Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biokoo

darmowe probki

Polecane posty

Typhoon do redssa musisz pisac na adres kompani piwowarskiej poczta@kp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza- problem w tym, ze ja pisalam na tego maila, ale za kazdym razem mam zwrot ze cos nie tak :( wiec teraz juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalam na ten adres i dostalam odpowiedz niestety odmowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biokko
do reddsa jeszcze nie pislam trza sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehehe...ale sie narobilo tematow o probeczkach.... a mozecie podac adres skad zamawialyscie katalog domkow??? bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriola
cześć dziewczyny. szukam i szukam linka firmy floss lek i nie mogę znzleźć. może ktoś z Was zna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaadoptujecie mnie kobitki?? proponuje wysłać mejla do firmy eris. jak ja wysłałam to od razu po 5 min dostałam odp. i czekam aż listonosz mnie odwiedzi :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biokko
z erisa mi nie wyslali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka C
biokoo możesz podać adres , tez chciałabym katalog domów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co trzeba
zrobic zeby dostac te probki?? wystarczy napisac i poprosic?? jesli wystarczy napisac to jak formułujecie swoje prosbY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz problemy z pisaniem czy formuowaniem myśli??? Wystarczy poprosić i ubrać to ładnie w słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olis
a za przesyłkę płaci firma czy wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Bardzo się ciesze ze załóżyliście nowe forum i sie nie ciesze. na tamtym forum jest więcej adresów i można by je kontynuować ale jak jest nowe to nowe i mam na dzieje że na nim nie będzie zadnego wyzywania bo dzieci bezmyślne i niezainteresowane przychodzą tu wyzywać prawda? a ja odpowiadam na odpowiedzi zadane przez próbkomaniaczki: no to olis za przesyłke ty nie płacisz, to są przesyłki reklamowy i firma za to płaci:) a mail na katalog domów to: www.projektydomów.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze cała widomość nie przeszła:( no to dalej miało być... ten katalog domów jest super, bardzo dobre wydanie katalogu no i bardzo dużo projektów domu warto zamówić :) no i jak cos potrzebujecie to mozecie sie kierować do mnie to pomoge jak tylko będe mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze cała widomość nie przeszła:( no to dalej miało być... ten katalog domów jest super, bardzo dobre wydanie katalogu no i bardzo dużo projektów domu warto zamówić :) no i jak cos potrzebujecie to mozecie sie kierować do mnie to pomoge jak tylko będe mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!:) Warto napisac do HUMANY:D Ja dostałam nadmuchiwaną piszczoącą krówkę i kaszki dla dzieciaczków które oddalam cioci:P Pozdrawiam buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
hejka czy ktos moze podac adresy meil do tych firm? bo pisałyscie ze dostałyscie próbeczki ale nie zostawiłyscie adresów meilowych ;) ja dopiero pierwszy raz napisze taką prośbe wiec nie znam zadnych adresów wiec nie moge wam nic zaproponowac:( ale z czasem mam nadzieje ze to sie zmieni i ze podam wam jakies adresiki:) pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu rozumiem ze jestes nowa ja tez nie moglam sobie na początku poradzic i niechcialam bym obrzucona obelgami wiec tutaj są te podstawowe adresy: carum@carum.pl - przyprawy biuro@grotex.com.pl - przyprawy zas-pol@zas-herbaty.com.pl ewa.paluszkiewicz@oxalis.pl - herbaty biuro@domherbaty.com.pl gellwe@gellewe.pl kamis@kamis.pl oetker@oetker.pl zory@mokate.com.pl info.pl@kotanyi.com biuro@bio-active.pl info@f.c.solidarnosc.pl mokate@mokate.com.pl geleo@geleo.pl info.polska@tetley.pl lublin@herbapol.com.pl biuro@premuimfoods.com.pl evera@evera.pl, biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, evera@evera.pl, if@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, office@farouk.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, idea25@idea25.com.pl, info@annalotan.pl, celia@it.com.pl, info@janssen-beauty.pl, efektima@efektima.pl, biuro@bandi.com.pl, biuro@floslek.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl, jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, dax@dax.com.pl, dermika@dermika.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, norel@norel.pl, heger@heger.pl, jadwiga-jk@wp.pl, dermika@dermika.com.pl, soraya@soraya.com.pl, office@hean.pl, netpol@wp.pl, f efektima@efektima.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, Miłego wysyłania i pozytywnych maili zycz 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
ojejku jak duzo:) dziękuje Paulinko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aguśkaaa*
a w tych adresach są chyba nie polskie firmy i czy do nich mozna napisac po polsku czy trzeba w ich jezyku? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesowały tylko próbki kosmetyków i dostałam je od : Zjaji Eris Iwostin Yves Rocher Galanea Bielenda Mincer Mona Lisa adresy dostępne na stronach internetowych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylaa
Ja dostałam z: Ziaji, Eris, Demiki, Alergin (książeczka o alergii) Bielendy A czekam na: Avon, Iwostin, Oceanic, Oriflame, Kolastyna, Clearasil (o ile przesyłają, bo nie odpisali) Brevoxyl (o ile przesyłają, bo nie odpisali) Wygraną z gazety (kosmetyki z serii Nastolatka) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jarze
o co chodzi ? ktos mi moze wytłumaczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
Ja w swojej kolekcji mam 🌻 ; -- 7 probek mincera - 1 tolpa -2 zepter - 30 kolastyny ( cos im sie pomyliło i przyslali 2 koperty jedna po 16 a druga po 14) -3 z ziaji - 1 probke herbaty OSKAR KOCHAM TO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×