Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek25...............

Ilość partnerów

Polecane posty

Gość Martynkoska_23
kochany u mnie wszystko odbyło się tak jak odbyć się powinno, miałam partnerów seksualnych a dziś jestem pedagogiem i pracuje z młodzieżą..nie stoczyłam się na dno, nie uprawiam przypadkowego seksu, jest mega wierna i kochająca jednego faceta. Robienie z kobiet, które sie kochały kuuurwy jest obraźliwe, nie na miejscu i świadczny o tępocie i ograniczeniu myślenia...nie rozumiem. jak kobieta może być potępiana za coś, za co facet nie dostaje nawet naganny...nie żyjemy w średniowieczu, seks nie jest już tematem tabu, otwarcie mówi się o swoich pragnieniach, kobiety nareszczie wyszły z ukrycia a gdzies na dnie tlą się jeszcze tacy jak wy, pozbawieni w wiare w siebie ( bo być może to jest czynnikiem przez co tak negujecie niedziewicę) Ja mam na ten temat pogląd. żyjcie sobie jak chcecie, szajsegal jak dla mnie, tylko małe rozjaśnienie w bańkach by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak kobieta może być potępiana za coś, za co facet nie dostaje nawet naganny...nie żyjemy w średniowieczu, seks nie jest już tematem tabu, otwarcie mówi się o swoich pragnieniach, kobiety nareszczie wyszły z ukrycia" dokładnie tak. Niby mamy XXI wiek, nie jesteśmy zacofani,ale dalej dominuje większe społeczne przyzwolenie na to,żeby facet miał życie seksualne a kobieta ma siedzieć cicho. Niektórzy żyją w swoim właśnym mentalnym średniowieczu,że tak to ujmę:) przykłady powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
Nie nie nie, absolutnie nie robię z dziewic przyszłych puszczalskich, po prostu uważam, żę są bardziej narażone wiem co piszę...ale pożyjesz, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
dobra, uciekam spać, dyskusja prowadzi donikąd, każdy ma swoje racje...zostańmy przy tym, że każdy żyje jak chce.amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A niektórzy są na tyle wyzwoleni by uprawiać przygodny seks ale już nie na tyle by tego nie ukrywać. A przeciez skoro to Wy macie rację to powinniscie bez oporów wdrażać nowe standardy. " Zależy od środowiska. Nie dziw się,że dziewczyna nie będzie obnosić się z tym,skoro np ma rodzinę wtrącającą się w życie itp.Czasem lepiej siedzieć cicho i robić swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
" kochany u mnie wszystko odbyło się tak jak odbyć się powinno, miałam partnerów seksualnych a dziś jestem pedagogiem i pracuje z młodzieżą..ni " nie zasłaniaj się tym i ze pracujesz z młodzieżą. To właśnie źle, że cię do niej dopuszcono. Towja liczba partnerów swiadczy tylko o tymże nikogo nie potrafiłaś wyselekcjonować brałąs to co popadło -tłuk jesteś puszczalski. noic chwal się zawodem nauczycielki -najgorszy fach w Poslce, dla najgorszych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"drogie dzieci....a znacie pojecie "seks bez zobowiazan" ???" nie znają, bo to właśnie dzieci :) jak dorosną to przestaną w tym seksie widzieć takie wielkie halo... jak ktoś miał 8 jednorazowych partnerów seksualnych w ciągu pięciu lat to to śmiesznie mało :D ok. 1,5 stosunku na rok, aż przykro... a 8 związków w ciągu 5 lat to raczej ciezko nazwać stałymi związkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardos Aller
ewlelluś 22 " Skoro ja będę dziwką po wejściu w taki układ to facet będzie tym samym k**wiarzem mamy równouprawnienie i to idzie w obie strony a ty wieszasz psy na kobietach Weryfikuj więc do woli...żal normalnie" Tak on bedzie kurwiarzem ale ty będziesz kurwą -i terwaz pzryznajesz sie do akceptacji roli kurwy. :) " Zależy od środowiska. Nie dziw się,że dziewczyna nie będzie obnosić się z tym,skoro np ma rodzinę wtrącającą się w życie itp.Czasem lepiej siedzieć cicho i robić swoje " dziwne żeby rodzice dziewczyny akceptowali fakt ze jest ona puszcalską k.u.r.e.w.k.ą. czyli taką jak ty. Wydało sie jestes szmata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelus22 jak tak czytam ciebie
to modlę się żeby nie trafić na taką. Jak ty wychowasz córkę? Co jej przekażesz? Nadajesz się na jednorazowy numer ale na żonę czy matke nigdy w życiu. Ale jeśli będziesz miała kiedyś dziecko to wychowasz galeriankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierd******
wasze gadanie mija sie z celem to,że ktoś jest dziewicą nie oznacza,że nigdy nie bedzie sie puszczac.moze jak zasmakuje ,to bedzie w druga strone to ,ze ktos mial wiecej niz 1 partnera tez o niczym nie swiadczy! nie mowie tu o dużej ilości wyrwanej w klubie a zastanawiac sie jak jest z kim innym ,to chyba zawsze przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo mattkooooooooo
lubie te tematy na kafe :classic_cool: a co mnie obchodzi ilu facetow mial facet 1. nie moze byc prawiczkiem 2. ma byc zdrowy 3. ja mam byc jego ostatnia reszte mam w doopie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komastir
