Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość goscsmc
no tak tylko ja jestem mgr nocnym i moze mgr z dnia jest łatwiej to zdać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 90
tak praca w md nie należy do miłych potwierdzam, ja pracowałam w md na trasie do Łodzi i nie wspominam tego okresu miło, menadżerki fałszywe tylko kradną i kłamią, im wyższe stanowisko tym gorsi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzy
Ja studiuję i pracuję w maku już prawie od dwóch lat. Najpierw na kuchni, potem serwis, śniadania i od niedawna także nocki, więc można powiedzieć, że coś tam o tej pracy wiem ;) Zarobki i perspektywy na pewno nie powalają na kolana, ale dla kogoś, kto chce dorobić to dobra opcja. Ja przynajmniej nie narzekam na atmosferę. Początki mogą być trudne, ale wszystko zależy od TWOJEGO charakteru i nastawienia. No i na pewno nie jest to praca dla księżniczek czy paniczów, którzy są przerażeni na myśl o jakiejkolwiek fizycznej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile obecnie wynosi stawka poza wawa na poczatek dla instruktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
U mnie instruktorzy mają 10,85 zł brutto na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zgłosić skandaliczne warunki higieniczne w maku wrocławskim, podejrzewam że operacyjna jest w dobrych układach z kierowniczką restauracji. Do kogo uderzać? Krugiołka, czarnecki, Białkowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^ bezpośrednio do biura ogólnie wyślij e-mail na stronie www maka jest taka możliwosć zaznacz też jeśli nic z tym nie zrobią w ciągu x dni powiadomisz lokalne media . Na bank nie beda ryzykować i coś zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie składam skargę na swojego maka, a dokładnie kierowniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyahrmb
witam w poniedziałek mam rozmowe w sprawie pracy w macdonalds w warszawie na wiertniczej i mam pytanie o co będa pytac na takim spotkaniu jak długo będe czekał na odpowiedz i czy można na początku pracować tylko na pół etetu ? czy będzie z tym problem jesli tak powiem na rozmowie bo 3/4 to dla mnie troche za dużo mam jeszcze inna prace i musze je jakoś pogodzić z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile się zarabia w Macu W Warszawie na pełnym etacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makPodlasie
nie wiem jak w Warszawie, ale u mnie to wszystkich na początku zatrudniają na 1/2 etatu, wiec nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyahrmb
to dobra wiadomość mam nadzieje że w każdym mieście jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na mc cafe ... tak od początku zmiany do końca czy jest ciężko albo czy bardzo nudno ... ponieważ dostałam propozycje i się waham ... a że nie mam nic wspólnego z kawami i ciastami dlatego pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duuuużo nauki, trzeba mieć dużą precyzję, by zrobić kawy idealne, a nie takie na odwal się. Plus nauka co na co i do czego się gdzje (pucharki, szklanki, różne filiżanki, różne talerze, różne łyżeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co ten który się przyją powie nt maka za pół roku :P . Pytanie do mgr czy nie uważacie że biuro to chyba się z czymś na rozumy podmieniło? . Jakaś parodia WEPy WEZy , ten raport w poniedziałku drugi we wtorki po 11 w sobote ten sam raport nie wysyłać bo oni dzwonia jeszcze inne wysyłać co sibernastą środę . Jeszcze trochę i chyba kogoś trzeba by zatrudnić zeby wypełniał te debilne tabelki i wysyłał e-maile . Jak wiadomo KZ czasem nie ma kiedy się podrapać za d**ę bo jakiś gimbus zapił i nie przyszedł do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr 12
