Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
@A co tam ucieli z SMC ? i co tam było trudne - floor control, staty, BŻ. A to wg. mnie takie dobre wprowadzenie do roli menadżera i uświadomienie do czego dążymy i jak to działa. Matma dla debili, nawet jeśli ktoś jest noga z matmy, tylko trzeba chcieć zrozumieć. Czyli część materiału ucięto (porównaj grubość segregatora, a podręcznika nie licząc okładki i formy haha). A że to wszystko jest w formie slajdów na strefie? Ilu to zrobi? Wszystko sprowadza się do komunikacji jak zadowolić człeka i jak nie urazić krysi stojącej na kuchni. Nie powiem, to są cenne informacje i jak ktoś jest świadomy swojego zachowania to dają do myślenia i ew. zmiany nastawienia do drugiego człowieka, ale brak tej teorii "od zaplecza" nie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niom teraz przyslowiowa krysia na kuchni jest bossem i ta kasia na kasie ..postawmy im na zapleczu krzeselko jakby chcialy odpoczac co pol godziny bo pewnie zmeczone. MOIM ZDANIEM NOWA KULTURA MCD POLEGA NA =zadowlic pracownikow zeby chcieli entuzjastycznie pracowac za minimalna krajowa bo przeciez nie pieniadze motywuja tylko goscinnosc i bedzie super .a reszte rzeczy typu tpmh cso i pac wydoimy z kierasow bo oni pokolenie x zrobi wszystko aby miec na splate raty kredytu we frankach dadza rade bo nie maja wyjscia a jak nie to postraszymy ich ze ich zastapi pokolenie y bo ich jest duzO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze trafiłaś. Twoja umowa w Maku już czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę powiedzcie co oznaczają te wszystkie skróty którymi tutaj operujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_es
Jakie skróty? W marcu darmowa kawa i znów to samo. Wiadomo coś o nowej promocji MC Cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci to na tym etapie. Najpierw praktyka i teoria od podstaw. Jeszcze może przyjść czas, że będziesz żałował, że musisz je znać ;) Tak, kawcia, tłumy ludzi, za to rąk do pracy brak i te bezawaryjne ekspresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Skąd ja to znam tylko nie urazić tej Krysi żeby nie czuła się gorsza (a czasami masz ochotę udusić taką Krysie) która nie rozumie ze jest w pracy i żeby zajęła się swoimi sprawami . Teraz menadżer musi wchodzić w 4 litery dla Gościa i dla Krysi bo ta przy ankiecie anonimowo klika aby tylko oczernic menadżerów a na rapsesji wychodzi ze menadżerowie są ok a pracownicy to ściemniacze (ale tak niech Krysia będzie noszona na rękach) tak jak wyżej za psie pieniądze i jeszcze zwalniać do domu żeby tphm wyrobić. A menadzer niech czyta stosy kartek z różnych rzeczy niech prowadzi zmianę robi za pracowników i niech zostanie po godzinach bo nie ma kiedy zrobić swoich obowiązków (a i kupcie dla mgr pieluchomajtki). O czyli u Was te ekspresy mccafe to też jeden wielki badziew ? Dziś zrobią a jutro znów się psuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahz
ekspresy na Mccafe to temat rzeka. Co z tego jak w jednym leci tylko wrzątek, drugi nie pieni mleka a trzeci całkiem nie działa. Jak będzie ta promocja z kawami to krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^ Haha to tak jak u mnie :D . Dziwne jest to że taka nasza cudowna firma w końcu nie dobierze się do 4 liter tego pseudo serwisu. Każdy rynek wysll by w totalu koszt napraw za 2015r do biura to za głowę by się złapali! . Chyba najgorszy serwis który współpracuje z mcd (długo czeka się na "serwisanta" jak już przyjedzie to części nie ma albo nie zrobi czegoś bo coś się polamie) A żeby podpisali na e-mail upominaj się 22x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonon
Nie jest tak źle, na portalu pracowniczym gowork.pl/opinie_czytaj,1549 ludzie sobie chwalą i daja hamburgery za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Jak wyglada atmosfera w mcd kutno ? Jaka atmosfera wsrod pracowników ? Zdaje sie menago sie zmienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spit
elastyczny grafik heheh pół miesiaca sobie wisi,zadnych zmian,cos sobie człowiek planuje nagle po 15dniu-dopisywanki i po planach,bo cos tam,bo ktos tam itd. zadnego zapytania czy moge czy sie da o reszcie nie bede sie wypowiadał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tutaj cicho. Czyżby było tak wspaniale, że nie ma na co narzekać w porównaniu do naszych znajomych w innych wątkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
