Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość takajednablah
Sprobuj cytryne(kwasek cytrynowy) z soda oczyszczona. Co do tego, ze nie spelniam jakis warunkow... moze chodzi o to ze 2 dni w tyhodniu nie moge pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznany makowiec
MarcinT : jesteś asystentem to może będziesz wiedział dla każdego stanowiska są szczebelki ile może minimum i maximum zarabiać dla danego stanowiska pamiętasz między jaką kwota godzinowo maksymalnie jest dla instruktora ?? . ( moja personalna jest na ZL mam mieć podwyżkę i wiesz o co chodzi kierownik ma się dowiedzieć ile może dać itd ale co dwa źródła to dwa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Mcdoanlds ocena
Praca w Mcdoanlds jest wg mnie dobra dla ludzi mniej inteligentnych. Na pewno firmę trzeba docenić ,że zatrudnia takich ludzi bo oni też musza pracować i zarabiać. Śmieszą mnie ludzie którzy próbują mi wmówić ,że praca w Mcdonalds jest choć trochę ambitna przecież to jakiś nonsens leczenie własnych kompleksów. Wiele razy coś kupowałem w Mcdonalds i zawsze obsługiwała mnie jakaś zadziorna mała dziewczynka z głosem smerfetki albo typowe świniaki o wyrazie twarzy Waldka K.. Jak chcecie zobaczyć największe dziwolągi płci "pięknej" moi drodzy idzie coś kupić do Mcka w godzinach nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznany makowiec
Widzisz nie wszyscy są aż tak ambitni jak Ty i muszą pracować w McDonald's . To że zatrudniają ludzi bez doświadczenia jest dobre i dla młodych ludzi którzy chcą zacząć pracować i lepiej pracować w maku niż siedzieć na dupie i brać kasę od starych . I zdziwię Cie wiele osób po studiach pracuje w maku . Dziwolągi człowieku pokarz swoją twarz heheh to jak kto wygląda to nie wina człowieka i chyba nie będzie siedzieć w piwnicy bo jest '' szpetna'' idź do mamy i tatusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter2008
Małe pieniądze, ale praca ok. P.S. Nie zatrudniajcie się na licencji bo jest chujnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinT
Po 5 latach i 1 miesiącu przestałem pracować w McD. Pozdrawiam wszystkich tam pracujących. Dostałem lepszą propozycje, dziś byłem pierwszy dzień. Również mam kontrakt- ale troszkę więcej niż w McDonald- 3100 netto postawy + premie. trochę mi w tym pomogła praca w McD- na rozmowie byłem o niektóre rzeczy pytany (oczywiście, bez żadnych konkretnych liczb). Ale mimo wszystko lubiłem pracę w McD. Nawet zaproponowałem że zostanę zwykłym mgr na weekendy. Raczej się nie zgodzi, bo nigdy nie chciał mgr na weekendy. Ale i tak jest spoko- zgodził się rozwiązać umowę bez 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia, za porozumieniem stron. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MT
Za taka kasę to pewnie praca jako przedstawiciel handlowy ? Uchyl rąbka tajemnicy :) w jakim zawodzie w Polsce można tyle wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinT
Kierownik zmiany na magazynie (nie mylić z kierownikiem magazynu). Czasem praca w niedziele, ale za to albo większe pieniądze albo wolne w tygodniu. Niestety- trzy zmianowa, a ja nigdy nie lubiłem nocek, ale trudno. P.S. Czasem się zastanawiam, czemu zmieniłem pracę, ale wtedy patrzę na umowę podpunkt wynagrodzenie i już się dalej nie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tak własnie się zastanawiam czy warto spróbować pracy w maku przez akcje zarób na wakacje. Aktualnie jaka jest stawka netto dla pracownika młodocianego ? Czy może jest ktoś z łodzi i pracował w wakacje ? Będę wdzięczna za wszelkie informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznany makowiec
yosha : Proste że warto ( chyba że wolisz brać hajs od rodziców to nie idź ) Praca w maku może dużo dać wbrew temu co się mówi że pracują tam idioci których nikt inny nie przyjmie bo w maku bez doświadczenia przyjmują . Ale te osoby nie wiedzą nawet ile trzeba wiedzieć umieć pamiętać i wiele razy już słyszałem że przy zmianie pracy jak widzą w CV i McDobald's i czas pracy powyżej roku to patrzą na tych ludzi z podziwem bo nie ma lekko . Co do tego ile zarabia młodociany nie wiem... wiem że normalnie zatrudniony na start ma 9,60 h a i chyba młodociani nie mogą na serwisie ( mieć styczności z gotówą ) więc praca będzie na kuchni ( lub na odwrót nie pamiętam jak to było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że nie chce .. i o to własnie chodzi. Zastanawiam się kiedy mogłabym zacząć coś dzwonić, chodzić po restauracjach i pytać i czy w ogóle będą chcieli mnie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamasile
Młodociani mogą pracować tylko i wyłącznie na serwisie oraz na lobby.Nie mogą wstawić frytek oraz pracować na kuchni (ryzyko oparzenia). Zarobek 8.50 brutto jeśli chcesz pracować idź już teraz (osobiście) złóż CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf. VIb
te zarobki to chyba w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obeznany makowiec i onamasile dzięki za informacje ;) Postaram się zajśc do jakieś reastauracji w najbiższym czasie. Boje się, że niechętnie będą chcieli przyjąć kogoś i będzie trudno znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instr
