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
" Martynkoska_23 temat powielany...dla dojrzałych osób ilośc poprzednich partnerów jest bez znaczenia " Pusta kretynko liczba partnerów w przeszłosci ma olbrzymie znaczenie. Jeżeli uważasz że nie ma znaczenia, to odpowiedz na pytanie. Gdybyś dowiedziała się że twój chłopak przed tobą zgwałcił i pobił 3 kobiety, też uznałąbyś że przeszłośc nie ma znaczenia?. A jeżeli dowiedziałabyś się, że w przeszłości kazdą dziewczynę zdradził z nudów, to tez nie wzbudziłoby to twoich lęków o swoją przyszłość?. Liczba partnerów z przeszłosci mówi o tym kim jestes, jak traktujesz swoje ciało, kim będziesz w przyszłości, jak będziesz traktowała swoje ciało w przyszłosci. Liczba pratenrów mówi o cudzych schematach psychologicznych, o tendencjii do zdrad, do przypadkowego seksu, o smoocenie. "Po owocach ich poznacie" - mówi ci to coś ?. Więc nie p.i.e.r.d.o.l że nie ma znaczenia przeszłosć. Wicie kto był przeciwny ujawnianiu teczek SB, spośród osób publicznych?. Ludzie którzy donosili na kolegów za pieniądze i przywileje - mieszkanie samochód, willa, paszport itp. To właśnie kapusie w wywiadach mówili że przeszłość jes przeszłoscią. Chcę wiedzieć kim jest moja dziewczyna. Chcę wiedzieć komu ufam i kogo przytulam. Jasne. Jeżeli alska miałą wielu znaczy że jest puszcalaska i koniec kropka. nie ma usprawiedliwienia dla kobeicego k.u.r.e.s.t.w.a. Ludzie którzy pytają o pzreszłosć sa łebscy cwani i chcą wiedzieć na jakim gruncie budują zaufanie. nikt nie che budować na grzęskim bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
"Szukaj kobiety, bratniej duszy, przyjaciółki a nie żelaznej dziewicy, pozdrawiam" moja bratnia dusza nie daje na lewo i prawo. jeżeli by dawała bokami w przeszłosci znaczy że nie jest moją bratnią duszą, tylko k.u.r.w.ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to indywidualna sprawa z kim chcemy być. Mi np liczba partnerek u faceta nie przeszkadza, a to,że sama prowadziłam taki a nie inny styl życia też nie powinno go obchodzić.Liczy się chyba to co jest a nie to co było. Z doświadczenia wiem, że grzebanie w przeszłości nie jest dobre i bywa zgubne. Do pewnych rzeczy lepiej nigdy nie wracać,nawet pamięcią bo może to być bolesne a poza tym nie jest potrzebne Granicy liczby partnerów nie powinno być bo kązdy jest inny i ma różny temperament. Nie wiem tylko czy odważyłabym się związać z rozwodnikiem bo to jednak grząski grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co atkiego
"Myślę,że to indywidualna sprawa z kim chcemy być. Mi np liczba partnerek u faceta nie przeszkadza, a to,że sama prowadziłam taki a nie inny styl życia też nie powinno go obchodzić.Liczy się chyba to co jest a nie to co było" Jestem k.u.r.w.ą ale zmazujemy przeszłosć bo tak jest wygodniej? pierdolnij się w banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Zgadzam się, żę w momencie, kiedy jeden partner ma bujną przeszłość natomiast drugi nie może powstać jakiś konflikt. Mimo wszystko razi mnie twoje zdanie, że do kobiety mającej partnerów seks. pasuje babiarz. Nie pod tym względem ludzie się dobierają, bardziej łączą ich podobne zainteresowania, pasję itd. Dla mnie to nie na miejscu a już zwłaszcza jak wczesniej pisałeś pogląd, że kobieta która w młodości szalała zdradzi prędzej czy później. ja mam całkiem odmienne zdanie na ten temat. Odwrotnie kobiety powstrzymujące się od współżycia mogą po pewnym czasie raz czuć niedosyt, dwa, zapragnąć poznania innego ciała. To jest moja opinia wsparta jak już pisałam obserwacjami z życia bliskich mi osób. Nie można kogoś rozliczać z jego życia przed poznaniem, to nie fair moim zdaniem,.jesli jednak masz wybór ( a takowy masz) i jest to dla ciebie istotne w związku szukaj dziewicy i tyle, jeśli jednak poznasz wspaniałą, wartościową niedziewicę i skreślisz ją z tego powodu pogratuluje ci serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Eduardos Aller ty debilu skończony kto tu mówi o gwałtach i tym podobnych?? To oczywiste baranie że nie chciałabym być zkryminalistą i gwałcicielem, a to że spał zinną kobietą??? Jezu..miał prawo....nie czekał specjalnie na mnie bo nie wiedział o moim istnieniu...ty ograniczony człowieku żyj sobie ztakim tępym spojrzeniem na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem k.u.r.w.ą ale zmazujemy przeszłosć bo tak jest wygodniej? pie**olnij się w banie" cóż,to że internetowe dewoty odezwą się to było do przewidzenia. Akurat z moją główką wszystko ok a powyższą radę zastosuj dla siebie:) nic nie zmazujemy,ale umiemy odróżniać przeszłość od teraźniejszości, bardzo przydatna umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