Witam, Ostatnio słyszałem w radiu reklamę odnośnie Maca i tam padły słowa " Zarobki w porządku " . Jak to wygląda w rzeczywistości ? Ktoś się orientuje ? Najlepiej rejon pomorski, trójmiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata563
Praca w Mc Donalds wymaga znajomości przepisów prawa. Jest to niezwykle ważne. Tutaj http://poradnikpracownika.pl jest Poradnik Pracownika, na którym znajdują się niezwykle przydatne artykuły z poradami dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podobają wam się oto nowe wymogi dot. drive? :D pamiętajcie, żeby mieć zalogowanego order takera co by wam się za bardzo podczas zmiany nie "nudziło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie słyzałem jeszcze od kierownika co tam mówili. Na czym konkretnie zmiany maja polegac? Może druga kasa na drugim oknie :P Ale raczej nie przecież o 9 rano powinna być jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_es
Cześć, tak się zastanawiam czy ktoś ma może to ubezpieczenie w amplico? Jesteście w stanie powiedzieć czy dobre? Okazało się że jestem w ciąży i tak się zastanawiam czy warto się zapisać, mąż ma w pracy PZU a tutaj głównie chodzi o wypłatę pieniążków za urodzenie dziecka ew jakieś leczenie. Coś tam jest o specjalistach, czy ktoś korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Nie wiem czy wiesz ale to nie działa tak ze zachodzisz w ciążę Ty kupujesz ubezpieczenie i dostaniesz kasę. Z tego co pamiętam to trzeba z miesięcy wcześniej wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_es
Tak 6 miesięcy, ale okazało że u mnie nie zbierze się grupa, w sumie nic dziwnego bo słabe warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Pewnie ze słabe warunki :) taniej wychodzi kupić samemu gdziekolwiek indziej. Swego czasu czepiali się kierowników czemu tak mało pracowników wykupuje ubezpieczenie hehe . Bo wiadomo taki pracownik na dniu np 3/4 etatu ma tysiaka coś tam i wyda 40zl na ubezpieczenie które jest do 4liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flyX
Poratujcie wiedzą: zakładając, że mnie przyjmą, to ile czasu zajmują papierkowe sprawy i badania nim zacznę pracę? Tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy działa wam strefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji slask
Mam zapytanie w kwesti tzw zwrotu gotówki kasjera że zle nabił zamówienie .Nabiałem za dużo o kwotę 5,50 for you .Zwróciliśmy gościowi pieniądze .Po czym menadżerka do mnie mówi że bedą miał manko bo zle nabiłem zamówienie. Czy robią u was refundy na takie małe sumy .Jak jest przyjęte to w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były mgr
W korporacjach są refundy, każdy musi być opisany i podpisany, niestety niektórzy licencjobiorcy zakładają, że u nich nie ma zwrotów, z jednej strony to może jakieś rozwiązanie aby np. kasjerzy nie mylili się często umyślnie lub nie, ale z drugiej strony są sytuacje kiedy gość się rozmyśli np., albo np. nie chce czekać długo, albo też nastąpi awaria urządzenia i nie można zrealizować zamówienia. Ja pracowałem zarówno w korporacji, gdzie nie było z refundami problemów, aczkolwiek też nie można ich było robić nie wiadomo ile, a także wątpliwą przyjemność pracy w licencji, gdzie robienie zwrotów gotówkowych dla gościa było zakazane i kasjer musiał pokrywać z własnej kieszeni, no chyba, że nastąpiła awaria urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Pani, Szanowny Panie, bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej podwyższania kwalifikacji zawodowych u pracowników organizacji. Ankieta jest anonimowa, a wyniki przeprowadzonych badań zostaną przeze mnie opracowane i wykorzystanie w mojej pracy licencjackiej. Dziękuję za pomoc i współpracę. https://www.ankietka.pl/ankieta/223654/podwyzszanie-kwalifikacji-zawodowych-u-pracownikow-organizacji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
Zapytaj kierownika ktoś Ciebie informował, że refund wiąże się, z tym że kasjer musi spłacić jako manko?. Nie wiem jak tam w licencji jest, ale wg mnie powinno być tak, że kasjer to spłaca tak wiem wiem, że każdy zwrot to obciążenie dla licencjobiorcy, ale bez jaj:). Druga sprawa może menadżr szuka jeleni? Był zrobiony refund? (opisany powód podpis Twój i kierownika zmiany) a jak już było to manko jest odnotowane w ZKG ? Czy dałaś tą kase i tyle? Jeśli tak to wala w uja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia twoja
Hej OBEZNANY MAKOWIEC slyszales dyro sie zwija na swoje. jak wczesnie s. co sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×