Elektronikełe ausf. VIb te zarobki to łódzkie,bo mazowieckie to 11,50zł+0,50gr za pranie ubrań i zdzieranie swoich butów prywtanych(czarnych).Od tego 0,50gr nie odprowadzają podatku... Yosha idź i szukaj już teraz,na terenie Łodzi na pewno coś znajdziesz...bo potem może być już za późno,poza tym na okres wakacyjny przyjmują po 2-4 osoby na jedną restaurację,więc powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instr dzięki :) Mam nadzieję, że mi się uda. Po świętach ruszam na poszukiwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajcy pracy
Hej!! Ja złozyłem pare CV do Mcdoanlds i jakoś nikt do tej pory nie odpowiedział. Wie ktoś jaka może być tego przczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonAppppetit
Tak, mają innych kandydatów lub nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdzisławaBrzenczyszczykiewicz
4 lata temu zatrudniałam się w mcd. Praca na studiach, traktowana dorywczo, ostatni rok - mało zajęć, dużo czasu więc czemu nie zacząć pracy. Początkowo było ok. 2 lata w korporacji było całkiem w porządku. Atmosfera - chciało się iść do pracy. 8,9,10h co za różnica jeżeli na zamianie było się z fajnymi ludźmi. Czas jakoś leciał. Po 2 latach restauracja została przejęta przez franczyzobiorcę. Od tamtej pory wszystko zmieniało się na gorsze. Ludzie odchodzili, atmosfera zaczęła się robić strasznie nieprzyjemna. Managerowie utworzyli kółeczko wzajemnej adoracji, trzymali ze sobą, i myśleli, że mogą wszystko ze zwykłymi pracownikami. Kto miał tupet to właził w dupę menagerom i miał lepiej, ale przez to był znienawidzony przez czerwonych i szarych. Zaczęło się oszczędzanie na wszystkim - środki czystości, ścierki, sprzęt ochronny, serwisowanie, zmniejszono ekwiwalent za pranie i obuwie, stawka pozostała bez zmian. Jako szkoła życia - na pewno. Ale jako robota na życie - zdecydowanie nie. Chyba, że się nic nie umie i nie ma się wykształcenia albo pomysłu na życie to nie pozostaje nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakPodlasie
ja zacząłem prace 3 miechy temu. Właśnie mi sie skończył okres próbny i przedłużyli mi umowę na rok. Jak narazie to atmosfera jest fajna a w duży ruch jak pracownicy nie wyrabiają to menadżerowie pomagają i nawet kierowniczka pomaga na białej lub serwisie. Najfajniej to pracuje się tak po 18 bo ruch maly, ekipa dobrze się poznaje i nawet z menadżerów można sie pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkiStopień
orientuje się ktoś może czy w maku zatrudniają osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności. Bo ja mam niedosłuch ale noszy aparaty słuchowe i dobrze słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
Czasem zatrudniają. Myślę że w licencji znajdziesz bez problemu, bo to że słabo słyszysz to nie znaczy że nie możesz na kuchni praocwać. Najłatwiej będzie znaleść ci pracę w licencji bo im bardziej zależy na pieniądzach, a na ciebie dostaną ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
Teraz doczytałem, że dobrze śłyszysz- to jeszcze lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkiStopień
Fast Dial dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instr/już menago
lekki stopień-spokojnie możesz pracować w McDonaldsie.Pracuję w restauracji gdzie zatrudniona jest kobieta,która ma protezę nogi,a byłam na saportingu gdzie młoda dziewczyna miała właśnie aparat słuchowy i stała nawet na II oknie.To tylko zależy od zapotrzebowania w pracowników.I oczywiście od kierownika retauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilna pomoc
przez przypadek w praniu przefarbowała mi się bluzka z maku i tam gdzie powinno być białe jest szare. Komu mam powiedzieć w swoim maku ze potrzebuje 2 koszulki. Wiem ze bede musiała za nia zapłacić, wiece moze ile? z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menago
spróbuj je odfarbować...parę prań w zajebistym proszku na dłużej ustaw i gotowe.Poleciłam tak koledze,któremu ufarbowała biała emka na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
Za nowe się nie płaci, 2 koszulki powinny ci starczyć bodajże na 2 lata. Ale jeżeli pracujesz już trochę dłużej, i wytłumaczysz że ci się zniszczyła to dostaniesz inną (niekoniecznie nową, może jakąś co ktoś ostatnio oddał- ale nadaje się do użycia.) Swoją drogą niedługo będą nowe stroje w makdonalds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGR hej
Witam!!! Szukam pilnie pracy. Złożyłem CV do kilku MacDonaldów . Nikt nie odzwania czy powodem tego może być to ,że mam wyższe wykształcenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobki kierownik . menadzer
Witam!!!! Czy ktoś się orientuje ile zarabia główny kierownik restauracji McDonalds w dużym mieście ? Menadżer ds. personalnych ? Mam rozumieć że to jedno i to samo stanowisko tak ? (chodzi o osobę która jest najwyżej w restauracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×