Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam po rozstaniu

Chce zeby byla o mnie zazdrosna !!!

Polecane posty

Gość sam po rozstaniu

Rozstalismy sie po kilku latach . Nie wane z czyjej winy ale mnie zostawila. Co mam zrobic zeby zaczela byc o mnie zazdrosna .Kiedys byla jak bylismy razem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
WAZNE z czyjej winy ! a w zasadzie masz racje niewazne. jesli z twojej to masz przegrane a jesli sama doszla do wniosku ze to nie to to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co? po co ma byc zazdrosna? To infantylne, niech bedzie kochana...a nie zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko po co
ona ma byc o ciebie zazdrosna skoro odeszla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nawet znajdziesz sobe inna dziewczyne, by tamta sie o tym dowiedziala, to mysle, ze ona nie bedzie zazdrosna, skoro to ona postanowila odejsc. Czesem bywa, ze moze taka sytuacja uswiadomoc odchodzacej osobie, ze popelnila blad, ale na to bym nie liczyla. jesli nadal masz nadzieje na powrot, to wstrzymaj sie troche, zbadaj, dlaczego ona odeszla. Jesli jest z kims innym, to bym nie integorowala. jesli jest inny powod, np jakas twoja cecha charakteru, ktorej zniesc nie mogla, to daj jej odetchnac, a potem sprobuj porozmawiac, a moze wyslac jej kwiaty. kobiety zwasze to lubia. Czasem jednak trzeba sie pogodzic. I nie tracic enetgii na wzbudzanie zazdrosci. JEstes zly, masz urazona dume, ale statystycznie rzecz biorac to normalne zo raz Ty rzucasz, innym razem jeses rzucany. Przeciez to nie swiadczy, ze jestes gorszy. jesli Pan X nie chce sie ze mna umawiac to znaczy, ze jestem beznadziejna? Nie, po prostu on szuka kogos innego. Zamaist tracic czas na spisek, zrob cos dla siebie, spedz jakos milo dzien i patrz w przyszlosc a nie przeszlosc. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam po rozstaniu
dziekuje ! Marysiu ale ja nie moge o niej zapomniec .Jestem z kims ale to tylko namiastka a moze robie to z premedytacja zeby pokazac ze tez nie jestem sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoroCiezostawiła
to ma cię już w d*pie, wiec jakim cudem ma być o ciebie zazdrosna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×