nie ma usprawiedliwienia dla kobeicego k.u.r.e.s.t.w.a A dla męskiego?? Dla męskiego kuuuurestwa jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
"jeśli jednak poznasz wspaniałą, wartościową niedziewicę i skreślisz ją z tego powodu pogratuluje ci serdecznie" Żadna wspaniała niedziewica, nie ładuje się ze związku w związek. Wpsaniała niedziewica szanuje siebie, swoje ciało, swoje ego. Jest wymagająca, wybiórcza, dumna i wyniosła. A te cechy pzrerzucają się na jej zachowania seksulane, i małą liczbę ostro wyselekcjonowanych partnerów. To wszystko. Dziewczyna która miała w swoim życiu 8 patnerów, to raz: puszczalaska, dwa: naiwny pustak. Mi też podoba się dużo dziewczyn i co z tego - nie każda ma do mnie przystęp mimo iz podoba im się moja fizyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
I niestety smutne podsumowanie....dlatego właśnie Eduardos Aller i Prawiczek bez wiary kolejny wieczór spędzają sami na babskim forum.....biedni poszukiwacze nieskalanych dziewic...smutne to i nieco żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona......
To wszystko. Dziewczyna która miała w swoim życiu 8 patnerów, to raz: puszczalaska, dwa: naiwny pustak za to facet który miał 8 bab to pewnie taki suuuuper jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
"nic nie zmazujemy,ale umiemy odróżniać przeszłość od teraźniejszości, bardzo przydatna umiejętność." Idiotka - być moze jest to wygodne dla ciebie bo nie wiążesz ze swoim ciałem żadnej dumy. Tak naprawdę przeszłosć jest teraźniejszoscią i wydarzenia z czasu pzreszłego instynkt powieli w teraźniejszosci, tylko należy dać mu odpowiednie bodźce w postaci własciwego osobnika. jeżeli dziewczyna miała skłonnosc do puszcania się w wieku 22 lat oanzca to ze ten sam schemat będzie aktywny aż po koniec jej młodosci. Mozę być uśpiony np dobrymi relacjami z mężem, ale kiedy relację posują się i pojawi się odpowiedni kandydat do zdrady - pamięć schemat przygodnego seksu uaktywni, i w rzeczywistosci dopuści do np: zdrady. Więc nie opowiadaj bredni że przeszłosc jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taka kobieta ma silna wolę, a taka co to robi przygodnie tej woli nie ma, czesto robi to pod wpływem alkoholu czy innych używek. Jak niby takiej zaufać? " Akurat to mężczyźni są mistrzami w podrywaniu po pijaku na jednorazowy seks a nie kobiety. U kobiety to może być incydent jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Owszem, masz prawo ale to nie powinien być główny wyznacznik poszukiwań, jeśli spotkasz miłość swojego życia która nie będzie pasowac do twojego schematu i ta miłość ci mignie a ty dalej będziesz szukał i szukał i szukał...uważasz, że dziewice są takie wspaniałe, czyste, prawdziwe damy....jak rozsmakują się seksie będą z nich takie damy że temu damy, temu damy a tamtemu nie damy..... wszystko powinno przychodzić stopniowo, jeśli w młodości buchają w nas hormony, ciało ciągnie do pieszczot powinny zostać zdrowo rozładowane, powinno się zdobywać doświadczenia ( nie mówię o sypianiu z kim popadnie ) Jeśli to jest naruszone z człowiekiem dzieją się dziwne rzeczy (spójrz na siebie) Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy bogu dzięki, ja mam wspaniały związek/ odpukać, cudownego, trzeźwo myślącego faceta który jest moim największym przyjacielem, uprawiamy cudowny, gorący namiętny seks i jest mi ztym mega świetnie. A ty sobie nadal szukaj tej dziewicu, mimo wszystko życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Idiotka - być moze jest to wygodne dla ciebie bo nie wiążesz ze swoim ciałem żadnej dumy. Tak naprawdę przeszłosć jest teraźniejszoscią i wydarzenia z