Obeznany za tym biurem to w ogóle ciężko nadążyć, czasami to wychodzą takie bzdury, że aż żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odradzam pracę w Mc w warszawie w złotych tarasach, warunki pracy straszne, oszczędzanie na klimatyzacji, brak dostępu poza przerwą choćby do szklanki wody a zmiany po 10-12h, do toalety też nie pozwalają wyjść. Sto osób w kolejce do kas, dwie szkolne wycieczki a nas na całą kuchnię 5 osób i krzyki kierownictwa że szybciej że do niczego się nie nadajemy, nie idzie wytrzymać psychicznie i fizycznie. Duża rotacja bo nikt nie jest w stanie wytrzymać z tak popier... towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje ktoś w Mc w Lublinie na ul. Chemicznej i może powiedzieć jaka panuje tam atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo
Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy w maku jako pracownik młodociany na wakacje i z tego co tu wyczytałem to łatwo jest się tam dostać jednak mam pytanie co zrobić aby mieć większe szanse na otrzymanie pracy i w jaki sposób w ogóle mam o nią aplikować? Trzeba iść do restauracji i poprosić o rozmowę z kierownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz iść do restauracji i poprosić o formularz zgłoszeniowy, wypełniasz go i czekasz na telefon. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyahrmb
witam mam jeszcze jedno pytanie. byłem już na rozmowie w macdonalds i mila pani prosiła tylko żebym cos powiedział o sobie(doświadczenia zawodowe) to ja że jestem po szkole gastronomicznej ale w zawodzie nigdy nie pracowałem tylko 3 miesiące w kawiarni jako barista. Następnie przedstawiła mi warunki pracy i zapytała się czy jestem zainteresowany. Także z dostaniem się do pracy nie było problemu. prosiła mnie jeszcze o podanie dyspozycyjności to ja mówie że od poniedziałku do piątku pełna i co druga sobota i niedziela. Zdziwiło ją tylko to że powiedziałem że chce pracować tylko na 1/2 etatu zapytała mnie się czy naprawde chce pan tylko tyle pracować . Jedna rzecz mnie zastanawia bo grafik ustalany jest na cały miesiąc ale można go troche zmieniać także jest elastycznie. Otóż wertując forum przeczytałem że do pół etatu dopisuja jeszcze 70h które można przepracować w miesiącu. I tu pytanie czy firma moze mi narzucić sama te dodatkowe godziny na siłę?? pytam ponieważ mam jeszcze jedna prace i nie dam rady pracować więcej niz te 80h na pół etetu a co drugi weekend mam szkołę? bo jesli okaże sie że będę miał wiecej tych godzin to masakra nie pogodze jednej pracy z drugą Czy ktoś może mi napisać jak jest z tymi godzinami będe bardzo wdzięczny za jakąkolwiek informacje dziś dzwoniłem do restauracji 23 mam jechać na podpisanie umowy od 9 do 14 i się zacznie chociaż znajac siebie to pewnie mnie wywalą po miesiącu pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dadza ci na siłe wiecej godzin bo przeciez im fizycznie wtedy nie przyjdziesz skoro nie mozesz wiec co to dla nich za interes wpisac cie w grafik wiedzac ze cie nie bedzie?. powiesz kiedy chcesz miec wolne i powinni to uwzglednic w miare mozliwosci, powiem ci ze zawsze idzie sie dogadac, tym bardziej ze podałes ile mozesz pracowac i mimo tego chca cie zatrudnic. Poza tym godz ponad etat moze byc 40 a nie 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyahrmb
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo
I jeszcze pytanko czy teraz czyli 2 miesiące przed wakacjami nie za wcześnie zamierzam iść zapytać się o pracę? Może trochę głupie pytanie ale bardzo zależy mi na tej pracy. Restauracja jest w niewielkiej miejscowości co prawda przy drodze krajowej i dlatego zastanawiam się czy jest szansa żeby mnie przyjęli na wakacje bo z jednej strony pewnie ludzie będą brać urlopy ale z drugiej pewnie też sporo jest takich ludzi jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj idź już teraz sobie załatw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliście te nowe spoty reklamowe wierzymy w młodych? :D beka że nie da się tego opisać :D na yt przez pierwsze dni można było pisać komentarze ludzie/pracownicy nie pozostawili suchej nitki co do treści od kilku dni jest zablokowane komentowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyahrmb
witam mam jeszcze jedno pytanie umówiłem sie na jutro telefonicznie na podpisanie umowy ale jeszcze nie miałem szkolenia bhp Czy umowe podpisuje sie po szkoleniu bhp czy wcześniej? tzn przed szkoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×