Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek25...............

Ilość partnerów

Polecane posty

>>bo chcialam sie wyszalec by sie nie puszczac na starosc ! Wyszaleć, czyli puszczać za młodu. Nazywaj rzeczy po imieniu. W słoniku kobiet "szalenie" = puszczanie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
Dobra wiec tak by nie zdradzac meza by nie myslec jak to by moglo wygladac z kims innym :)ja to wiem i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
bydlak napisz swoje gg to pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się samotności
a ja mam 25 lat, byłam 5 lat w związu i jestem dziewicą i wcale nie jest to dla mnie powód do dumy, wolałabym już mieć to za soba, z drugiej strony nie chcę tego robić z pierwszym lepszym, a z miiłośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
heee To nie foch :Pa co masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
dla faceta często ma - może uważać taką partnerkę za gorszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
bydlak super szacuneczek za email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka999
ja uciekam na razie wam :) podaj meila to ci przesle instalke na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczenie znaczy
Ci dla których to ma znaczenie najczęściej boją się że źle wypadną na tle innych. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Ci dla których to ma znaczenie najczęściej boją się że źle wypadną na tle innych. akurat nie lubię second hendów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
ja mam 9 lat jednego partnera i teraz mam tak,ze chetnie sprobowalabym innego.wiec mniej nie znaczy lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
temat powielany...dla dojrzałych osób ilośc poprzednich partnerów jest bez znaczenia, liczy się teraźniejszość, nie przeszłość, poznałam mojego narzeczonego jak miał 23 lata i dwa poważne związki za sobą, dziwne byłby gdyby nigdy zn nikim nie sypiał ale szanuje jego wcześniejsze życie, wspomnienia i nie wczuwam się zbytnio w to co robił zanim mnie poznał..no właśnie..bo to było ZANIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>i teraz mam tak,ze chetnie sprobowalabym innego kurrewski charakter czasami ujawnia się w wieku dojrzalszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>dla dojrzałych osób ilośc poprzednich partnerów jest bez znaczenia, Ja twierdze, że dla dojrzałych lludzi własnie ma to znaczenie, dobór na zasadzie swój-do-swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
o to chodzi, kilakrotnie spotkałam sie z sytuacją kiedy po długoletnim związku zaczętym w latach szcenięcych partnerzy ciekawi byli jak jest z kimś innym i namiętnie się zdradzali..ostatnio moja serdeczne koleżanka, za pół roku jest jej ślub a ona bzyka się z kolegą z pracy w jego gabinecie fizjoterapeutycznym...ja mam za sobą doświadczenia i nie wgłowie szukanie mi szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
jaki kurewski??chyba mylisz pojecia. byc z jednym cale zycie nie wiedzac jak jest z innym?to taka frajda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie
nie chcialabym faceta ,ktory z nikim nigdy nic!! a potem na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
HM...jak poznałam mojego narzeczonego uwagę zwróciłam na (oczywiście wygląd zewnętrzny- nikt mi nie wkręci, że nie jest on istotny przy pierwszym spotkaniu) na usposobienie, sposób bycia, poczucie humoru, szacunek do mnie, zaradność a nie na to, ile kobiet zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>byc z jednym cale zycie nie wiedzac jak jest z innym?to taka frajda? Całe życie mam opla i jakoś nie ciekawi mnie jak to jest jeździć mercedesem czy fordem. niektórzy sa stali w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
yhm...jasne, taka postawa jest oczywiście godna szacunku jednak jak dla mnie nierealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
jak dla mnie też nie do zrealizowania. od 17 roku zycia bylam z tym samym facetem.teraz na tle obecnego wypada kiepsko.facet ktory może i może,a facet ktory moze raz na pol roku.wybacz nie zaluje wyboru. uczucia uczuciami ale nikt nie chce spac z glazem i seksic sie z wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>uczucia uczuciami ale nikt nie chce spac z glazem i seksic sie z wibratorem takie podejście dowodzi, że jednak w tym poprzednim związku uczuć nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
były uczucia.ale ile można znosić olewkę.ja jak pies z wywieszonym jezorem ,a on tylko praca i komputer.i tak na okraglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie masz...do prawdy
i sorry bydlak w zwiazek bez seksu nie wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×