czasu pzreszłego instynkt powieli w teraźniejszosci, tylko należy dać mu odpowiednie bodźce w postaci własciwego osobnika. jeżeli dziewczyna miała skłonnosc do puszcania się w wieku 22 lat oanzca to ze ten sam schemat będzie aktywny aż po koniec jej młodosci. Mozę być uśpiony np dobrymi relacjami z mężem, ale kiedy relację posują się i pojawi się odpowiedni kandydat do zdrady - pamięć schemat przygodnego seksu uaktywni, i w rzeczywistosci dopuści do np: zdrady. Więc nie opowiadaj bredni że przeszłosc jest bez znaczenia. o fuck!!! Aleś ty głupi...co za tępe myślenie....Boże zlituj i nie stawiaj na mojej drodze takich tępostrzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
" Martynkoska_23 I niestety smutne podsumowanie....dlatego właśnie Eduardos Aller i Prawiczek bez wiary kolejny wieczór spędzają sami na babskim forum.....biedni poszukiwacze nieskalanych dziewic...smutne to i nieco żałosne" To ze jesteśmy sami nie znaczy ze z tego powodu cierpimy. nie jesteśmy babami które płaczą za ksieciem z bajki. Nie szukamy dziewic -ale szukamy normalnych kobiet. Nie tłuków którzy wymyślają bzdury by zatuszować swoją zpreszłosć i sie wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idiotka - być moze jest to wygodne dla ciebie bo nie wiążesz ze swoim ciałem żadnej dumy. Tak naprawdę przeszłosć jest teraźniejszoscią i wydarzenia z czasu pzreszłego instynkt powieli w teraźniejszosci, tylko należy dać mu odpowiednie bodźce w postaci własciwego osobnika." Jak będę z kimś i ten ktoś będzie mnie zaspokajał we wszystkich możliwych względach to nie widzę potrzeby szukania innych bodźców poza związkiem.Chyba,że będzie to otwarty,luźny związek i będzie to za zgodą partnera🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
"o fuck!!! Aleś ty głupi...co za tępe myślenie....Boże zlituj i nie stawiaj na mojej drodze takich tępostrzałów." doprawdy ale z ciebie pusta puszcalaksa pinda - Boze potop takie pindy w jeziorach podczas lata. Jeszcze porodzą tkie dzieci i z córek zrobia kolejne pokolenie galerianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
tak tak, rozdziewiczynie kobitkę i wierzcie, że ona będzie do końca życia wpatrywać się z lubością w waszego małego, bawić się kępkami włosków na waszej wątłej klacie i dostawać spazmów jak zobaczy was nagich w samych skarbetkach podciągniętych na łydkę. Yhm......i do końca, do samego końca swojego żywota nawet nie spojrzy na innego..ehh jacy wy głupi i naiwni. Uwierzcie mi, że w jej głowie zakiełkuje w końcu grzeszna myśl na temat super seksownego sąsiada lub nauczyciela syna. Widziałam ten schemat nie raz i nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
" ewlelluś 22 Jak będę z kimś i ten ktoś będzie mnie zaspokajał we wszystkich możliwych względach to nie widzę potrzeby szukania innych bodźców poza związkiem.Chyba,że będzie to otwarty,luźny związek i będzie to za zgodą partnera"" Żadna normalna dziewczyna by nie dopusciła do sbie myśli o wejściu w taki związek - tzn luźny w którym jest dz.i.w.k.ą na zawołanie, wobec której facet nie ma zobowiązać poza szbkim bzyknięciem. Sama widzisz jakie tendencje ze sobą niesiesz. Dlatego jest tak wązne by faceci wryfikowali samice z którymi chcą się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
" Uwierzcie mi, że w jej głowie zakiełkuje w końcu grzeszna myśl na temat super seksownego sąsiada lub nauczyciela syna. Widziałam ten schemat nie raz i nie dwa. " no i tutaj robisz promocję siebie jako laski z puszczalską przeszłością. Widzę ze nia masz innego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żadna normalna dziewczyna by nie dopusciła do sbie myśli o wejściu w taki związek - tzn luźny w którym jest dz.i.w.k.ą na zawołanie, wobec której facet nie ma zobowiązać poza szbkim bzyknięciem. Sama widzisz jakie tendencje ze sobą niesiesz. Dlatego jest tak wązne by faceci wryfikowali samice z którymi chcą się wiązać." Skoro ja będę dziwką po wejściu w taki układ to facet będzie tym samym kurwiarzem:D mamy równouprawnienie i to idzie w obie strony a ty wieszasz psy na kobietach:D Weryfikuj więc do woli...żal normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×