Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biokoo

darmowe probki

Polecane posty

Pomimo iz ten temat juz tu istnieje to zaloze swoj wlasny poniewaz mam dosc klotni na tatmtym temacie msyle ze tu zapanuje przyjemna atmosfera :) a wiec witam :) chce was informowac od jakich firm dostalam cos jakie firmy odmowily mi jakie polecam itd dostalam probki juz od paru firm wysylam glownie do tych na ktorych mi zalezy nie wysylam prosby o to co mnie nie interesuje a oto co dostalam, -ROYAL ( karma dla pieska + ksiazeczka ) info@royal-canin.pl -DOMY W STYLU- (piekny katalog domow) -MINCER MONA LISA (probki + ulotki ) -ksiazeczke o alergi -IWOSTIN (5 probek = ulotki ) -NETIA (ulotki + magnes na lodowke z notesem ) -katalog bon prix -przewodniki po czechach odmow bylo wiele dostalam miedzy innymi od firmy: BRIO NESTLE INTELIGO ERIS TOŁPA NATURELL KRAKVET YVES ROCHER to narazie tyle :) zapraszam do wstapienia w moje szeregi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc. Popieram! Też mi sie nie podobała atmosfera na tamtym forum. Jesli chodzi o moje zdobycze to: eris kolastyna laroche posay dermika mincer duwop gosh caudalie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamiza
też popieram ale jestem pocztująca i dostałam tylko z iwostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Electra2000
Ja dostalam juz probki od: -ziaja -Dermika -Iwostin -Iseey Myiaki -Caudalie -flos lek -Mincer mona liza oprocz próbek -ksiazeczka o odzywianiu niemowlat -przewodniki(10) -pocztowki(8) -dlugopisy(3) -notesy(4) Mam nadzieje ze ten topik sie rozwinie i bedzie tu lepiej niz na ostatnim. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie . Co piszecie do tych firm, że dostajecie darmowe próbki ? Wysyłacie listy, czy e-maile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kobitki :) no widze ze moge na was liczyc :) no piszesz do nich maila i albo walisz scieme albo piszesz prawde zazwyczaj sa to tekstu typu jestem zainteresowan waszymi produktami jednak przed zakupem chcilabym je wyprobowac :) i juz lapia haczyck :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
Kobiety, wyjaśnijcie mi, proszę, ideę tego postępowania. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego trawicie swój czas i energię na pisanie do różnych firm. Wytłumaczcie jak dziecku ;) Po co Wam próbki produktów, których w 90% nie kupicie i nie będziecie używać? Po co Wam bezsensowne gadżety w hurtowych ilościach? Czy tylko dlatego, że coś jest za darmo, jest już atrakcyjne i warto to mieć?? Na razie okropnie się Wam dziwię, ale jestem osobą otwartą :) i licze na odpowiedzi. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne k
Ja teżim się dziwię, nie myślą ... a później Wasze dane będą używać na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike
Mam na ich stronach napisać że jestem zainteresowana ale najpierw chciałabym dostać próbki? To wszystko jest całkiem bezpłatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imam
są darmowe naprawde. ja tez sie skusiłam po przeczytaniu wypowiedzi na forum. wysłałam sporo maili i dostałam już: Ziaja - 4 próbki Mincer - 10 próbek Yves Rocher - sporo próbek + katalog Iwostin - 4 probki Issey Miyake - perfumy i żel pod prysznic pozytywnie odpisała Dermika, więc czekam, ale często firmy nie piszą maili tylko od razu wysyłają. odmówił mi na razie Eris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike
więc pisze tylko, że chciałabym otrzymać próbki i pisze swój adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_o_perlowych_wlosach
hej dzieczynki moze tez zalozymy sobie prywatne forum na gazecie??? co wy na to :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_o_perlowych_wlosach
bedzie mile i zgrane towarzycho :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuuuuusia
hej dziewcyzny mam pytanko: z jakiej stronki otrzymałyście próbki Gosh?? czy z tej po angielsku?? co tam napisałyście?? dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k o s ---> ja to robie tylko wylacznie dlatego ze interesuja mnie te produkty, i juz duzo kosmetykow w ten sposob kupilkam a ze z gadzetami to mam hopla na punkcie takich pierdolek :P pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_o_perlowych_wlosach
kos ----> probki jak sama nazwa wskazuje sa po to by dany produkt wyprobowac i jezeli przypadnie nam do gustu zakupic go :) a dzieki temu ze wiele firm wysyla probki mozemy wybrac najlepszy krem czy peeling czy cokolwiek innego, co sie tyczy gadzetow, to piszemy bo sa to przydatne drobiazgi, dlugopisy, olowki, zapalniczki, smycze do kluczy, bluzy, koszulki, kubki itd. a nie jakies niewiadomo co :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_o_perlowych_wlosach
pozatym dziewczyny nie piszcie do firm od ktorych chcecie gadzety, ze chcecie przetestowac ich produkty, tylko ze lubicie ich produkty a ze jestescie kolekcjonerkami gadzetow to czy mogli by wam jakies przeslac ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem początkująca ale dostałam juz próbki od: Ziaja Iwostin Flos Lek, są super :-) Ale mam pytanie - chciałabym napisać do Yves Rocher, ale nie wiem pod który adres email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_o_perlowych_wlosach
bok@yrnet.pl albo bok@yrnet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biokoo-> mozesz mi tak mniej wiecej powiedziec jak pisalas o te probki karmy dla psa? i czy przyslali Ci tak jednorazowo czy jak sa jakies nowosci to juz Ci przysylaja na biezaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karme dla pieska [rzysylaja mi regularnie z peddigre a napislam ostanio do royal : czy mogliby napisac mi prawidlowo zywic 2 letniego pieska ktory jest wybredny i ewentualnie o prpobki karmy :) no i pryzslalki ksiazeczke oi probki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biokko
nie ma za co :P a jesli masz jeszcze jakies inne foirmy z karma dla pieskow to mozesz apodac :) no ja dzis dotalam szampony z niemiec :P duuzo probek z dax i katalog zagle :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny! jak kogos interesuje (biokoo :) to podaje maila do firmy produkujacej karme dla psiakow: lamel@winkhaus.com.pl strona: http://www.acana.com.pl/ teraz mam pytanko- ma ktoras z was maila do Redds\'a? jak tak, prosze podajcie mi. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×