" Martynkoska_23 dobra, uciekam spać, dyskusja prowadzi donikąd, każdy ma swoje racje...zostańmy przy tym, że każdy żyje jak chce.amen " Nic z tego tłuczku. Żyjesz w naszym świecie -obok nas. twoje poglady mogą mieć wpływ na inne dziewczyny. nie chcemy pośród nas propagatorki idiotyzmów że pzreszłosć się nie liczy. jestem za Syberią dla takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo mattkooooooooo
ale napisalam:D kobiet* no ale jezeli z facetem tez to mam to takze w doopie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komastir
lo mattkooooooooo 2. ma byc zdrowy 3. ja mam byc jego ostatnia i takie małowymagajaće się zdradza pustaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pier*****
a taka ,która zatrzymała się na 2 czy 3 facecie,bo w końcu znalazł sie taki,który jej przypasował to też dziwka?no prosze cie... a myslisz,ze dziewica nie zastanawia sie jak to jest i potem jak juz ja wciagnie nie zastanawia sie jak jest z innym?mylne przekonanie ale prawiczku jesteś kobietą więc widze,że się znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem za Syberią dla takich jak ty" kup nam bilety i wyślij je pocztą. na Berdyczów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ewelus22 jak tak czytam ciebie to modlę się żeby nie trafić na taką. Jak ty wychowasz córkę? Co jej przekażesz? Nadajesz się na jednorazowy numer ale na żonę czy matke nigdy w życiu. Ale jeśli będziesz miała kiedyś dziecko to wychowasz galeriankę " Nie widzę związku🖐️ Jeśli będzie mi dane zostać matką to skąd wiesz jakie b edzie moje dziecko??Myslisz,że byłoby bardziej zdemoralizowane od dziecka dziewicy? Coś Ci powiem- z autopsji wiem,że dzieci są przeważnie odmienne od rodziców w dość znaczącym stopniu. nie uogólniaj bo to do niczego nie prowadzi. I nigdy nie byłam zwolennikiem zakazów czy nakazów bo uwierz to może spowodować więej szkód niż swoboda w jakimś stopniu:D heh, i ja mam takie ozywistosci wykładać dla wielkich moralistów? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic z tego tłuczku. Żyjesz w naszym świecie -obok nas. twoje poglady mogą mieć wpływ na inne dziewczyny. nie chcemy pośród nas propagatorki idiotyzmów że pzreszłosć się nie liczy. jestem za Syberią dla takich jak ty " A my nie chcemy dewoty,który pierdoli jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelus22 to zdjecie
które ktoś wrzucił na kafe jest naprawdę twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelus22 jak tak czytam ciebie
Jeszcze zobaczysz jak dorośniesz. Jak na razie jesteś panienką,która myśli,że wszystkie rozumy pozjadała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pier****
więc ja ci powiem,że byłam w normalnym związku.dość długim.potem kogos poznałam i jakoś poszło!nie odrazu ale na tym facecie zakonczylam,bo mi po prostu ODPOWIADAŁ!i nie musze juz sie zastanawiac jak jest z kim innym dziwką też się nie czuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,nie zasłaniaj się tym i ze pracujesz z młodzieżą. To właśnie źle, że cię do niej dopuszcono" Co ma piernik do wiatraka? Odkąd to zycie seksualne ma przemożny wpływ na pracę? Mysłałam zawsze, że to dwie różne rzeczy ... Kiedyś ilość dawnych partnerów miała dla mnie znaczenie (jak mi na jakimś chłopaku zależało). Teraz już dochodzę do wniosku, że raczej nie ma co rozmyślać nad przeszłością. TYlko człowiek się męczy a i tak tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co widział i wie
Powiem tak: Chcesz stabilności i trwałości związku? Omijaj dupodajki i dupodawaczy :) Znam jednych i drugich, nie potrafią stworzyć związku, myślą o sobie i połowa z nich zdradza. Jak ktoś ma we krwi szybki seks to będzie taki zawsze. Parę partnerów w życiu? 3 może 5? Czemu nie, życie nie jest różowo-idealne, trzeba szukać, ten się nie myli kto nie szuka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pier*******
ja też z jednej str nie chcialabym takiego ruchadełka,ale z drugiej nie chcialabym kogos kto nigdy nic z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nie jestes dziewicą, więc nie masz po co przejmować się bujną przeszłoscią, o ile facet nie miał przygodnego seksu." Ale Ty o mnie przecież nic nie wiesz :D Ale napiszę ci, że pamiętam jak w liceum nie moglam wybaczyć mojemu chłopakowi, że wcześniej całował sie z jedną dziewczyną :D. Myślę, że większość zależy od tego w jakim dany człowiek jest stadium rozwoju stosunków międzyludzkich :P I oczywiście od tego jakim uczuciem darzy tą wybraną osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Byc moze ale prawiczkowi ciężko by było zaakceptować u kobiety przygodny seks" Uwierz, że mi też :D Chociaz poglądów nie mam aż tak ortodoksyjnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×